Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11651) kisharo


kisharo
csendes tag

erre a skinre gondoltam, ami az első képen is van az a lenovo energy managementel együtt települ win 7 alatt
Viszont még arra lennék kíváncsi, hogy ha bedugok egy pendrivot, berakok egy cd-t dvd-t vagy virtuális meghajtóba rakok be valamit, akkor elvileg felszokott ugrani egy ablak, hogy mit szeretnék vele csinálni, lejátszás megnyitni stb. ez, hogy lehet beállítani?

[ Szerkesztve ]

(#11652) 426os válasza kisharo (#11651) üzenetére


426os
őstag

Win8 alá nem fogja ezt feltelepíteni, mert az alapból tartalmaz OSD megjelenítést. Még esetleg azzal próbálkozhatsz, hogy a Win7-hez való EM-t telepíted fel.

.

(#11653) rejtőzködő


rejtőzködő
csendes tag

Van valami előnye az UEFI bios-nak a hagyományos MBR-essel szemben.
Nekem a Z50-70-en hagyományos van.
Nagyon macerás az UEFI -re váltás.
Azt is olvastam, hogy az UEFI-nél csak jogtiszta Win 8-at fogadja el.

(#11654) 426os válasza rejtőzködő (#11653) üzenetére


426os
őstag

Nem macerás, csak újratelepítést és formázást igényel. Igen, nehezebb tört Win-t használni rajta (ha lehet egyáltalán, nem tudom). Én UEFI-vel használom a gépet mióta megvan, igazából azon kívül, hogy szerintem gyorsabban indul, mást nem nagyon veszek észre. Viszont szeretem, hogy indításkor nem úgy van, hogy bedobja a nagy Lenovo logót, amíg feláll a bios, majd jön a Windows Logó, ahol szintén töltöget még, hanem egyből Lenovo logó, ami alá már bedobja a Windows-os "homokórát" [link]

.

(#11655) kisharo válasza rejtőzködő (#11653) üzenetére


kisharo
csendes tag

én is most uefivel használom, ajánlom ezt a cikket:

http://dirtywindows.hu/2013/10/27/uefi-jelenkorunk-grafikus-interfesze-avagy-hogyan-telepitsunk-windows-8-1-x64-operaciosrendszert-uefi-modban-2/

valóban le kell mindent menteni, mivel előtte gpt-re kell formázni a merevlemezt, és a telepítés végén kmspico-val beaktiváltam a 10.03-as verzióval.

(#11656) rejtőzködő válasza kisharo (#11655) üzenetére


rejtőzködő
csendes tag

Köszi a válaszokat!
És mennyivel érzed gyorsabbnak a gépet?
(boot, program futtatások)

(#11657) kisharo válasza rejtőzködő (#11656) üzenetére


kisharo
csendes tag

gyorsabb a boot idő, programok betöltése stb. persze másodpercekkel javult a betöltési idő
akinek z50-70-es gépe van, azoknak három napja megjelent egy új bios, elvileg ebben javították azt, hogy ha kikapcsolod és kihúzod a töltőt a gépből akkor a lenovo energy management nem veszti el a takarékos üzemmód beállítását, ekkora tölti fel csak 60%-ra az aksit és úgy is hagyja, ez azoknak jó akik mindig táőról üzemeltetik a gépet.

(#11658) bul07 válasza kisharo (#11657) üzenetére


bul07
nagyúr

SSD van az adott laptopban?

