Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#28151) TGWH válasza dembala2 (#28150) üzenetére


TGWH
őstag

Jobban jársz ha letoltod, hidd el ;)

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#28153) Spaceace


Spaceace
újonc

Sziasztok!

A segítségeteket kérném a problémámban. Szeretném, ha láthatnám az asztali gépemen a médiaboxomat, a filerendszerét, de sajnos nem sikerül sehogysem ez nekem. Itt a 34.b pont szerint már mindent megcsináltam, mindenen végigmentem, de nem látszik a Windows10 gépen a box fileszerkezete.

Van ötletetek, mit állítsak még el, be, át? :)

köszönöm

Amlogix MXQ (p212)
CoreELEC 9.2.1

(#28154) tcsaba007 válasza dembala2 (#28150) üzenetére


tcsaba007
tag

Szia! Nézd meg az Elementum kiegészítőt. Amikor próbáltam, ment vele az nc és a bt is.

(#28155) mikrofon válasza #99499520 (#28152) üzenetére


mikrofon
addikt

Bocs közben olvastam.

Akkor inkább azt kérdezném, hogy az általad (#28147) HSZ-ben írt megoldás és a @tcsaba007 által a (#28154) HSZ-ben írt Elmentum között mi a különbség?

[ Szerkesztve ]

(#28156) TGWH válasza Spaceace (#28153) üzenetére


TGWH
őstag

Üdv.
Start menü jobb klikk, alkalmazások és szolgáltatások, legalul kapcsolódó szolgáltatások, programok és szolgáltatások, majd windows szolgátatások ki-be kapcsolása, ott megkeresed az smb1-et, és bekapcsolod. Vagy kettőt vagy hármat, amelyik működik.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#28157) #75501312


#75501312
törölt tag

Sziasztok,

A TMDB és a TVDB is frissült ma, de még mindig nem tud(nak) csatlakozni a szerverhez. Van erre valami megoldás?

(#28158) TGWH válasza #75501312 (#28157) üzenetére


TGWH
őstag

Üdv.
Imádkozz, nekem bevált ;]
Töröld le, tedd fel újra, indítsd újra előtte-utána a gépet. Elvileg talán segít.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#28159) #75501312 válasza TGWH (#28158) üzenetére


#75501312
törölt tag

Nem tudom törölni a TMDB-t, nincs kuka ikon, az alap skin alatt pedig inaktív az Uninstall.
Be volt pipálva a Keep original title, ezt most kiszedtem, de ez sem segít.

[ Szerkesztve ]

(#28160) tcsaba007 válasza mikrofon (#28155) üzenetére


tcsaba007
tag

Tornadót nem ismerem, de ha jól értem akkor "csak" egy torrent kliens gui. Az elememnum nagyjából azt tudja, amit tudott az nc tv és a bt tv... Ez utóbbiakat nem használtam, így csak a leírások az összehasonlítási alap...

(#28161) tcsaba007 válasza mikrofon (#28155) üzenetére


tcsaba007
tag

Elementumnál érdemes utánajárni, hogy az adott torr ent oldal elfogadja-e a használatát.... Itt-ott ugye egyes kliensek használatáért kizárás járhat....

(#28162) #75501312 válasza #75501312 (#28159) üzenetére


#75501312
törölt tag

Oh my, rájöttem mi a probléma. A The X-Files úgy volt csak elnevezve, hogy X-Files és emiatt dobott nem odavaló hibaüzit. Hát ez meg... :U :W :DDD

(#28164) mikrofon válasza tcsaba007 (#28161) üzenetére


mikrofon
addikt

Nekem kifejezetten NC-re kellene valami egyszerű és gyors megoldás a gyerekek miatt. A többit nagyon jól megoldom a már sokat emlegetett real debrid - del. Csak ugye azon nincs magyar szinkronos tartalom gyerekek részére.

