Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#28651) xtend válasza vargalex (#28649) üzenetére


xtend
senior tag

:R Nice job

(#28652) flamario válasza vargalex (#28649) üzenetére


flamario
tag

Kösz a módosítást.
(az urlresolver egy forkja, de már elég régen nem tartják karban).
De ez igy nem teljesen igaz :
jsergio123 folyamatoson karbantartja legutobb 16 órája frissült.
https://github.com/jsergio123
És tudomásom szerint az ő resolveurl-je alapján javítják az urlresolver-t
https://www.tvaddons.co/urlresolver-resolveurl-kodi/
At the current time, URLResolver code is being developed for the most part by one person, jsergio123, through his ResolveURL fork

(#28653) hunaqua válasza vargalex (#28649) üzenetére


hunaqua
addikt

Köszönjük a munkádat!

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#28654) Aryes


Aryes
nagyúr

Sziasztok! Találkozott már valaki olyannal, hogy 18.5 Kodi alatt az Exoshark-ban nem lehet aktiválni a Trakt fiókot, mert az a sor nem aktív a beállításokban? Sem távirányítóval, sem egérrel nem lehet rámenni, hogy kitöltsem a felhasználónevet/jelszót... Legutóbb 16.7 Kodi alatt próbáltam, ott működött...

(#28655) dh66e válasza vargalex (#28649) üzenetére


dh66e
veterán

Nagyon :R !

(#28656) Aryes válasza vargalex (#28649) üzenetére


Aryes
nagyúr

Netmozi kiegészítőnél a stream-ek helyett mindig figyelmeztetés jön, hogy a regisztráció szükséges, de ki van töltve minden és böngészőből be is tudok lépni... 18.5 és 16.7 kodiból is ugyanaz. :(

Elég hektikusan működik, egy rossz jelszó beírás után a vezetékes netről nem engedett be egyik eszközön sem, mobilnetről meg igen. Bocs, erről biztosan nem Te tehetsz. :R

[ Szerkesztve ]

(#28657) vargalex válasza flamario (#28652) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Mikor én néztem, akkor frissebbnek tűnt az urlresolver. Illetve csak annyit figyeltem, hogy a resolveurl egy urlresolver fork, nem néztem, hogy kitől indult.

Alex

(#28658) vargalex válasza Aryes (#28656) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Rossz jelszó beírása után ugyan arról a külső IP-ről (azaz LAN-on belül) böngészőből kell belépni és a captcha-t megcsinálni.

Alex

(#28659) urgoz


urgoz
tag

Egy ideje nem megy az m3 élő adása se a mediaklikk, se az m3 kiegészítőben. Fabrikáltam egy livestreamspro regexet, amivel nézhető kodiban (amíg le nem lövik ezt is...)
Ezt kell forrásként megadni:
https://pastebin.com/raw/7xmVfFjE

(#28660) mexel válasza pube111 (#28630) üzenetére


mexel
veterán

Kipróbáltam. Átírtam false-ra de semmi változás.
Hiába van mindenhol tiltva a watchdog, azért ő a biztonság kedvéért ellenőriz :)

(#28661) pube111 válasza urgoz (#28637) üzenetére


pube111
senior tag

Azért egy dologra jó az indogo.
Ha törlök egy filmet, akkor nekem ott marad a borítója a főképernyőn. Az indigoban a delete thumbnails-el lehet törölni.

(#28662) vargalex válasza pube111 (#28661) üzenetére


vargalex
Topikgazda

A mediatárból törlöd? Ha nem, akkor nyomj egy mediatár frissítést.

Alex

(#28663) Aryes válasza vargalex (#28658) üzenetére


Aryes
nagyúr

De nem kért captcha-t böngészőből sem, ki- és bejelentkeztem, és simán beengedett anélkül, miközben a kodi meg nem működött. Bejelentkeztem mobilnetről, utána működött spmc-n, de a tv boxon így is csak azután, hogy átmásoltam a settings fájlt cookie-stól, mindenestül. :)

(#28664) blakey válasza Bozek (#28646) üzenetére


blakey
titán

Az 5. évad is lefordítva, elvileg minden évadnak magyarul kell szerepelnie. Nálam Plex az adatbázis és minden magyar.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#28665) Bozek válasza blakey (#28664) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor nézd meg a 4. évadot. TVDB-n csak az első 3 részből van magyar, a többiből nem. Igaz, nálam az 5. évad is angol, ami tényleg fent van magyarul. A 6. évadnál meg csak a cím magyar, az ismertető nem, az nincs lefordítva TVDB-n. De az ezt követő évadok is sokszor vegyesek, vagy magyar, vagy angol az ismertető.

