Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11151) Járókeret


Járókeret
senior tag

intel pentium proci :) sry

köszi mindkettőtök segítőkészségét és tanácsát.

a chrome-ba nincs semmi felesleges cucc feltéve, direkt figyelek ilyenre.

igen, telepítés közben vannak gondok leginkább,de akkor borzadály.

tudom,hogy hdd helyet ssd kéne de most nem tehetem ezt meg sajnos. megpróbálom elfogadni,hogy ez a probléma forrása, illetve remélem,hogy ez és nem hardveres gond van.

más:
honnan lehet tudni,hogy épp az integrált vagy a dedikált kártya megy? én áttettem inkább állandó dedikált használatra. sajnos ez a 740M elég elszomorító tudással bír. mertem remélni,hogy legalább alap graf.on mennek a mai játékok, de nem. ilyen,hogy COD advanced warfare el se ment :D a ghost full low grafon bután kinézve oké volt,de csúnya élménymentes volt,tehát delete. van helsing 2 high,de akad, bár az még ultrán is csúnya :D

ejjj,hol vannak azok a szép idők, mikor a 200K-s lapossal 2 évig high-on nyomtam mindent :U

[ Szerkesztve ]

(#11152) Jeky08


Jeky08
újonc

Üdv!

Olyan problémám lenne, hogy van egy Lenovo G500 laptop win 8.1 pro operációs rendszerrel és a wifi jelerősség nagyon gyenge rajta, valamikor ingadozik is. Ki lett próbálva több routherrel is és mindegyikkel ez volt, a többi laptopnál teljes a jelerősség. A wifi egy Intel Centrino Wireless-N 135. A drivert már cseréltem, frissítettem, de semmi eredmény. Valaki esetleg tudna segíteni? Köszönöm.

(#11153) SFAkos válasza Járókeret (#11151) üzenetére


SFAkos
aktív tag

Hát az érdekes, mert nekem a 635m-el viszi ultrán az advanced warfare-t, pont a multhéten raktam fel. Meg a 2-t is. Aztán lehet már valami nextgenre gondolsz :D (i3-3120m, gt635m 2gb, 6gb ram)

Egyébként a játék exe-re jobb kattintásnál ahogy batonyo is van olyan hogy futtatás grafikus processzorral. Ott ha az nvidia-ra mész azzal fog futni. (Lehet hogy a radeon-nál nem, de nvidiánál nekem eddig mindig müködött) Egyébként az nvidia vezérlőpultban belépve, mindenhez hozzá tudod rendelni alapértelmezettre is, sőt még elég sok mindent lehet állítani grafikailag, úgy hogy felülírja akár a játék beállításait is. Nyerthető vele fps és minőség is. Persze nem egyszerre :)

(#11154) SFAkos válasza Jeky08 (#11152) üzenetére


SFAkos
aktív tag

Szia! Ugyan csak olvastam és talán G580-nál, de egy próbát megér 2 perc az egész.

Leszeded a hátulját a laptopnak ([link] , nem jár garivesztéssel..) És látni fogod a wifi kártyát. Egy fehér és egy fekete kábel megy bele, amik az antennák. Ezt a két kábelt cseréld fel. Csak simán lepattintod és vissza. Van akinek bejött, egy próbát megér.

(#11155) Jeky08 válasza SFAkos (#11154) üzenetére


Jeky08
újonc

Szia! Az a helyzet, hogy az egyik kis csavar le van ragasztva egy gyári lenovo kis matricával és ha átlyukasztom vagy megsérül akkor gari vesztés lesz.

(#11156) Járókeret válasza SFAkos (#11153) üzenetére


Járókeret
senior tag

majd megpróbálom újból úgy ahogy írtad.

az első pályát meg se vártam hogy betöltse.

ha 15 percig nem vártam, akkor semeddig. nem vártam végig a csíkot, mondom ez már sok(k)

intel pentium,740m 2gb,4gb ddr3

(#11157) SFAkos válasza Jeky08 (#11155) üzenetére


SFAkos
aktív tag

Az úgy mondjuk derék. Mert elvileg a RAM-ot, HDD-t cserélheted garivesztés nélkül. Nekem a G580-on a hátulja simán leszedhető, egyedül a billentyűzet alatti csavaron volt matrica, ha teljesen szét akarod szedni. (úgy férsz csak hozzá pl a processzorhoz )

