Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) rayoliviero válasza david_97 (#1900) üzenetére


rayoliviero
veterán

Jól.

(#1902) Harcsai


Harcsai
senior tag

NE fájditsátok a szivem :O

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#1903) szala86 válasza rayoliviero (#1878) üzenetére


szala86
aktív tag

Nagyon király vagy! Köszönöm szépen!!!! :R

(#1904) rayoliviero válasza szala86 (#1903) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szívesen. Működik rendesen?

(#1905) b.daniel válasza Corgan82 (#1881) üzenetére


b.daniel
senior tag

Szia!
Látom Te már régen AOSP és CM romokat használsz. Szerinted melyik most a legjobb? Most a DU-t használom, és nagyjából meg is vagyok elégedve vele, de azért nyitott vagyok az újdonságokra is mindig :)
Előre is köszi :R

(#1906) szala86 válasza rayoliviero (#1904) üzenetére


szala86
aktív tag

Hát minden szépen működik, csak a smart notice nem. De azért nagyon rendes tőled! :R

(#1907) rayoliviero válasza szala86 (#1906) üzenetére


rayoliviero
veterán

Értem. :D

(#1908) hard74 válasza szala86 (#1906) üzenetére


hard74
senior tag

Nálam működik a seven-ből kiszedet blue apk is.Viszont a smart notice nekem sem ok.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#1909) rayoliviero válasza hard74 (#1908) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ez a ROM miatt lehet.

(#1910) iceQ!


iceQ!
addikt

Miben jobb a G3-as UI mint a G2?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#1911) Zoja™ válasza iceQ! (#1910) üzenetére


Zoja™
őstag

Szubjektív, de szerintem a G3 kinézete szebb mint a G2-é.

(#1912) Gaberking válasza Zoja™ (#1911) üzenetére


Gaberking
senior tag

+1 és nekem még élesebbnek is tűnik minden.

(#1913) Illusion1010 válasza Danny365 (#1886) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Nekem is érthetetlen az egész. Ráadásul még nőni is kezdett ez a 21,09GB-os valami, mert most 23GB-ot ír ki rá. De nem csökkent a felhasználható méret.....tehát fizikailag is lehetetlennek tűnik a dolog.

[link] Találtam egy topicot, ahol ugyanerről a hibáról beszélnek, bár nekik a gyári flash tool tette ezt a telefonnal.

(#1915) Illusion1010 válasza Danny365 (#1886) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Megoldódott. Az elején rossz irányba indultam, azzal hogy ott valami nagy fájl van. A te hozzászólásod vezetett rá, azzal hogy nincs is ott semmi. A partíció hibájával nem tudott mit kezdeni az android, és így reagált rá.

Ez lett a megoldás: [link]

(#1916) Laca0


Laca0
addikt

Tudna nekem valaki egy 32GB-os magyar f-es KDZ fájlt linkelni?
Mert én csak 16GB-osat találtam.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#1917) DroiDMester válasza Laca0 (#1916) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

KK romnál nincs külön 16 és 32.gigás!

Szedd le az open eu vagy open hu v20f et!

(#1918) Corgan82 válasza b.daniel (#1905) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Szerintem a legjobb ROM-ok a Mahdi, SlimKat, Alegen és Deviant.
Gyorsaságban és folyékonyságban a Deviant a legjobb, de viszont még csak béta állapotban van, ezért vannak még benne kisebb hibák. Pl. Antutu mérés közben újraindul valamint Lenovo kameránál találkoztam olyan hibával, hogy fotózás közben véletlenszerű időközönként FC-zik a program. De csak fotózásnál jelentkezik a hiba, videó felvétel normálisan működik. Ezeken kívül más hibával nem találkoztam még.
A Mahdi is nagyon jó ROM, csak azt nagyon sokáig használtam és meguntam, kell egy kis változatosság. :D
A SlimKat és az Alegen is szintén nagyon jó ROM-ok, gyorsak, smooth-ak, jó az akkuidőijük, hibamentesek.
Ha választanom kellene a 4 ROM közül egyetlen egyet, akkor most jelenleg a Deviant-ot választanám, szerintem a legjobb ROM lesz ha végleges verziójú lesz. Ha viszont a Deviant nem válna be a későbbiekben, akkor a SlimKat-et fogom használni.

(#1919) pusihusi válasza Corgan82 (#1918) üzenetére


pusihusi
addikt

+1 :C

Üdv. Feri!!

(#1920) Laca0 válasza DroiDMester (#1917) üzenetére


Laca0
addikt

Köszi! Csak akkor nem értem, hogy miért tüntetik fel egyes romoknál, hogy 16GB vagy 32GB.