Nem lehet, hogy nálad a TMDB-ről szedi le? Bár a 10. évad ott is vegyes, a 11. meg angol ismertetős.

Amúgy a kérdés lényege nem ez volt, hanem az, hogy létezik-e olyan program, amivel lehet buherálni értelmes GUI-val az adatbázist. De úgy néz ki, hogy nincs, úgyhogy majd írok magamnak egyet. :)

(#28666) blakey válasza Bozek (#28665) üzenetére


blakey
titán

Oké, akkor átnézem az összes részt. 1 óra és kész lesz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#28667) Bozek válasza blakey (#28666) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem kell az összeset, leírtam, hogy melyik oldalnál hol a hiba.

(#28668) blakey válasza Bozek (#28667) üzenetére


blakey
titán

Az epizódcímek elvileg most minden évad esetében magyar. a korábban lefordított anyagokat már nem tudom módosítani így azok úgy maradnak.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#28669) Bozek válasza blakey (#28668) üzenetére


Bozek
nagyúr

A TMDB-n magyar az epizódcím, csak az ismertető nem. De akkor neked onnan szedte le. A TVDB rosszabb.

Más: ha portable módban indítom a Kodi-t, akkor mit kell csinálni, hogy tudjam telepíteni a kiegészítőket? Van, amelyik felmegy a függőségek közül, de van, amelyik nem, így például az hGO-t se tudom felrakni alá. Kézzel lehet ezeket felrakni?

Arra már rájöttem, hogy a elérési útnak az special://xbmc/../Movies módon adom meg a könyvtárat, akkor a meghajtó betűjelének változása se okoz problémát. Adott egy külső winchester, amin a sorozatok, filmek vannak és arról futna a Kodi is, hogy bárhol használhassam, ahol Windows van.

(#28670) blakey válasza Bozek (#28669) üzenetére


blakey
titán

TVDB-n csináltam meg és onnan szedi le.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#28671) mexel


mexel
veterán

Jó lenne egy olyan addon a kodi alá ami keres tvdb-n és tmdb-n is egyszerre és ugyanaz az addon keresné a sorozatokat és a filmeket is.
vagy ha van más normális adatbázios ott is megnézné.
Nincs valaki aki ért ezekhez és tudna ilyet csinálni a TMDB és TVDB addon valamilyen összegyúrásával? Nagy siker lenne azt hiszem.

(#28672) Bozek válasza Bozek (#28669) üzenetére


Bozek
nagyúr

Válaszolok magamnak. :)

Kézzel fel lehet őket rakni, csak le kell tölteni az addonokat netről, és be kell másolni a megfelelő mappába. Utána bár még nem látja, de engedi telepíteni. A frissítés meg már később simán megy, azzal nincs gondja.

(#28673) ORCA58 válasza urgoz (#28648) üzenetére


ORCA58
addikt

Köszi, töröltem az indigót!

vargalex
Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#28674) ORCA58 válasza urgoz (#28659) üzenetére


ORCA58
addikt

Lejárt a szerkesztési időm.

Nem sokat nézem az m3-at, csak kíváncsiságból kérdezem, hol jel megadni azt a forrást (https://pastebin.com/raw/7xmVfFjE)? Az M3 addonnak nincs beállítási lehetősége.

(#28675) urgoz válasza ORCA58 (#28674) üzenetére


urgoz
tag

LiveStreamsPro kiegészítő beállításainál, az Add Source fülön.

[ Szerkesztve ]

(#28676) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Üdv!

