Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10551) sulaco79 válasza sulaco79 (#10550) üzenetére


sulaco79
tag

Bocs Batonyoval kevertelek, nem tudom DonMaster neked milyenek a hőmérsékleteid :D

(#10552) DonMaster válasza sulaco79 (#10550) üzenetére


DonMaster
addikt

okés köszönöm meg nézem ed akor szerintem , megy viszon-t ne agodj a hö miat mert az téynleg csak maxon kihajtva , add annyit le, és átlagosan 50-60 en megy ami normális , persze én teszek alá kis kitámasztás-t hoyg legyen honna beszivja a levegö-t , ne csak az 1-2mm-es helyröl szivjon,

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#10553) 426os válasza sulaco79 (#10545) üzenetére


426os
őstag

Pentium 3550m, 37W TDP, 2,3GHz, nincs turbo. Alapjárat 40-45 fok körül van (netezés, dok. olvasgatás, ), terhelve meg eddig ~70 fok körül volt a maximum. 23-24 fokos szobában.
Egyébként a TDP annyira nem mérvadó melegedés szempontjából, inkább csak tájékoztató jellegű adat..

[ Szerkesztve ]

.

(#10554) sulaco79 válasza 426os (#10553) üzenetére


sulaco79
tag

Ohh, egy Haswell alaplap :R Szívem szerint én is ilyennel szereltet szerettem volna...

Ezt egészen i7 4712mq-ig bővítheted [link] + kapsz mellé az integrált kategóriában igen jónak számító HD4600-at is... Eseti játszadozásra low-medium grafikán tök megfelelő.

(#10555) 426os válasza sulaco79 (#10554) üzenetére


426os
őstag

Ezekkel tisztában vagyok, viszont értelmét nem látom, hogy bővítsem. Ha játszanék is a gépen, a Gt740m hamarabb elfogy, mint a proci, illetve a Haswell cpu-k sem valami olcsók (sőt nem is nagyon látok eladót), szóval nekem nem éri meg a csere. Egyébként is megvagyok elégedve a teljesítménnyel, nem videót vágni vettem a gépet.

.

(#10556) sulaco79 válasza 426os (#10555) üzenetére


sulaco79
tag

na pont ezért nem lett Haswell lapos gépem...nem találtam hozzá megfelelő procit, így 3632-höz választottam donor laptopot, így barátkoztunk össze Lenovo századossal :D

Na mindegy az a lényeg, hogy a hűtésem jó, ha bontanak valahol g510-est akkor lecsapok a hűtőrendszerére, addig meg jó minőségű paszta meg cooler pad.

Köszönöm a hozzászólásaitokat! :)

(#10557) dlor


dlor
tag

Sziasztok

Van egy Lenovo n200 noti amire win 7 került de előjött a vga és touchpad -os hiba ( néha nem jön be a kép induláskor , vagy néha nincs touchpad... véletlenszerű időközönként) Természetesen valami driver probléma van :) nincs is fent win 7 driver a terméktámogatási oldalon.
Bár régi gépről van szó, így csak abban bizakodom, hogy van még itt olyan ember aki tud segíteni ebben a dologban.
Járt így valaki és sikerült megoldania? :) Nagyon köszönöm a segítséget :)

(#10558) DonMaster válasza dlor (#10557) üzenetére


DonMaster
addikt

[link]

vista drivert tegyél fel, mert az van ha jol látom az x3100 hoz avval is kell menjen,

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#10559) dlor válasza DonMaster (#10558) üzenetére


dlor
tag

A legbosszantóbb az, hogy ez volt az első dolog amit letöltöttem rá ahogy a probléma előjött. Ezek után is ugyanúgy véletlenszerűen megjelent a hiba. Még a synaptics driver is felkerült de azzal sem jutottam semmire. 3 szor újratelepítve és kísérletezve sem tudtam megoldani :) tanácstalanul visszaraktam a vistát mert ott nics ilyen hiba ... csakhát hm
De azért ha valaki megmondja a tutit még egyszer nekifutnék :) csak ugye a külföldi fórumokat bújva sem találtam meg a megoldást.... eddig :)

