Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) #93966848 válasza laca.1 (#1149) üzenetére


#93966848
törölt tag

Melyik az a DU rom?Nekem az Optimus G3 v1.2-nek tetszik nagyon a felülete, kamerája, stb :)

(#1152) pusihusi válasza #93966848 (#1151) üzenetére


pusihusi
addikt

DU_d802_4.4.4_20140805.v7.8-OFFICIAL.zip - ZIP archive, unpacked size 355 259 563 bytes

Üdv. Feri!!

(#1153) laca.1 válasza #93966848 (#1151) üzenetére


laca.1
aktív tag

Én arról váltottam Dirty - Unicorn (Du) romra, és hát úgy érzem nagyon meg fogott ez a sok beállítás lehetőség, nem hiszem hogy mást akarnék föl tenni egy darabig. De ehhez hasonló romokat szívesen ki próbálok, pl. Sokp.

(#1154) Mankó válasza schferenc77 (#1120) üzenetére


Mankó
veterán

A yoda kernelt nem támogatja a STweaks, szóval azokat a beállításokat el is felejtheted. Viszont az alulfeszelést és a gpu órajel beállítást megoldhatod a Trickers mod appal is. S még sok minden mást is támogat, ha jobban körbe nézel.
(B)
(#1147) WiZARD:(/B)
Mit értesz azon, hogy nagyon ajánlott azoknak akiknek az aksi fontos? Pontos adatokkal is tudsz szolgálni?

(#1155) WiZARD válasza Mankó (#1154) üzenetére


WiZARD
addikt

Saját adatom még nincs, reggel 6kor húztam ki a töltőt, most 83%-on van, 57 perc kijelzőidővel.

dorimanx -nél ennyit tudott

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1156) laca.1 válasza Corgan82 (#1145) üzenetére


laca.1
aktív tag

Amit belinkeltél romot annak a telepítés menete a szokásos (wipok, rom installáció, gapps install , reboot) vagy?ja és egy buta kérdés tud magyarul?

[ Szerkesztve ]

(#1157) #93966848 válasza pusihusi (#1152) üzenetére


#93966848
törölt tag

Linket tudnál adni hozzá? :R

(#1158) Corgan82 válasza laca.1 (#1156) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Igen, a szokásos.

(#1159) Mankó válasza WiZARD (#1155) üzenetére


Mankó
veterán

Nekem most DM 4.2 + Dori 6.8-al: 57%-os aksi, kepernyo 2h 40 m, hasznalat 33 h 24m, hivasok 31 perc valtozo fenyerovel, 35-100%.

(#1160) laca.1


laca.1
aktív tag

Hali.
Csináltam egy backupot a jelenlegi Du-romomról twrp - vel mert ki szeretném próbálni az AICP-romot.tehát ha nem jönne be az aicp akkor a twrp-ből simán a restore menü ből vissza tudom állítani a rendszeremet ? És az nem probléma hogy AOKP, AOSP, AICP-telepitek egymásra?

(#1161) Corgan82 válasza laca.1 (#1160) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Szia!

Igen, TWRP-ben a restore menüből vissza tudod állítani a mentésedet és akkor ugyanolyan lesz a rendszered mint azelőtt volt.
Az nem baj ha különböző ROM-okat telepítesz fel a telefonodra, viszont mindig telepítések előtt az internal storage-on kívül mindent wipe-olj.

(#1162) pusihusi válasza Corgan82 (#1161) üzenetére


pusihusi
addikt

SMOOTH-SCROLL.MOD-mahdi[0809].zip - ZIP archive, unpacked size 3 902 449 bytes Szia a Mahdihoz telepítettem ezt, nem féltégla, hanem majdnem egész tégla lett a telefon. Kb. 1 órája hozom vissza az életbe. Nagy nehezen KDZ-vel sikerült. Szerinted mi okozhatta? Talán Wudu :DD :DDD :F

Üdv. Feri!!

(#1163) Corgan82 válasza pusihusi (#1162) üzenetére


Corgan82
aktív tag

A Mahdi 08/09 verzióra telepítetted fel ? Ha igen, akkor passzolom a kérdést, fogalmam sincs. Ilyet még olvasni sem olvastam XDA fórumon sem. Bubukain és én is feltettük, de egyikünknek sem volt még hasonló jelensége sem.
Valamint ez azért nem olyan nagy volumenű MOD, hogy ennyire tönkretegyen egy rendszert. Csak simán recovery-ből kell feltelepíteni és ennyi, még wipe-ot sem írnak.

