Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7451) Brave_86 válasza Dell XPS (#7450) üzenetére


Brave_86
aktív tag

Szia

Igen, de nem volt vészes a szétszedés. Nem tudok mérni sajnos..

(#7452) politomi


politomi
tag

Sziasztok.
A segítségeteket szeretném kérni.
Ma vettem édesanyámnak egy alap B570 gépet boltból. Mikor hazaértem és jobban szemügyre vettem a kicsikét az-az érzésem hogy már bontott dobozú gépet kaptam, tehát nem vadonat újat ami zavar.
Egy-két jel arra utal hogy ezt valaki már felbontotta esetleg kipróbálta és valamiért visszavitte.
A kérdésem hogy a kijelző körül a káván (kereten) van gyárilag fólia?
Nekem a billentyűzeten van egy szövetdarad végig azt annyi + a lecsukott kijelző hátoldalán egy vastagabb fólia amin már látszódnak a hajlitásból adódó megtörések.
Több ember válasza többet segítene.
Köszönöm előre is a segítségeteket.

(#7453) Gery15 válasza politomi (#7452) üzenetére


Gery15
addikt

Van gyárilag fólia a kereten, a billentyűzeten is egy kis szövetdarab van és igen a kijelző hátoldalán is van fólia.

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#7454) Brave_86 válasza politomi (#7452) üzenetére


Brave_86
aktív tag

A kérdésem hogy a kijelző körül a káván (kereten) van gyárilag fólia?
úgy rémlik igen, bár nem tudom minden típuson van e

(#7455) politomi válasza Brave_86 (#7454) üzenetére


politomi
tag

Én a B830 celeron procis alap változatott vettem meg újként. Holnap rákérdezek a boltban hogy is van ez.
Köszönöm a segítségeteket.

(#7456) Dell XPS válasza Brave_86 (#7451) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szóval, az ragasztott, ill. forrasztott fajta. Mi legyen?

Üdv, Dell XPS

(#7457) Brave_86 válasza Dell XPS (#7456) üzenetére


Brave_86
aktív tag

A fél alaplap pluszban még le is van fóliázva, szóval amit küldtem képet, azon van egy réteg átlátszó fólia(nem tudom mennyire volt látható).
Fogalmam sincs hogyan tovább. :F Azért fordultam hozzátok, hátha valaki tud tanácsolni.
Amúgy biztos ez a gondja, hogy az óra elállítódik?

(#7458) Dell XPS válasza Brave_86 (#7457) üzenetére


Dell XPS
veterán

A képen nem látszik, de szinte minden be van borítva az alaplapon......biztos, hogy az a baja. Megadom a szerviz elérhetőségét, és beszélj Vele, ott megvárhatod azonnal. Megbeszéltem!

Üdv, Dell XPS

(#7459) greenmaur


greenmaur
tag

Sziasztok !

Lenovo Z580 laptopom van és olyan problémám lenne hogy nem tudom frissíteni az nvidia drivert. Az nvidia központ mindig jelez hogy frissités van amit leszedhetek a webről. Nos ha ezt leszedem és telepíteni próbálom mindig azt irja ki hogy nem talál kompatibilis eszközt. Ezt most hogy ? Minek irja ki hogy már van uj verziójú driver ehhez a videokarihoz ha aztán azt letöltve hibát dob ki ? Vagy ez most mi ? (GT 630-al szerelt, és a mellékelt DVD-ről raktam fel a drivert hozzá először.)

(#7460) Gery15 válasza greenmaur (#7459) üzenetére


Gery15
addikt

Ezt töltötted? [link]

HyperX

(#7461) greenmaur válasza Gery15 (#7460) üzenetére


greenmaur
tag

Én ezt töltöttem: [Driver] , de ahogy nézem az általad linkelt és az enyém közt csak a nyelv különbözik. Viszont leszedtem azért, de nem megy vele, ugyanugy nem talál kompatibilis eszközt. Próbáljam teljesen eltakarítani a drivert és ujra felrakni ezt a 310.70-es verziót ?

(#7462) Dell XPS válasza greenmaur (#7459) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Ez a tegnapi frissítés?

Üdv, Dell XPS

(#7463) greenmaur válasza Dell XPS (#7462) üzenetére


greenmaur
tag

Tegnap elötti, dec. 17-es kiadás

(#7464) juve600 válasza greenmaur (#7463) üzenetére


juve600
nagyúr

ez elvileg nem megy fel senkinek,valamit benéztek a nvidiánál

(#7465) Dell XPS válasza juve600 (#7464) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Egész "okosan" űzöd a szakmát...

