Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6901) spyduck


spyduck
nagyúr

Lenovo Y570 teszt: [link] :))

(#6902) pws válasza spyduck (#6901) üzenetére


pws
aktív tag

Király teszt, király laptop
kár, hogy a kistesót /y470/ itthon nem árulják

(#6903) Naigen válasza Gery15 (#6896) üzenetére


Naigen
aktív tag

Y570-et sztem csak OS-sel kap...

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#6904) SG3rg0 válasza pws (#6902) üzenetére


SG3rg0
őstag

Úgy tudom, hogy februárba lesz itthon is.

(#6905) spyduck válasza pws (#6902) üzenetére


spyduck
nagyúr

Nemsokára lesz az is ;)

Sziasztok Y570 tualjok!

A segíségeteket szeretném kérni.
Egy ilyet tudnátok nekem csinálni i5-el és i7-el is? [link]

(#6906) spyduck


spyduck
nagyúr

Mégse lesz Y470 mostanában.... :(

(#6907) SG3rg0 válasza spyduck (#6906) üzenetére


SG3rg0
őstag

Ezt honnan tudod?

(#6908) pws válasza spyduck (#6906) üzenetére


pws
aktív tag

na ez nem jó hír
a lengyeleknél árulják, persze PL billentyűzettel

(#6909) spyduck válasza SG3rg0 (#6907) üzenetére


spyduck
nagyúr

nagyker-nek nincs bene Q2 tervében.

[ Szerkesztve ]

(#6910) SG3rg0 válasza spyduck (#6909) üzenetére


SG3rg0
őstag

De te itt egy bizonyos nagyker-re gondolsz, nem?

(#6911) spyduck válasza SG3rg0 (#6910) üzenetére


spyduck
nagyúr

többre is.

(#6912) Televan74 válasza spyduck (#6905) üzenetére


Televan74
nagyúr

Core I5 2430M

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6913) spyduck válasza Televan74 (#6912) üzenetére


spyduck
nagyúr

köszönöm :R

Már csak egy Core i7 kell :)

[ Szerkesztve ]

(#6914) Yobi


Yobi
csendes tag

Lenovo driver letöltős oldala mindig ilyen gagyi?
Jelenleg 5k/s sebességgel dübörög :)

(#6915) Gery15 válasza Yobi (#6914) üzenetére


Gery15
addikt

Eddig egyszer sem volt vele bajom. :N

Szerk.:Most néztem meg lazán jön 600k-val.

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#6916) Yobi válasza Gery15 (#6915) üzenetére


Yobi
csendes tag

ja már jön padlón, nem tudom mi lehetett vele

(#6917) spyduck válasza Televan74 (#6912) üzenetére


spyduck
nagyúr

Valaki csináljon egy core i7-et is, már nagyon kíváncsi vagyok :))

(#6918) Televan74 válasza spyduck (#6917) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ez azért van, mert engem és mást is , sikeresen le beszéltetek az core i7 -ről. :DD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6919) spyduck válasza Televan74 (#6918) üzenetére


spyduck
nagyúr

Hidd el jobban jártál ;)

(#6920) Televan74 válasza spyduck (#6919) üzenetére


Televan74
nagyúr

Tudom, és az i3 -as tesztet elolvasva, szerintem elég lett volna a i3 -as is.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6921) spyduck válasza Televan74 (#6920) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ha jól emlékszem én ezt mondtam is neked ;)

(#6922) cassius.clay válasza tothir (#6700) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Milyen windows-t telepitesz fel? Kaptál lemezt a géphez, recovery-ből, vagy saját backup lemezről tennéd fel?
Ha az utóbbi, akkor ez segíthet. Nekem Z570-esem van. A probléma az volt, hogy bármilyen lemezről is raktam fel a windows-t egyfolytában újraindult a gép, nem bootolt be. A fentebb linkelt oldalról letöltött windows-al viszont tökéletesen működik azóta is!
Most nézem kicsit késői válasz, de fő a segítőkészség :DD

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#6923) RoszikAtosz


RoszikAtosz
csendes tag

hali.
Akinek Y570a-ja van azokhoz szóló kérdés:
Nektek mennyit szokott bírni az aksi??/minimális háttérfény +word...v esetleg bármi más adat is jöhet:) /
köszönöm válaszotokat :)

(#6924) SLYM


SLYM
veterán

sziasztok levono y570-hez szeretnék drivereket letölteni, de egy darabot nem találok. hol lehet ezeket leszedni? köszi

(#6925) pws válasza SLYM (#6924) üzenetére


pws
aktív tag

lenovo support oldal

[link]

(#6926) Kornel


Kornel
veterán

Üdv!