Mert nekem a Z510 esetén onnan hogy megnyomom a bekapcsoló gombot 13s és bejön a jelszó kérőlap, jelszó után 10s már a böngésző is meg nyílik

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11659) kisharo válasza bul07 (#11658) üzenetére


kisharo
csendes tag

sima 5400RPM-es hdd

(#11660) bul07 válasza kisharo (#11659) üzenetére


bul07
nagyúr

Akkor egy SSD berakása minőségi ugrás lenne

Bár most igen nehéz dönteni hogy milyet is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11661) kisharo válasza sarkanyolo2 (#11647) üzenetére


kisharo
csendes tag

Megjelent az új bios a géphez a hibát kijavították :-)

(#11662) sarkanyolo2 válasza kisharo (#11661) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Akkor megnézem már milyen featureöket javítottak, a végén még én is felrakom :D

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#11663) #93794560 válasza sarkanyolo2 (#11662) üzenetére


#93794560
törölt tag

Én már felraktam a Z50-70-emre az új BIOS-t. A frissítés után a gép már eleve takarékossági módban indult. Amikor úgy használtam, hogy az akksi is benne volt és töltőről is ment, mindig bekapcsoltam ezt a módot a Lenovo Energy Manager-ben, de áramtalanítás után elfelejtette ezt a beállítást, minden egyes boot után aktiválnom kellett. Kíváncsi leszek rá, most milyen lesz. Elvileg most már emlékeznie kell rá.

(#11664) kisharo


kisharo
csendes tag

Még az lenne a gondom, hogy nem igazán működik úgy a bluetooth ahogy szeretném. Egy olyan program kellene amivel egyszerre több fájlt át tudok vinni, próbáltam a bluesoeilt, de az meg nem akarta be kapcsolni a bluetooth adaptert, hol ott már e volt kapcsolva. 8.1 alatt csak egyetlen fájlt lehet átvinni és ez zavaró.

(#11665) Casoli


Casoli
őstag

Segítsen nekem kérem szépen valaki!

Ha valakinek van a gépében GT2-es videóvezérlő (pl. HD3000), meg tudná nekem nézni egy memória modullal mit hoz egy 3D mark 2001 SE, illetve kettő memóriamodullal ugyanez? Elvileg egyik üzemmódben 64bit a memóvezérlő sávszélessége, másik esetben 128bit. Kérdés a dupla sávszélességből mit profitál az integrált vezérlő? A legjobb egy i3 proci lenne a tesztre. Én g580-as gépemben sajnos csak egy memóslot van.

Köszönöm előre is!

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#11666) barnam_ válasza próbakocka (#11642) üzenetére


barnam_
nagyúr

Garivesztés nélkül csak alaplapcserével tudnád pótolni. Annak meg horror ára van szerintem.

(#11667) egykori


egykori
őstag

Sziasztok!

Vettünk a családban egy Z70-80-as gépet. Ezt itt a topikban nem láttam még senkinél sem, gondolom, tapasztalat sincs.
A BIOS frissítését gondoltam megejteni főleg az akkubeállítások javítása miatt, de meglepetés fogadott, mert mielőtt elkezdte volna, még előjött egy ablak, hogy ez a frissítés a G40/50-80 típusjelű gépekhez készült, más típushoz ne alkalmazzuk. Akkor most mi van? :F

Egyébként is elég sok malőrről olvastam itt a fórumban a rosszul elsült BIOS frissítésekről, így nem mertem folytatni a friss új gépen. Ráadásul nem is az enyém.

Mit javasoltok, akiknek van már tapasztalatotok?

Köszi.

(#11668) R.axman


R.axman
újonc

Segitseget szeretnek kerni hogy ez a lenovo notebook mennyire jo teljesitmenybe. Itt kivancssi lennek esetleg egy ket jattekra hogy elfutna e. Aksi ido mennyire jo?Mindennapos felhasznalasba mennyire lenne gyors, lenovo garanciaja mennyire gyors es rugalmas es ami a legfontosabb hogy hogy a cpu es vga parositas mennyire jo. Egyebkent ujonnan vasarolnam 108e ftos aron.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#11669) DonMaster válasza R.axman (#11668) üzenetére


