Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#28101) Luissimo válasza siemensfun (#28090) üzenetére


Luissimo
veterán

szia,
ugyanez volt nálam,
ird be a google-ba és feldob többek között egy-egy github találatot, töltsd le onnan vagy máshonnan a zip-et, inhalláld fel a kiegek közé, és müxik majd :) :K

(#28102) Luissimo válasza gyuri81 (#28064) üzenetére


Luissimo
veterán

szia,

a film+, mozi+ honnan való ??

(#28103) gyuri81 válasza Luissimo (#28102) üzenetére


gyuri81
veterán

A digionline csatorna kínálatából:)

(#28104) neo81


neo81
senior tag

Sziasztok!
Működik itt valakinél Radarrban és Sonarrban az email notification?

(#28105) Luissimo válasza gyuri81 (#28103) üzenetére


Luissimo
veterán

hjaaa, a soo :)

ki lehet tenni őket igy egyenként ? hmmm...

(#28106) TGWH


TGWH
őstag

Estét.
Hol találom a storeage/kodi mappát? Hibát dobott az nctv...

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#28107) cof válasza TGWH (#28106) üzenetére


cof
veterán

Az nctv utorrent kiegészítőre gondolsz? Szerintem nem is működik.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#28108) mexel


mexel
veterán

Köszi, akkor megpróbálom nem tudom mit keressek. Igaz én a playback alatti context menut szoktam hozzáadni, megpróbálom a globalbol. Megnézem mit csinál.

(#28109) TGWH válasza cof (#28107) üzenetére


TGWH
őstag

Nincs utorrentem, megpróbáltam transmission-ben.
Addig működik, hogy tudok keresni, látom a filmeket, de tovább nem megy. Az elején még eddig sem jutottam el.
Ha nem megy, nem erőltetem, ezt sem... valamelyik cápás, szintén msrepo-ból szedett kiegészítőnél megpróbáltam minél több helyre regisztrálni, a fele még él :DDD :DDD
Kényelmesebb lenne ha annyival több beállítás lenne, mint itt az összefoglalóban.

szerk.: lehet teszek még egy próbát utorrenttel.

[ Szerkesztve ]

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#28110) cof válasza TGWH (#28109) üzenetére


cof
veterán

Az utorrent nem véletlen a nevében, szerintem csak azzal ment ameddig ment. Ha jól emlékszem több változata is volt. De ha van már fenn Transmission, akkor ahhoz kell letölteni egy remotegui-t, vagy csak simán böngészőben is el lehet érni, és meg van oldva a torrentezés.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#28111) Bozek válasza TGWH (#28097) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nálam is DHCP van, mégis fix belső IP-je van a PC-nek és a telefonomnak is. Előbbinek muszáj is, azon fut a DVBViewer Media Server.

Milyen modern? Miért nem használsz routert a szolgáltatói eszköz helyett? Sokkal egyszerűbb lenne az életed.

(#28112) TGWH válasza Bozek (#28111) üzenetére


TGWH
őstag

Nem engedik. Mondjuk ha megkérdezném, akkor lehet engedélyeznék, nem tudom. Másrészről akkor mennyibe is fájna egy normális kábelmodemes router? :DDD

Akkor hagyom a routorrentet. Jó lett volna, hogy letöltés közben nézem, x idő után törli, nincs gond vele.
Mindegy, köszönöm mindenkinek a segítséget. Beállítgatom a kinézetet, csatolom a forrásokat, aztán jó lesz ez. :R :R :R :R

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#28113) gyuri81 válasza Luissimo (#28105) üzenetére


gyuri81
veterán

Jaja ki lehet. Illetve az Onlinestream-bol kiszedtem az Rtl klub-ot is a kedvencek közé, igy azt sem kell az addon-ban keresgetni.
De a vargaalaex legújabb munkájából is ki lehet tenni a kedvencek közé a kedvenc/jelenleg nézett sorozatokat, filmeket. Baromi kényelmes így:)

(#28114) vilga válasza TGWH (#28112) üzenetére


vilga
tag

A szolgáltatói eszközt csak modem üzemmódba használni, és mögé illeszthető egy saját igényeknek megfelelő router, és nem kell kérdezni semmit :)

(#28115) Melack válasza gyuri81 (#28113) üzenetére


Melack
veterán

Az az RTL a most rögzített tára vagy a valódi elő adás?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#28116) gyuri81 válasza Melack (#28115) üzenetére


gyuri81
veterán

Élő adás! De estenként úgy szaggat mint öreganyám a vasárnapi ebédhez a nokedlit!
Napközben egész jó.