Egyébként meg talán batonyo (bocsi ha nem Te) rendelkezik matricával :P

[ Szerkesztve ]

(#11158) bul07


bul07
nagyúr

Most szedtem szét a Z510-es - és nincs szerencsém , olyan gyenge a patentos fül hogy 5db meg is adta magát és letört , nem tudom hogy menyire fog tartani összeszerelés után

Pedig nem erőltettem rendesen ilyen szerszámokkal szedtem szét , hiába használtam a műanyag gitár pengetőhöz hasonlót kipattanás helyet lepattant

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11159) Ze4lOtx válasza bul07 (#11158) üzenetére


Ze4lOtx
csendes tag

Én tegnap szedtem szét a Z500-am néhány régi bankkártyával és megúsztam törés nélkül. Mekkora megkönnyebülés volt ilyen történetek hallata után :/

(#11160) bul07 válasza Ze4lOtx (#11159) üzenetére


bul07
nagyúr

Úgy néz ki tart , de garanciát lehet hogy buktam

Ezeket a videókat néztem meg, [link], [link], viszont ennek a Z510-nek más a hátlapja van még egy csavar a hátoldalán, így lehet a pöckök is más kialakításúak, csináltam képeket bár lehet hogy nem a legjobb minőségűek

Most jön a telepítés

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11161) 426os válasza bul07 (#11160) üzenetére


426os
őstag

Nyugi szervizben is simán eltörhetik a pöcköket mikor szétszedik. Nagyon szar konstrukció. Szerintem, ha összerakva illeszkedik minden rendesen, akkor nem fog feltűnni senkinek a dolog.

Egyébként van még matrica.

.

(#11162) bul07 válasza 426os (#11161) üzenetére


bul07
nagyúr

Már összeraktam, passzol rendesen

Viszont ez a Bluetooth hiba megbolondít, az egerem Bluetooth-s és mindig eldobálja szabálytalan időközönként
És van amikkor nem is akar magától újrakapcsolódni ki be kell kapcsolni a Bluetooth-t

Nem tudsz valami hibamegoldást erre

Ha megvagyok a telepítéssel akkor majd teszek fel képeket a fülekről

Ismerkedem még a W8.1-el

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11163) 426os válasza bul07 (#11162) üzenetére


426os
őstag

A Bt-t nem használom. Cserébe nekem néha a wifi-t kell ki-be kapcsolni, de nem minden routernél. Van ahol tökéletesen megy, nem dobja el soha.

.

(#11164) Járókeret válasza SFAkos (#11153) üzenetére


Járókeret
senior tag

szerintem te a modern warfare-ra gondolsz. az advanced warfare az most jött ki. kétlem,hogy ultrán menne :D

(#11165) SFAkos válasza Járókeret (#11164) üzenetére


SFAkos
aktív tag

:B :Y :W :C

Mondjuk annak valószínű nem elég a Pentium. Főleg ha ezekbe is még a B960 meg ezeket rakták, bár a 2020m se túl bika. Bár egy jó procival meg vga limit lenne :)

[ Szerkesztve ]

(#11166) 426os válasza SFAkos (#11165) üzenetére


426os
őstag

3550m. Haswell, nem olyan rossz proci az. Az esetek többségében a gt740m hamarabb elfogy.

.

(#11167) bul07


bul07
nagyúr

Na mára végeztem még holnap pár programot fel kell rakjak

Most már csak az kell hogy ne hibásodjon meg semmi a gépembe mert akkor nem kell izguljak hogy visszadobják e a garanciából

Ígért képek a fülekről


( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11168) Ze4lOtx válasza bul07 (#11167) üzenetére


Ze4lOtx
csendes tag

Ha még meg vannak a letört pöckök pillanatragasztóval megpróbálhatod visszarakni, amúgy nem feltűnő. A kérdés az h mennyire nézik.