(#10560) DonMaster válasza dlor (#10559) üzenetére


DonMaster
addikt

akkor felejtös
én feltetem win8-at a régi gépemre és enm ment a vga vele jol ezért visza tettem a win7-et amire volt driver. ez van hazsnáld vistá-val
sok ujjitás nincs a win7-ben amiért jobb lenne téynlegesen, amit egy átlag felhasználó észre si venne

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#10561) 426os válasza DonMaster (#10560) üzenetére


426os
őstag

Azért a Vista után eléggé felüdülés volt a Win7, sokkal jobb hardverkihasználás jellemzi, kevésbé pazarolja az erőforrásokat, stb. Ha van vas, nincs gond a Vistával (bár pl SSD-t sem tudja olyan jól kezelni), viszont gyengébb gépen, kevés rammal a Win7 sokkal használhatóbb.
Meg kéne nézni, hogy közvetlen a gyártó (nem a Lenovo) oldalán vannak-e driverek az eszközökhöz és azokat megpróbálni felrakni.
Illetve, ha 64 bites rendszert használsz, akkor mindenképp meg kell próbálni 32 bitessel is, azzal nagyobb az esély, hogy nem lesz gond.

.

(#10562) SFAkos


SFAkos
aktív tag

Sziasztok!

G580AH-ban, a hálókártyát ( Qualcomm Atheros AR8162/8166/8168 PCI-E gyors Ethernet-vezérlő (NDIS 6.30) ) ki lehet valahogy cserélni gigabites LAN-ra? Most köttettem 120mbit-es UPC-t, csak éppen arra nem gondoltam hogy kihasználni nem tudom :)

[ Szerkesztve ]

(#10563) 426os válasza SFAkos (#10562) üzenetére


426os
őstag

Nem. Maximum egy USB3.0 Gigabit Lan adapter, ami megoldás lehet.

.

(#10564) DonMaster válasza 426os (#10561) üzenetére


DonMaster
addikt

igen ez igaz, de azért is irtam átlag felhasználonak ez nem tünik fel,
de mkint irtam ismerem én is a jelenséget az intel vga-val ha más oprendszert teszel fel kész szivás, én spec már a win7-hez is 1hét keelt hoyg találjak drivert hozzá, neten intel oldalán nincs sajnos vagyis van de az emg hibával elsem indul a telepisése google végig kerestem 25-30oldalt és akkor találtam valahol totál ismeretlen helyen 1 drivert ami jo.

SFAkos
kábel is Gbit -es legyen

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#10565) vomir1


vomir1
tag

Sziasztok!
Van egy Lenovo G505-ös laposom,
A4-5000M procival,
4giga RAMmal
és 500as vinyóval,
ebben szeretnék SSD-re váltani, megérné?
Ha igen lehet gari vesztés nélkül? mert ahol néztem, az akksi alatt a 2 csavar Közül az egyiken ott díszeleg a lenovo matrica :O Ott kell hozzá megbontani, vagy van más mód is? Mindenképp szervíz?

[Kép]

[ Szerkesztve ]

(#10566) 426os válasza vomir1 (#10565) üzenetére


426os
őstag

Ez mekkora szarrágás a Lenovo-tól, Istenem. Azon a gépen rendes bővítő nyílás van, miután kicsavarod azt a két csavart, egyszerűen le lehet csúsztatni az alját és hozzáférsz mindenhez, nem úgy, mint a Z500/Z510-nél, hogy 56 csavart kell kicsavarni és még utána feszegetni a házat. Erre meg rányomják a csavarra a matricát, eszem megáll. Ha nagyon óvatosan, ügyesen nekiállsz, fel tudod hajtani roncsolás nélkül a matricát és onnantól kezdve nyert ügyed van. Itt elég nagy a felület, ahol alá tudsz nyúlni. Utána annyi csak a feladat, hogy, ha esetleg gariztatni kell, akkor visszarakod az eredeti HDD-t.
De azért mondom, nagyon figyelj, mert könnyen szakad!
Egyébként az SSD-re váltás kb. mindig megéri. Ha csak netezel, dokumentumokat szerkesztgetsz, sokkal többet ad, mint bármilyen bika proci és temérdek ram.