Pont úgy mint ahogy a (#28163) Hsz-ben @beluudj írja :
" egy addon kezelte kodin keresztül az nc-t
(kodin keres /letölt)"

[ Szerkesztve ]

(#28165) consono válasza mikrofon (#28164) üzenetére


consono
nagyúr

hegi annó heggesztett valamit, hogy menjen az NC Elementumban:

[link]

"In God we trust. All others must bring data"

(#28166) Frankies


Frankies
csendes tag

Sziasztok,

használ valaki CoreElec-en RTL Most kiegészítőt?
Az esetleg tudjátok, hogy annak ellenére hogy jelszó, stb rendben, csak a nem DRM-es sorozatrészeket lehet megnézni. A többinél nincs hibajelzés olyan mintha elindulna a lejátszás, de egyből ki is dob.

Ötlet?

Köszönöm!
Ferenc

(#28167) siemensfun válasza Luissimo (#28101) üzenetére


siemensfun
tag

Köszönöm

(#28168) mexel válasza Frankies (#28166) üzenetére


mexel
veterán

Telepítsd a widevine cdm-et az inputstream helper alól.

(#28169) Spaceace válasza TGWH (#28156) üzenetére


Spaceace
újonc

Szia

Köszönöm szépem :)
Működik!

(#28170) Frankies válasza mexel (#28168) üzenetére


Frankies
csendes tag

Szia,

Köszi! Megoldotta! :C

(#28171) mexel


mexel
veterán

Sorozatokhoz a 2 tárolóban lévő scraper-nél nincs valami jobb ami pl brazil meg mindenféle sorozatokhoz istalálna magyar tartalmat?
Port.hu-t nem lehet sorozatokra használni? Vagy a port.hu már nem is nagyon müxik?

(#28172) D@reeo


D@reeo
aktív tag

Youtube addon.
Sok videónál amit átküldök van indítok nem indul el a lejátszás, csak egy hibaüzi ugrik fel.
Valaki tudja esetleg a megoldást?
plugin.video.rodina.tv nem tudom miért van ott a logban, frissítettem (elm,életileg a lefrissebb volt fent), de nem segített.

20:46:12 T:139954185299712   ERROR: Previous line repeats 8 times.
20:46:12 T:139954185299712  NOTICE: [plugin.video.youtube] Running: YouTube (6.5.2) on Jarvis (Kodi-16.1) with Python 2.7.13
                                                Path: /play/
                                                Params: {'video_id': '7nlBN0ZbW7g'}
20:46:12 T:139954495665920   ERROR: EXCEPTION: Unknown addon id 'plugin.video.rodina.tv'.
20:46:12 T:139954185299712   ERROR: /storage/.kodi/addons/script.module.requests/lib/requests/packages/urllib3/connectionpool.py:852: InsecureRequestWarning: Unverified HTTPS request is being made. Adding certificate verification is strongly advised. See: https://urllib3.readthedocs.io/en/latest/advanced-usage.html#ssl-warnings
                                              InsecureRequestWarning)
20:46:13 T:139954495665920   ERROR: Previous line repeats 1 times.
20:46:13 T:139954495665920   ERROR: EXCEPTION: Unknown addon id 'plugin.video.rodina.tv'.
20:46:14 T:139954185299712   ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
                                             - NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
                                            Error Type: <type 'exceptions.TypeError'>
                                            Error Contents: sequence item 2: expected string or Unicode, list found
                                            Traceback (most recent call last):
                                              File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.youtube/resources/lib/default.py", line 15, in <module>
                                                runner.run(__provider__)
                                              File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.youtube/resources/lib/youtube_plugin/kodion/runner.py", line 60, in run
                                                __RUNNER__.run(provider, context)
                                              File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.youtube/resources/lib/youtube_plugin/kodion/impl/xbmc/xbmc_runner.py", line 33, in run
                                                results = provider.navigate(context)
                                              File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.youtube/resources/lib/youtube_plugin/kodion/abstract_provider.py", line 97, in navigate
                                                result = method(context, re_match)
                                              File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.youtube/resources/lib/youtube_plugin/kodion/register_provider_path.py", line 19, in wrapper
                                                return func(*args, **kwargs)
                                              File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.youtube/resources/lib/youtube_plugin/youtube/provider.py", line 724, in on_play
                                                return yt_play.play_video(self, context)
                                              File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.youtube/resources/lib/youtube_plugin/youtube/helper/yt_play.py", line 46, in play_video
                                                video_streams = client.get_video_streams(context, video_id)
                                              File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.youtube/resources/lib/youtube_plugin/youtube/client/youtube.py", line 96, in get_video_streams
                                                video_streams = video_info.load_stream_infos(video_id, player_config, cookies)
                                              File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.youtube/resources/lib/youtube_plugin/youtube/helper/video_info.py", line 505, in load_stream_infos
                                                return self._method_get_video_info(video_id, player_config, cookies)
                                              File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.youtube/resources/lib/youtube_plugin/youtube/helper/video_info.py", line 1029, in _method_get_video_info
                                                parse_to_stream_list(std_fmts)
                                              File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.youtube/resources/lib/youtube_plugin/youtube/helper/video_info.py", line 991, in parse_to_stream_list
                                                url = ''.join([url, sig_param, cipher.get_signature(stream_map['s'])])
                                            TypeError: sequence item 2: expected string or Unicode, list found
                                            -->End of Python script error report<--
20:46:14 T:139954495665920   ERROR: EXCEPTION: Unknown addon id 'plugin.video.rodina.tv'.