Üdv, Dell XPS

(#7466) juve600 válasza Dell XPS (#7465) üzenetére


juve600
nagyúr

:C

[ Módosította: CoolMan ]

(#7467) Dell XPS válasza juve600 (#7466) üzenetére


Dell XPS
veterán

:F

Üdv, Dell XPS

(#7468) politomi


politomi
tag

Sziasztok még egy kérdés.
Az aksik gyárilag fel vannak valamilyen szinten töltve vagy teljesen üresek?
Nekem az első használatba vételkor 66%-ot jelez a rendszer.
Válaszokat előre is köszi.

(#7469) fmfizikus


fmfizikus
tag

Megérkezett a Z-580! Háááát ,még szoknom kell! :( A megépítését tekintve valóban masszív és igényes anyaghasználat. Két dolog nagyon nem tetszik. Az egyik a touchpad. Hogy nincs jól beállítva, az is biztos.Na meg hogy nagyon maszatolódik. De ez a kisebb probléma. A nagyobb hangja. Mert az valami katasztrófa. Esküszöm a Sokol rádiónak erőteljesebb hangzása volt. Mintha egy bödönből szólna. Nyugtassatok meg, hogy van valami megoldás rá, és csak én szerencsétlenkedek. Az nem lehet,hogy egy két kilós notebooknak ilyen botrányosan kell szólnia. Szomorú vagyok! :(

(#7470) juve600 válasza fmfizikus (#7469) üzenetére


juve600
nagyúr

a touchpad illetve a hangkártya driverét feltetted ??? a gyári telepitőlemezen lévőket használd

(#7471) fmfizikus válasza juve600 (#7470) üzenetére


fmfizikus
tag

Nem én telepítettem,de lehet hogy nem is lett feltéve, mert semmilyen beállítási lehetőséget sem találtam.A touchpadet egyáltalán nem.

(#7472) juve600 válasza fmfizikus (#7471) üzenetére


juve600
nagyúr

akkor rakd fel a drivereket és jó lessz:-D

(#7473) PZee


PZee
csendes tag

Sziasztok!
Ma megjött a lenovo g 580 59-355631 típusú laptopom.Szeretném megkérdezni, hogy win8 -hoz melyik drivereket tegyem fel, mert nem tudom, hogy 2189 agy 2689 modell.
Előre is köszönöm a segítő válaszokat
Üdv: PZ

Zee

(#7474) Maarki válasza Dell XPS (#7437) üzenetére


Maarki
aktív tag

Bocs hogy most írtam vissza de ez a fránya ünnepek :( mind1 az remek akkor nálam van valami gond mind1 karácsony után úgy is ssd kerül bele akkor újra rakom az egészet és akkor rögtön a 12.7 fogom rá rakni.
A 12.10 is fel ment valakinek ? vagy tudsz róla valamit ?

(#7475) Dell XPS válasza Maarki (#7474) üzenetére


Dell XPS
veterán

Feltenni a 12.11 beta11-es drivert, majd ezután letörölni, de magát a videókártya komponensét meghagyni, hogy azt ne törölje. Ezután lehet telepíteni a 12.8-as drivert, de így megmaradt a 12.11 videókártya driver, szóval a többi komponens a 12.8-asból van, így működésre lehet bírni a CCC.....Majd jelezzél.... :)

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#7476) Csabi88888


Csabi88888
csendes tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata garanciális ügyintézéssel? A jobboldali zsanérom elmozdult a helyéről és felnyomja a burkolatot(magyarul csak az tartja ott). Egy 15hónapos G570-esről van szó. Tudtommal Magyarországon megszűnt az ideapadok garanciális szervizelése és egységesen Lengyelországban javítják. Ezért érdeklődöm, hogy valakinek volt-e már dolga velük. Rohadtul nincs kedvem telefonon keresztül magyarázkodni, aztán meg hónapokat várni, hogy történjen valami. Sajnos olvastam rossz tapasztalatokat. Arról meg ne is beszéljünk, hogy a Lenovo hivatalos oldalán szarnak a fejünkre, semmi tájékoztatás nincs a garanciával kapcsolatban. Vagyis de, a volt szervizpartnerek vannak felsorolva, fasza. Azért egy ilyen márkától(ami a jobbak közé tartozik) mást várna az ember.

(#7477) Gery15 válasza Csabi88888 (#7476) üzenetére


Gery15
addikt

Na ne bassz! Mitől mozdult el? :Y Az enyém két nap múlva lesz 1 éves. Amúgy nem tudok semmit sem a gariról csak hallottam, hogy megszűnt, de nem is nagyon szeretnék tudni róla bővebben.