Közben történt valami! :D
Lemerítettem teljesen a telefont, ahogy az egyik tag írta az xda. Bár nekem még mindig nem jött be a download mód, Danny365 módszerével egyszercsak észlelt valamit a gyári Lg frissítő!
Kiírta a telefon tipusát és hogy a legfrissebb szoftver van rajta. Rámentem a frissítési hibák javítási menüpontra. Egy kicsit gondolkodott a program és azt írta, hogy nagyon alacsony az akku szint, így nem lehet frissíteni.
A telefon kijelzőjén továbbra is csak az lg logó van és villog a led.
Nem merem most lehúzni a telefont. Kérdésem: tölt ilyen állapotban is?
Megpróbálhatom flash-elni valamelyik másik programmal, vagy mindenképpen várjak 2-3 órát a megfelelő töltöttségi szint elérése érdekében?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#1921) Snoop27 válasza Corgan82 (#1918) üzenetére


Snoop27
őstag

Kivancsiva tettel, fel is dobom a Deviant romot, erre gondolsz? Az instrukcional megemlit gapps-t is, de nem talalom honnan lehet letolteni.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1922) geryboro


geryboro
senior tag

Cloudy G3 1.2-ről 1.3-ra frissítettem a romot full wipe és hard resettel.
délután feltöltöttem az akksit 11 órától csak hagytam, megnézem mennyit merűlt a dolog.
reggel 9 óra és 32%on van a bateri.
dafuq? :W
persze már be is laktam, de most az a kérdésem, hogy CM, AOSP stb gagyik mellőzésével
(előtte az volt fenn) tudtok-e ajánlani olyan romot a mi teljesítményben is ott van, de az akksi nem merűl
annyira.
mert az unoficcial CM11 mittoménmiváltmár az is offscreen merűlt mint az állat.
előtte a CG 1.2 patika volt, csak már meguntam meg boot után googleapps fc-zett.

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#1923) atibuc válasza Corgan82 (#1834) üzenetére


atibuc
tag

Köszönöm a kimerítő választ.

Minden annyit ér, amennyit fizetnek érte!!

(#1924) schferenc77


schferenc77
aktív tag

Sziasztok!

Felraktam kísérlet képpen a CloudyG3 1.3-as romot. Lenne pár kérdésem (bár lehet, hogy nem mind rom specifikus):
- az előlapi gomboknál nem találom a menü gomb ikonját. Van kettős ablak, meg task manager, home, vissza, qslide és qmemo, de olyan, ami az adott ablakban a menüt hozzná elő, nincs. DM 4.2-ről jövök, ott volt ilyen...
- záró képernyőhöz widgetek adása? Szeretném, ha kint lennének a nem fogadott hívásaim és e-mailjeimet mutató widgetek. Ezt hogyan tudom elérni?
- nem tudom, mi a neve, de ha a home gombról felfelé húzom az ujjam, akkor egy félkör alakban pöttyös héttermintával előtűnik a qmemo és a google keresés ikonja. Ide ki lehet mást is rakni? Hogyan?

(#1925) geryboro válasza schferenc77 (#1924) üzenetére


geryboro
senior tag

hosszan tasker gombra pötty és ott a menü gomb.
azt nekemsem sikerült személyre szabnom de lgg2tweaks-el biztos lehet.
meg a többit is.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#1926) pusihusi válasza Snoop27 (#1921) üzenetére


pusihusi
addikt

Igen az, béta :K

Üdv. Feri!!

(#1927) schferenc77 válasza geryboro (#1925) üzenetére


schferenc77
aktív tag

ok, köszi, ez megvan.

Közben a screen lock widgetre is megvan a megoldás, engedélezni kell, és utána a screenlock-on el kell húzni az újadat, és ott a widgetek hozzáadására. Viszont nem minden widgetet sorol fel, meg nem is akárhogyan lehet választani. Létezik, hogy nem mindegyik widget kompatibilis a screen lock-kal? Nekem pl van olyan widgetem a nine exchange klienshez, hogy csak a nem olvasott mailek darabszámát írja ki. Ugyanakkor a screen lock-os widget választóban csak olyan van, hogy a legfrissebb x db e-mail listázza ki (tehát bele lehet olvasni).

Viszont a home gombról felhúzós menü testreszabásához még mindig nem jutottam el

(#1928) geryboro


geryboro
senior tag

cm-en add-on a felhuzos választó menü, de más romon asszem az lgg2tweaks-el vagy toolbox-al megy,
de ez már nem 100%. :F

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#1929) wyzard


wyzard
tag

Sziasztok !

Használ valaki Optimus 1.3-as ROM-ot használ jelenleg úgy, hogy cserélte a kernelt alatta ? Ha igen milyenre érdemes a benne lévőhöz képest ?

