Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) HUTCHDB válasza JNSK (#1650) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

itt már írtam róla.
igazából nagy miui imádóként (3,5 éves bejegyzés) nehéz róla olyanokat írni, hogy nem jó, vagy ne tedd fel, de sajnos az idő túlfutott a romon.
az android 2.2-es rendszerénél még brutálisan jobb volt, sok sok, akkor még nem látott ficsőrrel, amik szépen, lassan beépültek a mai romokba, sőt, már pl. a g2 is alkalmaz olyanokat, amelyek miatt nem biztos, hogy érdemes a miui-t használni.
néhány hete viszont örömmel láttam egy-két dolgot, és azt, hogy egy elég hosszú idő után, ismét egy viszonylag gyors, és viszonylag akadásmentes verzióhoz értek el. (már ami a portot illeti, mert az alap miui a saját MI telefonokon mindig is hibátlanul, iszonyat simán futott!)

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1652) JNSK válasza HUTCHDB (#1651) üzenetére


JNSK
aktív tag

Én is nagy miui rajongó vagyok, főleg még a galaxy s-es időmből :D kb ugyan így érzek mint te :(
Más: Most csináltam egy Antutu 4 tesztet gyári 20f rommal.. és csak 28000 körüli pontokat csinál, miközben a listán a g2 32000 körül teljesít. Ez még az előző android verzión rögzített számok? Vagy mi lehet a különbség?

Az akku idő viszont tényleg hihetetlen!! 10% van még, 27 órája megy, és 5óra20perces képernyőidővel! :D :D

[ Szerkesztve ]

(#1653) Corgan82


Corgan82
aktív tag

(#1654) gretzky77 válasza HUTCHDB (#1651) üzenetére


gretzky77
veterán

Természetesen nem kérdőjeleztem meg hogy működik csak akkor nem értem,hogy nálunk mi lehet a gond én eddig el sem jutok mert újraindul folyamatosan! Mindegy marad most a G3 úgyis bejön!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1655) gretzky77 válasza gretzky77 (#1654) üzenetére


gretzky77
veterán

Az volna a kérdésem, a cloudy g3-nál a menüben nem lehet mappákat létrehozni?

Bocs előbb kérdeztem mint kellett volna,megvan!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1656) Mankó válasza pusihusi (#1638) üzenetére


Mankó
veterán

Pff, google launcher. Meg nem is hallottam rola, lehet adni kellene neki egy eselyt.

JNSK: Slimkattel nekem 72 ora keszenlet, 5 es fel ora kijelzo ido es 15%nal dugtam toltore. Ja es akadasmentes volt. Ha a kisebb gondjait kitudom kuszobolni tuti az marad veglegesre.

[ Szerkesztve ]

(#1657) szabyka95 válasza Mankó (#1656) üzenetére


szabyka95
őstag

Stock kernellel?

(#1658) Mankó válasza szabyka95 (#1657) üzenetére


Mankó
veterán

A slimkat sajat kernelevel, ahhoz en nem nyultam. Feltoltam egy apex launchert es azt alligattam, de itt meg is allt a foltozgatas.

(#1659) gretzky77 válasza Corgan82 (#1653) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia nekem nem megy a link!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1660) pusihusi


pusihusi
addikt

"Természetesen full wipe megvolt,de sim keresésnél ha egyáltalán kb 5restart után el tudok odáig jutni,folyton lefagy!' Nekem is dettó. MIUI 4.8.21-et kipróbálom :UHUTCHDB? Igen látom szépen működik, nekünk miért nem? :W Ja jó reggelt!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#1661) pusihusi válasza pusihusi (#1660) üzenetére


pusihusi
addikt

OptimusG3 Rom V1.3 Még semmi :N :(

Üdv. Feri!!