(#11169) Járókeret válasza bul07 (#11167) üzenetére


Járókeret
senior tag

a Z510-et illetően nem csak az összeszerelés, de az anyag használat is kritikán aluli. nem anyázok, mert ez van, ezt kell szeretni, ilyen a világ, de az hogy benyomom a kijelző hátlapját, illetve a keretet a kijelző oldalán, az elég durva.

nagyon jól járt, akinek eladtam az ASUS-om, mert abba volt anyag. mikor gép választás előtt álltam kb 1 hónapja és olvasgattam,hogy a mostani laposok milyen ótvar szar minőségűek, akkor megnyomkodtam az én kis 4 éves gépemet és nem értettem,hogy miről van szó.

szvsz ez már jobb nem lesz, csak rosszabb :O

[ Szerkesztve ]

(#11170) 426os válasza Járókeret (#11169) üzenetére


426os
őstag

A mai versenyzők között a Z510 pedig a jobbak között van. <150k kategóriában csak rosszabbat találsz, "kedvencem" az Asus x550. Vannak most is magnézium meg full alu házas, masszív gépek, de azt meg is kell fizetni.

.

(#11171) gaboh77


gaboh77
újonc

Üdv! Egy hete vettem egy G505s -t és sajnos több problémája is van a gépnek. Első sorba a hangszóró nem működik, de viszont külső eszközről lehet vele zenét hallgatni (fülhallgató, hangszóró). A második problémám az hogy a billentyűzet közebe eléggé be tud hajolni( írásban nem akadályoz de úgy érzem ez így nem természetes), a harmadik problémám pedig az hogy a tapipadon nem mindig érzékeli elsőre a klikkelést. A szervízről sajnos sok rosszat hallottam ezért csak a legvégső esetben adnám be.

(#11172) 426os válasza gaboh77 (#11171) üzenetére


426os
őstag

Nem tudom mennyire hajlik be neked a billentyűzet, de ez egy olcsó lapos ne várj tőle beton szilárdságot.
A tapipad lehet, hogy azért nem érzékel elsőre, mert van benne valami védelem a véletlen érintések elkerülésére, illetve gépelés után is lehet, hogy csak 1-2mp-el később lesz aktív ugyanezen okból. Ezek nagy valószínűséggel kikapcsolhatók az egér beállításainál.
A hangszóró problémára pedig: Vagy szétszeded, kiméred mi a gond (a hangszóró rossz, vagy nem is kap jelet, esetleg kontakthiba) majd megjavítod magad, vagy pedig elküldöd szervizbe.
A szétszedés eleve problémás, mert jó eséllyel sérül a garimatrica (viszont ilyet lehet szerezni újat > pü nekem). Viszont nem biztos, hogy találsz hozzá reális áron másik hangszórót, vagy ha az alaplap hibás, akkor megint semmit nem tudsz tenni.

DE! A legfontosabb: Ha most vetted, akkor vidd vissza. Ha személyesen vásároltad, akkor 3 napon belül a hibás terméket azonnal kötelesek cserélni, vagy ha nem tudják, akkor az árát visszaadni, nincs kifogás. Ha neten rendelted az még jobb, mert 14 napon belül mindenféle indok nélkül visszaküldheted és visszakapod a pénzt (akkor is ha a megrendelést személyesen vetted át).

szerk: most olvasom újra, hogy egy hete vetted, így ha nem neten rendelted, akkor marad a gariztatás.

[ Szerkesztve ]

.

(#11173) gaboh77 válasza 426os (#11172) üzenetére


gaboh77
újonc

Köszönöm a választ. :) Igen, sajnos már letelt a három nap. :(
Esetleg tudnátok tanácsokat adni a szerviz szolgáltatásról? Sok rosszat olvastam róla sajnos. Már próbáltam utána nézegetni, és a jótálláson az állt, hogy 30 napig kell aktiválni a garanciát, csak viszont azt az oldalt nem találom ahol ezt meg tudnám tenni. A honlapon sincs túl sok infó valamint a megadott telefonszámon amin elvileg igénybe lehetne venni a a szervizszolgáltatást azt egy gép veszi fel és azt mondja, hogy neten intézzem az ügyeket.

(#11174) Sly189


Sly189
senior tag

Sziasztok, van egy Lenovo Z585 ös IdeaPadom, itt vettem PH-n egy korrekt eladótól.

