Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) snorbi82 válasza Tonimcfish (#2349) üzenetére


snorbi82
senior tag

Megvolt.. Semmi akkor sem... fel gomb és pc arra se, semmi... :(

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#2352) Meggyi001 válasza sanyika987 (#2350) üzenetére

Talán 20f, 4.4.2.

https://gamergep.hu/

(#2353) iceQ! válasza lotek18 (#2345) üzenetére


iceQ!
addikt

Pm-be ment.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#2354) iceQ! válasza Meggyi001 (#2352) üzenetére


iceQ!
addikt

snorbi

Nem merült le teljesen?

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#2355) sanyika987 válasza Meggyi001 (#2352) üzenetére


sanyika987
aktív tag

Értem köszönöm a segitséget

iphone 14

(#2356) Meggyi001 válasza sanyika987 (#2355) üzenetére

Szívesen :)

https://gamergep.hu/

(#2357) snorbi82 válasza iceQ! (#2354) üzenetére


snorbi82
senior tag

Nem.. Előtte vettem le töltőről...

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#2358) iceQ! válasza snorbi82 (#2357) üzenetére


iceQ!
addikt

Root vagy valami egyéb mókolás történt e a telón?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#2359) snorbi82 válasza iceQ! (#2358) üzenetére


snorbi82
senior tag

Persze... Eddig simán ment, semmi baja nem volt... Tuti nem az a baj,,, Szerintem meghalt.. Most rátettem pcre és olyan meleg mintha 100% menne a proci...

Semmit nem állítottam! Ennyire értek hozzá! De hogy semmit nem csinál, csak kikapcsolt.. Hihetetlen! :(

[ Szerkesztve ]

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#2360) szabyka95 válasza sanyika987 (#2350) üzenetére


szabyka95
őstag

v20F, 4.4.2

[ Szerkesztve ]

(#2361) iceQ! válasza snorbi82 (#2359) üzenetére


iceQ!
addikt

Valamin állítottál esetleg telón belül?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#2362) redbiro


redbiro
őstag

sziasztok!
feltettem a dorinmaxot a slimkatre, de nem megy a d2tw.
itt a 3845#*802# módszer nem megy.
mit felejtettem el?
köszi,
red

it never gets easier, you just go faster

(#2363) HUTCHDB válasza snorbi82 (#2359) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

ha próbálod bekapcsolni, rezeg?
a pc látja a telefont?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#2364) snorbi82 válasza HUTCHDB (#2363) üzenetére


snorbi82
senior tag

Semmit nem csinál semmire... Se power gomb, a pc sem látja... Arra gondolok, hogy meghalt a töltőm talán... Mert miután feltöltött, mintha még láttam volna LG logó és azóta nem kapcsol be.. Mikor töltőre tettem 50% körül volt az aksi... De ha töltőre teszem, nem világít semmi...

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#2365) david_97 válasza snorbi82 (#2364) üzenetére


david_97
senior tag

Lehet még be van kapcsolva,csak mélyalvásba esett,2x gyakran csinált ilyet,próbáld a hangerő le és bekapcs gombot együtt nyomni mig nem rezeg vagy bármi

(#2366) HUTCHDB válasza snorbi82 (#2364) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

először azt kellene tisztázni, hogy nem merült-e le.
majd megnézni, hogy maga a készülék (alaplap) "él-e", mert könnyen lehet, hogy "csak" maga a kijelző halt meg...

nyilván ezt a töltő dolgot érdemes azonnal tisztázni...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#2367) snorbi82 válasza HUTCHDB (#2366) üzenetére


snorbi82
senior tag

Nem merült le. Alaplap nem él.. Pc nem válaszol. Semmi gombnyomásra nem reagál. Se le, se fel, se power gomb 2-3 percig nyomva tartásra sem... De olyan dolgok vannak rajta, amit servizben nem kéne, hogy lássanak. Gondolok itt képekre, dokumentumra... stb

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#2368) HUTCHDB válasza snorbi82 (#2367) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

a nagyobbik lányom htc-je egyszer megadta magát.
nem tudtam az istennek sem bekapcsolni, se download, sem recovery mód sem volt, semmire nem reagált.
aztán olvastam valahol, hogy több percig is nyomva kell tartani a power gombot.
kb 1,5-2 perc power gomb nyomás után kapcsolt be, és semmi gond nem volt vele.

még annyit megpróbálhatnál, hogy szétszeded (nem túl bonyolult) és az akkumulátort leszeded és vissza, hátha.....