[ Szerkesztve ]

(#28173) D@reeo válasza D@reeo (#28172) üzenetére


D@reeo
aktív tag

6.5.3. alpha javítja, zopből telepíthető:
https://github.com/jdf76/repository/blob/master/testing/official/zips/plugin.video.youtube/plugin.video.youtube-6.5.3%7Ealpha1.zip

(#28174) blakey válasza D@reeo (#28173) üzenetére


blakey
titán

Ezért érdemes telepíteni a Youtube repo-t és akkor mindig frissül a legfrissebbre, nem kell zip-ekkel vacakolni meg keresni a hibát, nekem sokszor fel sem tűnik ha valamilyen hiba előjön 1-1 verzióval, mert nagyon gyorsan jön egy alfa vagy béta változat amire azonnal frissül.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#28175) PistiSan válasza blakey (#28174) üzenetére


PistiSan
addikt

YouTube az alap kodi tárolóban is benne van, én azt használom, nincs vele gond, mivel tud többet ha a youtube-repo-ból rakom fel?

(#28176) blakey válasza PistiSan (#28175) üzenetére


blakey
titán

Csak nem a béta, nyilván tudom, hogy benne van, de amikor a yt valamit variál és megy a "sírás, rívás" akkor nálam pl. nincs gond és azért mert már a javított beta van fent és nem kell várnom 1 hetet.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#28177) neo81


neo81
senior tag

Sziasztok!
Tudja valaki, hogy CoreELEC alatt jelenleg létezik-e olyan torrent letöltő kiegészítő, ami a letöltés befejezése után törli a letöltött torrentet, nem csak a torrent letöltő program listájáról, hanem a HDD-ről is bizonyos seedidő vagy seedmennyiség után?
Köszi!

(#28178) bucihost válasza neo81 (#28177) üzenetére


bucihost
senior tag

Szia! Én deluge-t használok. Vannak hozzá pluginek, pl "AutoRemovePlus" amivel megoldható amit szeretnél :R

(#28179) janky1216


janky1216
csendes tag

Sziasztok!

Arra van valamiyen megoldás, hogy a mostani beállított KODI-t az összes addonnal és beállítással áttelepítsem egy másik ugyanolyan eszközre?

A választ előre is köszönöm!

(#28180) neo81 válasza bucihost (#28178) üzenetére


neo81
senior tag

Aha!

....és valamelyik 2.x verziót használod a Deluge-ból?

(#28181) bucihost válasza neo81 (#28180) üzenetére


bucihost
senior tag

passz. szerintem nekem valami régebbi van még fent 1.3.15 asszem, de ez miért is lényeges?

[ Szerkesztve ]

(#28182) gyűrű válasza janky1216 (#28179) üzenetére


gyűrű
addikt

Backup addon.

(#28183) neo81 válasza bucihost (#28181) üzenetére


neo81
senior tag

Mert az új Deluge verzión nem ment az auto törlés, 1.x-es verzó viszont nincsen CoreELEC-re.

(#28184) bucihost válasza neo81 (#28183) üzenetére


bucihost
senior tag

miért ne lenne :F [link]
1.3.15 daemon van benne, + web ui.

(#28185) neo81 válasza bucihost (#28184) üzenetére


neo81
senior tag

9.2/Amlogic/arm kell nekem, és ahhoz már 2.0.3-as verziót tesz fel ez a repo.