(#1164) pusihusi válasza Corgan82 (#1163) üzenetére


pusihusi
addikt

Igen 08/09 verzióra telepítettem, simán recovery-ből.Megpróbálom újra teljesen szűz telefonra :K :Y

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#1165) Corgan82 válasza pusihusi (#1164) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Ok, szerintem úgy már jónak kell lennie.

Más:

Render Kernel R5 AOSP

[ Szerkesztve ]

(#1166) pusihusi válasza Corgan82 (#1165) üzenetére


pusihusi
addikt

Ezt melyikre? Ja látom.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#1167) pusihusi válasza Corgan82 (#1165) üzenetére


pusihusi
addikt

Nem jó, ua. :W

Üdv. Feri!!

(#1168) redbiro válasza pusihusi (#1167) üzenetére


redbiro
őstag

töltsd le újra a zipet, lehet hogy sérült.

it never gets easier, you just go faster

(#1169) Sabika


Sabika
tag

Sziasztok,

Feltettem a DM romját 6.8 dorival.
Vannak benne sajna hibák:
- képernyőzár új widgetnél fagyás
- mikor hívnak 3 másodpercre ébred fel a telefon :( idegesítő nagyon
- ma meg ébresztéskor nem villant fel a képernyő ezért nem tudtam kinyomni a riasztást fc-zett a telefon....

egyenlőre ennyi meg azért vannak szaggatások amiket nem értem mert a régebbi dm romban nem volt..
Ez most nekem visszalépés kicsit.
Remélem ezek a hibák csak nálam fordulnak elő.

Sabján László

(#1170) fectin válasza Sabika (#1169) üzenetére


fectin
csendes tag

Nálam minden oké az új dm rommal. Kivéve a képernyőzár widget. De azt nem is használom :-)

(#1171) Tonimcfish válasza fectin (#1170) üzenetére


Tonimcfish
tag

nálam is ugyanez.......... semmi gond a kezdőképernyőn kivül....

mi 11 lite 5g

(#1172) schferenc77 válasza Sabika (#1169) üzenetére


schferenc77
aktív tag

Nekem már 2x is volt restart a 4.2-vel. Mind a kétszer a Chrome böngészőben akartam egy lapon navigálni (PH, tehát nem valami dzsunka lap), lefagyott és restartolt... Nekem ráadásul még a Yoda van fent.

(#1173) laca.1 válasza Corgan82 (#1161) üzenetére


laca.1
aktív tag

Köszönöm szépen a tájékoztatást.

(#1174) DroiDMester válasza schferenc77 (#1172) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

A Chorme böngésző a stabil és a béta is, FC.zik gyári ÉRINTETLEN STOCK ROMOKON IS!

Ne a rom.ra fogjátok már ezt is! :R

A záróképernyő widget hibát tudom, és írtam már róla hogy mi okozza(az osztott képetnyős módosítás, és az ART is ezen módosítás végett nem megy!)

Híváskori később ébredő képernyő szintén minden g2 romban jelen van, ezt se akarjátok már a romra fogni! :W

Vagy nem tudtok már mibe belekötni, :F és olyan dolgokat írtok hibának ami MINDEN G2 ROM.nàl jelen van!

Mindegy is..., mert több verziót már nem kaptok! :))

[ Szerkesztve ]

(#1175) pusihusi válasza redbiro (#1168) üzenetére


pusihusi
addikt

Letöltöttem ua.

Üdv. Feri!!

(#1176) Tonimcfish válasza DroiDMester (#1174) üzenetére


Tonimcfish
tag

félreérted, ez szerintem csak építőjellegű kritika akart lenni, semmi több :)

mi 11 lite 5g

(#1177) szabyka95 válasza DroiDMester (#1174) üzenetére


szabyka95
őstag

lassan ugy csinalsz mint cloudyfa anno, bevagy durcizva, csak arra vagy kivancsi, hogy hanyat erdekel, kesobb ugy is megosztod, ha nem itt, akkor privatban.

