Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2801) Stihl024 válasza Brenekke tog (#2800) üzenetére


Stihl024
junior tag

Na figyelj, kezdenek engem katalizátor ellenes liga vezetőjének besorolni. Ha követed a videós pályafutásomat akkor rátalálsz arra is , hogy kijelentem NEM minden katalizátorral van gondom ,és az Efco 5600-as katalizátorra ki is térek későbbi videóban-ugye gyűlt egy kis tapasztalat vele- kerek perec kimondom Nem kell kiszedni mert jó..... Az a baj néhányan azt halják meg amit akarnak, ez fokozottan jellemző az Oleo rajongókra és a márkahű funnokra. Az, hogy "jó" úgy értem-nem melegszik túl tőle a motor. Semmilyen más tényezőt nem tudok-nem is akarok vizsgálni ebben az esetben. Egy motor működésének van egy ideális hőfoka ,ha egy adott konstrukció azon belül esik-nekem az jó . Anyagminőség meg az idő megmutatja-arra pár év és adok értékelhető választ. Van olyan ember aki azzal érvel-sok éve megvan a gépem rengeteget dolgoztam vele és semmi baja teszi a dolgát. Ez az ember nem fogja kitenni a kirakatba amikor elromlik ,erről az adat-ismeretlen. Ha teszem azt elmegy 13 évet és akkor jönnek csak a kopások ,az egy piszok jó futásidő. De mivel nem fut neki mellette egy olyan példány ami mentes a katalizátortól nem fogja tudni ,az esetleg nem menne -e el 15 évet. Ezek az emberek se látnokok-csak erős a hitük , ahogy az enyém is. Elmondom neked , senki nem meri megmérettetni a gépét az ellen amit csináltam. Kifogás hegyek-de meggyőzni meg akarnak a semmivel.. Nem én találtam ki ezt a katalizátor nélküli mizériát, előttem millió ember kijárta már ezt az utat ez egy létező dolog. Én kipróbáltam és mondom-mutatom a tapasztalatom senkinek nem mondom ,hogy ez csak így jó .Nekem-ez így jó.Drujba videóról meg annyit-nekem azt a magyarázatot adták nem hivatalosan, hogy a másik youtuber csoportnak akartak egy kicsit odapirítani-nem a gépet akarták lefikázni. Persze akit megfirkáltak nem reagált egy akkora személyiségnek mint Drujba , de nyugodj meg hogy én elmondtam és megmutattam most egy gépen a saját véleményemet-egy tudatlan kókler -rosszirányba haladó -értetlen fűrészbakos videós vagyok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.