Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) david_97 válasza szala86 (#1749) üzenetére


david_97
senior tag

Valaki vélemény? :U

(#1752) szala86 válasza david_97 (#1751) üzenetére


szala86
aktív tag

Még nincs.

(#1753) poolzee válasza david_97 (#1751) üzenetére


poolzee
tag

Eddig minden ok kivéve emailel valami gond van mert leáll (exchenge email)

poolzee

(#1754) HUTCHDB válasza david_97 (#1751) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ez egy jo hir:
"D855 10j Firmware"
A g3 tulajok szerint ez egy eleg jo rom mar...

(#1745) szabyka95!
Hu erre nem gondoltam, hogy a beepitett kernellel is mukodne... vagy az aosp romokra valo render kernelt probaljam cm alapura tenni? :Y

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1755) david_97


david_97
senior tag

Pardus romról mi a véleményetek?

(#1756) Livius


Livius
őstag

Hello!
Van egy LG G2 D802 telefonom, aminek a kijelzője egy kicsit sérültnek látszik. Nincs törés rajta, és az érintő képernyője is tökéletes, de oldalt egy kis csíkban "szivárvány" színű lett a LCD-je. Nekem ez úgy néz ki mintha folyamatosan az LCD valami nyomást kapna abban a kis pontban, lehet ez? Mennyiért lehetne ezt javíttatni?

képek:

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#1757) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#1754) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ez az optimus rom az eddigi g3-as romok kozul a legjobb, viszont meg mindig nem uti egy jo g2-es rom simasagat.

Livius!
Ez a kijelzo ragasztjanak a tulmelegedese miatt kelettkezett sargulas. Garanciaban javitjak.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1758) rayoliviero válasza HUTCHDB (#1757) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ja, szerintem is a legjobb G3 ROM-ok közül. :K

(#1759) szabyka95 válasza Livius (#1756) üzenetére


szabyka95
őstag

komplett kijelzocsere oldja meg a sargulast, 30-40 ezer, ha garancias akor ingyen kicserelik

(#1760) JNSK válasza rayoliviero (#1758) üzenetére


JNSK
aktív tag

A kamera fixet, illetve a kamera hang fixet optimus g3ra is fel lehet pattintani?

(#1761) rayoliviero válasza JNSK (#1760) üzenetére


rayoliviero
veterán

Én nem használom ezeket, így nem tudom.

(#1762) atibuc válasza rayoliviero (#1758) üzenetére


atibuc
tag

Telepítés után kell a KK_Baseband telepítése is?
Ha jól olvasom a leírást?

"- Türelmes várakozás a telepítés végéig, telepítés után a „Gapps” telepítése, vagy a telefon újraindítása, ahogy azt a rom készítői meghatározták."
Ez a Gappsot kell telepíteni?
És hol találom ha igen.

[ Szerkesztve ]

Minden annyit ér, amennyit fizetnek érte!!

(#1763) wacek068


wacek068
tag

Sziasztok!
Hétfőn visszakaptam egy hónap után a telefonomat!
Én úgy jutottam hozzá, hogy már mindennel elvolt látva: root, TWRP, stb...
De a garanciális szerviz miatt vissza kellett tenni a gyári rom-ot!
Most a szemerkélő eső miatt van egy kis ráérő időm, és neki álltam!
Sokat nem értek hozzá, de most azt hiszem sikerült rávarázsolnom a rávalókat! :D
Szeretnék egy stabil, de viszonylag friss, komplett rom-ot rászerkeszteni!
Ha esetleg valaki kisegítene egy link-kel, azt megköszönném!
Hát ha ez sikerülne, :D :D :D

A semmitől, a kevés is sokkal több!!! Már van 41 piros pöttyöm!!!! Szerintem megbízható vagyok! Ha nem írok vissza azonnal, valószínű vezetek,csak olvasni tudok, de pótolni fogom!

(#1764) atibuc válasza atibuc (#1762) üzenetére


atibuc
tag

Telepítési leírás:

"* Root Your Device Here
* Flash Custom Recovery Here, A Tool To Do That
* Full Wipe (Wipe Date/Factory Rest, Wipe Cache, System, Data) Vagyis ezeket kell bejelölni?
* Install The Rom
* Install KK Baseband (IF You Already Flash it Then No Need To Flash It Again)
* Enjoy"

Minden annyit ér, amennyit fizetnek érte!!