Lenovo IdeaPad Z575Am noti milyen minőségre? Billentyű, masszív-e, zsanérok?
Összehasonlítva mondjuk egy Lenovo 3000 N500-al?
Vagy egy Asus K53TA-val?

Köszi a válaszokat, remélem van olyan, aki már látta élőben is!

Üdv! :R

(#6927) polip válasza Kornel (#6926) üzenetére


polip
addikt

ez egy k jó gép, pláne ennyiért

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#6928) Kornel válasza polip (#6927) üzenetére


Kornel
veterán

Szemügyre vettem időközben, elég masszív masina, árához képest. Hardver szintén, főleg ennyiért.
De tetszik az Y570A is, az a halvány lila árnyalat igen brutál, na meg a GT555 se gyenge ;)
Csak az már 200k.
Lenovo support milyen?

(#6929) SF.Drake


SF.Drake
csendes tag

Sziasztok!
Nem találtam fórum témában a lenovo G550-es hózászólásokat e miatt irok ide!
Van 1 fent említett gépem, amin most lett win7 felrakva, és nem talál Wlan hálózatot.(Wifit)
Felett rakva a legújabb Brodcam driver, de még mindig nem lehet bekapcsolni se az FN+F5.
Esetleg tudna valaki ebben segíteni?
Olvasgatok fórumokat, de sok mindenre nem jöttem még rá eddig, hogy lehetne orvosolni a problémát!

THX.

(#6930) Puma K


Puma K
veterán

Hali!

Van egy Lenovo Y570-em, amibe szeretnék venni 2db 750 GB-os HDD-t meg egy 64 GB-os SSD-t.

Azt kérdezném, hogy a Recovery key-es lehetőséget át lehet valahogy ültetni valamelyik majdani 750 GB-os HDD-re mint a most benne lévő 500-ason van?

Mert akkor már végképp nem zavarna, hogy 28,9 GB-ot eszik az a partíció, de most már sokadjára meg vagyok telve és elegem van, de a Recovery key mögött rejlő lehetőséget (spéci rendszer-visszaállítási pont létrehozása, 3 kattintás után 12 perc alatt újrahúzza magát a Windows) meg meg szeretném tartani...

Amúgy roppantmód örülök, hogy ezt a gépet vettem és ki lehet szedni az ODD-t hogy a helyére egy újabb HDD-t vagy SSD-t tegyen az ember valamint az alaplapján is van egy m-SATA csatlakozó :K

Üdv
Puma

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#6931) sputyi70


sputyi70
aktív tag

Sziasztok. Tervezem egy G-770 -es tipus megvételét. Valakinek valamilyen tapasztalata van ezzel a tipussal kapcsolatban? MEnnyire megbízható ez a tipus. Még nem volt Lenovo-m,de elég jókat olvasok róluk. :)

(#6932) Kornel válasza Puma K (#6930) üzenetére


Kornel
veterán

A kérdésedre passz, de én most vettem egy z575am-et, ebben is van msata, hogy lehet ebbe majd egy ssd-t pakolni?:)
Úgy látom te már tapasztalt vagy benne :D
:R

Ja és szinte asus árban adták (160k) és azért jobb minőség!

[ Szerkesztve ]

(#6933) pws válasza Puma K (#6930) üzenetére


pws
aktív tag

Hali

Én leszedtem az SSD-ről a recovery partíciót, túl nagy. Meghagytam viszont a HDDn, ill kiírtam DVD-re. Mind az SSD, és HDD bootolható. DVD-ről meg újrarakható az SSD.

(#6934) Puma K válasza Kornel (#6932) üzenetére


Puma K
veterán

Hali!

Ha a kézikönyvében, és fizikailag is rajta van az alaplapon akkor lehet SSD-t pakolni, sőt az esélye is megvan amit írtam, hogy ha nem kell az optikai meghajtó (ODD) azaz a dvd író akkor még annak a helyére is tudsz tenni egy adattárolót (nekem itthon van úgyis USB-s dvd íróm, meg van nálam egy 64 GB-os pendrive, szóval nincs tudok adatot átvinni a gépemre ODD nélkül is).

