Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6301) brownus válasza Naras (#6300) üzenetére


brownus
veterán

igen, szép. igaz, most csak egy 17es 4:3as monitor van rádugva, de azon is szép a kép. heteken belül megjön a 24es is, majd mondom azon milyen lesz.

csak viccelek: ugye nativban használod?:D
(mert találkoztam már olyannal aki hónapokig kisebb felbontásban használta... sztem fel se tűnt neki)

[ Szerkesztve ]

(#6302) Naras válasza brownus (#6301) üzenetére


Naras
őstag

Persze, hogy natívba toltam... állítottam már mindent, de nem jó...
Bár, az is külön macera volt, hogy egyáltalán a széléig kihúzza a képet, magától nem ment...
Nem értem... ennyi szabvány, 21. század, és ilyen faszságok vannak... :W

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#6303) Naras válasza Naras (#6302) üzenetére


Naras
őstag

Érdekes, állítgattam kicsit a ClearType - on, és átkapcsoltam beépített kártyára, majd vissza, és most úgy tűnik, hogy jók a betűk... legalábbis a noti monitorán.

Amikor kikötöm HDMI - n, a nagy monitoron még mindig nagyon furcsa, viszont csináltam egy képet Print Screen - nel, és a laptop monitorán nézve jó volt, úgyhogy a monitorra, vagy a HDMI - vel lesz itt valami gebasz.

Ki kell majd próbálnom még máson is... nem vágom mi van... fszkivan... :F

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#6304) Vicarious


Vicarious
csendes tag

Üdv!

Én is monitorkérdéssel fordulnék hozzátok. Van egy 3000 n200-as notim, x3100-as intel vga-vál, amit megnéztem intel honlapján, és azt írja, hogy bírja a full hd felbontást, viszont többen azt mondták/írták, hogy nem. Mi lehet az igazság? Tervezek venni egy full hd monitort, amit rákötnék a laptorra, csak nem lenne jó, ha utána derülne ki, hogy nem supported.

Lehet hülye kérdés, de szeretnék biztosra menni, előre is kösz, :))

(#6305) bolcsodal válasza Vicarious (#6304) üzenetére


bolcsodal
addikt

Símán viszi!

They drew first blood....

(#6306) Vicarious válasza bolcsodal (#6305) üzenetére


Vicarious
csendes tag

Ezer köszönet!

(#6307) brownus válasza Naras (#6302) üzenetére


brownus
veterán

csak ötletelek: a biost frissítetted? van idei is, hátha az segít.

tegnap hazahoztam a samut, de csak d-sub kábellel néztem meg, azzal tökéletes a kép. automatikusan illeszti a képarányt, de a monitoron is van auto resize. ma du. veszek egy hdmi kábelt és írok, hogy azzal milyen

(#6308) Naras válasza brownus (#6307) üzenetére


Naras
őstag

Hi,

legújabb BIOS van fennt, Analóg kábellel én is próbáltam, nekem is ráillesztette, de mivel az analóg kábel nem viszi át a full HD-t így az is kicsit homályos, és zavaró.

A monitoron attól függően mivel kötöm rá, mások a beállítások, és a lehetőségek, ugyanúgy, mint az Ati videóvezérlőben... kíváncsi leszek mit tapasztalsz HDMI - vel...

Egyébként Print Screen - nel ugyanolyan a képe, amikor visszamozgatom a Laptop monitorra, tehát nem azzal van a baj, valami a HDMI vel lesz, vagy a monitor szinkronizálásával/beállításával... :F

Ki kéne próbálni másik Full HD moncsival... :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#6309) mjordanke2


mjordanke2
csendes tag

Sziasztok!

G560A és Y560 vásárlása között tervezek dönteni. Mi a lényegi külömbség a kettő között?
Úgy látom G560A i5-el csak 4GB-os megvalósításban léteztik, vagy cserélhető 8-ra benne?
Főleg és esetlegesen video feldolgozásra használnám.