(#1662) Corgan82


Corgan82
aktív tag

Tegnap este kíváncsiságból feltettem a MIUI 4.8.15 verziót és teljesen normálisan feltelepült a telefonomra. Egy újraindulás nem volt. Persze végig angol nyelven telepítettem. Egy hibát találtam benne, hogy hiába kapcsoltam be a wifi-t, hiába írtam be a jelszót amit el is fogadott és ki is írta, hogy csatlakozva, nem volt wifi, csak mobilnet. A wifi ikon sem látszott az értesítési sávon. Telepítéskor is kiírta, hogy csatlakoztatva, de csak a beállítás kihagyását tudtam választani, úgy engedett tovább.

gretzky77
Nekem működik a link, viszont csak 150-160 kb/s sebességgel tudtam letölteni tegnap este, volt vagy 1 óra mire lejött.

pusihusi
Tegnap feltettem a MIUI 4.8.21, ws008 féle verziót, a 4.8.15 után. Ez is normálisan feltelepült nálam. Ebben csak angol nyelv van meg kínai. Két hiba jelentkezett nálam az elején, az egyi, hogy teljesen elcsúszott a launcher kezdőképernyője és újra kellett indítanom a telefont, másik hiba az volt, hogy nyomtam egy restartot és boot-nál a logónál megfagyott a telefon, manuális restart kellett. Ezeken kívül más hibát nem tapasztaltam, persze nem merültem még bele a ROM-ba.

[ Szerkesztve ]

(#1663) Corgan82


Corgan82
aktív tag

Deviant Xone ROM SlimKat bázisú ROM.

Dorimanx 7.0 AOSP

[ Szerkesztve ]

(#1664) pusihusi válasza Corgan82 (#1663) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia nekem is települt az új miui, de csak 3 nyelvű! :U Most letöltöm a régebbit és valahogy átvarázsolom a magyar nyelvet :C A Deviánt még béta, szerinted már jó lehet? Köszi akkor telepítem! Először a Miuit :Y :U

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#1665) Corgan82 válasza pusihusi (#1664) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Sok sikert hozzá. :)

Közben feltettem ezt a Deviant Xone ROM-ot és valami brutálisan gyors, nagyon pörög! :D
Felrakom mentésemet és ha nincs hiba benne lehet maradni is fog. :)

[ Szerkesztve ]

(#1666) pusihusi válasza Corgan82 (#1665) üzenetére


pusihusi
addikt

A miui-nak hány kezdő képernyője van? én már 10-nél tartok s még jön :K

Üdv. Feri!!

(#1667) pusihusi válasza Corgan82 (#1665) üzenetére


pusihusi
addikt

Hatodszor töltöm le a Miuit, s most magyar nyelven sikerült telepíteni :C

Üdv. Feri!!

(#1668) Corgan82 válasza pusihusi (#1667) üzenetére


Corgan82
aktív tag

A 4.8.15-ös verziót sikerült feltenned ?

(#1669) Corgan82


Corgan82
aktív tag

(#1670) pusihusi válasza Corgan82 (#1668) üzenetére


pusihusi
addikt

Igen, de nem tetszik :N :( Megy föl a deviánt :K :C A 6-os teljesen más, majd összel :K Ez már a régi Miui szelleme.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#1671) Mankó válasza Corgan82 (#1665) üzenetére


Mankó
veterán

A Slimkathoz kepest is gyorsabb? Mert kinezetre, menu stb detto slimkat.

(#1672) Corgan82 válasza Mankó (#1671) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Szerintem gyorsabb. Kb. ilyen SlimKat ROM, normál DPI-vel és felturbózott gyorsasággal.
Elvileg azt csinálják, hogy fogják a SlimKat alapját és beleteszik a PA , AOKP , OmniRom , CM tulajdonságait.

[ Szerkesztve ]

(#1673) Bubukain válasza Corgan82 (#1665) üzenetére


Bubukain
senior tag

Feltettem en is, eleg gyors, de nem tudod hogy azt az idegesito rendszeranimaciot hol lehet kikapcsolni?

(#1674) Corgan82 válasza Bubukain (#1673) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Azt én sem tudom, de azt sem, hogy miért idegesít téged az animáció. :DDD
Sima felirat forgó körökkel. :)

Átállítottam DPI-t és most már úgy néz ki mint a SlimKat. Most ahogy folyamatosan próbálgatom érezhetően gyorsabb és smoothabb mint a SlimKat. Nem sokkal, csak egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#1675) Mankó válasza Corgan82 (#1672) üzenetére


Mankó
veterán

Na de a plusz gyorsasagnak ara is van, pl aksi fogyasztas.
Betuk stilusat tudjatok valtoztatni, a slimkatban sehogy sem ment nekem?
Irjatok a tapasutalatokat, hogy tudjam erdemes e valtani!
Kamera milyen?
Melyik gappsot raktad fel hozza?