(#28186) bucihost válasza neo81 (#28185) üzenetére


bucihost
senior tag

kézzel kell feltenni, nem repobol. :R

(#28187) neo81 válasza bucihost (#28186) üzenetére


neo81
senior tag

Akkor megmutatnád onnan, hogy melyiket?

(#28188) mexel válasza bucihost (#28184) üzenetére


mexel
veterán

A deluge-hoz esetleg van valami telefonos és pc-s remote gui is, vagy csak webui? Nem próbáltam még a deluget CE-n.

(#28189) brazos válasza neo81 (#28187) üzenetére


brazos
senior tag

[link] 9.2/Amlogic/arm/service.deluge/service.deluge-9.2.30.zip

(#28190) brazos válasza brazos (#28189) üzenetére


brazos
senior tag

http://www.kepfeltoltes.eu/images/2020/01/29/6320deluge.png
addon.xml+zip tartalom képe.

[ Szerkesztve ]

(#28191) neo81 válasza brazos (#28189) üzenetére


neo81
senior tag

Ez 2.0.3-as verziót tesz fel, nem 1.x-est, egyébként innen települ fel repoból is.

[ Szerkesztve ]

(#28192) bucihost válasza mexel (#28188) üzenetére


bucihost
senior tag

(#28187) neo81 Otthon megnézem nekem melyik van fent.

Mexel: Felteszed a deluge klienst PC-re, és "kapcsolat kezelőben" beállítod a távoli deluge adatait. (Távoli kapcsolatot engedélyezni kell a távoli deluge beállításaiban).
Androidon pedig én a web-ui-t használom

(#28193) neo81 válasza bucihost (#28192) üzenetére


neo81
senior tag

Köszi!
Egyébként te is CoreELEC v9.2.1-et használsz?
Mert, ha nem, akkor tudtommal a Thoradia repoban 9.2-1-hez csak ez az 1 kategória van "9.2/Amlogic/arm" , amiben csak 2.0.3-as Deluge verzió van fent.

[ Szerkesztve ]

(#28194) bucihost válasza neo81 (#28191) üzenetére


bucihost
senior tag

ha jól rémlik, nekem a https://github.com/thoradia/thoradia/blob/master/9.0.1/Amlogic/arm/service.deluge/service.deluge-9.0.1.26.zip
simán felment, csak a repo frissítéseket ki kellett kapcsolni.

(#28195) neo81 válasza bucihost (#28194) üzenetére


neo81
senior tag

Ezen is túl vagyok már sajna, fel is megy, de a webes része nem jön be.
9.0-ás CoreELEC verziókhoz van.

(#28196) bucihost válasza neo81 (#28195) üzenetére


bucihost
senior tag

az egy dolog, hogy ahhoz van nekem is ez van fent és működik. CE pedig a legfrissebb.

SSH-zz be a CE-re, és add ki az alábbi parancsot:
netstat -tupln | grep 8112
Ha nem ad vissza semmit akkor nem fut a webui.
Vagy nem azon a porton fut.
deluge/web.conf fileban tudsz még kutakodni.

(#28197) janky1216


janky1216
csendes tag

Köszi! :)

(#28198) zoltan6 válasza janky1216 (#28179) üzenetére


zoltan6
őstag

Én leklónoztam a micro sd kártyát,aztán csak beraktam a másik ugyanolyan eszközömbe,de már nem emlékszem mivel csináltam.De googleba beirod sd clone,milliónyi programot meg videót kidob.

(#28199) tobias40 válasza zoltan6 (#28198) üzenetére


tobias40
veterán

És ez a megoldás működik akkor is ha nem pont olyan gépben használod a klónolt kártyát?
Minden beállítás,addon működött rajta a másikon is?Semmit nem kell újra telepíteni,beállítani?
Természetesen a dtb-t gondolom át kell javítani a hozzávalóra.
Megkeresed melyik progi volt az vagy az addon amit linkeltek az is jó erre is? ;]

[ Szerkesztve ]

(#28200) csubyy válasza tobias40 (#28199) üzenetére


csubyy
tag

Igen, csak a dtb-t kell cserélni és megy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.