(#6310) brownus válasza Naras (#6308) üzenetére


brownus
veterán

szia,

nos... kizárólag az ati vga-val tudom kiküldeni a képet a külső monitorra:)
és szép képe van hdmi-vel. de miért nem küldi ki a képet az integrált vga? se hdmi, se analóg kábellel! ez miért van? furcsa... a kábel jó, a monitor is, vmi szoftveres probléma lehet...

[ Szerkesztve ]

(#6311) Naras válasza brownus (#6310) üzenetére


Naras
őstag

Az Ati-t Full HDra küldöd ki HDMI-n? Egyébként menet közben kezdek rájönni, hogy a monitor nem tudja rendesen ráhúzni a pixelekre valamiért, lassan feladom.

A "beépített" videókari nem tudja kiküldeni, eleve nincs is ilyen funkció a beállítási lehetőségekben, ez véleményem szerint nem hiba, így van megtervezve.

Egyébként "terheletlen" állapotban az Ati is töredékét fogyasztja a teljes teljesítményének, az egész rendszer energiagazdálkodása nagyon jó, az Intel GPUt mobil hazsnálat közben érdemes bekapcsolni, akkor meg úgysem nagyon fogja az ember küldő eszközre kötni...

...sztem... :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#6312) brownus válasza Naras (#6311) üzenetére


brownus
veterán

igen, fullhd-ra.

jogos, az intelt ha használja az ember nem dugja rá külső monitorra..

(#6313) Aslan


Aslan
aktív tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a Lenovo Y560-as notiban (ami egy kiváló kis gépecske) lehet-e garanciavesztés nélkül memóriát bővíteni illetve HDD-t nagyobbra cserélni?

Köszönöm a válaszokat előre is!

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

(#6314) McKane


McKane
senior tag

egy 3000N200-as cpu-ját mikor kellene újrapasztázni ? már lassan 3 éves .

(#6315) g4besz válasza McKane (#6314) üzenetére


g4besz
tag

Szerintem ráérsz még azzal, mondjuk 4-5 éves korában. :)
Ami biztos, hogy a gyári paszta lassabban "használódik" el, mint a ventilátor, tehát majd amikor a ventit cseréled, akkor elég (meg amúgy is kötelező) az újrapasztázás.
Ellenben ha a hűtőteljesítmény érezhetően csökken (például magasabb hőmérsékletű a proci) akkor elsőnek érdemesebb egy portalanítást elvégezni a ventilátoron és környékén.

[ Szerkesztve ]

(#6316) McKane válasza g4besz (#6315) üzenetére


McKane
senior tag

alapjáraton windows7 alatt:

( A GMCH1 szerintem a VGA akar lenni.. Az a 'csodás' Intel GMA X3100 grafikus (nem)gyorsító )

[ Szerkesztve ]

(#6317) g4besz válasza McKane (#6316) üzenetére


g4besz
tag

Ezek teljesen normális hőfokok, mondjuk még egy keményebb meghajtás után is érdemes lenne megnézni őket.
A GMCH valóban az, amit írtál, picit pontosabban: Graphics and Memory Controller Hub.

(#6318) badika


badika
tag

Valaki segítsen, ha tud. Megvan ugye az y570. Szép és jó, de az nvidia kártyát nem igazán tudom munkára bírni! Hiába húzom el a kapcsolót (kiírja, hogy kész a kártya a nagyteljesítményű munkára) elindítoma játékot és nem az dolgozik. Ötlet? A kapcsolónál világít a kis led, ami gondolom azt jelenti, hogy megy a kártya, de mégsem használja a rendszer.

(#6319) Naras válasza badika (#6318) üzenetére


Naras
őstag

Tudom, hogy evidens, de biztos jól fel van installálva mind a kettő videókari?
Illetve a Lenovo vezérlő szoftvere sem árt, ha fenn van (bár gondolom az írta ki, hogy melyik megy éppen)...
Nekem az Y560on amikor be van kapcsolva az Ati, kiírja mind a kettőt, de a dedikáltat használja.
Amikor csak a beépített videókari megy, akkor csak azt írja ki az eszközkezelőben.
Esetleg, az előbbiből kiindulva, nem-e lehet, hogy a játék valahogy az integráltat kezdte el használni (mivel ilyenkor mind a kettőt látja)?

