Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Gaberking válasza schferenc77 (#1172) üzenetére


Gaberking
senior tag

Asszonynak is a DM 4.2 van fent, chrome -ot használ kizárólag, nyomkodja is rendesen, de nála még egyszer sem volt semmi hiba vele! Se restart, se fc, se fagyás, se semmi!
Csak gondolom, lehet túlságosan alulfeszeleik a procit akiknél ez jelentkezik, vagy valamit nem jól állítanak be... Lehet nem így van.

(#1202) Gaberking válasza DroiDMester (#1182) üzenetére


Gaberking
senior tag

DM!
Ne foglalkozz vele! ;)
Ne kezdeményezz szellemi harcot egy fegyvertelen emberrel!!!

(#1203) lion0318 válasza pusihusi (#1200) üzenetére


lion0318
csendes tag

szia nem telepitetem nem birtam

balogh györgy

(#1204) wyzard


wyzard
tag

Ezeket most komolyan miért kell itt ... nem lehetne privátban folytatni ? :(((

Csak feszültséget keltenek az ilyen jellegű kommentek és azt eredményezik, hogy valakiben mindig tüske lesz és mindig vissza fog szólni.

(#1205) pusihusi válasza lion0318 (#1203) üzenetére


pusihusi
addikt

Hát akkor vidd be a t-hez!

Üdv. Feri!!

(#1206) lion0318 válasza pusihusi (#1205) üzenetére


lion0318
csendes tag

oké

balogh györgy

(#1207) laca.1


laca.1
aktív tag

Hali.
használ valaki AICP-romot?A beállítások magyarul is el érhetőek benne? :U

(#1208) pusihusi válasza laca.1 (#1207) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia igen, meg van némi Angol.

Üdv. Feri!!

(#1209) Gaberking


Gaberking
senior tag

(#1210) Tonimcfish válasza Gaberking (#1209) üzenetére


Tonimcfish
tag

Szia.

Ezeket érdemes rögtön felpattintani? 6.8 van most fent, látom van pár update ebben, de még nem stable. Gond nem lehet belőle?

mi 11 lite 5g

(#1211) Gaberking válasza Tonimcfish (#1210) üzenetére


Gaberking
senior tag

Szia!
Én felraktam, ha valami nagy gond lenne vele, megy vissza a 6.8. Mi gond lehetne belőle? ;)

(#1212) Tonimcfish válasza Gaberking (#1211) üzenetére


Tonimcfish
tag

szia.

Na ezt nem tudtam, h csak ugy visszamehet ujabb verziora a régebbi, köszi!

mi 11 lite 5g

(#1213) Gaberking válasza Tonimcfish (#1212) üzenetére


Gaberking
senior tag

Viszont ha csinálsz mentést előtte recoveryben, az 100% -hogy jó lesz!

(#1214) Tonimcfish válasza Gaberking (#1213) üzenetére


Tonimcfish
tag

az már van :))) thx.

mi 11 lite 5g

(#1215) HUTCHDB válasza drmotto (#1181) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Minden altalam kiprobalt romnal fc-zett a chrome.
De nem csak itt g2-on, hanem mas keszuleken is.
Szoval ez egy google fejlesztesi hiba...

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1216) drmotto válasza HUTCHDB (#1215) üzenetére


drmotto
őstag

Akkor biztos én rontom el, mert nekem hibátlanul megy. G2, S3, SGSA, Tab2 (két darab).

(#1217) Corgan82 válasza HUTCHDB (#1215) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Ez a "Minden általam kipróbalt romnal fc-zett a chrome." mondatod melyik ROM-okra érvényes (STOCK, AOSP, CM) ?

(#1218) Harcsai


Harcsai
senior tag

Hali.

Egyszer már volt ez a gondom, és akkor az apn beállítás módosítása megoldotta, de úgy érzem, most más a baj.
Nem megy a viber.
DM4.2-n se, és optimus g3-n se :(
Megy a net, lehet böngészni, megy a messenger, de viber nem. Csak wifin, mobilneten nem. "nincs kapcsolat"

Ötlet?

[ Szerkesztve ]

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#1219) laca.1


laca.1
aktív tag

Hali.
Ehez a DU romhoz melyik kernelekkel tehetőek? Mert a Render R5 nem jó. Föl tettem aztán nem indult a teló, még szerencse hogy volt mentesem.