[ Szerkesztve ]

(#1676) pusihusi válasza Mankó (#1671) üzenetére


pusihusi
addikt

Ez úgy pattog mint az Iphone 5S. Minden azonnal, pedig csak béta. Mi lesz ha készen lesz? A stock romok és utánzatok mind lassabbak! (Szerintem)

Üdv. Feri!!

(#1677) Mankó válasza Mankó (#1675) üzenetére


Mankó
veterán

Azt irjak az xda-n h nem mukodik alatta az art. Most igy visszagondolva, azt se tudom slimkaten mukodott e?

pusohusi: dupplakopp es tarsai mennek?

[ Szerkesztve ]

(#1678) Corgan82 válasza Mankó (#1675) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Én a PA GAPPS-t tettem fel hozzá mivel jelenleg az a legfrissebb.
ART-ra, hogy nem működik csak 1 ember írta, a másik már azt írta, hogy működik.
Kamera sima AOSP kamera van benne, tehát le kell cserélni. De ez minden AOSP ROM-nál így van.
Dupla kopp meg olyan mint mindegyik másik AOSP ROM-nál.
Én most biztosan maradok ennél a ROM-nál, még próbálgatom, idáig nagyon tetszik.

(#1679) Bubukain válasza Corgan82 (#1674) üzenetére


Bubukain
senior tag

Nem arra gondolok hanem a jobbrol balra vagy balrol jobbra becsuszo animaciorol.
Illetve nekem meg a temazhatosag hianyzik, de amugy tenyleg nagyon gyors.

(#1680) Corgan82 válasza Bubukain (#1679) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Jah ok, bocsi, tényleg nem bootanimációt mondtál. Mondjuk nekem azzal nincs bajom, kicsit másabb mint a megszokott, de tűrhető.

(#1681) pusihusi válasza Mankó (#1677) üzenetére


pusihusi
addikt

Igen működik a dupla is. S a Google launcher is nagyon tetszik. Mert van egy S. Pro tabon, arra js felraktam 1 cm 11-est (ez az 1 van belőle) mert a Samé katasztrofális. :U Elmentem belakni a romot.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#1682) Sabika


Sabika
tag

Sziasztok,

Van egy olyan gondom hogy nem müködik az xposed framework.
Azt írja hogy nem vagyok megfelelően rootolva és nézzem meg hogy a shell parancsok nincsenek e blokkolva.
Rootolva vagyok több programom is megy root jogokkal.
Már újratettem a programot de ugyanez akkor is.
Valakinek valami ötlet?

Sabján László

(#1683) gretzky77 válasza pusihusi (#1681) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia már többen is irták ezt a google launchert de én ilyet nem találtam,ez merre található!?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1684) wyzard


wyzard
tag

Basszus nagyon vak vagyok, de nem találom azt a rövidke kis összefoglalót, amit talán Corgan82 írt...mik is azok az LG feature-ök, amik hiányoznak az AOSP ROM-okból és nem pótolhatók ?

Gondolok itt a távirányítóra, buborékablakokra stb... bár tudom, hogy távirányító pótolható.
Szóval valaki be tudná nekem linkelni azt a bizonyos hozzászólást, vagy esetleg pár pontban le tudná írni, mikről kell "lemondani" ?

Eddig kimaradtak az AOSP alapú ROM-ok (igaz pár napja öcsém HTC One X-ére raktunk fel egy SlimKat-ot, de nem igen volt időm kipróbálni), de most már kipróbálnék én is egyet. :)

Ezer hála. :R

[ Szerkesztve ]

(#1685) JNSK válasza Corgan82 (#1678) üzenetére


JNSK
aktív tag

Milyen a dupla kopp minden aospnel? (semmilyen? :D )

(#1686) wyzard


wyzard
tag

Tyű, tényleg villám ez a Deviant, eddig nagyon tetszik. :)

(#1687) Mankó válasza pusihusi (#1681) üzenetére


Mankó
veterán

A google launcher, az a Google asszisztens indító? A Slimkatbe ez volt a gyári launcher ha jól értem ugye?