.

(#10567) vomir1 válasza 426os (#10566) üzenetére


vomir1
tag

Értem, köszi! Igen ezt én sem értem... Szervízben egyébként mennyibe fájna, hogy belerakják? Nem akarok a matricával b@szakodni, szerintem nagyon könnyen sérül :(

(#10568) 426os válasza vomir1 (#10567) üzenetére


426os
őstag

Néhány ezer Ft, de én nem küldeném el a Telemax-nak a laptopom semmiképpen, csak akkor, ha nagyon muszáj (pl elromlott). Kérdezd meg a boltot, ahol vetted, hogy ők esetleg vállalják-e?

.

(#10569) vomir1 válasza 426os (#10568) üzenetére


vomir1
tag

Ilyen rossz a szervíz? Auchanbe lett véve, ott nemhiszem, hogy bármit is kezdenének vele..

(#10570) 426os válasza vomir1 (#10569) üzenetére


426os
őstag

Tökmindegy hol veszed, a Telemax a hivatalos mo.-i. Az a baj, hogy, ha rákeresel google-ben a nevére, pozitív sztorikat nem fogsz találni. És eddig laptop-ügyben is csak rosszat hallottam róluk. Biztos volt olyan, akinek rendesen megjavították a gépét, csak annak ugye nincs visszhangja. Viszont negatív tapasztalatból szvsz túl sok van.

.

(#10571) SFAkos válasza 426os (#10563) üzenetére


SFAkos
aktív tag

Köszi! És egyébként az miért van, hogy csak 72,0 Mbps-el csatlakozik a WiFi? Ha jól tudom az n-es szabvány 300-at is át tudna vinni nem? Esetleg ami benne van wifi (Broadcom 802.11n) modul nem tudja ezt? Azt lehet-e cserélni ? :)

(#10572) 426os válasza SFAkos (#10571) üzenetére


426os
őstag

Szerintem annyi a max, de lehet a router sem tud többet. A 100-150 vagy 300Mbit a maximum, amit a szabvány tudna, de nem hinném, hogy ezek az olcsóbb karik közül bármelyik is tudna annyit. Nekem eddig két laptopom volt, mindkettőben N-es wifi, abból a Hp-ban lévő Broadcom max 40Mbit-et tudott, most a Lenovo-ban lévő Intel pedig kb 50-et, mindkettő a 150Mbit-es Tp-link routertől, illetve Acces Point-tól 1,5-méterre lakott. Lehet, hogy egy 3. fajta routerrel más lett volna az eredmény, nem tudom, de szerintem az a 72Mbit abszolút jó érték.

.

(#10573) SFAkos válasza 426os (#10572) üzenetére


SFAkos
aktív tag

Akkor marad a kábeles 100mbit, amikor vásárolok éppen a netről :)

[ Szerkesztve ]

(#10574) DonMaster válasza vomir1 (#10565) üzenetére


DonMaster
addikt

szia
nekem is ez van ott vagyi nekem 3 darabban van már rajta kivetema dobozbol áés hozáértem szétszakadt, esélytelen leveni szakadás nélkül, de régebben bezséltünk rolla. hogy lelehet vneni , nem vezsik figyelembe , a garancia jegyen nincs és a garancia dokumentácioban sincs , hogy vigyézni kell a matricára, ergo ha visza sem teszem akkorsincs smemi baj, nekme ot van 3 darabban, ramot bövitettem eddig rajta

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#10575) vomir1 válasza DonMaster (#10574) üzenetére


vomir1
tag

Ez biztos? Hisz a garancia feltétele a matrica megléte nem?

(#10576) 426os válasza vomir1 (#10575) üzenetére


426os
őstag

Az egyik fórumtárs nem is olyan régen írta, hogy neki azt mondták telefonban, hogy ha sérül a matrica, ugrik a gari. Korábban másnak meg azt mondták, hogy nem para, ha sérül a matrica. Szóval a döntés a te kezedben van.

.