Kapott a mindigo egy apró frissítést. Gyakorlatilag csak a webapp verziószám frissült, illetve hogy innentől ne okozzon problémát a különféle skinekben a túl hosszú csatornanév, mostantól kapcsolható, hogy hol jelenjen meg az éppen aktuális műsor:

Három opció van, alapértelmezetten mutatja a menüben és a lejátszást elindítva is, hogy mi ment. A "csak csatornaválasztóban" opció nem mutatja lejátszáskor, csak az éppen játszott csatorna nevét, de a műsor nevét nem, illetve a Soha opció minden esetben elrejti a műsort (a menüben is).

MSrepóból, Githubról tölthető. Changelog ide kattintva (angol).

Köszi az észrevételt!

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#28677) xtend válasza Mr Dini (#28676) üzenetére


xtend
senior tag

:RKöszönjük

(#28678) Aryes válasza Mr Dini (#28676) üzenetére


Aryes
nagyúr

Köszönjük! :R

Valamelyik addon mester nem tudná beleapplikálni Vargalex két új kiegészítőjét az Exoshark-ba? Elvileg zip-ként lehetne új forrásokat importálni, próbálkoztam is vele, de nekem beletört a bicskám...

(#28679) hunaqua válasza Mr Dini (#28676) üzenetére


hunaqua
addikt

Köszönjük!

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#28680) gyuri81 válasza Mr Dini (#28676) üzenetére


gyuri81
veterán

Van re esély, hogy a Horizon Go is egyszer bekerüljön a repo-ba?:)

(#28681) <Adamsky> válasza Mr Dini (#28676) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Köszönöm (én is) a frissítést! :R

(#28682) TGWH


TGWH
őstag

A változatosság kedvéért most semmi nem működik... vagy tíz percig nyomkodtam, nem indult semmi... :DDD

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#28683) ORCA58


ORCA58
addikt

Mitől függ a felirat letöltés és megjelenítés? :F :F
Eddig azt hittem, hogy mindig a megadott helyen keres pl. Opensubtitles vagy Super Subtitles .
A Star Trek Picard Sorozatra kerestem rá több kiegészítőben is meglepődve tapasztaltam másképpen működnek.
Az EXO.. kiegészítők azonnal meg is jelenítik a feliratot. A többinél ki kel választani, de azoknál sem egyforma.
A dmdamedia ugyan azt hozza fel, mint az EXo... kiegészítők.
A Mozicsillag is talál, de kevesebbet mint a fentiek, azaz máshonnan vagy más néven szedi le gondolom.
A Netmozi nem is talál, ott ki kell választani, ami látszólag sikerül is, de nem jeleníti meg.
A MovieShark meg úgy összezavarja, hogy csak újraindítás után működik minden hol a szöveg keresés. (rendben ezt nem kell használni)

[ Szerkesztve ]

(#28684) Bozek válasza Aryes (#28678) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mi volt vele a gond? Letöltőd a repóból a ZIP-et és telepíted. Ha van valami függősége, akkor azt is. Csak az Ismeretlen források legyen bekapcsolva.

Én a portable Kodi-hoz mindent így telepítettem, igaz, ott más trükk is kellett.

(#28685) vargalex válasza Bozek (#28684) üzenetére


vargalex
Topikgazda

A kolléga az exoshark-ba szerette volna integrálni. Majd megnézem, ha időm engedi.

Alex

(#28686) Luissimo


Luissimo
veterán

ziasztok,
Valaki tudna adni egy 18.5 kodi alatt működő Playlist Loader zip-et, mert bármit töltök le, pl. kodil repo, abban benne kellene lenni de nincs, nem müxik.
köszi

(#28687) TGWH


TGWH
őstag

Hogy tudom beállítani a YouTube-ot?

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#28688) retesz147 válasza TGWH (#28687) üzenetére


retesz147
addikt

Épp most állítottam vissza 2 eszközön.
2020.február 17-től van a megoldás itt a hsz-ek között. Saját API kulcs létrehozása.

Xiaomi 13 eu dev...

(#28689) TGWH válasza retesz147 (#28688) üzenetére


TGWH
őstag

Oké, megkeresem köszi.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#28690) pube111 válasza vargalex (#28662) üzenetére


pube111
senior tag

Fájlkezelővel törlöm hálózatról, vagy a sajátjával. A watchdog ezután eleve frissít, tisztít. De mindegy, rányomhatok manuálisan is a frissítésre, tisztításra, a borítók akkor is megmaradnak.