DonMaster
addikt

szeritnem akksiban sokat bir alap dolgok melelt 4-6orát, de játék az kb kilöve u-s procival :D vga még elég is lenne, de az u-s proci oylan limit minden játéknál , hogy nagypn ultra low-on tudsz csak játszni, bár attol füg mivel, mondjuk egy wot low-on még elfutna 30fps-el, egy crysis 3 szerintem nem menne, job ha játékra nem hazsnálod vagy ha az is feltétele akkor egy komyolabb procival rendelkezöt , mondjuk az 160-180-tol kezdödnek.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#11670) YxVs


YxVs
senior tag

Sziasztok,

Van valakinek tapasztalata Z70-80 modellel kapcsolatban?
17,3-as Full HD IPS kijelző, 5. generációs intel i5 proci, Geforce 840M videókari, 1 TB vinyó
Mindezt 220k körül.
Korrekt konfig, korrekt áron.

üdv,
YxVs

(#11671) DonMaster


DonMaster
addikt

lenovo g500 ban cserélt már valkai wifi-t?
intel ac7260-at szeretnék persze ha müködik az alkatrészes topicban megkérdeztem de gondotlam hátha van aki cserélt és elöbb kapok választ.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#11672) 426os válasza DonMaster (#11671) üzenetére


426os
őstag

Én csak Z510-ben. Olyat szereztem, ami szerepel a Hardware Maintence pdf-ben, így nem is rinyált érte a gép, de sajnos nem vált be a sebessége miatt, így visszakerült az eredeti 7260 (nem ac). Majd beleakarok próbálni egy másik 2x2-es 300-as kártyát, de csak olyannal van esély a működésre, ami Lenovo FRU-s. Egyelőre kérdés, hogy más Lenovo-ba való kártyát is megenne, vagy csak azt a párat, ami a HM pdf-ben is van, mert ha az utóbbi, akkor szomorú leszek.
A lényeg, hogy csak Lenovo gépből bontott/vagy ahhoz ajánlott kártyát vegyél (Tehát Lenovo FRU-s, más gyártóé nem lesz jó). Illetve az antennára is figyelj, hogy hány csatlakozása van.
Egyébként érdemes utánanézned, hogy a G500-ban kilehet-e ütni a bios whitelist-et (Garivesztős, flash-elős téma), mert ha igen, akkor utána bármilyen kártyát megenne. Z510-ben sajnos nem lehet.

.

(#11673) DonMaster válasza 426os (#11672) üzenetére


DonMaster
addikt

[link]
itt azt olvsom, hogy lehet, de akkor emgnézem ha meg találom az fru-t hátha van normális amit támogat, bár a mostanival is emg vagyok elégedve, de mivel sajnos csak 100-as kárty van benne és persze hogy wiifn 102/102-vel megy most a netem ezért háth a találok egy dualosat amivel a 200-at is viszi talán
franc esen beléjük hoyg nem gigás kártyát tettek bele, eddig nem érdekelt mert 80-a netnél minek de 200-asnál már más. nah mindegy meg probálom köszi

3féle van , nagyon jo lista :D

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#11674) 426os válasza DonMaster (#11673) üzenetére


426os
őstag

Nagy valószínűséggel 180Mbps-nél több csak 5GHz-en fog menni. Nálam 170-180 körül van a maximum a 2x2-es 7260-assal és egy 1041nd v2-es routerrel 2,4GHz-en (1,5m távolságról).

Amúgy most milyen kártyád/routered van?

[ Szerkesztve ]

.

(#11675) DonMaster válasza 426os (#11674) üzenetére


DonMaster
addikt

ar9485wb ez 150-es
és wdr4300-a router , csak 2,4ghz van a kártyán de 102/102 a max ami kijön belöle, gondolom 5ghz-es és 300-as kártya 160talán 200-at is kihajtana belöle wifin, bár a 100-as lannál a 102 is jobb mivel lanon 96-nél nem jön több át

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#11676) Skizz


Skizz
addikt

Hello

G580-ban cpu csere megoldható? i3 helyére kéne valami combosabb.. mi a max? :)

(#11677) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Létezik olyan mini pcie kártya, ami:
- jó egy G510 notiba
- 2,4 és 5 GHz-en is működik
- wifi mellett bluetooth is van rajta?

