Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LJoE

    senior tag

    válasz HEMP #1186 üzenetére

    nem tudom melyik okostojásotok volt, de kicsit untam a stílusotokat
    nálam alapból ki van kapcsolva a chat, mint ahogy sokunknál is, mert kib@szottul tele a tököm, hogy kis pöcsök nem játékra, hanem chatelésre, azon belül egymás fikázására használják az egészet
    faszláma, hunpro, lol, stb, stb...

    de nicket váltott aztán néztem a chatet, és jött a lamphi lószar skill és hasonló szövegekkel, miután nem volt kedvem rendőrt játszani railyardon, hogy ki kit tkzott le, ilyenkor én mindkét egyént szoktam kibaszni, aztán gondolkodjanak, de mivel az egyik közületek volt, így mély levegőt vettem és inkább leléptem, de elkeseredtem, hogy úgy látszik öreg vagyok én már ehhez és az ilyen kisded barom játékokat rosszul tűröm

    a tigernél ugyan a szerveren voltam, de nem én restartoltam, tudom, hogy ki volt, ha akarja felfedi magát, de mivel ő is fizet a szerverét, azt hiszem szívejoga azon a pályán játszani, ahol kedve van, ha nem tetszik el lehet húzni más szerverre osztani az észt

    itt mondjuk már jókat röhögtem, hogy valami Killer-nek szólogattatok be, hogy váltson már, holott semmi köze a klánhoz
    egyébként volt indok a kicknél is, egyszerűen ráunt az illető a stílusotokra, elindult a cicc-cicc, meg hasonló nyálverés, amit én is rühellek, én láttam a commentet a consoleban, neked is kellett volna

    na mindegy, nem rátok vagyok mérges, hanem úgy egyáltalán megerősödött bennem újból, hogy ne akarjak időt szakítani a publicolásra, vagy ne a saját szerverünkön tegyem, és álnéven, csak a saját szórakozásomra
    csak akkor minek fizetek érte?

    egy pont volt mikor kezdtem jól szórakozni a chates faszságokon, mikor kispöcs beirkálta, hogy ő lanpartyn piált végig, mert hát nehogymá egész nap kockuljon, hát alap
    na itt majdnem legurultam a székemről :) menősrác hintette az igét :D

    [Szerkesztve]

    Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

Új hozzászólás Aktív témák