Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) DroiDMester válasza Gaberking (#1448) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

:))

(#1452) Gaberking válasza DroiDMester (#1451) üzenetére


Gaberking
senior tag

:D :D :D :D :D 2 napja nem ittam sört...

(#1453) david_97 válasza Zoja™ (#1450) üzenetére


david_97
senior tag

Animáció lagok nincsenek mint előzőben? :U tárcsázóban a lapozáskor?

(#1454) Zoja™ válasza david_97 (#1453) üzenetére


Zoja™
őstag

Minimális van,de nem annyi, mint az 1.2-n. Ez a G3 rom sajátossága. Szerintem amíg nem lesz érdemi frissítés az LG részéről a G3-ra, addig a portolt romok is ebben a betegségben fognak szenvedni...

(#1455) schferenc77 válasza Zoja™ (#1450) üzenetére


schferenc77
aktív tag

Sziasztok!

Cloudy G3 install-hoz azt írja, kell a KK baseband. Ez most tényleg kell, vagy ha már KK romról (pl 4.2 DM) jövök, akkor nem kell KK baseband?

(#1456) Bubukain válasza schferenc77 (#1455) üzenetére


Bubukain
senior tag

akkor nem kell

(#1457) wyzard válasza schferenc77 (#1455) üzenetére


wyzard
tag

Ez esetben nem kell.

Szerk.: nem figyeltem sorry, Bubukain megelőzött. :)

[ Szerkesztve ]

(#1458) david_97 válasza Zoja™ (#1454) üzenetére


david_97
senior tag

Imádom a G3 UI-ját,de nálam ezek a lagok miatt nem jó! Ha kiadok ennyi pénzt elvárnám hogy ne lagoljon,amit nálam a gyári 20f kipucolva hoz is,csakhát az UI kicsit rondább mint g3-é :))) a split windowot ide is beletettem,ugyhogy szerintem megvárom míg lg-ék csinálnak valamit :K Akár ki is adhatnának egy frissítést hivatalosan az új UI-val,amiről ha jól tudom van is szó,csak ki tudja mikor :F

[ Szerkesztve ]

(#1459) noxon válasza istnag (#1447) üzenetére


noxon
őstag

áhá értem, akkor ok, akkor csak a play szarozik... köszi

We live in a simulated world...

(#1460) szabyka95 válasza david_97 (#1458) üzenetére


szabyka95
őstag

kapcsold ki az animaciokat, es ugy probald ki ;)

(#1461) david_97 válasza szabyka95 (#1460) üzenetére


david_97
senior tag

Nem lesz az úgy túl csúnya?
Mindenesetre meló után felteszem,egy próbát megér :DD

[ Szerkesztve ]

(#1462) szabyka95 válasza david_97 (#1461) üzenetére


szabyka95
őstag

engem fel ev animacio mentesseg utan, kifejezetten idegesit az animacio.. nem kell, smoothabb(nak erzekelem)

(#1463) Gaberking válasza DroiDMester (#1451) üzenetére


Gaberking
senior tag

DroiDMester v4.3 v.i.p. r2 v20F, Dorimanx v7.0, mérés előtt mutattam neki egy sört :D :))

(#1464) Zoja™ válasza david_97 (#1458) üzenetére


Zoja™
őstag

Érezhetően simább az eddigi G3 romoknál. Vannak mikrolaggok, de nem idegesítőek. Nyugodtan próbáld ki, egyáltalán nem vészes.

(#1465) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Én azt nem értem, hogy oké hogy baromi sok pontot kap a telefon, de most fogtok elküldeni a picsába, de nekem volt egy Galaxy Grand 2-m aminek az UI-ja tök smooth volt minden mók nélkül kisebb hardverrel.
Szerintem ezeken a pontokon nem múlik semmi.