Eddig nem találtam, a legtöbb kártyánál külön ki van emelve, hogy hp/lenovo gépekben nem működik.

(#11678) 426os válasza ngabor2 (#11677) üzenetére


426os
őstag

88. oldal. Ezen kártyák Lenovo FRU-s változatai biztosan működnek, de szerintem egyik sem tud 5GHz-et. Egyéb, nem Lenovo FRU-s kártyák biztosan nem mennének vele. Esetleg egy listában nem szereplő, de hasonló korú, azonos generációba tartozó másik Lenovo géphez való kártyával lehetne még próbát tenni, de nincs garancia a működésre.
Rövid guglizás után úgy tűnik nekem, hogy sajnos a G510-ből sem lehet kiütni a whitelist-et, szóval a legegyszerűbb megoldás sajnos a gépcsere lenne, vagy marad a kísérletezgetés.

[ Szerkesztve ]

.

(#11679) ngabor2 válasza 426os (#11678) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Köszi, akkor nem töröm magam rajta.

(#11680) szblaco


szblaco
újonc

Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy Ti hallottatok-e már olyan opcióról, hogy ha folyamatosan meghibásodik egy adott laptop, visszafizetik a készülék összegét, vagy levásárolhatóvá teszik azt. Nekem egy Lenovo IdeaPad U510-em van, és 1 éven belül 4-szer hibásodott meg és rohadtul unom, nem mellesleg mindjárt lejár a garanica is :)

válaszotokat előre is köszönöm

(#11681) #hpq


#hpq
aktív tag

Sziasztok!
Következő problémában kérném a segítségeteket. Van egy Lenovo Yoga 2 pro gépem, és időközönként eldobja a wifi kapcsolatot. Lenovo support oldalán olvastam, hogy nem egyedi a probléma, feltelepítettem az általuk ajánlott illesztőt de, nem oldotta meg csak részben. (Félórával később dobja el.)
Van esetleg valami ötletetek, hogy mit lehetne vele még megpróbálni?
Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket!

// -

(#11682) 426os válasza #hpq (#11681) üzenetére


426os
őstag

Milyen típusú wlan kártya van a gépben?

szerk: Ja, látom, 7260. Akkor sajnos törődj bele, csak ennyit tudok mondani. Én is ezt tettem.
Esetleg a Hardware Maintance Manuálban meglehet nézni, hogy milyen kártyákkal árulták még a gépet, azok közül tudod másikra cserélni, de lehet, hogy a sebességet bukni fogod.

[ Szerkesztve ]

.

(#11683) #hpq válasza 426os (#11682) üzenetére


#hpq
aktív tag

Köszi a választ! Ez egyébként mitől van, konstrukció hibás a chip? Legalul a Lenovo fórumon írták, hogy a külföldi support megoldotta csak azt nem írták hogyan. Új illesztőt ne is várjak rá akkor?

// -

(#11684) 426os válasza #hpq (#11683) üzenetére


426os
őstag

Nem tudom, hogy mi a probléma vele - driver, vagy chipen belül van elqrva. Az biztos, hogy én kipróbáltam az összes létező drivert (a Lenovo és Intel oldaláról), de nem javult meg. Ha épp olyan kedve van, akkor lazán bírja a 170Mbit-et, de néha gondol egyet és belassul (terheléstől függetlenül), ekkor 3-4x ki-be kell kapcsolnom, hogy helyrejöjjön. Ha nem ekkora sebességű internetem lenne, vagy nem 100Mbites Lan csatlakozás lenne a gépen, akkor nem zavarna a dolog, egy Broadcom kártyát próbáltam, ami stabilan működött, de cserébe jóval lassabb volt sajnos.

.