(#1178) redbiro válasza DroiDMester (#1174) üzenetére


redbiro
őstag

Vagy nem tudtok már mibe belekötni, :F és olyan dolgokat írtok hibának ami MINDEN G2 ROM.nàl jelen van!
egyrészt ez nem igaz, másrészt tök korrekt stílusban leírta a hibákat amiket tapasztalt, de hisztizzél csak nyugodtan tovább.

egyébként:
slimkat 4.4.4.
- péntek óta hajtom, egyszer sem fc-zett még a chrome.
- záróképernyő widget értelemszerűen nem releváns
- híváskor nem ébred később a képernyő

és attól hogy minden mondat végére felkiáltójelet teszel, csak devalválódik a mondanivalód, semmivel sem tűnsz komolyabban vehetőnek.

it never gets easier, you just go faster

(#1179) Corgan82 válasza pusihusi (#1175) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Nem tudom mi lehet nálad a probléma. :F
Nekem két napja a Mahdi-ROM van fent a smooth scroll mod-dal, de semmi hiba nincs.

(#1180) Sabika válasza redbiro (#1178) üzenetére


Sabika
tag

Szia,

Slimkatot énis fel akartam tenni.
Milyenek a tapasztalataid?
Gondolom a fele angol nyelvű a sok beállítás miatt.
Tudnál dobni egy letöltési linket?

Sabján László

(#1181) drmotto válasza DroiDMester (#1174) üzenetére


drmotto
őstag

Semmi baja nincs a Chrome-nak gyári 20f romon. El kellene fogadni a tényt, hogy nem a te géped az ettalon, attól, hogy nálad szar, másnál még megy.

(#1182) DroiDMester válasza redbiro (#1178) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Olvasni tudsz? STOCK ROMRÓL BRSZÉLÜNK! Nem cm, aosp és társai!

Ha valamit nem tudsz/értesz, abba meg ne kotyogj bele! :R

(#1183) redbiro válasza DroiDMester (#1182) üzenetére


redbiro
őstag

tudom hogy a tiéd stock alapú, a slimkatet azért hoztam fel példának, hogy ne kínlódjanak a bugokkal, mert tök mindegy, hogy kinek a hibája a bug, úgyis személyes támadásnak fogod fel.

a hangnemed szerintem továbbra is minősíthetetlen, de szívesen hallgatom a vekengésed, szóval

it never gets easier, you just go faster

(#1184) redbiro válasza Sabika (#1180) üzenetére


redbiro
őstag

hát nekem az egész az, mert nem használok magyarul semmit ami elektronikához köthető.:)

máskülönben nekem eddig hibátlan.

it never gets easier, you just go faster

(#1185) Corgan82 válasza Sabika (#1180) üzenetére


Corgan82
aktív tag

A SlimKat szerintem az egyik legjobb ROM az Alegen és a Mahdi mellett. Érdemes kipróbálni. Gyors, smooth, akadásmentes, bugmentes, kisebb dpi, itt van a legjobban megcsinálva a fekete téma. Features
Letöltési link ROM: itt
GAPPS
Amúgy elvileg holnap fog kijönni az új verzió, lehet érdemesebb már azt megvárni.
Jah és Nexus 5 telefonokon a legkeresettebb és legjobb ROM.

[ Szerkesztve ]

(#1186) redbiro válasza Corgan82 (#1185) üzenetére


redbiro
őstag

nekem azért is jött be nagyon, mert pont azok a beállítási lehetőségek vannak benne alapértelmezetten, amiket az előző telómon az aosp romra xposed+gravitybox kombóval amúgy is feltettem, úgyhogy úgy költöztem át mint egy álom.:)

it never gets easier, you just go faster

(#1187) Sabika válasza Corgan82 (#1185) üzenetére


Sabika
tag

na király akkor megvárom a holnapot.
Majd akkor is dobsz linket privibe mert sajna azon az oldalon nem igazodtam el hogy most melyiket kell letölteni....
Különben már 2 hete is nézegettem és akkor is tetszett és a seven meg a slimkat között vaciláltam aztán a miui lett :)

De a miuiba is megvárom a v6-t kiváncsi leszek.

Sabján László

(#1188) Corgan82 válasza Sabika (#1187) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Ok, akkor ha kijött az új verzió majd csak az új ROM-ot és GAPPS-t küldöm át neked privátban.

(#1189) Zoja™ válasza Corgan82 (#1188) üzenetére


Zoja™
őstag

Megtennéd, hogy nekem is elküldöd a romot meg a linket? :R

(#1190) Corgan82 válasza Zoja™ (#1189) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Persze. :)

(#1191) wyzard


wyzard
tag

Sziasztok!