(#10577) bul07 válasza 426os (#10576) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem írta a Telemax a z510 burkolat eltávolításra

Ennek a matrica a billentyűzet alatt van
Kérdés:
A második kérdésemre, hogy hogy viszonyulnak a hátoldal leszereléséhez a telemax véleményét is elolvasnám végül is ha szervizeltetni kell hozzájuk kerül be.

Válasz:
Amennyiben megbontásra kerül a készülék burkolata, és sérül a garancia matrica, nincs lehetőségünk jótállás keretein belül kezelni a készüléket.

A milyen Milyen notebookot vegyek? fórumba azon a véleményen voltak hogy eddig nem jelentett problémát a matrica sérülése
Viszont ki tudja mit hoz a jövő, lehet fél év múlva beszigorítanak , így nyugodt szível nem lehet ajánlani a matrica leszedését

Azon hogy a Lenovo-nak csak posta elérhetősége van magyar nyelven a mai napig nem tudom elfogadni, röhej :F

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10578) vomir1 válasza 426os (#10576) üzenetére


vomir1
tag

Kész röhej. Azt sem értem, miért tesznek rá garimatricát, ha ott a bővítőnyílás... Más notebookokon, ez nem számít garivesztésnek. Akár csak házon belül a G585, van is egy a családban. :U

(#10579) SFAkos válasza vomir1 (#10578) üzenetére


SFAkos
aktív tag

Nekem a gariztatásból ( még a lengyelországos történet ) jött úgy vissza, hogy nem lett új matrica rakva rá...

(#10580) DonMaster


DonMaster
addikt

hozzá teszem, a gari matrica ott van, de melete irja agariban , hoyg gari vesztés nélkül lehet böviteni hhd vagy memora terén, plusz külön kiskönyvet adnak a szétzereléshez , hogy tud a ramot hova kell tenniés a hdd-t is ,
matrica vs könyv amit adnak melé a dobozban , plusz agaripapiron sincs kikötve hoyg van egy matrica,
meg ha vna és kivan kötve akor minek adnak hozzá oylan könyvbet amiben képpel is ilusztrálva van a szétszerelés és memoria hdd csere? gondolom nem a szervizeseknek kell azt ugy külön oda adni . hanem házi cserére , elégé üti ezena téren sok minden egymás-t , nekem 3részben vana matrica, de akkor is bekelelt tegyek még ramot , ezzle probálok nem foglkozni, és mivel a gari papiron nincs kikötve ezért simán beadom és garanciálisan megszereltetem.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#10581) vomir1 válasza SFAkos (#10579) üzenetére


vomir1
tag

Mindenesetre írtam a Telemaxnak most egy e-mailt, kiváncsi leszek! :)

(#10582) bul07 válasza vomir1 (#10581) üzenetére


bul07
nagyúr

Majd esetleg ide is bemásolhatnád a választ

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10583) vomir1 válasza bul07 (#10582) üzenetére


vomir1
tag

Rendben! Egyébként tényleg érdekesség, hogy a Lenovo honlapján is ottvan, hogy lehet cserélni, és hogy hogyan. [30. oldalon!]

(#10584) 426os válasza vomir1 (#10583) üzenetére


426os
őstag

Z510-nek is van ilyen pdf-e, mégis rányomták a matricát az egyik csavarra.

.

(#10585) DonMaster válasza 426os (#10584) üzenetére


DonMaster
addikt

igen , de nekem a g500-as dobozában volt egy iylen könyv külön még magyar is van benen, nem pdf-ben , az cska számit valami-t , gondolom nem a szerviznke segéd utmutato ként tették bele.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#10586) vomir1 válasza DonMaster (#10585) üzenetére


vomir1
tag

Megjött a válasz e-mail... én kiakadtam... :W :W
Most komolyan egy SSD csere miatt ennyi??
A válasz:

Garancia időn belül, csak a hivatalos szerviz jogosult megbontani a készüléket.

Külön behozott alkatrészt is beépítünk, a munkadíj hozzávetőlegesen bruttó 10 – 15.000 Ft,
a várható elkészülési időt feltüntetjük a munkalapon (15 nap), azonban kivételes esetben, ha alkatrészre kell várnunk a gyártótól, ez kitolódhat.

Üdvözlettel,
TMX Mobile Solution Szerviz Kft.