(#11685) sony309


sony309
őstag

Sziasztok!

Van valakinek ötlete honnan tölthetném le a drivereket Win 7-re G580AH-hoz?
Lenovo honlapján elérhetetlen a letöltés.

Köszönettel

S3x, hifi & rock and roll

(#11686) aizen92 válasza sony309 (#11685) üzenetére


aizen92
addikt

[link]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#11687) sony309 válasza aizen92 (#11686) üzenetére


sony309
őstag

THX!!! :R

Mi a bánat van a Lenovo oldalával egyébként, tudja valaki? :Y
Mindig ilyen mostanában?

Régebben használható volt!

S3x, hifi & rock and roll

(#11688) bul07


bul07
nagyúr

Z510 gond

Ma gép bekapcs, aksi 67%
17perc használat puk kikapcsol , aksi 0%
Töltő rádug 1% indul 35percel később már 81% van

Ez hibára utal vagy csak kalibrálni kellene
Mérőt nullázni

Még sose nulláztam pedig azt olvasom 1-2 havonta kellene lehet ez a gond(13hónapja van meg gép)

Energy Manegar
Akkumulátor állapota: Normál

Most 100%-ig feltöltőm és megnézem hogy hogy fogja bírni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11689) Casoli


Casoli
őstag

MI a helyzet azokkal a gépekkel, amikben nincsen DVD író? A helyén meg van egy műanyag tálca. Ugye oda lehet berakni beépítőkeretet, de előlapot hozzá honnan kell szerezni?

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#11690) bul07 válasza Casoli (#11689) üzenetére


bul07
nagyúr

Kerethez szoktak adni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11691) 426os válasza bul07 (#11688) üzenetére


426os
őstag

Kalibráld, szerintem meg fogja oldani a problémát.

Casoli: 99%, hogy annak a fióknak is leszedhető az előlapja, mint az összes gyári DVD írónak, így át tudod rakni beépítőkeretre.

.

(#11692) bul07 válasza 426os (#11691) üzenetére


bul07
nagyúr

Remélem hogy megoldja, mert ugye ennek beépített akkumulátorra van és bőven garanciális is még, de....
SSD-t építettem bele így vissza kellene állítanom az eredeti állapotot
Mellőzem a gépet 3-5hétig míg garanciában lesz

ÁÁ ne már remélem megoldja a kalibráció

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11693) Casoli válasza 426os (#11691) üzenetére


Casoli
őstag

Nem levehető az előlapja, néztem, össze van öntve.

Beépítőkerethez meg amit adnak, az biztosan nem olyan formája van, mint ami a géphez passzolna.

[ Szerkesztve ]

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#11694) DonMaster válasza Casoli (#11693) üzenetére


DonMaster
addikt

akkor kb ebay stb-n nézhetsz hátha van oylan formáju vagy max megbékélsz hogy az elüt az öszhangtol.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#11695) bul07 válasza 426os (#11691) üzenetére


bul07
nagyúr

Megvolt a kalibráció
Ma reggel nem dugtam rá a töltőre, olyan fél kilenctől délig bírta ekkor kikapcsolt , töltőt rádugtam és normálisan elkezdte tölteni egyenletesen nőtt a százalék , 2óra alatt lett 100%

Csakhogy most vagy 90perce lehúztam a töltőről , és most vettem észre hogy kijelzés szerint nem csökkent a akkumulátor szintje 100%-on volt ekkor újraindítottam és bekapcsolás után váltott 99%-ra
Képtelenség hogy 90percig ne használt volna semmit mert a képernyő folyamatosan ment, böngésztem

Szerintem olyan 40-50%-on lehet

Nem tudom mi lehet ez , és mióta lehet ez mert mindig hálózatra csatlakoztatva használom

Én szoftvered gondra gondolok , bár ki tudja

Melyik driverben lehet ez a funkció?
Mármint az akkumulátor érzékelés , mert azt újratelepíteném