Lassan visszakapom a telefonom a szervizből (2 hete van ott kijelzőcsere miatt) és frissítenék ROM-ot rajta, jelenleg Pardus 7.1 van fent.

Olvasgattam azóta rendszeresen a fórumot, de nem igazán tudom, hogy most mi a helyzet a Seven ROM-mal. Mikor kipróbáltátok úgy emlékszem nagyon jó véleményeket olvastam róla.

Változott azóta valamit ?

[ Szerkesztve ]

(#1192) redbiro válasza Sabika (#1187) üzenetére


redbiro
őstag

a "hálót adj, ne halat" jegyében:) elmagyarázom, nem olyan bonyolult:

- értelemszerűen ami feljebb van az az újabb verzió, de ez a verziószám (6.2 -> 6.4 -> 6.8 -> 7.0) növekedésből is kiderül.
- minden frissítéskor 2 fájl kerül fel, a rom maga és a changelog (azaz a változások jegyzéke), a verziószámból látod, hogy melyik két elem tartozik egymáshoz
- neked letöltés szempontjából csak főleg a rom érdekes, és ha másból nem, a fájlméretből meg tudod különböztetni a changelogtól, természetesen a rom a nagyobb
- a linkre kattintasz, letöltöd, a többi meg gondolom már megy (telefonra másol, full wipe, flash)

it never gets easier, you just go faster

(#1193) Sabika válasza redbiro (#1192) üzenetére


Sabika
tag

Köszi,
Bár engem nem ez a kép fogadott hanem az ősszes 4.4.4 rom minden telefonra ezért nem értettem.
Kerestem a d802-t de nem találtam de akkor gondolom ott volt csak vak voltam.

Köszi szépen a segítséget.

Sabján László

(#1194) pusihusi válasza Corgan82 (#1179) üzenetére


pusihusi
addikt

Na sikerült, csak a romot ás ggapsot raktam föl, ugyanolyan simán olajozottan megy mint a régebbi Mahdi rom :K Antutu hokuszpók nélkül 38000, Mint már írtam régebben hogy ez az egyik legjobb rom. Nem laggol, úgy mint az Iphone, mindent azonnal csinál! fel tudnám húzni 41- 42000-re be minek,így jó ahogy megcsinálták :B :K :C Ja és belakva majd 1 GB. ram pihen.

Üdv. Feri!!

(#1195) lion0318


lion0318
csendes tag

sziasztok tegnap is irtam van nekem ez az LG G2 öm annyit csinált most a telefonom hogy eléri az aksi szintem a 70-60% ot akkor kikapcsolgat meg ujra indulgat most 61% on van az aksim és és azt csinálja hogy bekapcsol és eljut a T-Mobile feliratig és ujra indulgat. valaki tudja erre a választ???

balogh györgy

(#1196) Corgan82 válasza Sabika (#1193) üzenetére


Corgan82
aktív tag

És itt vannak a gapps-ok:

Amúgy amit linkeltem ROM-ot, arra ha rákattintok nekem csak a d802-es ROM-okat listázza ki.

pusihusi
Igen, a Mahdi ROM nagyon jó ROM, még mindig azt mondom, hogy az a legjobb. De szerintem már a Slimkat és az Alegen csak egy kicsivel van lemaradva tőle.

[ Szerkesztve ]

(#1197) pusihusi válasza pusihusi (#1194) üzenetére


pusihusi
addikt

" úgy mint az Iphone' Helyesen- úgy megy mint az Iphone, száguld mint az 5 S :K :C

Üdv. Feri!!

(#1198) Corgan82 válasza wyzard (#1191) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Kijött közben az 1.9.1 verzió, állítólag még jobb lett, nagyon gyors. Ki kell belőle törölni a rózsaszín témát mert nem fog bebootolni a ROM telepítést követően.

(#1199) wyzard válasza Corgan82 (#1198) üzenetére


wyzard
tag

Köszönöm, akkor amint megkapom a telefont kipróbálom. :R

(#1200) pusihusi válasza lion0318 (#1195) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia újra telepítetted a Telekomos romot? Ha igen, s ezt csinálja, akkor fogjad a garancia jegyet és irány 1 T pont! :K :K Corgan82: Így igaz, nagyon gyors! Ma reggel cseréltem le a Mahdival, ami megszívatott :D Én még a PC-én töröltem!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.