Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 2,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97) s_akos82 válasza >Borisz< (#57) üzenetére


s_akos82
tag

Sziasztok!

Én is hasonló problémába ütköztem, mint >Borisz< kolléga:
DTK - G811U 2,5''-os rack-ben időzik nálam egy Samsung MP0603H (5400RPM 8Mb cache). Általában minden szép és jó, DE: ha írni próbálok rá, akkor az esetek 90%-ában minden OK., viszont néha megbolondul, és a Total Conmmander kiírja, hogy megtelt a lemez... (hely lenne bőven), ezzel egyidőben megjelenik egy Xp-s buborék a tálcán valami hasonló szöveggel: ''... a késleltetett írás nem sikerült, az adatok elvesztek, a hibát vsz. hardver, v. hálózati kapcsolat hibája okozta''. Mi a fene lehet ez?
A rackhez adtak 2 kábelt, egy sima USB - miniUSB adatkábelt, és egy tápkábelt aminek a gép felöli vége sima USB, és két felé ágazik: egy rövid (5-6 cm-es) normál USB aljzatra, és egy másikra hosszabbra, ami ugye a rack felé viszi az áramot. Mire jó ez a rövid leágazás? Mindkét kábelt használom, mivel csak az adatkábel sajnos kevés, hogy elindítsa a vinyót (csak kattog, de el nem indul).
Ráadásul nemrég egy haver gépéről próbáltam menteni vele, és semmit nem tudtunk írni rá, szinte azonnal elszállt a fenti hibaüzenettel :(! Mi lehet a gond? Próbáltuk úgy is, hogy a tápkábelt a gép hátsó részén kötöttük be, az adatot pedig elöl, de ez sem segített... :O !
Ja, és olvasás közbe soha semmi gond nincs vele...

Plz., aki tudja a megoldást segítsen!
Köszi előre is!
Ákos

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.