Nagyon nem akarnám garanciáztatni

Főleg hogy most olvastam ezt a Telemax-ról , bár eddig is tudtam hogy a Telemaxtól az isten óvjon

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11696) 426os válasza bul07 (#11695) üzenetére


426os
őstag

Hogy létezhet még ez a cég? :W

Egyébként szerintem az Energy Manager-nek lehet köze a dologhoz, de ez csak tipp.
Valamikor nekem is kellene egyébként kalibrálnom, mióta megvan a gép (1,5 éve) talán csak egyszer kalibráltam egy éve.. Bár nálam nincs gond a % kijelzéssel. Anno az előző telefonom csinálta, hogy nem frissítette az akku %-ot (vagy irreálisan lassú merülést jelzett), csak újraindítás után mutatta a helyes töltöttséget.

.

(#11697) bul07 válasza 426os (#11696) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát most rákerestem és úgy néz ki hogy az akkumulátor adja meg magát [link]
És ahogy nézem igen sokan panaszkodnak erre, és ebben az izében ráadásul belső akkumulátor van

Ami még méreg drága is , 18e Ft a kicsit és 27e Ft a nagy [link]

Garanciában cserélik az aksit?
Mert ha nem értelme sincs szervizeltetni, az enyém 14hónapos

1óra alatt 99%-ról leeset 38% ra és van hogy percenként 2-3% is esik valami nem kóser

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11698) 426os válasza bul07 (#11697) üzenetére


426os
őstag

Ha az SSD-t sikeresen beépítetted, akkor az akksi csere sem jelenthet problémát. Én ahogy tudom az akkumulátorokra és tartozékokra csak 1 év gari szokott lenni, kérdés, hogy ha beépített akksiról van szó, akkor mi a helyzet. Utána kell nézni. Garipapíron mi van?

.

(#11699) bul07 válasza 426os (#11698) üzenetére


bul07
nagyúr

Most a frász jött rám

28% volt mondom egy újraindítás és megnézem hogy marad e , hát piszkosul nem annyi szufla nem volt benne hogy betöltsön lefagyott, bedugtam a töltőt vártam két percet, megpróbáltam bekapcsolni de semmi
Így hagytam vagy 10percet hogy töltsön ekkor már nagy nehezen be jött de hiba javítást is végzet

Úgy gondolom hogy nem jól érzékelte az akkumulátor szintjét és nem kapcsolt ki időben és mélyebbre merítette az akkumulátort valamennyivel
De az a furcsa hogy amúgy nincs gond az aksival mert 4órát bírta , az érzékelővel lehet valami

Átnézem és lehet majd rákérdezek emailbe

Nem a kicseréléssel van bajom hanem az árával 27e Ft-ot adjak ki egy akkumulátorért akkor inkább használom így a gépet , két havonta egyszer használom akkumulátorról

Most gondolj bele ez a gép mennyit is érhet olyan 80-95e Ft-ot bár lehet felül értékelem , és akkor költsek rá 27e Ft-ot , ha visszarakom a HDD-t még ezzel a hibával is szerintem 65-70e Ft-ért el lehetne adni

Bár nagyon nem vagyok képben hogy mennyit is érhet ez a használt piacon, mindjárt rá is nézzek

De ha még 1x veszek gépet biztos hogy nem olyat veszek amelyiknek nincs szerelő nyílása, ez így rémálom

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11700) bul07 válasza bul07 (#11699) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát végigolvastam a fentebb linkelt fórumot , úgy néz ki hogy széria hiba, nagyon sokan panaszkodtak ilyen hibára
Egyesek szerint nem az aksinak van baja hanem a töltés vezérlőnek és a jó cellákat rettenően túltölti így tönkretéve

Attól tartok hogy kifolyik az aksi és teljesen hazavágja a gépet

Nem tudom mi legyen, átnézem a garancia papírjait, és írok pár emailt is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.