(#10587) sulaco79 válasza vomir1 (#10586) üzenetére


sulaco79
tag

MUHAHAHAHA...TMX!!

egy SSD vagy memória bővítés munkadíja annyi kb, mint a beépítendő elem és 15 nap...SZÉGYEN!!!

A hivatalos Lenovo fórumon sokszor felmerült a kérdés, a support adminok egyértelműen jelezték, hogy ezek simán cserélhetőek garancia vesztés nélkül!

Nekem is raktak a hátsó csavarra matricát, nem sokat szarakodtam vele, ha genyóznak ezek a derék TMX-es pribékek a jövőben emiatt akkor egy szinttel feljebb megy az ügy + meg homárra, tetűbanda TMX!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#10588) fravik válasza vomir1 (#10586) üzenetére


fravik
tag

Szánalmas banda... 10-15ezer Ft + az SSD ára?!? És 15 munkanap? Nem találom a csúnyábbnál csúnyább szavakat. :(( Úgyis csak moderálás lenne a vége. :B De érződik gondolom... :)
Én sem hagyom annyiban, ha ne adj Isten be kell küldenem valamiért... ha kell, veszek valahonnan egy matricát, de képes lennék én is magasabbra vinni a dolgokat.

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#10589) vomir1 válasza fravik (#10588) üzenetére


vomir1
tag

Nekemis ez volt a reakcióm. Ez komolyan valami vicc... Ilyen is csak magyarországon van...

(#10590) SFAkos


SFAkos
aktív tag

Azért ez durva. 10-15.000 Ft??? Azért hogy kitekersz 4 csavart és berakod az ssd-t?? Körülbelül 3 perces művelet.

Érdekes ráadásul, hogy pl nekem a G580AH-n csak leszedem a hátlapot és simán cserélhetem a HDD-t, RAM-ot, csak ha szétkell bontani teljesen akkor van matrica. Egy másik típuson meg nem nyúlhatsz hozzá? Ez baromság. Le is van írva ha jól tudom, hogy ezek garanciavesztés nélkül cserélhető alkatrészek.

Itt a probléma (nem a TMX-et akarom védeni) egyértelműen az, hogy nincs a Lenovo-nak egy gyári képviselete Magyarországon, akik hiteles információt tudnának adni. Gondolom nekik is ki van adva, ha nincs matrica akkor nincs szerelés azt csókolom.

És egyébként pl ha jól emlékszem laptopszalonnál volt olyan, hogy ha viszed tisztíttatni évente akkor kapsz még garit vagy ilyesmi. Most akkor ők hogy pasztáznák újra és tisztítanák? Vagy van nekik matricájuk?

Alapból szerintem ez egy akkora hülyeség. Ha elbaszod miközben szétszeded, oké ugorjon a gari, de ha semmi baja nem lesz és mondjuk 1 év múlva tök más miatt elromlik, akkor is a matrica miatt off...

Komolyan felhúzom magam ezen :)

(#10591) 426os


426os
őstag

Amúgy én akartam venni Kínából matricát, de egyelőre úgy néz ki, hogy nem jött össze a dolog, és most a pénzemet próbálom visszaszerezni. Eddig csak Shopitchina.com-on láttam (kerüljétek), de ha találtok máshol szóljatok.

Ez a 10-15k-s ár viszont vicc. Azt még elfogadom, hogy hivatalosan azt mondják nem sérülhet a matrica, de ez akkor is pofátlanság.

Lehet elő kéne hozni a Lenovo nemzetközi fórumán a témát. Ott került elő a Z510 frekvenciaberagadásos probléma is és úgy néz ki, hogy foglalkoztak a témával (mondjuk elég sokáig tartott), és tegnap végre kijött a hivatalos bios-frissítés.

[ Szerkesztve ]

.

(#10592) SFAkos válasza 426os (#10591) üzenetére


SFAkos
aktív tag

Egyébként, ha jól tudom a Thinkpad-eknek van hivatalos szervize itthon nem ? Ha jól emlékszem csak az ideapad(meg a g,stb.) szériáknak volt ez a lengyelországos történet. Esetleg velük lehetne beszélni egy ilyen beépítésről, hátha máshogy állnak hozzá.