Futtassatok már egy 3D markot a kiváncsiság kedvéért. Az első menüvel, hogy mennyi ott a pont. :R :R

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1466) djoei válasza DroiDMester (#1451) üzenetére


djoei
tag

szia.
DroiDMester v4.3 v.i.p. r2 v20F

ez a romod elérhető(megkapható lessz)? :R

:)

(#1467) Gaberking válasza eladogeppc (#1465) üzenetére


Gaberking
senior tag

Igazad van, a pontokon szerintem sem múlik semmi!
Viszont új rom + új kernel és kíváncsi voltam mennyi pontot ér el, összehasonlítás céljából az eddigi romok + kernelekhez képest. Az eredmény azért utal rá, hogy ismét egy jó rom készül(t).
DroiDMester :R :R :R

(#1468) eladogeppc válasza Gaberking (#1467) üzenetére


eladogeppc
veterán

3D markot nem nyomnád le nekem ?
:R :R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1469) laca.1


laca.1
aktív tag

Dori 7 hez kaphatnák egy linket?

[ Szerkesztve ]

(#1470) Gaberking válasza eladogeppc (#1468) üzenetére


Gaberking
senior tag

Hagyom egy picit hűlni a telefont, de utána lefuttatom neked. :)

(#1471) Gaberking válasza laca.1 (#1469) üzenetére


Gaberking
senior tag

Itt megtalálod a többi kernelét is.

(#1472) drmotto


drmotto
őstag

Én meg azt nem értem, mikor használjátok a telefont?
Mert amikor nem romot cseréltek, akkor vagy antutu megy, vagy előtte a hűtőbe pakolásszátok, vagy utána hűtitek a következő antutuzáshoz...

(#1473) eladogeppc válasza Gaberking (#1470) üzenetére


eladogeppc
veterán

Megköszönném ! :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1474) Gaberking válasza drmotto (#1472) üzenetére


Gaberking
senior tag

:DDD
Az antutu is használja a telefont, hidd el! Ki mire használja...
Hűtőbe? Miért tenném a hűtőbe? Nem sok esze van annak, aki ilyet csinál, én nem szeretném kinyírni a telefonomat! A hűtés nálam annyit takar, hogy nem nyomkodom fölöslegesen, a hideg állapotnak pedig azt nevezem, mikor reggel felkelek és egész este "pihent" a telefon.
Ha te felteszel egy új, neked új, romot, vagy kernelt, soha nem futtatsz le egy antutut? Nem csak a pontszám miatt érdekes, a stabilitást is tudod vele tesztelni, pl. mennyi alulfesszel stabil még, amiből a hétköznapi használat során is profitálsz, stb.... .

(#1475) drmotto válasza Gaberking (#1474) üzenetére


drmotto
őstag

Nem.
A pénisznövelésből is kinőttem már, meg az állandó romcserélésből, meg kernelállítgatásból is. Én használom a telefont, dolgozok vele.Kernelt sosem cserélek, mert nincs se időm, se kedvem állandóan azt buzerálni, hogy még öt percet bírjon, romot is csak akkor ha a cloudystock vagy a bruce frissül.
DM romját is kipróbáltam volna szívesen, de már az elején elment tőle a kedvem, a stílusa miatt, így ez kimarad.
Egyébként csak érdeklődés volt, mielőtt bárki támadásnak venné, ahogy itt ez szokás újabban.

[ Szerkesztve ]

(#1476) Gaberking válasza drmotto (#1475) üzenetére


Gaberking
senior tag

:) Nem vettem támadásnak! ;)

(#1477) drmotto válasza Gaberking (#1476) üzenetére


drmotto
őstag

Nem is rád gondoltam. :R

(#1478) laca.1


laca.1
aktív tag

Az nem meg oldható, hogy a gyári időjárás windget kitehető legyen nova launcheren is?
Gaberking:köszi a linket.

[ Szerkesztve ]

(#1479) Gaberking válasza laca.1 (#1478) üzenetére


Gaberking
senior tag

Szívesen! :)

