Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#373) Szaszabond


Szaszabond
aktív tag

HA nem gond időnként azért írok ide tapasztalatokat.
Windows 8 telepítése teljesen átírja a MBR-t. Nem lehet visszaállítani a rendszert a One key recoveryvel. Csak és kizárólag a recovery DVD-k segítségével tudtam visszatérni a win 7 -re. Ekkor viszont teljesen gyári állapotba kerül a gép. A particiók is és elveszik minden adat.
Akik ilyesmivel próbálkoznak azoknak javaslom, vagy Virtuális Gépként próbálják ki a win 8 at vagy készítsenek recovery diskeket. Persze én is win 8 alól tudtam készíteni ilyet, de a rejtett particióhoz nem nyúltam az elején.

MÁS: A fejhallgató csatlakozója belül piros fénnyel világít :D. Éjszaka láttam csak persze, hogy van benne egy kicsi piros lámpa, gondolom segítség a célzáshoz, hogy hová is dugjam a fülest.

Kipróbáltam napsütésben is, persze nem direktben esett rá a napfény de a teraszon azért rendesen világos volt. Fényes kijelző ide vagy oda ennek a gépnek jóval nagyobb a fényereje mint például az MSI Gx620-amnak így ez a fényerő kompenzálta a napfényt így számomra teljesen jól látható maradt. Kisebb videofilmeket néztünk raja odakint, egyszerre 4-5 en, tehát nemcsak szemből volt jól látható, de oldalabbról is élvezhető képet adott. A hangját meg nem istenítem tovább.

A Wifi-je is jóval erősebb mint az MSI Gx620-é. Persze annak még csak G-s ennek meg N es van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.