(#28117) spiky03


spiky03
veterán

Az szerintetek miert van, hogy a sorozatoknal nem rakja be az osszes sorozatot a mediatarba?
Ha filekezeloben megyek ba a sorozatok mappba ott pedig ott van az osszes sorozat.
Meg ahogy lattam azok nem jelennek meg ahol a sorozatok mellett van egy pipa.
Azt, hogy tudom eltuntetni? Lehet az megoldana a hibat?

Meg csinaltam egy mediatar frissitest de csak a filmeket frissitte be a sorozatokat nem.
Azokat, hogy kellene?

Bocsi a sok hulye kerdesert de meg uj nekem ez a KODI.:)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#28118) qnadam válasza spiky03 (#28117) üzenetére


qnadam
veterán

próbáld meg kézzel megadni a nevet, lehet hogy nem ismerte fel a scraper. szokott ilyen lenni, ha a sorozatneve mappa helyett sorozatneve.s57.webrip.netflixhuluamazon.4320p.sokpontegy.hun-eng-szuahéli.orosz-albán-nyenyec.hardsub.nuked.proper.readnfo.mégisnuked.mivagyunkalegnagyobbrilízgrupp nevűben van.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#28119) mexel


mexel
veterán

Ez a sorozatfelismerés nálam is nagyon akadozik.
Van amit sehogy nem találok, főleg szülő brazil meg mittudoménmilyen sorozatai. Pedig ezekről is van infó. Nincs valami más scraper is azon a 2-3-on kívül ami telepíthető a tárolókból?
Pl port.hu jó lehetne mert ott fent vannak de azt csak filmekhez lehet hozzáadni sajnos ( nem értem miért)

A filmeknél mit jelent pontosan az a "The Movie Database" beállításainál amikor a mappa tartalmát megadom, hogy:

"A filmcímnek megfelelő találatok külön mappában találhatóak"?

Ezt kapcsoljam be vagy ne?

[ Szerkesztve ]

(#28120) Borisz76 válasza mexel (#28119) üzenetére


Borisz76
veterán

Azt jelenti, hogy nem egy mappában van több sorozat, hanem minden sorozat külön-külön mappában van.

Nálam van egy "Filmsorozatok" mappa amiben van több almappa ( sorozatok neveivel ) és abban vannak az epizódok.
De van külön "Dokumentumsorozatok" is....

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#28121) TGWH válasza vilga (#28114) üzenetére


TGWH
őstag

Úgy meg felesleges, nem ér annyit. Van egy ap, mert az alap wifi modem kb. 40nm-es nyílt térben működik csak, ha jól helyezed el.
Egy fokkal jobb mint pc-n nézni, de nagyon sokszor szarakodik, aztán a harmadik kiegészítőt megnézni már kedved sincs. De legalább nem dobál fel szexpartnereket :DDD :DD :DD
Meg a szokásos, négy ember csinál hat félét. De minden dicséretem az övék, egész jól osszeraktak egy viszonylag jól működő magyar depot.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#28122) mexel válasza Borisz76 (#28120) üzenetére


mexel
veterán

Sorozatoknál értem hogy külön mappa, nálam is úgy van, a filmeknél nem nagyon értem amit írtam.

(#28123) aprokaroka87 válasza TGWH (#28121) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

mi a gond az olyan "hirdetésekkel" ahol hölgyek kinálnak szolgáltatást?:D

Amúgy reklámblokkoló nélkül az ilyen "kiszolgáló" oldalakra elég merész vállalkozás.

Múltkor a netmozi weboldalán kerestem egy filmet, meg is találtam, a netmozi oldalán is vannak reklámok, még oké kategória, de amikor kiválasztottam pl a clip... oldalt, és megjelent a videó, rányomva az inditó gombra, egy elég szépen megoldott ""marketing loop" -ba került a dolog.