Nagyon körbenéztem a piacon mielőtt megvettem ezt a gépet, ennél jobb ezért az árért és ilyen gép vastagsággal, súllyal (vehettem volna egy gamer ASUS laptopot de az 4,2 kg lett volna ha jól emlékszem) hűtéssel, minőséggel nem nagyon találtam mást, sőt mondhatom nem is volt más.

Asus-szal meggyűlt már a bajom. Alaplapon és VGA-n kívül mást nem szívesen veszek tőlük.

m-SATA SSD-ből itt lehet válogatni, vagy itt a hardveraprón érdemes körbenézni hátha árul valaki jó áron megbízható garanciával: [link]

(#6933) pws :

Akkor te csak simán CTRL+C majd CTRL+V egy másik helyre technikával átmásoltad? Boot-olható is maradt?

Akkor automatikusan eléri a Recovery key a partíciót? Valamint szabadon mozgatható?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#6935) digolaci


digolaci
tag

Sziasztok!
1 hónapja nézegettem és olvasgattam a fórumokat.Minden áron matt kijelzőst szerettem volna,de sajnos ami már a mai játékokat is könnyedén elviszi az már nekem horror összeg lett volna. Először egy HP-t néztem ki 15,6"-ost matt kijelzőst, de a grafikai teljesítménye szinte nulla volt, de nem is ezért álltam el tőle,hanem a HP-s fórumon csak a panaszkodást olvastam. Hol meghibásodás,hol driver támogatás problémákról valamint gariztatás problémákról olvastam.Majd átmentem a lenovo ideapad fórumba és pozitívumokat írtak és nem az elégedetlen hozzászólásokat kellett végig olvasnom. Végül a Lenovo Ideapad 15,6" HD LED Z575Am - 59-317167 notebookot választottam 179.000- ért. Nem bántam meg, gyönyörű a gép! A kijelző fényes,de egyáltalán nem zavaró, a megjelenítés észvesztően gyönyörű. Előre telepített win7 prof.SP1-el kaptam, miután bekapcsoltam a win7 telepítő elindult automatán minden drivert feltelepített és 30 perc múlva használatra kész volt. A hangja tökéletes élményt nyújt akár a zene hallgatás, filmnézés vagy játék közben, még magam is elcsodálkoztam rajta.A mai játékok akadás mentesen akár high vagy akár ultra beállításokkal játszhatók, persze ez játék függő. Ahogy mondtam sok tapasztalat még nincs a gépről, de a mai nap során kiválóan vizsgázott a Z575 és mindenkinek ajánlom aki 180.000 körül gondolkozik notebook vásárlás terén. Hajrá Lenovo!
Elnézést kérek a hosszú és összeszedetlen hozzászólásomért, de a gyakorlat teszi a mestert:)

Digolaci

(#6936) pws válasza Puma K (#6934) üzenetére


pws
aktív tag

Az Lenovo fórumon írták, hogy a recovery gombbal telepítették az SSD-t. Nekem ez nem ment, mert csak HDD-re akarta magát telepíteni, ahol a recovery partíció volt. Nem lehetett választani driveot. Szval csináltam recovery DVD-t, és csak az SSD-t hagytam bent. Igy lett 2 bootolható drive.
Én a Kingston 64G ms100 SSD-t raktam bele. Nem a leggyorsabb, de olcsó.

(#6937) g4besz válasza SF.Drake (#6929) üzenetére


g4besz
tag

Ezekben Broadcom és Intel wifi adapter is lehet, úgyhogy próbáld ki az Intel driverrel.

(#6938) sputyi70


sputyi70
aktív tag

Sziasztok. Az a kérdésem lehet olyan,hogy az ATI oldaláról leszedett HD-6650M driver nem telepíthető a G-770-es notira. :U

[ Szerkesztve ]

(#6939) Puma K válasza pws (#6936) üzenetére


Puma K
veterán

Értem.

Köszönöm szépen az információ!

Ha majd lesz valami... akkor írok ide, meg lehet egy logout cikket is "összedobok".

