Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7359) Crash Diet válasza modflow (#7355) üzenetére


Crash Diet
csendes tag

Hát az utolsó mondattal mérsékelten egyet értek

Nálam ez az energy management időről-időre hazavágja a gépet és kék halált dob, miután percekig 100%-on pörgeti a procit és nem engedi, hogy levegyen a feszültségből és az órajelből...az szokott segíteni, ha eltávolítom és felrakom újra valamelyik verziót a kemény kettő darab verzió közül. Egyedül azért használom, mert a portalanítás funkció nagyon jól jön egy hosszabb render vagy játék után

Viszont érdekes módon ez is akkumulátorral függhet össze, mivel azután szokott jelentkezni a probléma, ha nagy ritkán használom aksiról a gépet és miután vissza töltötte 100%-ra, utána szokott előjönni. (ha átállítom "optimálisra" (60%), akkor volt már olyan, hogy egyszerűen "beakadt" a gép, újra sem lehetett indítani, szóval én nagy ívben elkerülöm az aksi kisütést, eszembe nem jutna megpróbálni, pedig már elég régi lehet, mivel használtan vettem a gépet, (refurbished)
Hiába na, a lenovo csak árban és (bizonyos modelleknél) kialakításban jó, minden másban eléggé gagyi, a szervizről, supportról nem is beszélve, sajnos a lenovonál rengeteg a kókler és trehány "szakember" :W

Ezt csak azért írom le, hogy tényleg jobb kerülni az energy mgmt-et ahogy csak lehet

(y510p tulaj vagyok)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.