(#1688) wyzard válasza wyzard (#1684) üzenetére


wyzard
tag

Időközben mégis meglett Corgan82 leírása, úgy hogy tárgytalan. :)

(#1689) Corgan82 válasza JNSK (#1685) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Képernyőzárnál dupla koppos feloldás. Értesítősávon dupla koppos képernyő lezárás.

Szerintem mielőtt okoskodsz először tegyél fel egy AOSP ROM-ot... :U

(#1690) JNSK válasza Corgan82 (#1689) üzenetére


JNSK
aktív tag

Okoskodtam? Kerdeztem, mivel eloszor nem akarok felrakni aosp romot, amig nem tudok rola dolgokat. Remelem nem problema h kerdeztem! :)

(#1691) wyzard


wyzard
tag

Ugyan nem a kernel tudja, hanem a Nova Launcher (igaz a Prime-mal megy csak) (amivel jött a Deviant ROM), de ott beállítva duplakoppot ugyanúgy lezár homescreen-en is, mint stock ROM-nál, úgyhogy félig akár vehetjük úgy, hogy működik az is és nem csak az értesítősávon. :)

[ Szerkesztve ]

(#1692) Corgan82 válasza JNSK (#1690) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Nekem nem tűnt sima kérdésnek a zárójeles megválaszolásod és a smiley miatt, ami arra utal az én értelmezésemben, hogy nem hiszed el a dupla koppot az AOSP ROM-oknál és lenézed. De ha nem erre céloztál vele, akkor nem szóltam. Amúgy természetesen nem baj ha csak kérdezel.

(#1693) Corgan82 válasza Mankó (#1687) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Google launcher

A SlimKat-ben meg a Nova :Launcher volt felrakva, meg itt a Devaint ROM-ban is. Persze a google-t is ki lehet választani mellette.

(#1694) JNSK válasza Corgan82 (#1692) üzenetére


JNSK
aktív tag

Nem nezem le. Nincs baj az aosp romokkal. Csak azt irtad h olyan a duplakopp mint minden aosp romban, es az is megfordult a fejemben h lehet h nincs is duplakopp :)

(#1695) pusihusi válasza Corgan82 (#1693) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia felraktam a Lenovó kamerát restart, Antutut elindítottam restart! Te milyen kamerát raktál föl? Igen így működik a kipp kopp. :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#1696) Corgan82 válasza pusihusi (#1695) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Nekem mindig a Lenovo és a MIUI kamera van fent. De inkább csak a Lenovo-t használom.

A restartok amiket írtál azokat te csináltad vagy magától indult újra a ROM ?

(#1697) pusihusi válasza Corgan82 (#1696) üzenetére


pusihusi
addikt

Magától a a kameránál, az antutunál mikor megindítottam. A kamerát eltávolítottam nem csinálja. Az antutut nem szereti :(

Üdv. Feri!!

(#1698) Corgan82 válasza pusihusi (#1697) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Elindítottam az Antutu 5-öt és nálam is magától újraindult kb. a teszt 1/3-ánál. Valami miatt nem szereti ezt az Antutut. Még csak béta a ROM, szerintem javítva lesz az Antutu hiba.
Lenovo kamerát meg használtam már ezen a ROM-on és nálam nem volt restart, az normálisan működik.

(#1699) #93966848


#93966848
törölt tag

Magyar MIUI-hez kérnék egy linket, mert az enyémben is csak 3 nyelv van.Köszi

(#1700) bardo válasza Corgan82 (#1698) üzenetére


bardo
tag

névjegyzéknél ha ékezet nélkül írok egy nevet akkor megtalálja az ékezetes nevet is. Pl eva-t írok akkor az Éva-at hozza? mondjuk én nem használom a távirányítót igy az nem gáz, viszont ha az lenovo camera azt mondod jó, akkor lehet kipróbálom.
Köszi

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.