(#28691) brazos válasza Luissimo (#28686) üzenetére


brazos
senior tag

Próbáld meg ezt: [link] plugin.video.playlistLoader-1.3.0.zip
Ezek a függőségek kellenek hozzá, az addon.xml szerint.
<requires>
<import addon="xbmc.python" version="2.1.0"/>
<import addon="script.module.requests" version="2.9.1"/>
</requires>

(#28692) brazos válasza brazos (#28691) üzenetére


brazos
senior tag

Az előbb linkelt 1.3.0 verzió tegnap óta innen is elérhető: [link]
Frodo-tól Leila-ig mindenen megy, én egy 13.2 Gotham verzión próbáltam ki, szépen működik.
A telepítés után ez a kép fogad, ha belépsz az alkalmazásba. - a képen lévő saját linkek nélkül, persze-

Ezután az Add a new list-re kattintva tudjuk a saját m3u- fájljainkat hozzáadni, ez lehet local link, vagy netes m3u link is.


Ezt követően megkeressük a gépünkön -local file- a kérdéses m3u listafájlt.

Ezután jön még két ablak, az elsőben ikont rendelhetünk hozzá az előbb nevet kapott listához,

én itt a nem lehetőséget None- választottam, nem szórakozok ikon képekkel, illetve a következő ablakban is a None lehetőséget választottam, hogy ez mi volt, már nem emlékszem rá, majd végül a kijelölt m3u listánk neve bekerül a Playlist Loader ablakba.Ez látható az első képen is: 2.m3u
Erre rákattintva belépünk az m3u list tartalmába, ott kijelölünk egy nekünk szimpatikus adót,

és nemsokára meg is jelenik a kiválasztott adó műsora.(amennyiben még érvényes a linkünk)

[ Szerkesztve ]

(#28693) gyuri81 válasza retesz147 (#28688) üzenetére


gyuri81
veterán

Youtube-al szenvedek.
Generáltam kódot, de nem fogadja el a yt addon.
Ssh-ban nem találom a .json fájlt...
A http-s megoldásról meg lövésem sincs

Valaki tudna nekem segíteni? Thx

(#28694) cof válasza gyuri81 (#28693) üzenetére


cof
veterán

3 kódot kell generálni, api_key, client_id, client_secret megvan mindegyik?

Eléred PC-ről is a hálózatokból a CE-t, és itt találod a .json fájlt: \\COREELEC\Userdata\addon_data\plugin.video.youtube\api_keys.json

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#28695) Aryes válasza vargalex (#28685) üzenetére


Aryes
nagyúr

Már ott elakadtam, hogy amit generáltam zip fájlt, nem hajlandó elfogadni és importálni az exoshark. :DDD Utána jönne az, hogy működik, vagy sem... :U

(#28696) gyuri81 válasza cof (#28694) üzenetére


gyuri81
veterán

Igen, megvan a 3 kód. Be is masoltam a helyükre ahogy kell, de továbbra sem fogadja el.

(#28697) cof válasza gyuri81 (#28696) üzenetére


cof
veterán

Nekem CE 9.2.0 van, bemásoltam a .json-ba a kódokat és újraindítás megy, talán újraindítás kellett neki, de nem biztos.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#28698) gyuri81 válasza cof (#28697) üzenetére


gyuri81
veterán

Az is megvolt...
Hogyan lehetne törölni az egészet és újra kezdeni?

(#28699) cof válasza gyuri81 (#28698) üzenetére


cof
veterán

Töröld ezt a fájlt access_manager.json, ott van ahol az api_keys.json és utána működni fog. [link]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#28700) gyuri81 válasza cof (#28699) üzenetére


gyuri81
veterán

Köszi mester itt volt a gond! :)

Basszus most meg van egy másik gondom is ettől függetlenül.
Tegnap este óta borzasztó lassan váltja a csatornákat már ha egyáltalán méltóztat váltani a digi servlet. Nálatok működik szépen?
Mit lehet ezzel tenni?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.