A jelenség a következő WiFin keresztül a letöltési sebességem néha a felét sem éri el.

AIDA szerint Broadcom BCM4313GN 802.11b/g/n 1x1 Wireless Network Adapter PCI

Broadcom oldalán kb. egy féle drivert sikerült leszednem elég érdekes az oldala.

Valaki tudna segíteni? :B

*kábelről a sebesség rendben van*

(#11175) 426os válasza gaboh77 (#11173) üzenetére


426os
őstag

[link]
Nekem alapból 1 év garit írt ki ráadásul rossz kezdeti dátummal (gyártási dátum ugye), aztán a megadott email címre írtam, csatolva a számlát. kb 1 nappal később ellenőrizve már a vásárlás dátumától számított 2 év volt a gari idő, amit kidobott.

[ Szerkesztve ]

.

(#11176) Pinocchio23


Pinocchio23
tag

Van egy Lenovo G500-asom. Intel Hd 4000 és Amd radeon hd 8500M grafikus vezérlővel. A kérdésem, hol tudom megnézni mikor melyik fut?

(#11177) Ze4lOtx válasza Pinocchio23 (#11176) üzenetére


Ze4lOtx
csendes tag

(#11178) Pinocchio23 válasza Ze4lOtx (#11177) üzenetére


Pinocchio23
tag

Köszi!
Most ez komoly? 99%-on megy az AMD 1 db böngésző mellett, amikor energia takarékosra van állítva? Vagy hogyan kell értelmeznem ezt a progit?
http://kep.psharing.com/818210.jpg
http://kep.psharing.com/818211.jpg
Nekem miért van kevesebb fül baloldalt mint másoknak?
A hardvar menüben írja hogy van 2 giga memória. Azt a monitor program nem látja?

(#11179) DonMaster válasza Pinocchio23 (#11178) üzenetére


DonMaster
addikt

msi afterburn, és ott osd-be ted be a gpu1-et és gpu2-töt ird át a nevüket amelyik az amd ameliyk az intel és akkor játék közben vagy videozás közben látod melyikvan hazsnálva , bngészésnél energiatakarékos megy kivéve ha flash megyközben mert az alapjáraton az amd-re van álitva

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#11180) Pinocchio23 válasza Pinocchio23 (#11178) üzenetére


Pinocchio23
tag

Újraindítottam a gépet, elindítottam egy hd videót youtube-n, és egy flash player -es játékot és ezt látom:
http://kep.psharing.com/818217.jpg

[ Szerkesztve ]

(#11181) gaboh77 válasza 426os (#11175) üzenetére


gaboh77
újonc

Hát ezt nem hiszem el. Megnéztem és ezt írta Start Date: 2014-05-14 End Date: 2015-07-12. Nem elég, hogy nem jó a gép de még ezzel is probléma van.... Tudnál segíteni, hogy melyik email címre írtál nekik? A tmx foglalkozik ezzel?

(#11182) 426os válasza gaboh77 (#11181) üzenetére


426os
őstag

Elvileg a TMX-nek a számla (vásárlás dátuma) alapján kell figyelembe vennie, hogy meddig él a 2 év, de én úgy voltam vele, nem árt, ha a Lenovo rendszerében is korrektül van az info.
Itt tudod ellenőrizni SN alapján, hogy meddig él a gar: [link]
Ha nem stimmel, akkor az oldal alján van egy "Incorrect Warranty dates? Click here for help? " nevű link, itt le van írva, hogy mit kell tenned. Én az "eet@lenovoreg.com" címre írtam, csatolva a számla másolatát és utána elég hamar korrigálták. Küldenek is róla visszaigazoló e-mailt.

.

(#11183) Pinocchio23 válasza DonMaster (#11179) üzenetére


Pinocchio23
tag

Köszönöm. Ezzel is azt látom hogy hiába van elindítva videó, meg flasplayer játék, nem megy az amd. Újraindítás elött meg 99%-on ment.

(#11184) Pinocchio23 válasza 426os (#11182) üzenetére


Pinocchio23
tag

Lenovo laptopra hány év gari van? A linknél amit felírtál az első, vagy második dátum a garancia vége?