(#1480) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Én is feltettem az új cloudy g3-as romot.
Ez semmivel nem különb mint a vietnámi srácé.
Ugyanazokon a helyeken akadozik, röcög, ami számomra idegesítő.
Sokat telefonálok, sms-ezek, így nekem mérvadó a híváslista-névjegy-tárcsázó váltása, és az sms-ek görgetése, futása.
Ebben a g3-as romok elmaradnak a g2-es romoktól.
A menüben, a chrome használatánál is érzem a különbséget ugyanúgy a g3-as romok hátrányára.
Nekem a stock kinézetű g2-es romok közül, bármennyire is tűnik nyalásnak, DM romja(i) tetszenek a legjobban, mivel ezek futása a legsimább.
A sebesség minden romban hibátlan, ebbe szerintem nem lehet belekötni.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1481) eladogeppc válasza HUTCHDB (#1480) üzenetére


eladogeppc
veterán

Hát nekem a LAM HoanG G3 egyáltalán nem akad a névjegyek között sem.
Akkor nálad lehet valami.
Több mint 500 névjegyem van, fészes is.....
:F

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1482) HUTCHDB válasza eladogeppc (#1481) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nálam a névjegyek scrollozása is darabos egy kicsit (az én ingerküszöbömet már bántja), de én ezt írtam:
"híváslista-névjegy-tárcsázó váltása"

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1483) hard74 válasza HUTCHDB (#1482) üzenetére


hard74
senior tag

Nálam 7G3 romon pont a névjegyek scrollozása gördülékenyeb,mint DM romján.Névjegyek-híváslista-tárcsázó váltásnál is simább.Appok közötti lapozásnál viszont akadozik picit,itt DM romja verhetetlen.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#1484) eladogeppc válasza HUTCHDB (#1482) üzenetére


eladogeppc
veterán

Kipróbáltam, nincs lag. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1485) HUTCHDB válasza eladogeppc (#1484) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Tudom, mar tobben mondtak, hogy az en telefonom hibas...
Tobb g2-re tettem mar romot, es en meg egyel sem talalkozram, ami nem akadna.
G3 topicban is leirtam a velemenyem a keszulekrol (kb. ugyanott akadozik, mint a g2) es mindenki mondta, hogy bekepzelem, ilyen nincs, vajsima, stb.
Eltelt 1-2 het es egyre tobb felhasznalonal "jott elo" az altalam leirt jelenseg...
Mindegy, en nem akarok senkit meggyozni, mert ugy jo, ha mindenki elegedett...

(#1483) hard74!
Kernelt kell cserelni ;)

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1486) david_97 válasza HUTCHDB (#1485) üzenetére


david_97
senior tag

Ezek szerint a g3-ban sem a 4k lehet a ludas,hanem a rom optimalizálatlansága!? :U

(#1487) HUTCHDB válasza david_97 (#1486) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ez nem kerdes, ez teny.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1488) migabi24 válasza david_97 (#1486) üzenetére


migabi24
nagyúr

Jó lesz az 2K-nak is

(#1489) Mankó válasza HUTCHDB (#1480) üzenetére


Mankó
veterán

Hatha szerelmese vagy a sebessegnek es az aksi is fontos, melegen ajanlom a Slimkat rom kiprobalasat! Nekem az eddig kiprobaltak kozul a legsmoothabb volt es ez az ami a legtovabb birta aksiban is.

Dm 4.2 romjaval van olyan gondom, hogy a playbol mindent csak masodjara hajlando letolteni. Ad valami hiba uzenetet majd ha ranyomok meg1x, akkor szo nelkul letolti. Mit lehet vele csinalni?

Mas:
A Slimkat romja nagyon bejott, viszont volt 1-2 dolog, ami hianyzott a gyari vagy pl dm romjabol.
Ajanljatok programokat, amikkel megoldhatoak a kovetkezok, s szamomra szinte tokeletes lesz!

Nem fogadott hivasok, smsek buborekos jelzese. Nevjegyek, tarcsazo elrendezese kicsit kenyelmetlen volt, egy massik tarcsazo program lehet orvosolna. Hianyzott az elokepernyon elobujo buborekos hivas ablak. Sms program hasonloan szokatlan volt, kis betuk, a szokottnal rosszabb elrendezes , hianyzott a buborekos megjelenites is.
Az Lg taviranyito alkalmazasanak hianya.
A kezdokepernyon , a navigacios savban levo gombok (hivas, sms, program tar, stb) nagyobbak voltak a kelletenel, az ertesitosavban pedig elegge kicsik a betuk es ikonok. Apex launcherrel beallitgattam amit tudtam, de ezeket nem sikerult sehogyan.
Hianyzo felso beallitasi sav, ahol a wifi, gps, sync stb, fenyero es ertesitesek vannak. Meg Dm modositott navigacios gombjai is hianyoztak. :)
Mas betustilus beallitasa. Toltottem is le egyet, de nem tudtam beallitani sehogysem.
A kepernyo zarolas feloldasa ne csak egy megadott savban valo elhuzasal mukodjon, hanem barhol, mint pl a gyari romokon is.
Kamera app! Meg a lenovo sem tunt tokeletesnek, kicsit lassucska volt es a keszitett kepek is rosszabbak elmosodottabbak, zajosabbak voltak, mint a gyari romok alatt keszult fenykepek.
Nagyjabol ennyi, ezek a legfontosabbak, a tobbi megoldhato szerintem a rombol.