[ Szerkesztve ]

(#1220) HUTCHDB válasza Corgan82 (#1217) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nalam fc-zett gyari b (ha jol emlekszem) romon, miui-n, (cm alapu) a parducon, es az optimus pro romon is.
Az aosp es mas cm alapu rom nem volt fent addig, hogy ez a hiba elojohetett volna.
Lefagyott htc m7-en, sony z1-en.
Kidob a felesegem sony m-jen, es a nagyobbik lanyom htc desire x-en is.
De altalanos hiba a chome-nal meg a gepeles megakadasa, pontosabban az, hogy nem lehet latni a beirast, csak belenagyitas, vagy kicsinyites utan.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1221) Harcsai válasza Harcsai (#1218) üzenetére


Harcsai
senior tag

Lehet hogy most ért utol a voda voip tiltás?
Leszedtem play-ről egy SurfEasy nevű progit, regisztráltam, és vpn kapcsolaton keresztül megy a viber... hmmm... :( Mééékőőőcsináááánie?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#1222) Corgan82 válasza laca.1 (#1219) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Hali !

Ne haragudj, elismerem én nem voltam elégé alapos és nem néztem kellően utána a dolgoknak, ezért ragadtál be az LG logóba. Az igaz amit írtam, hogy a DU ROM nem CM alapú, hanem AOSP és ugye a Render kernel is AOSP kernel, viszont azt nem tudtam (nem néztem utána), hogy a DU ROM még nem full KK source-os, tehát JB-s kernelt használ. Ez mondjuk elégé szánalom, hogy augusztusban még mindig van ilyen ROM amikor dr87 már májusban feltette a kódot, de ez mellékes. Ezért nem lehet feltenni rá a Render kernelt mert az KK kernel, a DU-ra meg csak JB-s jó. Amúgy a DU ROM-nak az Omni ROM az alapja és annál is ugyanez a helyzet.

Viszont így nem tudok neked olyan kernelt mondani ami még JB kódos lenne, amiket én ismerek azok mind KK kódúak

Még egyszer bocsánat a hanyagságom miatt !

(#1223) Harcsai


Harcsai
senior tag

A viber és a face messenger nem ugyanolyan voip? Elképzelhető, hogy az egyik megy, a másik nem?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#1224) fectin válasza Harcsai (#1221) üzenetére


fectin
csendes tag

Köszi! Igy már nekem is megy a Viber.
Öröm.... boldogság :D

(#1225) laca.1 válasza Corgan82 (#1222) üzenetére


laca.1
aktív tag

Semmi probléma, tisztellek a segítő hozzá álasodért!
De nekem úgy tetszik ez a rom még mindig maradok ennél végül is így is jó. Még egyszer köszönöm.

(#1226) noxon


noxon
őstag

Üdv, nem tudom telepíteni a playről a modern combat 5-őt, mert eddig ART-n voltam ( cloudy g3 rom ), és hiába váltok vissza dalvikra... ha csinálok egy sima wipe-ot, úgy hogy dalvikon van a teló akkor jó lesz? Mert igy nem fogja fel hogy dalvik a környezet és nem engedi telepiteni :W

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#1227) fery02 válasza noxon (#1226) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Csinálhatsz dalvik cache, cache törlést is. Azokkal ártani sohasem ártassz.
Bár más gond lesz ott szerintem. Nekem is CloudG3 van, bár azt a játékot még nem próbáltam.

Ja és ezúton is köszi a többieknek a válaszokat a korábbi pár napos Rom-okkal kapcsolatos kérdésemre!
Azt hiszem megpróbálom már kivárni az új G3-as verziók érkezését. Bár elég fájdalmas már a mostani helyzet.
Így nem láttam még a telómat merülni használaton kívül. Nagyon durva dolgokat tud művelni ez a Google Play Services, ez már nem az első alkalom.

(#1228) Corgan82


Corgan82
aktív tag

(#1229) badmad válasza Corgan82 (#1190) üzenetére


badmad
senior tag

Szia...sok jót olvasok eről a romrol elmondanád hogyan tudom letolteni egy probara mert sehogyan sem sikerül...vagy elküldenéd priviben a gapsal együtt nagyon megköszönném neked....

(#1230) Corgan82 válasza badmad (#1229) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Szia!

ROM:
Slim-d802-4.4.4.build.7.2.1

GAPPS:
mini
normal
full

Értelemszerűen minden oldalon a jobb oldalt található zöld nyilas kék négyzetben lévő download-ra kell klikkelni.

Többieknek:
Ez az új verziójú SlimKat ROM, ma jött ki.
Igaz azt írtam tegnap, hogy privátban küldöm át, de mivel több embernek is kell ezért innen tudjátok letölteni.

[ Szerkesztve ]

(#1231) Mankó válasza Corgan82 (#1230) üzenetére


Mankó
veterán

Telepites menete?
Wipe minden, install rom, install kivalasztott gapps, wipe cache & dalvik, reboot?