(#1765) szala86 válasza atibuc (#1764) üzenetére


szala86
aktív tag

valaki nem tudja, hogy a cloudyG3-ban lévő blue témát, hogyan lehetne rávarázsolni az optimusG3-ra?!

(#1766) hard74 válasza szala86 (#1765) üzenetére


hard74
senior tag

System mappából kimásolod a theme apk-t,és telepíted.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#1767) szala86 válasza hard74 (#1766) üzenetére


szala86
aktív tag

Az optimusG3-ra nem lehet telepíteni. Már próbáltam. Sőt már próbáltam a system/app mappába is bemásolni, akkor ki is lehet választani, de nem működik túl jól. Sajna nem túl kompatibilis az optimusG3-al.

(#1768) rayoliviero válasza atibuc (#1762) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nem kell. Gapps OptimusG3-nál nincs.

szala86: Tessék. Nekem működik.

[ Szerkesztve ]

(#1769) szala86 válasza rayoliviero (#1768) üzenetére


szala86
aktív tag

Köszönöm, de ez sem jó. Az a baj ezzel is, hogy a smart notice nem lesz átlátszó mint a cloudyG3-nál, sőt még az ikonok is eltűnnek róla.

[ Szerkesztve ]

(#1770) rayoliviero válasza szala86 (#1769) üzenetére


rayoliviero
veterán

Azt én nem használom. Én 24-es navbart akartam rátenni, bootloop, az indiai quick window fixet, ezek sem kompatibilisek vele.

(#1771) Harcsai


Harcsai
senior tag

Optimus g3 1.2-ről 1.3-ra hogyan célszerű átállni, hogy a belakott állapotot vissza tudjam állítani rajt?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#1772) winhelper válasza Harcsai (#1771) üzenetére


winhelper
tag

Én simán rátoltam wipe nélkül. 1.2-re is így frissítettem. Hibátlanul működik

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#1773) Corgan82 válasza winhelper (#1772) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Full wipe kell, tehát internal storage-n kívül mindent wipe-olni kell telepítés előtt !

OptimusRS írása: "This Is New Port From New G3 Firmware So u Should Do full Wipe Before Flashing."

(#1774) Harcsai


Harcsai
senior tag

Első gond...

Radugom a telót. Megnyitom fájlkezelő, elskezdek másolni. Felugrik ablak, de üres... nem indul el a másolás. Na ilyen még nem volt. Restart is megvolt...

És wipe előtt mivel mentsek, hogy vissza tudjam pakolni 1.3-ra az 1.2-es cuccaim?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#1775) winhelper válasza Corgan82 (#1773) üzenetére


winhelper
tag

Ne haragudj Főnök. Biztos rosszul látom, hogy hiba nélkül megy. Ha nem 1.1-ről 1.2, majd 1.2-ről 1.3-ra frissítettem, akkor wipeolok is rom telepítés előtt és után is.

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#1776) Danny365 válasza winhelper (#1775) üzenetére


Danny365
őstag

Akkor is hülyeséget csináltál, de légyszíves b#szd le, hogy leírta hogyan is kell normálisan telepíteni...

(#1777) Corgan82 válasza winhelper (#1775) üzenetére


Corgan82
aktív tag

1. Nem vagyok "Főnők"
2. Egy szóval nem írtam, hogy neked hibásan működik, semmi ilyesmit.
3. A többieknek írtam le inkább, hogy ne úgy csinálják ahogy te mert OptimusRS, aki a ROM fejlesztője mást tanácsol.
4. Úgy csinálod ahogy te akarod, engem tökre nem érdekel, te telefonod, csak utána ne a ROM-ot hibáztasd ha esetlegesen nem úgy fog működni minden ahogy kellene.