(#11185) 426os válasza Pinocchio23 (#11184) üzenetére


426os
őstag

Itthon 2 év van rájuk. Értelemszerűen a későbbi dátum a garancia vége, de oda is van írva, hogy "End-date"...

.

(#11186) Pinocchio23 válasza 426os (#11185) üzenetére


Pinocchio23
tag

Tehát erre gondolsz.
http://kep.psharing.com/818232.jpg
Mert akkor ez nekem új. A vásárláskor 1 évet mondtak.

(#11187) 426os válasza Pinocchio23 (#11186) üzenetére


426os
őstag

Már egy jó ideje minimum 2 év gari van a laptopokra (vagy több). Új gépnél, ha ennél kevesebb, akkor ott sumákolás van (kivéve Apple termékek).

[ Szerkesztve ]

.

(#11188) Pinocchio23 válasza 426os (#11187) üzenetére


Pinocchio23
tag

Köszi az infót, ezt se tudtam. :)

(#11189) Pinocchio23 válasza DonMaster (#11179) üzenetére


Pinocchio23
tag

A catalyst-ban az alkalmazásoknál ami mellett lakat van, azzal mit lehet kezdeni? mert pl a lejátszók mellett is lakat van és energia takarékos a beállítása.
Illetve nálam hogy hogy kevesebb menüpont jelenik meg? Pl hiányzik a video, stb

(#11190) DonMaster válasza Pinocchio23 (#11189) üzenetére


DonMaster
addikt

azok fixen integráltal mennek, megprobálhatod , hogy hozzáadás és ott kiválasztod pl. vlc és annak nagy igéynü -t adod ,
video nekem sincs.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#11191) Pinocchio23 válasza DonMaster (#11190) üzenetére


Pinocchio23
tag

És az normális hogy amikor megy akkor 99%-on?

(#11192) DonMaster válasza Pinocchio23 (#11191) üzenetére


DonMaster
addikt

nem mindig, az amd systemnél azt irja , de mondom msi afterburn ott osd-be beálitod és játékon belül látni fogod , hoyg melyik megy és meniyvel, nem szokot 99%-on menni, 30-65 között ugrál nekem ,játéknál,
99%-ot a gpu-z nél amikor pörgetem kor ir kb ,

de a kérdésre is válaszolva semmi baja nem elsz hogy 99%-on fut folyamatosan, és igen normális, de mint irtam játékban nem fog folyamatosan 99%-on futni .hanem ugrálni fog mikor mennyi,

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#11193) Pinocchio23 válasza DonMaster (#11192) üzenetére


Pinocchio23
tag

feltelepítettem, és ezzel is 99%-ot mutat egy darab böngésző futtatásakor. Játszani én nem szoktam, csak filmet nézni.

(#11194) greenstone


greenstone
csendes tag

Sziasztok!

Laptop vásárlás előtt állok, és két gépen gondolkozom és nem tudok dönteni, hogy melyiket lenne érdemes vennem.
Az egyik a Z510-es, a másik a Z50-70-es. Ugyanannyiba kerül a kettő, mindekttő i5-ös (az újabb már U-s), 8 giga rammal, full hd kijelzővel. Az újabban 840M, a régiben 740M (nekem ez utóbbi is bőven jó, szóval ez nem döntő tényező).
Olvasgattam teszteket róluk, főleg Notebookcheck-en, és több apróság miatt a Z510hez húz a szívem (matt kijelző, jobb betekintési szögek, jobb hangzás). Viszont azt nem volt alkalmam kipróbálni élőben. Amit nagyon fontos lenne tudnom, mert nagyon zavarja a szememet, hogy a Z510 háttérvilágítása pwm-es vagy sem? A Z50-70-é szerencsére nem az. Ha a Z510-é igen, akkor nekem ez döntő fontosságú. Valamint még érdekelne hogy tényleg olyan nehéz-e szétszerelni a Z510-et (itt most gondolok egy HDD - SSD cserére), mint ahogy írják? Ezt el lehet végezni otthon garivesztés nélkül (nincs matrica meg ilyenek)?

