Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6601) Sanyig4


Sanyig4
tag

Sziasztok!

Van egy Lenovo V560 laptopom, eredeti Win7 pro-val vettem, de ugye letelpítő cd-t nem kaptam hozzá. Honnan tudom most elővarázsolni a Win7 telepítőt?

(#6602) bolcsodal válasza Sanyig4 (#6601) üzenetére


bolcsodal
addikt

A laptopodon rajta kell lennie a termékkulcsnak, ha tényleg azzal vetted (matrica, vagy a papírok között).... :U

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#6603) Sanyig4 válasza bolcsodal (#6602) üzenetére


Sanyig4
tag

A termékkulcs megvan, a telepítőt keresem...

(#6604) matyi19 válasza Sanyig4 (#6601) üzenetére


matyi19
őstag

Hello
Lenni kell rajta egy Recvery gomb, kb így vagy így :) nézhet ki, attól függ milyen modellről van szó...
Kikcsolt állapotban ezzel ''kapcsld' be, és követsd az utasítasokat és elvileg gyári állapotba kerül a gép...

(#6605) matyi19


matyi19
őstag

Jah most látom h v560 :D

[ Szerkesztve ]

(#6606) Edwin.


Edwin.
csendes tag

Szisztok,

Szerintetek a kettő közül melyiket volna érdemesebb választani?
Van valakinek tapasztalata valamelyik géppel kapcsolatban?

Lenovo V560
vagy
Lenovo B570

Köszi!

(#6607) Magnat


Magnat
veterán

Hi,

tesóm g550-én hamarosan lejár a gari és gondoltam, ennek örömére csinálok rajta egy kis cpu upgrade-ot, T3000-ről T6600-ra. Csinált már ilyet vki? Mekkora macera, kivitelezhető 1általán v van vmi gátja?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6608) Vegha


Vegha
senior tag

Háj,

Ideapad U260 tipussal kapcs. tud nekem valaki segíteni ? A bnőmnek szeretnék egy ilyen gépet venni, de előtte kíváncsi vagyok a tapasztalatokra. Minőség, megbízhatóság, anyagkidolgozottság terén mennyire ajánlott vagy nem ajánlott ?

(#6609) g4besz válasza Magnat (#6607) üzenetére


g4besz
tag

Szia!

Az én g550-embe is egy t6600-as van, úgyhogy tuti, hogy bírni fogja, illetve nem nagy szám a csere. A lenovo oldalán van is hozzá video.

(#6610) Magnat válasza g4besz (#6609) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

köszi! Meg tudnád esetleg mondani, mi a briósod verziója? Csak mert ha tesómé régebbi, azt is lefrissíteném ... illetve a g550 után van még vmi betűkombi, az vajon számít ilyen tekintetben?

Jah és esetleg a videjót be tudnád linkelni vagy nincs meg neked konkrétan?

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6611) g4besz válasza Magnat (#6610) üzenetére


g4besz
tag

- A BIOS verziója: v2.53 (dátuma: 04/19/10)
- A típusban szereplő utolsó betű, tudomásom szerint, a grafikus alrendszer-t jelöli (pl.: a g550a-ban geforce 210m van).
- A videók ITT vannak, de konkrétan a g550-hez nincs fent, de ha jól emlékszem az N200-ból nyugodtan ki lehet indulni, mivel belülről szinte ugyanaz.

(#6612) Magnat válasza g4besz (#6611) üzenetére


Magnat
veterán

Nagyon köszi!

:R

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6613) Rush77


Rush77
aktív tag

Sziasztok.
Nem tudom mennyire tartozik ide de azért megkérdezem. (A thinkpad topikban nem válaszolt senki)
Laptop vásárlás elött állok és 2 lehetőség merült fel eddig bennem.
ThinkPad Egde 420s és Thinkpad Edge 220s
A kérdésem az lenne, hogy van e valakinek ilyen gépe I5-ös procival?
Ha igen érdekelne, hogy mennyire melegszik (legfőképp a 220s) és mennyire hangos.
Továbbá akku időről szeretnék érdeklődni.
Köszi
Üdv.

(#6614) Vegha válasza Rush77 (#6613) üzenetére


Vegha
senior tag

Szia,

szerintem a Thinkpad topicban próbálkozz!