Más: Végre megoldottam a Full HD kikötést egy HDMI-DVI kábellel.
A HDMI-HDMI úgy tűnik nem kompatibilisek... :C :DDD :O :W

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#6320) rizso


rizso
addikt

Ha valakit érdekel, Y570 első benyomások:

- kívül nagyon igényes mintával rendelkező műanyag borítás, ami nem gyűjti az ujjlenyomatokat!
- belül szálcsiszolt fém (egyedül a billentyűzet fölötti sáv műanyag), és abból is egy nagyon kellemes fajta, ami mondhatni matt, nem gyűjti az ujjlenyomatokat (nem úgy, mint pl. a dv6), és kicsit lilás beütésű...
- a billentyűzet nagyon kellemes, abszolút nem horpad, nagyon jó rajta gépelni, bár 1-2 gomb (Ú, Ű, numerikus rész) kisebb a többinél - mondjuk a többi sem valami hatalmas, úgy összességében elmondható, hogy szolid, kis gombok, a szennyeződés könnyebben alá megy, mint mondjuk a dv6-nál.
- touchpad hatalmas, simán van akkora, mint a dv6-nál, támogatja a többujjas műveleteket, felületén a mattságot apró kis kidudorodó pöttyök törik meg, van külön scrollbar (de a 2 ujjas scroll is megy), a gombjai kb. annyira "hangosak", mint egy 5820TG-nek (tehát viszonylag halk),
- a hangszórók brutálisan szólnak, mondhatni basszus is van, de nem lehet leírni, ezt hallani kell... Egyszerűen gyönyörűen szólnak, na!
- kijelző képe is teljesen rendben van, a fényereje több, mint elég, 30-40%-on bőven elég egy világos szobában
- a zsanér lehetne "aceresebb", kicsit az Y560-ra emlékeztet, de annál erősebb
- a gépben összesen 4 USB van (azt most nem tudom tesztelni, hogy van-e köztük USB3.0), mert a 4. az egy ESATA-USB kombó
- nagyon tetszenek az érintőgombok, amik valóban az érintésre reagálnak, nem kell őket passzírozni, és ott sem horpad a gép (talán a videóban szereplő egy "dummy" laptop volt).
- tetszik még a vga váltó és a wifi/BT kapcsoló, az állapotjelző kis ledek (a touchpad alatt, illetve a billentyűzet fölött, a recovery gombtól kicsit jobbra)
- eltűnt a világító ideapad logó, helyette most egy festett van, ami szerintem idővel lekopik, főleg, ha valaki azon támaszkodik. Nekem a világítós megoldás jobban bejött
- webkamera képe nem rossz, van mellé sztereo mikrofon, és egy elég erősen világító állapotjelző led (tök HP low-light webcam az egész)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#6321) rajzol02


rajzol02
csendes tag

Sziasztok,
mint annyian én is notebook vásárlás előtt állok, és a Lenovo márkán belül jelenleg 2 típuson gondolkodom : LENOVO Y560 GAMER EDITION 2.0 (radium)
vagy
Lenovo IdeaPad Z560 M37AQGE, (tonervilag) ami 7000-el olcsóbb, de I5-ös viszont csak 512es Gef 310M van benne.

A cél egy stabil, megbízható, gyors, időtálló notebook beszerzése alap felhasználó szintű progik használatára minimális játékkal, de jóminőségű HDMI-vel.
köszi ha hozzászóltok

(#6322) Naras válasza rajzol02 (#6321) üzenetére


Naras
őstag

Hi,

Én egy Y560 boldog tulajdonosa vagyok, és meg kell mondjam, megérte.
Gyors, stabil, "mindent visz"... és azért meg kell mondjam, annála minimális játéknál előbb-utóbb csak kibújik a szög a zsákból, és akkor biza kelleni fog egy erősebb videókari, mely az Y560ban remekül muzsikál... nomeg a design, a multimedia, és minden, jó kis gép ez, "jobb tán nincsen" :DD (émmeg elfogult :DDD )