[ Szerkesztve ]

(#1778) dorika87


dorika87
őstag

Sziasztok érdeklődni szeretnék, hogy gyári készülékkel tudok olyat vagy hasonlót csinálni, hogy betűméretet növelek az üzenetekben pl. hangerő növelő gombbal? (Eddig samsungot használtam és az tud olyat, hogy hangerőszabályzó gombokkal növelem vagy kicsinyítem a betűméretet az üzeneteken belül, és ezt azon felül tudja, hogy alapjáraton mire van állítva a betűméret a készüléken).
Tehát gyárilag tud ilyet a G2 vagy esetleg play-ben van erre valami spéci kis program? (Nem akarok rootolni, meg babrálni vele, mindenképpen a gyári rendszerrel használnám.) Köszi.

(#1779) Danny365 válasza dorika87 (#1778) üzenetére


Danny365
őstag

Bele tudsz nagyítani, csak nem a gombokkal, hanem a képernyőn, mintha bongeszoben nagyítanál, pinch to zoom módszerrel.

(#1780) winhelper válasza Danny365 (#1776) üzenetére


winhelper
tag

Mint írtam, minden rom telepítés előtt és után is wipeolok. a fórum társ azt kérdezte, hogyan maradnak meg a beállításai. Erre válaszoltam. Nyilván ha problémát tapasztaltam volna, azonnal wipeolok vagy tiszta telepítéssel újra húzom az 1.3-at. Sajnos én csak szakújsagiró voltam két éven át okostelefon területen, és nem a neten, hanem 40 ezer példányban, nyomtatott sajtó. Úgyhogy légyszíves ne hülyézz le, főleg nem alaptalanul. Valószínüleg több okostelefonom volt és több a tapasztalatom mint neked. Mint írtam, hibátlanul megy nálam , nyilván csak ABBAN AZ ESETBEN, ha 1.2-ről frissítesz. Peace :R

Corgan82: Bocs a főnök miatt. :) :R
Nálam megy, egy próbát megér annak, aki 1.2-ről vált.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#1781) dorika87 válasza Danny365 (#1779) üzenetére


dorika87
őstag

Köszi a gyors választ. :)

(#1782) Danny365 válasza winhelper (#1780) üzenetére


Danny365
őstag

Nem igazán értem, hogy jön ide, hogy mit csináltál, hány évig. Ha meg ekkora guru vagy, mondhattad volna neki, hogy wipe-oljon mindent, csak a data (+ internal strg.) particiót hagyja, mert igy is megmaradnak a dolgai, viszont nem fogja hurcolászni magával a felesleges szemetet, amit te igy az 1.0 óta őrizgetsz magadnál.
Nem téged hülyeztelek le, csak nekem kicsit érthetetlen, hogy ha le van irva feketén-fehéren, hogy ne igy csinálj valamit, akkor az ember csakazértis úgy csinálja, sőt, még tanácsolja is a másiknak...

(#1783) #93966848 válasza Corgan82 (#1777) üzenetére


#93966848
törölt tag

Hogy muzsikál a Deviant? :) Új Optimus G3 rom is igen jó, 35ezer pont a 4-es Antutuban :).Szerintem visszarakom a Deviantot :) Hogy telepítetted?Full wipe-rom-gapps és a végén nincs wipe? :) :R

(#1784) Harcsai válasza Danny365 (#1782) üzenetére


Harcsai
senior tag

Tehát ha belsőt nem wipeolom, akkor is megmarad mindenem? Alkalmazások, felhő beállítások stb?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#1785) Danny365 válasza Harcsai (#1784) üzenetére


Danny365
őstag

A belső tárolón csak azok vannak, amit pl. a PC-den is látsz, ha rádugod a telefont. Az alkalmazások, beállitások a /data/ partición vannak, tehát ha azt is meghagyod, akkor az appok, stb. megmaradnak.
Ha meg nagyon biztosra akarsz menni, akkor a beépitett LG backuppal csinálsz egy mentést, ezzel le tudsz menteni mindent.

(#1786) rayoliviero válasza winhelper (#1780) üzenetére


rayoliviero
veterán

Több a tapsztalatod, mint neki, azt sem tudod kivel beszélsz. :W Az Xda-n fejlesztő. Két ember ért itt a legjobban a ROM-okhoz, Danny és DroiDMester.