HyperX

(#7478) Csabi88888 válasza Gery15 (#7477) üzenetére


Csabi88888
csendes tag

Ha nem felejtem el, holnap csinálok róla képet. Eddig semmi baja nem volt, most meg hirtelen... Ha naponta 20x nyitnám/csuknám, még csak-csak elfogadnám. De vannak olyan napok, mikor le se csukom, szóval álmomban nem számítottam ilyenre...

(#7479) piRate_nEx válasza Csabi88888 (#7476) üzenetére


piRate_nEx
aktív tag

Ha hiszed, ha nem, kolis lakótársam Y570 laptopján ugyanez történt. Jobb oldalt a burkolat felpattant.

The glass is already broken.

(#7480) Gery15 válasza Csabi88888 (#7478) üzenetére


Gery15
addikt

Rendben van! Köszönöm előre is. Durva...

HyperX

(#7481) Brave_86 válasza Csabi88888 (#7476) üzenetére


Brave_86
aktív tag

Szia !

Nekem van tapasztalatom szervizpartnerekkel.
Az úgy zajlott, hogy elvittem a szervizpartnerhez LS (csak átvette/átadás) és ők továbbküldik a Profi szervizbe.
Azt javaslom közvetlen próbáld a Profiba vinni, mert az előző megoldással legrosszabb esetben +1,2 hét(ha rossz napon viszed 1 hetet áll náluk heti 1x szállítanak a szervizbe, amely kicsit nevetséges; és ugye ez a visszaútnál is megtörténhet)
2x volt gondom egyszer alaplap egyszer pedig kijelző. Másodjára már a felesleges köröket próbáltam így kerülni.
Profi Szerviz HU Zrt. 1131 Budapest Kucsma utca 42-44. (36) 1 814-8080

Szervizben töltött idők:alaplaphiba esetén 24 nap volt; kijelző 17 nap.
Ezt viszont (napokat) kapod pluszban a garancia időre.

(#7482) Csabi88888 válasza Brave_86 (#7481) üzenetére


Csabi88888
csendes tag

Szia!

Csak az a baj, hogy az Ideapadokat garanciában nem javítják Magyarországon. Lengyelországban van egy központi nagy szerviz, ahova viszik.
Bővebben: [garancia ügyintézés]
De köszönöm a segítségedet!

(#7483) Maarki


Maarki
aktív tag

Hellotok

Még egy kérdéssel fordulok hozzátok nem tudok dönteni milyen ssdt vegyek a y560 notebookomba mivel nincs még tapasztalatom ssd terén ezért kérem a véleményetek.

Samsung 120Gb Basic 840 SeriesMZ-7TD120BW
OCZ 2,5' 120GB Vertex3 VTX3-25SAT3-120G
OCZ 2,5' 120GB Agility 3 AGT3-25SAT3-120G
OCZ 2,5' 128GB Agility 4 AGT4-25SAT3-128G

ezek a kiszemeltek és nem szeretnélek sürgetni titeket :R de minél gyorsabban kellene a válasz mert lassan indulok Pestre és akkor meg is veszem!

Köszönöm!

(#7484) Gery15 válasza Maarki (#7483) üzenetére


Gery15
addikt

Itt hamarabb kapsz választ! [link]

HyperX

(#7485) Maarki válasza Gery15 (#7484) üzenetére


Maarki
aktív tag

Rendben van köszönöm akkor írok oda is!

(#7486) Csabi88888


Csabi88888
csendes tag

Megúsztam a bonyodalmakat. Nem fogjátok elhinni mi történt... Kiesett a csavar, ma találtam meg. Csak úgy magától kilazult és szépen kiesett. Hangsúlyozom alig több, mint 1 éves gépről van szó és napi max 1-2x volt/van nyitva/csukva. Mindenesetre örülök, hogy csak ennyi volt a gond. Szépen visszacsavartam és minden tökéletes. Mellékelem a képeket:
Kép 1
Kép 2
Kép 3

(#7487) lasanya13


lasanya13
csendes tag

Sziasztok
A laptopomban (Lenovo 3000 N200) winchesert cseréltem és az lenne a gondom hogy amikor a biosban beállíom hogy elsődlegesen a dvdröl bootoljon akor nem bootol be róla csak azt írja ki hogy nem találja az operációs rendszert. Próbáltam már kézzel elindítani F12 és kiválasztani a dvd olvasót de ugyan e let a vége hogy nem találja!
Ilyenkor mi a teendő?
Előre is köszönöm!

(#7488) Csabi88888 válasza lasanya13 (#7487) üzenetére


Csabi88888
csendes tag

Szia!

Úgy próbáltad, hogy mindhármat(First, Second, Third) dvd-ről való bútolásra állítod?