Egyébként van i5 és i7 is Radiumnál Y560ból, persze hogy ott már mennyivel nagyobb az árkülönbözet nem tudom, de a videókari biztos, hogy megtolja egy "picit" :U

Kérdés, hogy valóban kell-e, avagy tényleg nem... :K

Jah, a HDMI - ről annyit, hogy jelenleg Desctop PC ként használom, Full HD monitorra kikötve, mellyel meggyűlt a bajom eleinte, ugyanis nem tudta szépen belőni a képet, s végül egy HDMI - DVI kábel mentette meg az életemet... de ez a monitor hibájának bizonyult, mostmár nagyon szép és jó a képe... :R

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#6323) rajzol02 válasza Naras (#6322) üzenetére


rajzol02
csendes tag

Köszi a választ. Notebookot én egy Samsung LE40C650-re (full hd) szeretném majd hozzákötni hdmi-vel
Láttam Y560P I7est a radiumnál 219.000-ért na de azért...

Z560 azért volt szimpi, mert I5 van benne és olcsóbb mint a Y560. Bár gpu csak 310M.

(#6324) Naras válasza rajzol02 (#6323) üzenetére


Naras
őstag

Hát, igen... GPU... az sokat számít az árnál... :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#6325) szeszab


szeszab
tag

Sziasztok!

A Lenovo garanciájáról szeretnék érdeklődni. Hogy-hogyan működik, hol van a szervizük, és hogy oldják meg a szállítást, stb?

(#6326) tuse


tuse
csendes tag

Sziasztok!

Van egy gondom. Vettem egy Lenovo b550L notebookot, amint nincs hangerő-szabályozó - legalábbis az a kis görgő biztosan nincs, amit a Toshibámon megszoktam. Hogy a vérbe' lehet hangosítani hardveresen ezt a gépet?
Egy idős ismerősömnek vettem, aki most jött rá, hogy meg akarja tanulni a számítógép kezelését és eléggé beégtem, amikor kicsomagoltuk és nem láttam rajta a hangerő-szabályozót.

(#6327) rizso válasza szeszab (#6325) üzenetére


rizso
addikt

Hasonló érdekelne engem is, de kicsit mégis más. Azt tudom, hogy az Ideapad Y570-emre 2 év szervizgarancia van, tehát be kell vinnem egy szervizponthoz. Kérdésem:
- tudom ezt bővíteni helyszíni garanciára? Tehát hogy kijöjjön hozzám egy szakember, és ott helyben megcsinálja a gépet.
- ha igen, akkor a vásárlást követően mennyi időn belül, hol/hogyan, és mennyiért?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#6328) footy


footy
addikt

A Lenovo 3000 N500 töltője kompatibilis a V460-as géppel?

ITT azt írják igen.
ITT azt, hogy nem.

A az N500 gyári töltőjére az van írva hogy 19V/3.42A

(#6329) _Kaloz_


_Kaloz_
csendes tag

Sziasztok!

Ha valamelyikotoknek lenne G550-hez Vista Basic recovery legyartva vagy tudna egyet egetni, nagyon megkoszonnem. Dobott egy hatast a rendszer, recovery meg belefagyott a factory restore-ba..

''Ultimately, all things are known because you want to believe you know.'' - Frank Herbert

(#6330) rizso


rizso
addikt

Ha valakit érdekel Y570 3DMark06 eredmény...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#6331) g4besz válasza rizso (#6327) üzenetére


g4besz
tag

Sziasztok!
A garancia idő hosszabbítást az alap garancia ideje alatt bármikor megteheted.

(#6332) g4besz válasza _Kaloz_ (#6329) üzenetére


g4besz
tag

Szia!

Nekem G550A-hoz van gyári Win7 recovery DVD-m, ha esetleg érdekel. De lehet ha beviszed egy szervizbe, akkor ott ingyen megcsinálják (feltéve, hogy van még rá garancia).

(#6333) g4besz válasza rizso (#6330) üzenetére


g4besz
tag

Engem érdekel! :K
Csak összehasonlításnak, G550A eredménye:

[ Szerkesztve ]

(#6334) _Kaloz_ válasza g4besz (#6332) üzenetére


_Kaloz_
csendes tag

Szia!