(#1787) winhelper válasza Danny365 (#1782) üzenetére


winhelper
tag

Még mindig ugyan az a probléma. Tehát azt akarta, hogy ne vesszenek el a beállításai. Amit Te írtál le, akkor csak a média fájlok maradnak meg. A system formázásnál el vész minden beállítás és telepítés.
Úgy jött ide, hogy mit csináltam, mert sértő módon nyilvánultál meg. Javasolt a full wipe, de nem kötelező. A lelki béke miatt lehet nyomni egy wipe dalvik/cache-t.. De mint látom, már levakuzta a kolléga a telót, úgyhogy mindegy. Megosztottam egy személyes tapasztalatot, nálam bevált. Ha ezzel bárki lelkébe tiportam, sorry... :)

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#1788) winhelper válasza winhelper (#1787) üzenetére


winhelper
tag

Gazsi00: Te sem tudod, kivel beszélsz.
Az XDA hobbi fejlesztők oldala. Ha a xiaomi vagy a Cyanogen Team fejlesztője valaki, akkor tett le az asztalra.

Dm munkássága kivétel és tisztelet neki.

Eddig azt hittem csak szegény DM-et szokás itt osztani, de kezdem belátni, hogy ritka ostoba emberek gyűltek itt össze.
Tisztelet a kivételnek ...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#1789) Danny365 válasza winhelper (#1787) üzenetére


Danny365
őstag

"A system formázásnál el vész minden beállítás és telepítés." - Jajj, akkor én itt be is fejezem, kedves szakértő újságiró. :P

(#1790) rayoliviero válasza winhelper (#1787) üzenetére


rayoliviero
veterán

Kurva nagy hülyeséget írtál, félrevezeted az embereket.

(#1791) Corgan82 válasza #93966848 (#1783) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Én még mindig meg vagyok vele elégedve. :K Nagyon gyors és stabil.
Telepítés menetét majdnem jól leírtad, de a végén kell wipe dalvik és cache. ;)

(#1792) winhelper válasza Danny365 (#1789) üzenetére


winhelper
tag

Oszd meg velem, hogy system formázás mit töröl szerinted TWRP-ben és befejeztem a vitát.

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#1793) szabyka95 válasza winhelper (#1792) üzenetére


szabyka95
őstag

gyoker konyvtarban van egy olyan mappa hogy system. azt torli

pontosabban a /system particiot formatalja

[ Szerkesztve ]

(#1794) #93966848 válasza Corgan82 (#1791) üzenetére


#93966848
törölt tag

Kiszedtem a Deviantból a Nova.apk-t és telepítettem felrakás után a Prime verziót :) Az érdekelne hogyan működhetne Novával a duplakopp, valamint Gyorsgombnak be lehetne hozni a kamerát hangerő le gombbal?

(#1795) Corgan82 válasza #93966848 (#1794) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Elvileg működik Nova Prime-mal a dupla kopp a képernyőn bárhol lezárásnál is. Wyzard írt róla. Szerintem kérdezd meg őt a módjáról, mert én nem használok Nova launchert. :)

Ezt a gyorsgombos dolgot viszont sajnos nem tudom, ilyeneket nem használok/használtam. Nekem a zárképernyős programomban van egy kamera ikon, csak rányomok és már el is indítja a kamerát.
Hátha valaki más tudja rá a választ.

[ Szerkesztve ]

(#1796) #93966848 válasza Corgan82 (#1795) üzenetére


#93966848
törölt tag

Akkor te nem a Novát használod launchernek?

(#1797) Corgan82 válasza #93966848 (#1796) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Nem, hanem a Go launchert.

(#1798) #93966848 válasza Corgan82 (#1797) üzenetére


#93966848
törölt tag

Oh, valóban? :) Na akkor azt kipróbálom devianton.Nálad így működik a duplakopp?

(#1799) Corgan82 válasza #93966848 (#1798) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Dupla kopp a Go launcherben is csak az értesítési sávon működik mint a legtöbb launcherben. Mondjuk én már teljesen hozzászoktam, mivel rég óta így használom és fel sem tűnik nekem, automatikusan az értesítési sávra koppintok. :)
Kíváncsi vagyok, hogy neked tetszeni fog-e a Go Launcher. :) Viszont a teljes verziós változata fizetős sajnos.

(#1800) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

húúú, mi van itt már megint.... :Y

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.