[ Szerkesztve ]

(#1930) badmad válasza Corgan82 (#1858) üzenetére


badmad
senior tag

Az a bajom hogy rar formatumban van es nem zipben...szerinted hogyan lehet legegyszerübben megoldani?

(#1931) DroiDMester válasza wyzard (#1929) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Felesleges kernelt cserélned! A benne lévő optimus kernel nagyon jó!

Kukk

Ha ez kevés akkor dorimanx 7.1 et tedd fel!

(#1932) Snoop27


Snoop27
őstag

A telefonon talalhato kepeket meg szeretnem nezni a plazma tv-men (42GT30), hogy tudnam ezt megoldani? miracast funkciot nem ismeri. Bocs, tudom mar volt regebb ez a kerdes, de nem talalom ra a valaszt, ne kovezzetek meg amiert megkerdem.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1933) wyzard válasza DroiDMester (#1931) üzenetére


wyzard
tag

Az Antutu-zás nem különösebben érdekelt engem sosem, inkább az üzemidő és a smooth-ság.
Szerintem is egész korrekt amúgy ez a benne lévő kernel, csak gondoltam hátha valaki használja más kernellel és esetleg jobb üzemidővel vagy teljesítménnyel.

Köszönöm a választ. :R

(#1934) wyzard válasza Snoop27 (#1932) üzenetére


wyzard
tag

Próbáld meg a Beállítások -> Megosztás és csatlakoztatás -> itt nyomj egy MENÜ gombot és elvileg 1 menüpont lesz, valami DLNA ... most nem tudom megnézni pontosan. :)

[ Szerkesztve ]

(#1935) JNSK válasza DroiDMester (#1931) üzenetére


JNSK
aktív tag

Feltettem a romodat :) Szuper! Töröltem pár nekem nem kellő appot! Kérdés a következő: lehet valami különösebb oka hogy nekem csak 34000-et csinál antutuval, vagy nem mérvadó? (semmit nem állítottam, nem húztam a procit, nem állítottam governort)

(#1936) Corgan82 válasza badmad (#1930) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Csomagold ki a rar-t mert benne van a zip-es ROM és hozzá a patch, valamint a superuser.

(#1937) Corgan82


Corgan82
aktív tag

(#1938) Zoja™ válasza Corgan82 (#1937) üzenetére


Zoja™
őstag

Hát ezzel még várni kell pár hetet szerintem...

(#1939) Corgan82 válasza Zoja™ (#1938) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Igen, van még mit javítani rajta, de hetente fog frissülni és idővel jó kis ROM lesz belőle.

(#1940) Bubukain válasza Corgan82 (#1937) üzenetére


Bubukain
senior tag

ez miben különbözik az eddigi CM11-től?

(#1941) Corgan82 válasza Bubukain (#1940) üzenetére


Corgan82
aktív tag

A fórum 5. hsz-ben leírják. Az official CM az még JB source-os, ez pedig KK source-os.

(#1942) badmad válasza Corgan82 (#1936) üzenetére


badmad
senior tag

Azt láttam csak meg egy kerdes kell a pach is vagy eleg a zipet telepiteni?

(#1943) Laca0


Laca0
addikt

Sziasztok!
Sikerült frissíteni a telefont, de most csak odáig jut, hogy valamilyen titkosítási kódot kellene beadni neki, amúgy csak vészhívásra használható.
Milyen jelszót kell itt megadni?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#1944) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!Mi lehet az Optimus v1.3-mal?Nem tudom letölteni az XDA-ról :F .

(#1945) redbiro


redbiro
őstag

véletlenül a másik topikba linkeltem, de a kérdés adott ;)

it never gets easier, you just go faster

(#1946) darnyi válasza JNSK (#1935) üzenetére


darnyi
tag

Melyik Antutuval 4-es vagy 5-ös verziós? Ötös verzióssal több a pontszám. :)

(#1947) Laca0 válasza Laca0 (#1943) üzenetére


Laca0
addikt

Megint válaszolok magamnak: hard reset megoldotta.
Viszont csak az lett, amit gyanítottam, hogy a 32GB-os modellemből 16GB-os lett. Ezt hogyan tudom helyreállítani a legegyszerűbben?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#1948) JNSK válasza darnyi (#1946) üzenetére


JNSK
aktív tag

az 5ossel csinal ennyit :(

(#1949) Illusion1010 válasza Laca0 (#1947) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Én is belefutottam ebbe pár napja, bár más út vezetett oda.

[link] Itt a megoldás. Nekem úgy ötödikre sikerült. Nálam a TotalCommander nem tudta rendesen átmásolni a fájlokat, RootExplorer kellett hozzá.

Itt a minimal ADB [link]

[ Szerkesztve ]

(#1950) Illusion1010 válasza Misi1980 (#1944) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Készül az 1.3.1 ezért távolította el. Volt benne valami hiba.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.