Szervizben nem segitek "miert nem csinaltam recovery dvdt" (miert, miert, mert ismeros gepe).. Megolhato, hogy egy masolatot keszits nekem? (elvileg G550 es G550A kozott a windows verzio az egyetlen kulonbseg)

Koszonom!

''Ultimately, all things are known because you want to believe you know.'' - Frank Herbert

(#6335) g4besz válasza _Kaloz_ (#6334) üzenetére


g4besz
tag

A G550A-ban van egy geforce g210m is, de nem hiszem, hogy problémát okozna. Max annyit, hogy első indulás után nem lenne hardveres grafikus gyorsítás, de a drivert eltávolítva, működnie kell.
Csinálok másolatot, de legjobb lenne ha inkább feltölteném valahová, te meg leszednéd. Mondjuk 2 DVD-n terpeszkedik, eltarthat egy ideig. :)
A szervizt meg nem értem, ha win-el vették a laptopot, akkor kötelesek a Microsoft-on keresztül igényelni a géphez egy ugyanolyan win-t, ami tartalmazza a drivereket. Ez ugyanis egy szolgáltatás is egyben, amit már előre kifizetett a gép tulajdonosa (hiszen az árban benne volt a win ára is).

(#6336) _Kaloz_ válasza g4besz (#6335) üzenetére


_Kaloz_
csendes tag

Pont a merete miatt kerdeztem, nem-e tudnal porkolni egy kopiat, aztan adnek 2 ures dvdt es egy sort erte :)

''Ultimately, all things are known because you want to believe you know.'' - Frank Herbert

(#6337) REZNOV válasza Naras (#6319) üzenetére


REZNOV
csendes tag

ÚRISTEN! Naras! Amint lehet beszerzek egy ilyen kábelt. Akkor most olyan a kép mintha HDMI-HDMI lenne? Persze most tűélesnek kell lennie és és és teljesen ki kell húzza a képet.
10000 köszi :)) :C

(#6338) Naras válasza REZNOV (#6337) üzenetére


Naras
őstag

Hi,

szóval Te is hasonló problémával küzdesz?

Nem olyan, mintha HDMI - HDMI lenne, mivel olyankor egyszerűen nem volt hajlandó összeszinkronizálni magát a két eszköz, de mivel a HDMI is alapvetően ugyanolyan digitális, mint a DVI, csak utóbbiból hiányzik a hangátvitel, simán megy, és a szinkronizálás is működik, kapásból megvan a képarány, illeszkedés, natív felbontásra igazítás, mindezt HDMI-HDMI összeköttetésben képtelenség volt megvalósítani, ott is csak úgy tudtam a széléig húzni, hogy a képarányt Levágás nélkül - re tettem.

Persze mindez lehet a monitor hibája is, node akkor is kellett egy megoldás...

HDMI - DVI bejött... :DD Remélem HD Ready - val is működni fog... :U

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#6339) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok!
Lenovo b560a notival lenne olyan problémám, hogy valamiért nem látja a vezeték nélküli hálózatokat. Nem tom mi lehet a nyűgje :U

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#6340) bolcsodal válasza Bagira01 (#6339) üzenetére


bolcsodal
addikt

Oprendszer? Szoftveres tűzfal? MAC address szűrés? Router reset....? :U Egymillió oka lehet sajnos....

They drew first blood....

(#6341) Naras válasza Bagira01 (#6339) üzenetére


Naras
őstag

Be van kapcsolva a Wifi??? :P

A noti bal elején van egy kis kapcsoló, amivel le lehet kapcsolni a vezeték nélküli eszközöket, nomeg vissza... azt lesd meg legelőször... :K

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#6342) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok!

A Lenovo N500-asom hanyas SATA-szabványt támogat? Sehol sem találok infót róla. Alaplap: Lenovo KIWDX.

Azért kérdezem, mert SSD beszerzésén gondolkodom, és hogy érdemes-e egyáltalán.

Köszi!

Mauzes

(#6343) kisoroszlány


kisoroszlány
csendes tag

Sziasztok!