(#6615) Rush77 válasza Vegha (#6614) üzenetére


Rush77
aktív tag

Ott már próbáltam és senki sem válaszolt.
Ahogy olvasgattam az jött át h ott nem tekintik Thinkpadnek az Edge szériát... :O

(#6616) g4besz válasza Rush77 (#6615) üzenetére


g4besz
tag

Sem az Edge-et sem pedig az SL szériát nem tekintik annak, de amúgy normális ott a brigád, válaszolnak mindenre, de lehet, hogy ezzel úgy vannak, hogy inkább a Milyen notebookot vegyek? topikba való.

(#6617) Rush77 válasza g4besz (#6616) üzenetére


Rush77
aktív tag

Köszi.

Bízom benne, hogy valaki tud segíteni

(#6618) Magnat válasza g4besz (#6616) üzenetére


Magnat
veterán

Arról nem is beszélve, h a TP totyikban így hirtelen nem is tudok senkit, akinek Edge gépe lenne, szóval valszeg azért nem válaszolt senki, mert nem tudja a választ... én a magam részéről biztosan ezért hallgattam :)

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6619) Rush77


Rush77
aktív tag

Köszi. :R
Amúgy volt egy ilyen sejtésem, hogy azért nem érkezik válasz mert nem használnak ilyen gépet a TP topik-ban :O
Majd megpróbálok összekukázni valami info-t.

(#6620) LaptopSystem

Sziasztok mi a véleményetek a lenovo x61s-röl?és az IBM x60-rol?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#6621) Bozsó22


Bozsó22
tag

hello!

szerintetek ebben az Y570es notiban:[link] a gt555 2GB!! DDR3as vagy DDR5ös vram van?Hivatalos oldalon nem találok róla leírást.
Azért kérdezem mert nem sokkal drágább a 2310Mes változatnál és ha ez is DDR5ös akkor lehet ez lenne.
Köszi a válaszokat!

GA-MA770T-UD3P - GIGABYTE, AMD PHENOM II X3 720BE, 4GB RAM,ASUS EAH4770/HTDI/512MD5, GIGABYTE Superb 460W

(#6622) g4besz válasza Bozsó22 (#6621) üzenetére


g4besz
tag

Akkor ram-ot szerintem tuti, hogy a GDDR5-ös fajtából teszik rá.

(#6623) adoboo.44


adoboo.44
csendes tag

Egy hozzáértő segítségét szeretném kérni:
az S12 -es ideapadon nem világítanak a kijelzők, egyformán, egyik sem.
A bekapcs, a töltés és a Wlan kijelző-LED-ek a bal alsó sarokban.
Különben semmi gond.

1- mi történhetett? Érintkezők lecsúszhattak?
2- javítható megbontással?3- sk megoldható? (gondolom a billentyűzet és a fedőlap kibontásával-????)

Van valakinek tapasztalata?Előre is köszönet!!!

(#6624) aclandiae


aclandiae
senior tag

Sziasztok!

Van innen valakinek ilyen Lenovo Y570-ese?

(#6625) Criton


Criton
veterán

Sziasztok!

Játékra szeretnék Laptopot venni. Olyan laptopot keresek amin a mai játékok is probléma nélkül elfutnak. Erre a Laptopra gondoltam : Y570

Lenovo IdeaPad Y570A 59-313993:

processzor : Intel Core i7-2630QM 2.9GHz turbo, Sandy Bridge, 4 mag
memória : 8GB DDR3
winchester : 750GB 5400rpm
grafika : nVidia GeForce GT555M 2GB DDR5
kijelző : 15,6" wide 1366 x 768 HD LED
optikai meghajtó : 8x DVD-író
operációs rendszer : MS Windows 7 Home Premium 64 bit

egyéb jellemzők :

JBL 2.1 hangrendszer mélynyomóval
2MP webkamera mikrofonnal
numerikus billentyűzet
3db USB port
HDMI
eSATA
Bluetooth 2.1
3 in 1 kártyaolvasó
6 cellás akkumulátor
hálózati kártya
Wifi (vezetéknélküli hálózat)
2.7kg tömeg

Ehhez a laposhoz érdemes hűtőt venni pluszba? Valamint egy olyan kérdés, hogy Táskát adnak hozzá? Mert anno az MSI-hez adtak...

A másik amit kinéztem egyébként az ez: teljesítményben gondolom nem lehet jobb...

(#6626) polip válasza Bozsó22 (#6621) üzenetére


polip
addikt

DDR5 van benne

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#6627) cintula187


cintula187
addikt

Sziasztok!

Páromnak szeretnék Dell Notit nézni. Elsősorban irodai használatra szeretné, de net és videók képek nézegetése is fontos. Gondolom ez nagyon egy mai gépet se izzaszt meg :)

Max határ bruttó 130.000 körül lenne.

