Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#174) Grega444 válasza Lenovo (#172) üzenetére


Grega444
csendes tag

Nem tudom, hogy téged fizetnek e a Lenovonál azért, hogy mellettük kardoskodj, vagy csak fogadatlan prókátor vagy? Ti estetek neki csepigee-nek és miután egy hozzászólásomban mellette álltam nekem is. Méghogy én keresek a kákán is csomót??? Te vagy az aki az élő fába is belekötsz:

''Szóval ha valaki holnap MS DOS 6.23-mal hoz forgalomba notebookot, mert éppen ez van a fiókjában és úri kedve így tartja, akkor azért is a gyártó a felelős? Ez komolytalan.''

Mond már meg őszintén, ki állított ilyet. Annyit mondtam, hogy pozitívum, hogy a forgalmazó adott egy op. rendszert és PONT.

Na de el kell keserítselek, mert openSUSE :) , de mégsem jövök ezzel.
Meg kell jegyezzem azonban, találkoztam már olyan ''önpusztító'' magát ezzel csőd felé sodró gyártóval, aki volt olyan elvetemült és saját költségén adott a vásárlónak rengeteg hasznos szoftvert és nem is kérdezte: ''Akarod megvenni ezeket egy zsír Winfossal egybegyúrva? Ha nem akkor így jártál.'' És szerintem ez a követendő a vásárlók megnyeréséhez.

Mint az előzőekben is írtam lezárom a vitát részemről, de ez nem azt jelenti, hogy egyetértek veled. Úgy érzem túlontúl elfogult vagy (mint az a nick-edből is kiderül).

Egyébként kösz a linket, én is megtaláltam.




[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.