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#2369) JNSK válasza Gaberking (#2341) üzenetére


JNSK
aktív tag

Mégis inkább ma csináltam, és jobb, pattógosabb. Viszont az még mindig felfoghatatlan számomra, hogy a feloldó képernyőn a részecske effektes feloldás miért szaggat..(meg a többi is) az nagyon bosszant :D Meg a home gombra tapintás animáció is szaggatgat (a kék fény) pl ha opera miniben nyomom meg.. ezek nagyon bosszantóak.. :(

(#2370) akooos válasza HUTCHDB (#2368) üzenetére


akooos
veterán

Nekem is volt egy csoda HTC-m, amin ez segített. Először akksi nélkül kábellel power gomb, aztán akksi be, kábel ki power gomb, aztán kábel be power gomb még mindig nyomva :D Ettől sikerült életre kelteni. EVO 3D volt, amin ha custom ROM volt akkor hajlamos volt úgy lemerülni, hogy nem lehet bekapcsolni :D

(#2371) Gaberking válasza JNSK (#2369) üzenetére


Gaberking
senior tag

Nálam minden animáció ki van kapcsolva, így sokkal pattogósabb.

(#2372) snorbi82 válasza HUTCHDB (#2368) üzenetére


snorbi82
senior tag

A szétszedés tényleg nem bonyolult.. De alaplapos szegény.. Nem indul még mindig :( Sajnálom mert fél életem rajta van.. Kb pár képem hiányzik, amit birok pótolni. Holnap megy szervizbe! :( (rám jár a rúd... Nem rég a vga ment tönkre, utána routerem, most meg a telóm). Kb 2-3 hét múlva jelentkezem! :D

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#2373) iceQ!


iceQ!
addikt

SwiftKey probléma megolda!

A programnak egy downgrade kell. Én speciel ezt telepítettem fel: SwiftKey v.4.4.6.275

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#2374) iceQ! válasza snorbi82 (#2372) üzenetére


iceQ!
addikt

Hogy sikerült alaplaposra rakni? Mit állítgattál rajta?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#2375) renee7 válasza iceQ! (#2374) üzenetére


renee7
tag

Nem feltétlen kell ezekben bármit is állítgatni, hogy alaplapos legyen. Ezekben a telefonokban egy hagyományos elektronikai, PC hardveres ismeretekkel felfoghatatlanul összetett főpanel van, és egyre több azon panelek aránya, ami a gyártósor végén ugyan átcsúszik a minőségellenőrizésen, de valamilyen rejtett hibája van, ami előbb-utóbb a fölmelegedés, lehűlés következtében, vagy egy kisebb koccanás, esés miatt egyszer csak kijön. Az sem használ, hogy a környezetvédelmi jogi szabályozás következtében jó ideje csak ólommentes, rugalmatlan forrasztásokat lehet alkalmazni..

Nekem az Optimus 3D-vel volt, hogy random kikapcsolt, melegedett, majd egyszer csak nem kapcsolt be, semmilyen üzemmódba nem lehetett bootolni. Alaplapcsere lett. Azt hiszem, 10 napos sem volt...

(#2376) snorbi82 válasza iceQ! (#2374) üzenetére


snorbi82
senior tag

Elmondom neked, hogy jelen pillanatban csak gyári 20F volt rajta rootolva, Töltőn volt... Ennyi.... Bár elég meleg volt mikor levettem. Tuti elszállt benne valami töltés közben. Gyári LG töltővel töltöttem mielőtt megkérdezed... Volt már egy pár telóm és mind rootolva volt és fele ennyire nem vigyáztam egyikre sem. És ez megy javításra... :( MOst elővettem a HTC Desire S-t. 1,5 éve nem ment... Hibátlanul megy... Csak lassú! :(

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#2377) renee7 válasza snorbi82 (#2376) üzenetére


renee7
tag

Figyi, ha esetleg van multiméter a hatókörödben és valami komolyabb tápegység és tudsz áramfelvételt mérni töltés alatt a jelenlegi állapotban, illetve akkor, amikor megpróbálod bekapcsolni, akkor tudok következtetni. Lehet, hogy zárlatos lett egy kondi, de a power supervisor IC is elszállhatott. Bizonyos Samsungoknál a WIFI IC tönkremenetele okoz pontosan ilyen hibajelenséget. Szóval ezért kéne az áramfelvétel 5 volton.

Szervizben is ez a hibakeresés fő csapásvonala, labortápról a kiszerelt főpanelt megkísérlik bekapcsolni és fagyasztó spray-vel nézik, hol olvad a dér a zárlat következtében és figyelik az áramfelvételt.

[ Szerkesztve ]

(#2378) renee7 válasza renee7 (#2377) üzenetére


renee7
tag

Persze, ahogy kinéz a dolog, nem sokat tehetsz hogy feltámasszad a telefont és lementsed az adatokat, mielőtt javításra beadnád.. :( Meg itt a rejtett akku miatt nem tudsz a kapcsokon mérni...

[ Szerkesztve ]

(#2379) b.daniel


b.daniel
senior tag

Van vmi mod, vagy patch vagy valami, hogy CM alapú romok támogassák a QuickWindow tokot?
SSokkal jobban szeretem ezeket a romokat mint a gyári alapukat, de a QuickWindow hiányzik :/

(#2380) renee7 válasza b.daniel (#2379) üzenetére


renee7
tag

Esküdni nem esküdnék rá, de az M9-óta, mintha láttam volna a change logban valami erre utalót.