Valamint még van egy olyan dolog bennem, hogy az újabb, igazából frissített modell, szóval biztos van valami oka, hogy kiadták. Pedig nekem több minden alapján is úgy tűnik hogy a Z510 jobb. (Tudom vannak változások, pl Gigabites ethernet, árnyalatnyival jobb üzemidő, stb, de ezek nekem nem tűnnek létfontosságúnak. Több mindenben látok inkább visszafejlődést. Vagy valami elkerülte a figyelmemet?

Még így a topik keretein kicsit kilépve, ha esetleg valakinek van jobb alternatívája 180.000(max. 200.000) forintért, az légyszi írja le (ami fontos: dedikált videókártya (a Lenovo B50-ben levő M230 kicsit kevés), 8 giga ram, legalább i5-ös proci, full HD kijelző).

Akinek esetleg van tapasztalata, akár szubjektív is, ezzel kapcsolatban, kérlek írjátok le! :)

Köszönöm!

(#11195) 426os válasza greenstone (#11194) üzenetére


426os
őstag

Z510 háttérvilágítása pwm-es vagy sem

PWM-es.

tényleg olyan nehéz-e szétszerelni a Z510-et (itt most gondolok egy HDD - SSD cserére), mint ahogy írják? Ezt el lehet végezni otthon garivesztés nélkül (nincs matrica meg ilyenek)?

Igen, nehéz, lásd feljebb. Nem lehetetlen, nekem is sikerült (csak 1-2 pöcök tört). Matrica-pótlás megoldott, de csak a gyáriból.

Ha a Z50 kijelzője valóban nem PWM-es, akkor én amellett döntenék (főleg ha ez fontos szempont), esetleg utólag rakhatsz rá matt fóliát, bár ezzel a fényerőből veszítesz kicsit. Több érv szól mellette, mint a Z510 mellett, de élőben még nem láttam. Ha neked megfelel, szerintem vedd azt.

[ Szerkesztve ]

.

(#11196) greenstone válasza 426os (#11195) üzenetére


greenstone
csendes tag

Köszi a választ! Akkor így marad a Z50-70, mert a PWM-es monitoroktól 1-2 óra alatt kifolyik a szemem, akkor már inkább max fényerőn használom őket. Egyébként a Z50-70-ben sem minden verzió nem PWM-es, pl a sima HD-s verziók azok. A full HD-s, legalábbis amit én ki tudtam próbálni, nem PWM-es volt. De ezek szerint a z510 az. Hát kár... :) Mert azért ezek nem túl bizalomgerjesztőek és élőben sem volt sokkal jobb a helyzet: Z510 , Z50-70 . Ráadásul a betekintési szögek is elég gyatrák. Tudom én hogy ezen a fakó kékes árnyalaton utólag lehet szoftveresen kalibrálni valamit, de sosem lesz kiemelkedő az ilyen...

(#11197) 426os válasza greenstone (#11196) üzenetére


426os
őstag

Nem tudom, hogy minden Z510 pwm-es-e, de az enyémben lévő panel az az. Lehet, hogy a fullHD-sek nem azok.

.

(#11198) greenstone válasza 426os (#11197) üzenetére


greenstone
csendes tag

Esetleg nem tudod hogy ennek hol tudnék utánanézni? Mert én sajnos sehol nem találtam ilyen infókat a neten :(

Meg most még kicsit visszatérve az előző kérdésre. Akkor ha jól értem, ha ki akarom cserélni a HDD-t az SSD-mre, akkor le kell szerelni az alját, ami tök random hogy sikerül-e törés nélkül vagy nem? :O Meg ezek szerint akkor a matrica is sérül és keresni kell másikat...nem túl bizalom gerjesztő :D

(#11199) 426os válasza greenstone (#11198) üzenetére


426os
őstag

Én megnéztem Aida64-ben, hogy milyen panel van gépemben és arra rákeresve megtaláltam az adatlapját, ahol részletezik az adatait stb.

2. kérdésedre röviden: Igen.

.

(#11200) DonMaster válasza Pinocchio23 (#11193) üzenetére


DonMaster
addikt

irtam már , hogy ne foglakoz vele,
hoyg 995-ot bár kétlem hoyg az msi afterb. 99%-ot irna osd-menün kerezstül mert bönglszö használatkor megsem jelenik csak játék vagy vlamai komolyabb videos alkalmaázskor.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.