Erről mi a véleményetek?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#6628) Magnat válasza cintula187 (#6627) üzenetére


Magnat
veterán

Ha Dellt keresel, ne vedd meg :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6629) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok!

Lenovo-knál az esetleges garanciális hiba javítása miként zajlik? Jönnek érte - vinni kell, csak garjegy kell, esetleg számla is? Valakinek tapasztalata e téren?

Köszönöm.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6630) polip válasza Magnat (#6628) üzenetére


polip
addikt

lol

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#6631) dehecked


dehecked
tag

Hello srácok, nemrég jött meg a Lenovo Y570esem. Core i3-2330, 4Gb RAM, GT555M 2Gb VRAM, 500Gb 7200es vinyó. Nagyon szépen működik de előjött belőlem az infopatkány, és át akartam partícionálni a winchestert, amit a beépített W7es progi nem volt képes rendesen megtenni. A gyári partíciók szépen sorban: egy 200Mbos boot szektor,stb aztán a rendszer ami kb 440Gb, ezután asszem 20Gbos volt a Lenovo nevű D meghajtó, és egy rejtett partíció ami 15Gb. a gyári progival átméreteztem amennyire lehetett, szóval a rendszer 220gb lett, a lenovo meghajtó meg 5gb, a többit meg nem tudtam rendesen felhasználni mert volt logikai meg unallocated vagy mi a franc, szóval nem ment. leszedtem egy progit, amivel sikerült megcsinálni, a rendszer 40gb (csak a win7nek sztem elég kell legyen) a programoknak 80gb hogy minden szerkesztőnek meg egyéb ócskaságnak legyen hely :D de a lenovo meghajtó tartalmát sikeresen töröltem anélkül h megnéztem vna a rejtett mappákat esetleg, a drivereket és a kb 3 ottlévő gyári programtelepítőt azért leszedtem pendrivera. és most vissza akarom rakni a full üres gyári w7et de nem lehet mert a régi d meghajtó lenovo mappájában volt rejtett fájlon ami kellett. így a végén szeretnélek megkérni titeket hogy ha megoldható felmásolnátok nekem azt a mappát vmi fájlmegosztóra és elküldenétek nekem a linket? :\ kb 2 gb körüli a cucc mérete. vagy esetleg olyan is érdekel h a onekey recovery programmal valaki készít használható recovery dvd-t és elküldi nekem postán utánvéttel természetesen anyagköltségen felül fizetnék rá a fáradozásokért. Valaki segítsen legyen szíves!!!

(#6632) Magnat válasza dehecked (#6631) üzenetére


Magnat
veterán

Milyen Win7 van rajta ponosan?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6633) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

Üdv mindenkinek!

Lenovo n500-asom van. Nem találok semmilyen illesztőprogramot a beépített kártyaolvasóhoz a neten. Tudtok segíteni? Win 7 oprendszer van rajta.

(#6634) szeszab válasza dehecked (#6631) üzenetére


szeszab
tag

Nekem i5-ös Y570-em van. Ha gondolod nCore-ra megpróbálhatom felnyomni a driver mappa tartalmát.

(#6635) szeszab válasza szeszab (#6634) üzenetére


szeszab
tag

Sikerült már megoldani a problémát, vagy feltöltsem a drivereket?

(#6636) Sobi_888


Sobi_888
csendes tag

üdv!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy Lenovo s205-re sikerült már valakinek valamilyen linuxot telepítenie, és ha igen akkor az milyen linux volt?

[ Szerkesztve ]

(#6637) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Sziasztok.

Van valakinek Lenovo IdeaPad V370 notija? Mi a tapasztalat a V szériával kapcsolatban. Nyikorog, horpad, milyen az anyaghasználata, flexi e a billentyűzet?

Ezt néztem ki.
[link]

(#6638) Jocozolg


Jocozolg
tag

Mi a véleményetek erről a masináról?
Anyaghasználat, bill., melegedés, zsanérok, stb.Köszi
Jocó

(#6639) northmahri


northmahri
tag

Sziasztok!
Van egy lenovo y570a-m, és nem megy túl jól a MW2. Nem kéne annak maxon futnia? Spec:
i3 2310m ,GT555, 4gb ram

Money for nothing and chicks for free! Nem saját felmérés,de ha van időd: http://logout.hu/bejegyzes/djculture/mennyi_memoria_van_a_fo_gepedben/hsz_1-25.html#rel_msgs

(#6640) polip válasza Jocozolg (#6638) üzenetére


polip
addikt

nagyon jól összerakott gépek az új z575-ök

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#6641) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok!