Üdv
Puma

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#6941) g4besz válasza sputyi70 (#6938) üzenetére


g4besz
tag

Szia!

Én egy Toshiba notinál találkoztam ilyennel, úgy néz ki mostanában ez a módi...
A lényeg, hogy egyenlőre csak a lenovo oldalán található vga-driverrel fog együttműködni.

(#6942) polip válasza Kornel (#6928) üzenetére


polip
addikt

a lenovo supporja az egyik legjobb itthon....abszolút ajánlható!

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#6943) bergusz


bergusz
tag

Sziasztok!

Nincs valakinek véletlenül Lenovo 3000 c100-hoz zsanérja bontva? Nagyon kellene és mindenhol csillagászati árat kérnek érte.

PM-ben légyszíves, hogy biztos észrevegyem!

Köcce előre is!

Üdv :R

Laptop javítás és alkatrészek! 06304370507

(#6944) sputyi70 válasza g4besz (#6941) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Köszi szépen :K .Hát nem tudom mennyire jó ez a Lenovós vga driver,de gondolom ATI-ék jobbat írnának rá.Arról nem is beszélve ,hogy jócskán tavalyi a gyári driver. :(((

(#6945) donatel


donatel
tag

Ugye a Lenovo Y570-hez az NVIDIA honlapján lévő GT555M driver is ugyan olyan jó mint a Lenovo honlapján lévő nvidia driver (nincs olyan mint az ATI-nál, a HD6650M-nél vagy pl. a Toshibánál)?

[ Szerkesztve ]

(#6946) Puma K válasza donatel (#6945) üzenetére


Puma K
veterán

Igen, ugyan olyan jó.

(Toshiba, Sony, Panasonic és még valamelyik gyártó nem engedélyezi a külső drivert, csak a sajátjukat)

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#6947) spyduck válasza donatel (#6945) üzenetére


spyduck
nagyúr

Az NVIDA-nál nincs annyi baki mint az ATI-nál.

(#6948) Puma K válasza spyduck (#6947) üzenetére


Puma K
veterán

Ez nem a 2 grafikus egység gyártó hibája (AMD, Nvidia) hanem a gyártóké (keress rá, vagy kérdezd meg itt PH! megfelelő topikjába a kérdést, hogy mennyi van ezekből a gyártókból), mert egyesek nem engedik, hogy azt használd amit legfrissebben kiadott a GPU gyártója. Általában szöszölnek valamit vele (talán tesztelik, vagy az adott laptop különleges funkcióit utánahangolják vagy leteszteljék, hogy működik-e minden típusnál).

Én is jobban kedvelem az Nvidia GPU-val ellátott gépeket (asztali számítógép vagy laptop/hordozható személyi számítógép/notebook), de ez egy kicsit flame-keltőnek hat :U

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#6949) spyduck válasza Puma K (#6948) üzenetére


spyduck
nagyúr

Konkrétan a HP G6-ban lévő HD6540G2 és a Toshiba L750D-ben lévő HD6540G2 sem ugyan az. A Toshibáé kb 30% erősebb. A driver sem ugyan az.... Amit írtál amúgy azt tudom én is :)

(#6950) sputyi70


sputyi70
aktív tag

Egy ilyet találtam a G-770 -es Ati driver problémára,ha valakinek kellene.

"Oke, I've read the forum rules, nothing in there about not being allowed to post links towards other sites, especially if they help the Lenovo consumer community. So, here it goes:

I've found the latest drivers for my AMD/ATI Radeon HD 6650m on benchmark3d.com. I downloaded and installed the AMD Catalyst WHQL 12.1 that updated my graphics driver to version 8.93 from December 2011. I didn't unistall the old drivers, just updated using this package. Everything is running fine so far. I also installed the latest driver from January 2012, but there were some issues with the desktop not displaying correctly so I rolled back to the stable one from December 2011 (the one I'm using now without any problems). Hope this helps! "

Nagyjából katt a linkre és megkeresed a AMD Catalyst WHQL 12.1 bejegyzést. Letöltöd a rendszerednek megfelelőt és feltelepíted. Nem kell leszedni a régit csak updatelni kell az újjal.Van már frissebb verzió is ami 2012 Januári,de amint írja neki problémát okozott,ezért javasolja a Decemberit. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.