(#7489) Brave_86 válasza lasanya13 (#7487) üzenetére


Brave_86
aktív tag

A telepítő lemez nem tudom, hogy eredeti -e, ha te írtad ki, jól írtad -e ki? Bootol más gépben, érdemes lenne kipróbálni? Más lemezzel próbáltad már esetleg, hogy tovább jut-e?

(#7490) Brave_86 válasza Csabi88888 (#7486) üzenetére


Brave_86
aktív tag

Érdekes, hogy történhet ilyen?! :F

(#7491) Csabi88888 válasza Brave_86 (#7490) üzenetére


Csabi88888
csendes tag

Számomra is érthetetlen. Nem szabadna csak úgy magától kilazulnia és kiesnie egy ilyen csavarnak. Mindegy, megoldódott szerencsére. Még jó, hogy megtaláltam a csavart...

(#7492) lasanya13 válasza Brave_86 (#7489) üzenetére


lasanya13
csendes tag

Próbáltam win xp sp1 sp2 sp3 at egymásután próbáltam win 7 et is.
A telepítők jók mert más gépeb megy.
Annyit csinál h betölt addig hogy kiirja h telepízsem de nem talál merevlemezt csak az egyik sp3 as lemezzel tudom felrakni az xpt de azzal meg folyton kékhalált kap a gép nem tudjvetölteni a windowst csökkentett módban sem.
Azt írja h csináljak vírus ellenörzést de hogy ha nincs rajta semmi oprendazerem?
Kérlek segítsetek!!!

(#7493) lasanya13 válasza Brave_86 (#7489) üzenetére


lasanya13
csendes tag

Xp sp1-3 mindel próbáltam win7 is mind jó más gépen.
AnnYit csinál hogy az sp1-2 röl be bootol betölti a lemezt és azt írja nincs merevlemez.
Az sp3 rol meg felrakja az xpt de az meg nem indul el mert betöltés után egyből kékhalál csökkentetben sem jön be azt írja h vírus ellenőrzés kell de hogy ha nincs oprendszer rajta??? PLEASE HELP!!!!!

(#7494) Brave_86 válasza lasanya13 (#7492) üzenetére


Brave_86
aktív tag

Szia

Nekem már volt hasonló problémám. Próbáld meg ezt a lehetőséget is:
Bios-ban keressünk egy hasonló bejegyzést: Configure SATA as [AHCI]. Ha van ilyen, a SATA vagy AHCI-t állítsuk át [IDE] -re, majd nyomjunk F10-et és hagyjuk újraindulni a gépet.

(#7495) Maarki válasza Dell XPS (#7475) üzenetére


Maarki
aktív tag

üdv

Újra telepíttetem az egész gépet most a 12.11 betát raktam fel de nem tudok belépni a catalyst control centerbe ez normális ? A másik hogy amint írta töröljem uninstalal vagy sima ctrl+delel válaszát előre is köszönöm!
oo és hibát ír ki mikkor el akarom indítani a ccct

[ Szerkesztve ]

(#7496) lasanya13 válasza Brave_86 (#7494) üzenetére


lasanya13
csendes tag

Köszi szépen sikerült megcsinálnom az volt a baj :)

(#7497) EstiloL2 válasza Maarki (#7495) üzenetére


EstiloL2
tag

Szia! Igaz, hogy nekem nem Lenovom van, hanem Dell-em, de ilyesmi problémám volt nekem is. Töröld le az egész 12.11 drivert, csak a videókártya-driver komponensét ne. Ezután rakd fel a 12.8-as drivert, így friss marad a videókártya driver, és a Control Center is menni fog. 2 napba került, mire rájöttem, hogy így jó, próbáld meg, hátha neked is menni fog. Remélem tudtam segíteni! :)

[ Szerkesztve ]

(#7498) Maarki válasza EstiloL2 (#7497) üzenetére


Maarki
aktív tag

ment pü

(#7499) Maarki


Maarki
aktív tag

Driver problémám egyenlőre megoldódott újra telepitetem az egész gépet 12.6 notebook driver felment 12.6 desktopdriver ok 12.8 desktopdriver kékhalálal indul vagy fekete képel 12.11 béta fel ment de kellet neki a .net 4.0 felraktam és megy egyenlőre

(#7500) 9500101980


9500101980
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni! Az egyik ismerősömnek van egy vállalati T500 as Thinkpadja! Újkora óta az övé. Kb havonta 2x használja. A gépet újnak el lehetne adni! Makulátlan! 4GB ram 1680X1050 es monitor Centrino 2 és kijelző szerint 3 órás aksija van még most is. Sim kártya modem is van benne. Szerintetek milyen gép ez a T500? Érdemes benne gondolkodni? Van valakinek tapasztalata a géppel?
Köszönöm!!!!!!!!!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.