Volna egy eladó Lenovo Y570 notim.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6642) Julot


Julot
aktív tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a Profi Szerviz (Budapest) Lenovo márkaszervizéről? Konkrétan a hozzáállásuk, elvégzett javítás minősége, megbízhatósága érdekelne!önöm a válaszokat4

Köszönöm a válaszokat!

Üdv.:
Julot

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#6643) Naigen válasza Julot (#6642) üzenetére


Naigen
aktív tag

Én a minap hívtam őket, mert a "Lenovo EE Boot Optimizer"-ről ellentmondásos leírások voltak a neten, itt a ph-n is beszélnek zöldeket nem egyszer az emberek. Az érdekelt volna, hogy ez csak azokon a gépeken elérhető, amelyekre előre telepített Win van, vagy az OS nélkül vásároltakra is fel tehet húzni később, mert szép hazánkban van nem egy modell, amely csak freedoss-sal érhető el. Persze van egy lista, hogy melyik modell támogatja, ez tiszta volt, a fenti viszont nem.
Hívom őket, felveszik, megkérdem. Válasz:
- Hát..
- őőőő
- hát, őőő sok új gép jött ki, mi egy márkafüggetlen szerviz vagyunk, meg kell nézni a gyártó oldalát.

- Mondom, ok, ott találtam az elérhetőségeteket, mint IdeaPad termékek szervize.

Ettől függetlenül még lehet jó szerviz :)

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#6644) mattew


mattew
tag

Sziasztok!
Melyiket vegyem:
1. Lenovo Ideapad z575 525euró
http://www.itsvet.com/proizvod/lenovo-ideapad-z575-59311002-amd-fusion-a6-3400m-2.3ghz-8192mb-750gb-dvdrw-15.6-led-wxga-freedos/comp_comp_laptop/194/7277
2. Asus A53SV-SX958 490euró
http://www.itsvet.com/proizvod/asus-a53sv-sx958-intel-core-i5-2430m-2.4ghz-4096mb-750gb-dvdrw-15.6-led-wxga-freedos/comp_comp_laptop/20/7641
A Lenovo mellett szól, hogy Lenovo , a teljes fém váz és a több ram.
Az Asus mellett szól a jobb proci és vga, valamint az ár (+4gb ram is csak 25euró, 10 haszon).
Viszont a Lenovo ellen szól a dual graphics gyengesége.
Az Asus ellen pedig az, hogy nem tudom fém váz-e (2,7 kg K53 modell valami szálcsiszolt alumínium, az mi a fene? ), na és mennyire megbízható a gyártó?

Kondoltam lenovos topik, hátha valakinek van tapasztalat a Llanós Ideapadokkal kapcsolatban.

Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanam hogy kicsi a kerítése.

(#6645) Wandamme


Wandamme
tag

Üdv!
Van itt valakinek Lenovo V570-e? Egy kis segítségre lenne szükségem.

(#6646) hucsikoi


hucsikoi
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Csatlakozom én is az Ideapad (remélem) boldog tulajdonosai körébe. Most vettem egy IdeaPad G570 tipusú laptopot. Van valakinek erről tapasztalata? Kb egy hete használom, de igen hamar a szívemhez nőtt. :D

(#6647) Feca25


Feca25
csendes tag

Hi
Lenovo 300 n200-ra feltelpitettem a win 7-et, és most nem látja az SD kártyaolvasót. Az illesztőprogram elméletileg fel van telepitve, amikor beledugok kártyát fel is villan a led, de a sajátgépre kattintva, nem jelenik meg semmi. Illesztőprogi szerinte jó.
Van valami ötletetek?
Köszi.
Üdv

(#6648) birozoli7800 válasza Feca25 (#6647) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Ugyanez a problémám egy n500-assal.

(#6649) Naigen válasza birozoli7800 (#6648) üzenetére


Naigen
aktív tag

Én anno úgy oldottam meg, hogy xp alatt megnéztem hol tárolja a kártyaolvasóhoz tartozó drivereket (*ini fájl és egyeben), ezt a könyvtárat lementettem, w7 alatt innét húztam újra, n200-on.

[ Szerkesztve ]

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#6650) adoboo.44 válasza birozoli7800 (#6633) üzenetére


adoboo.44
csendes tag

Ez a keresett állomány neve a Lenovo letöltőközpontban.
Ha kapok egy levelező címet, átküldöm.
:-)
Üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.