Koszi elore is a segitseget!

(#1490) HUTCHDB válasza migabi24 (#1488) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

1440x2560=3686400 nagysagrendileg 4k. ;)

Mankó!
Pontosan azert nem szeretnem hasznalni, amiket leirtal...

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1491) Mankó válasza HUTCHDB (#1490) üzenetére


Mankó
veterán

Viszont lehet, hogy nehany appal orvosolhatoak ezek a "kellemetlensegek". Most dm belott 4.2 romjat tesztelem. A sebesseg itt is rendben van nagyjabol, van ahol a slimkat smoothabb, de aksiban tutira gyengebb lesz, mint a slimkat. Persze kozelebbit majd csak akkor tudok mondani, ha elerem a 15%-os aksi toltottseget. Meg az is lehet, h dm romja marad veglegesre a fent leirt dolgok miatt.

(#1492) schferenc77


schferenc77
aktív tag

Sracok, yoda kernel utan ha dorimanxot szeretnek, akkor siman csak twrpbol felrakom? Egyeb ugyeskedes vagy tudnivalo?

[ Szerkesztve ]

(#1493) HUTCHDB válasza schferenc77 (#1492) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Igen, jol gondolod, de en a telepites utan csinalnek egy dalvik, cache wipe-ot.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1494) szabyka95 válasza HUTCHDB (#1493) üzenetére


szabyka95
őstag

semmi ertelme

(#1495) HUTCHDB válasza szabyka95 (#1494) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Akkor te ne csinalj!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1496) bardo


bardo
tag

kipróbáltam a cloudy g3 1.3-at és nem voltam elájulva tőle. Visszaraktam a 7G3 -as romot de már 1.9.1-et. Azzal a legjobb az üzemidő és elég lagmentes is. Szerintem a legjobb rom és semmi kernelcsere meg semmi mókolással simán megy 2 napot erős használat mellett is. A cloudy G3-as standby-ban nagyon ette nálam az akksit. A 7G3-ban van valamilyen mod erre ami miatt az jóval takarékosabb.

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#1497) wyzard válasza Mankó (#1489) üzenetére


wyzard
tag

Dm 4.2 romjaval van olyan gondom, hogy a playbol mindent csak masodjara hajlando letolteni. Ad valami hiba uzenetet majd ha ranyomok meg1x, akkor szo nelkul letolti. Mit lehet vele csinalni?

Szerintem ez nem a ROM hibája. Kb. amióta frissült a Play Store kezdte el csinálni nálam is.
Ha Nálad is 941-es hiba jön, akkor próbáld ki ezt (cache törlés, frissítések eltávolítása), nálam megoldotta (eddig úgy tűnik) a problémát:

[http://techknowzone.com/how-to-solve-fix-error-code-941-google-play-store/]

[ Szerkesztve ]

(#1498) wyzard


wyzard
tag

Lejárt a szerkesztési idő, de annyit még írni akartam, hogy én 1.9.1-es 7 ROM-ot használok és ott is jelen van, szóval azért is gondolom, hogy nem az Általad használt ROM a ludas.

[ Szerkesztve ]

(#1499) f(x)=exp(x) válasza wyzard (#1498) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Nekem F6-on és G Padon is csinálja, szal nem a DM ROM hibája.

(#1500) migabi24 válasza HUTCHDB (#1490) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez nem MP, nem kell összeadni

2K=2560 × 1440

4K=4096 x 3072

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.