Jó egy hónapja használok egy Y560-t. Tegnap vettem észre, hogy a bal zsanérja gyengébben tartja a kijelzőt, kb. 1,5 cm-es kilengése, holtjátéka van. Félek, hogy ez csak rosszabb lesz. Amikor le-vagy felhajtom a képernyőtt, halkan hallani, ahogy a zsanérban lévő vezeték súrlódik. A jobb oldali zsanérnál nincs ilyen hang. Láttam pár fórumon, hogy volt olyan eset, hogy a kábelt elnyírta a zsanér.
Hozzáteszem, a laptop nem volt utaztatva, asztali gépként használom, tehát a zsanérok nem voltak kitéve semmiféle nagyobb terhelésnek.
Érdekelne az Y560 tulajok tapasztalata, leginkább azoké, akiknek volt hasonló gondjuk, hogyan kezdődött, és mi lett a vége, garanciás tapasztalatok, stb.

köszi előre is:)

[ Szerkesztve ]

(#6344) Naras válasza kisoroszlány (#6343) üzenetére


Naras
őstag

Hi,

én nem észleltem semmi extrát a zsanérokkal kapcsolatban, persze találkoztam már jobbal is (van egy ThinkPad T400-asom is), de sokkal rosszabbal szintúgy (Fuji laptop), s ez utóbbinál valóban szétment a kábelezés, a monitor áramellátása sérült, zárlatos lett, stb.

Én azt mondom, hogyha tényleg érezhetően nem stimmel a zsanér minősége, a helyedben bedobnám szervízbe (ha teheted), hogy húzzák meg, vagy csináljanak vele valamit, mielőtt komolyabb probléma keletkezik.
Jómagam is asztali gép ként használom, de azért mégiscsak egy laptoptról van szó, amit az ember időnként cipel jobbra-balra, és használni akarja a monitorát. :K

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#6345) mjordanke2


mjordanke2
csendes tag

Sziasztok! Hogy tudom a windowsba beállítani h a vga out-ra kötött crt-t ne csak 60hz-en engedje menni? Lenovo y560p-ről van szó az esetemben, de gondolom más laptopnál is azonos a megoldás.

(#6346) Naras válasza mjordanke2 (#6345) üzenetére


Naras
őstag

Vegyél egy TFT - t :DDD

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#6347) bolcsodal válasza mjordanke2 (#6345) üzenetére


bolcsodal
addikt

Állítsd be elsődleges kijelzőnek a CRT-t, akkor több opciót tudsz állítani rajta...

They drew first blood....

(#6348) Naras válasza mjordanke2 (#6345) üzenetére


Naras
őstag

Esetleg meg lehet próbálni egy driver installt is, hátha az nem tetszik neki...
Alapból felismeri mondjuk szabvány monitornak, s ehhez lehet csak az alap beállításokat rendeli... :U

Esetleg, szokott lenni "Nem megjeleníthető beállítások elrejtése" kapcsoló is, abból pipa ki (bár ezt gondolom már megtetted, ha nem, akkor viszont marad a driver)

Véleményem szerint másodlagos monitort is be kéne tudnod állítani... :U

Még a videókari saját kezelő szoftverében is érdemes lehet turkálni (ha fel van telepítve)

Ha nincs, akkor innen tudod leszedni, vagy az ATi honlapjáról (Catalyst Control Center - aka CCC)

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#6349) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Sziasztok!

Egy olcsó laptopot keresek a nagybátyámnak. Amire kell neki: böngészés, email, skype, ilyesmi.
Új laptopok között ezt találtam a legelfogadhatóbbnak: Lenovo IdeaPad G565G
(illetve ami még nem tűnt rossznak, az a Toshiba C660D)

Vélemény erről a Lenovoról, illetve valami használt,esetleg jobb új gépet tudtok ajánlani? (14-15" között kellene maradni mindenképpen)

(#6350) vape1


vape1
csendes tag

Ha esetleg valakinek akadna Lenovo 3000 N100-hoz webkamera kábele és eladná plz jelezzen priviben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.