Nekem nincs nagy kedvem keresni most; Tessék. Sima gyors kereséssel a lapon nem bukkantam rá...

(#2381) pusihusi


pusihusi
addikt

LAMHOANG-G3-FINAL.zip - ZIP archívum, kibontott méret 2 369 221 255 byte Minden :N :( hűtés nélkül 39500 :K :K :C Ja és olyan gyors, :)) hogy majdnem kiugrott a kezemből a teló! És lag mentes :C

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#2382) david_97 válasza pusihusi (#2381) üzenetére


david_97
senior tag

Link? :U

(#2383) szabyka95 válasza pusihusi (#2381) üzenetére


szabyka95
őstag

Es 2 ora uzemido:D
Elotte milyen rom volt fent?

(#2384) pusihusi válasza david_97 (#2382) üzenetére


pusihusi
addikt

Google! Előtte VDT-V22 Super Lite LG G2.zip - ZIP archívum, kibontott méret 2 576 201 908 byte [link] Tessék!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#2385) noxon


noxon
őstag

Van valami mód az Android L launchert rávarázsolni a telóra? Én nem találtam ilyet :(

We live in a simulated world...

(#2386) schferenc77


schferenc77
aktív tag

Sziasztok!

Arra milyen módszerek vannak, ha egy alkalmazást szeretnék megnézni, hogy miért nem indul el? iGO korábban ment ezen a telón DM4.0-val. Aztán felraktam a CloudyG3-at, és elindul az igo, be is tudom állítani, navigálni etc.., de a második indulástól csak az igo hamarosan elindul felugró üzenetet látom 1mp-ig, aztán fekete képernyő. igo maga fut, legalábbis látom a futó app-ok között.
Ugyanez a helyzet DM4.2_r2-n is.

(#2387) laca.1 válasza JNSK (#2369) üzenetére


laca.1
aktív tag

Hali.
Èn azt vettem èszre hogy csak a dori.kernellel csinálja a feloldó animáció szaggatást,yodán vagy más kernelnèl soha nem tapasztaltam.engem is bosszantott,most sem dori.kernelt használok ès pöpec föloldáskor is.

(#2388) david_97


david_97
senior tag

Be lehet azt állítani hogy egyes apokkat állandóan a memóriában tartson a teló?

[ Szerkesztve ]

(#2389) GZoli7 válasza schferenc77 (#2386) üzenetére


GZoli7
senior tag

Erről nem illik beszélni, de próbáld meg G3 romon az előlapi érintőgombok alatt elrejteni a gombokat a fenti navinál.

(#2390) schferenc77 válasza GZoli7 (#2389) üzenetére


schferenc77
aktív tag

és NYERT! Ezer hála és köszönet! :R :R :R :R

..csak hogy okosodjak, a hárombetűs navi a tiltott szó erre felé?

[ Szerkesztve ]

(#2391) Meggyi001 válasza schferenc77 (#2390) üzenetére

Hát ha a madarakról beszélünk, mint rigo, akkor nem :)

https://gamergep.hu/

(#2392) pusihusi válasza noxon (#2385) üzenetére


pusihusi
addikt

Solo launcher, azt keresd! S az L témát!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#2393) noxon válasza pusihusi (#2392) üzenetére


noxon
őstag

Jó, de az nem L launchert hanem más launcher, az meg nem kell :) meg elég gagyi az a témája, de azért köszi :)

We live in a simulated world...

(#2394) pusihusi válasza noxon (#2393) üzenetére


pusihusi
addikt

Pedig az lesz az L launcher.Olvass utána, egy Google infóbol olvastam, s ott hivatkoztak rá! S nem is a Play storebol töltöttem le, hanem a Googletol.Ha félerevezettek akkor én is téged. Különben én nagyon jónak találom, különösen tabra!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#2395) Danny365 válasza noxon (#2385) üzenetére


Danny365
őstag

Egyáltalán milyen különbség van az L preview-ban lévő launcher, és a Play Store-ról tölthető GNL között?

(#2396) pusihusi válasza Danny365 (#2395) üzenetére


pusihusi
addikt

Semmi.

Üdv. Feri!!

(#2397) balazs8907 válasza pusihusi (#2381) üzenetére


balazs8907
tag

A romhoz jó lesz a dorinmax 7.1 kernel?

(#2398) hard74 válasza balazs8907 (#2397) üzenetére


hard74
senior tag

Igen jó,én is ezt tettem fel hozzá.Viszont az OptimusG3 1.3.1 nálam lényegesen gyorsabb,simább dori 7.1-gyel.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#2399) szabyka95


szabyka95
őstag

vki probalta mar a lamhoang ill. az optimus g3at? melyik jobb velemenye szerint ?

(#2400) Corgan82


Corgan82
aktív tag

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.