(#10593) 426os válasza SFAkos (#10592) üzenetére


426os
őstag

Egy próbát megér, de nem lepődnék meg, ha elhajtanának. egyébként Tp szervizből több is van, ha megnézed a honlapon.

.

(#10594) SFAkos válasza 426os (#10593) üzenetére


SFAkos
aktív tag

Azt tudom hogy volt egy az Irinyi József utcában a 11.kerben. Még amikor megvettem és utána volt ez a melegedős throttling-os probléma, segítettek. Felvették a kapcsolatot a "központtal", ők mondták milyen progival csináljak felvételeket, hogy küldjem gariztatni hogy ne az legyen hogy nincs semmi baja (ugye csak terhelésen jött ki). Egyszóval segítőkészek voltak. Talán Aloha Kft.

(#10595) bul07 válasza 426os (#10593) üzenetére


bul07
nagyúr

Z510-nél kell csavart kiszednem hogy a billentyűzetet ki tudjam pattintani?
Ránéznék a matricára

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10596) DonMaster


DonMaster
addikt

nah tegyük hozzá 10-15ezer , és 15nap, ez még egy oylan gépnél amit totál szétkell csavarozni , még talán megérthetö, nah de egy g500-nál , 2 csavar és 1mozdulatbol szétvan szedve a hdd plusz 3csavar
maximális idö 20perc , és akkor nem siettél, memoriát tetem bele házilag max 5perc volt nah nem ám a szétszerelés hanem a szét betétel és visza szerelés , volt 5perc,

mit csinálnka 15napon keresztül? 1nap bejön adminisztrácios munka
2nap kiveszik az aksit
3nap kitekernek 1 csavart
4nap leveszik a matricát
5nap kitekerik a másik csavart
6nap leveszik a hátlapot
7nap kitekerik a hddd elsö csavarját
8nap kitekerik a másikat
9nap kiveszik
10nap beteszik az sdd-t
11nap betekerik az elsö csavrt
12nap betekerik a másodikat
13nap hátlap fel
14nap 2 hátso csavar visza tesz
15nap adminisztrácios munka .

kb igy tudom elképzelni a g500 esetében egy ssd betétel-t.

bul07
z510-et elégé szétkel kapni hogy lásd a matricát, bill-t is kikel meg az also gumikat is emrt alata vana csavar .
azt elégé komoyl feladat szétkapni az enm 5 perc -es müvelet.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#10597) bul07 válasza DonMaster (#10596) üzenetére


bul07
nagyúr

Én csak a billentyűzetet akarnám most kivenni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10598) fravik válasza DonMaster (#10596) üzenetére


fravik
tag

Jó, az egy dolog, hogy fel kell pattintani a gumikat alul, de semmi veszélyes műveletet nem végzel szvsz. Meg akkor miért elérhető mindenki számára a komplett szétszerelési útmutató?? Ez nálam igencsak gyanús... ha bajom lesz, tuti először a hivatalos Lenovo szervízzel veszem fel a kapcsolatot és ezek után fogok egy megerősítő e-maillel a kezemben elmenni a TMX-hez (bár remélhetőleg addigra lecserélik ezeket...).
Így talán nem hajtanak el...

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#10599) fravik válasza bul07 (#10597) üzenetére


fravik
tag

A billentyűzet kivételéhez nem kell a matricához nyúlni... 2 csavart kell kicsavarnod a hátulján, majd mindkettőbe felváltva kicsit bele-belenyomni (kattanásig) a csavarhúzót.
32-33.oldal

[ Szerkesztve ]

"Always remember that you are absolutely unique. Just like everyone else."

(#10600) DonMaster válasza fravik (#10598) üzenetére


DonMaster
addikt

pont ezt irtam én is , ha garivesztésel jár akkor a dobozba miért tesznek szétszerelési utmutatot?
meg hdd és ram bövitési utmutato-t??? mert neme nem csak netes pdf van hanema dobozban kis könyv avgy minek hivjam ami leirja és képekkel is ilusztrálja , hogyan kell.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.