(#1232) Corgan82 válasza Mankó (#1231) üzenetére


Corgan82
aktív tag

- wipe system, data, dalvik, cache
- install ROM
- install GAPPS
- wipe dalvik, cache

(#1233) Snoop27 válasza Corgan82 (#1232) üzenetére


Snoop27
őstag

Feltelepitetted mar? Milyennek tunik? Irj par sort a tapasztalataidrol. Koszi

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1234) Corgan82 válasza Snoop27 (#1233) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Én még nem telepítettem fel, így nem tudok nyilatkozni róla, de gondolom csak még jobb lett mint volt. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1235) pusihusi válasza Corgan82 (#1234) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia, én tegnap, ma telepítettem a régit. Nagyon klassz gyors antutu 36-38 között. Az újat simán rá rakni+vipe? Mert eddig más romoknál így csináltam, ha jött ki frissítés.

Üdv. Feri!!

(#1236) Gaberking


Gaberking
senior tag

DroiDMester v4.2 Final v20F + Dorimanx v6.9

(#1237) Corgan82 válasza pusihusi (#1235) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Én azt tanácsolom neked, hogy clean flash-t csinálj, tehát úgy, mintha egy másik ROM-on lennél és most szeretnéd feltenni (internal storagen kívül mindent wipe, flash ROM, GAPPS, wipe dalvik, cache). Én mindig így csináltam és nem volt hibám, minden normálisan működött. Nem vagyok híva a dirty flash-nek, csak ha napi-kétnapi frissítések vannak.

(#1238) pusihusi válasza Corgan82 (#1237) üzenetére


pusihusi
addikt

Értelek de most lettem készen, s igazad van :K Te szoktál valamit a prrocin kernelen igazítani?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#1239) Corgan82 válasza pusihusi (#1238) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Én mindig a saját kernelével használtam, a governor-t vagy interactive-ra vagy intelliactive-ra, az I/O-t pedig row-ra tettem. Viszont amikor kijött a Dorimanx 6.8 AOSP kernel akkor ráraktam és beállítottam a DM féle beállításokat, úgy adott nekem 39.800 pontot Antutu.

(#1240) pusihusi válasza Corgan82 (#1239) üzenetére


pusihusi
addikt

Köszi én nem cserélek kernelt. De majd így állítom be ahogy írtad. A rendszerfrissítésnél azt írja ki , hogy a rendszere napra kész :F Pedig 7.00 van fent, nem az amit linkeltél.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#1241) Corgan82 válasza pusihusi (#1240) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Amit én állítottam be kernelbeállításokat azok nem biztos, hogy a legjobbak, de nekem megfeleltek. :)

A SlimKat OTA-ja a "weekly" frissítéseket nem mutatja, csak az "official"-t.

(#1242) pusihusi válasza Corgan82 (#1241) üzenetére


pusihusi
addikt

Oké akkor megvárom az officalt, gondolom 1-2 hét.

Üdv. Feri!!

(#1243) Brumi˘


Brumi˘
addikt

DM 4.2 benne lévő yoda 3.5 kernellel, cpu masterbe a governort interactivera tettem, és nagy ésszel beállítottam set on bootra. Azóta fagy majd restartol a teló, és amint betölt a cpu master ismét fagyás és resi. Mit tudok tenni? (nem vagyok egy hc modder) Se TWRP-be nem jutok be, se kikapcsolni nem tudom a telót. :(

[ Szerkesztve ]

(#1244) Corgan82 válasza pusihusi (#1242) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Azt várhatod, mert D802-re idáig csak egyetlen egy jött ki, a "build 4", március 31-én, úgyhogy szerintem lesz az jó pár hónap is. :D

[ Szerkesztve ]

(#1245) Brumi˘ válasza Brumi˘ (#1243) üzenetére


Brumi˘
addikt

Közbe sikerült kikapcsolni vol up + powerrel és twrp-be is bejutottam.

(#1246) kisgergely80 válasza Gaberking (#1236) üzenetére


kisgergely80
tag

(#1247) Gaberking válasza kisgergely80 (#1246) üzenetére


Gaberking
senior tag

:F

(#1248) Mankó


Mankó
veterán

Felraktam a slimkat romot, vki irta hogy apex rommal bekapcsolhato a duppla koppos alvas barhol a kepernyon az apex launcherrel. Na de hol? Valaki segitsen mar ki!

A rom kiutotte a rootomat is. Elkepeszto! Melyik progival rootoljam ujra?

[ Szerkesztve ]

(#1249) Bubukain válasza Mankó (#1248) üzenetére


Bubukain
senior tag

csak ki van kapcsolva a root

To get root working go to Settings/Developer options/
Then change the option "root access" to "apps and adb"

(#1250) Mankó válasza Bubukain (#1249) üzenetére


Mankó
veterán

Ez egy otletes dolog. Koszi.
Esetleg egy jo idojaras widgetet nem tudsz ajanlani? Dm 4.0as romjaban volt egy nagyon bejovos, de azt sehol nem talaltam meg meg.

Erre a dupla koppos lealvasra kell megoldast talalnom, hogy ne csak a felso savban fogadja el. Kulonben tenyleg nagyon bejovos ez a slimkat rom.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.