Hiába van komoly reklámblokkolás a telefonomon, nem fogott meg semmit, persze aztán kiderült hogy chrome-ban nem volt jól a dns szerver beállitva.

Aztán már nem akarta megnyitni azt oldalt, aminek lehet több száz változata lett volna.

A kodi pluginos verzióban meg nem mutatta a filmet a netmozi oldalán, vagyis hát mutatta, de a linkeket már nem.

(#28124) vargalex válasza aprokaroka87 (#28123) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Melyik filmre nem mutatott linkeket az addon?

Alex

(#28125) TGWH válasza aprokaroka87 (#28123) üzenetére


TGWH
őstag

Reklamblokkoloval meg nem jelenik meg a továbbjutást erő pl. visszaszámláló.
Mindegy, marad a magyaros verzió, az van ami épp elindul.
Én örülnék a legjobban, ha lenne olyan szolgáltató, aki csatornánként 300 ft-ert ad akármikor akárhol akármit nézhető előfizetést.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#28126) aprokaroka87 válasza vargalex (#28124) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

nem is tudom már, de amúgy sokszor az van hogy még ha mutatja is, akkor se indul el, de olyankor az adott kiszolgálonál is hibát dob.

(#28127) dembala2


dembala2
csendes tag

Sziasztok !
Nehany elmeleti kerdes, mint uj probalkozonak, ezen a teruleten:
1. Az NCTV addon a Kodihoz, elmeletben kellene tudjon kulso uTorrent klienshez csatlakozni? Vagy csak ugyanazon a gepen tudja ezt megtenni ahol a kodi is fut, tehat lokalisan?
LibreElec alapu Kodi boxom van, mellette meg egy sima Win10 PC amin fut a uTorrent. Az NCTV addon nem tud atkuldeni torrent-et a PC-re, a logban csak jo sok exception van de semmi hasznalhato.
A Kodin a uTorrent GUI addon-t felrakva, ugyanugy bekonfiguralva mint az NCTV addont, latom a PC-n futo uTorrent letolteseit, tudom vezerelni stb, tehat semmi gond az elerhetoseggel, meg az egesznek a mukodesevel.
A gond egyertelmuen az NCTV addonnal van nalam. RPC-nek a http://xxx.xxx.xxx.xxx:ppppp/gui/ van beallitva.

2. Fent a screenshotok kozott latom, hogy az NCTV addon telepitesenel, a kepernyok szerint lehetoseg lenne transmission-be is tolni a torrenteket... Nekem ez meg jobb is lenne, mert alapvetoen transmission-t hasznalok egy Syno NAS-on.
Viszont a jeleneleg nalam futo verzioban, mar nincsenek ilyen menupontok az addon configjanal... KIZS 1.1.0 ami nalam van.
Ezzel akkor most mi van?

Ha barmelyikhez van otletetek, elore is megathanks.
Koszonom es udv !

(#28128) qnadam válasza qnadam (#27988) üzenetére


qnadam
veterán

plusz kérdés: gondolkozom, hogy az adatbázist kiveszem alóla, és átteszem a routerre, így másik kodival közös lehet a db, ilyet csinált már valaki, használható lenne? vagy nagyon lassú?
köszi!

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#28129) vargalex válasza aprokaroka87 (#28126) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Azért kérdezem, mert a forrást mutatnia kell, legfeljebb nem indul. De te ugye nem ezt írtad.

Alex

(#28130) brazos válasza siemensfun (#28090) üzenetére


brazos
senior tag

Nem igazán értem az embereket.
Eleve tudják, mi a gond, jelen esetben ennek a két kiegészítőnek a hiánya:
script.module.cryptopy
plugin.video.gdrive
Létezik a Google, amibe a két plugin nevének beírása után azonnal adott a megoldás két Kodi-s weboldal képében.
[link] letölthető cryptopy addon zip. Frodo-tól Leiláig!( Frodo 12.x - Leia 18.x )
[link] letölthető gdive addon zip csomag. Frodo-tól Leiláig!( Frodo 12.x - Leia 18.x )
Ráadásul a linkelt weblapokon jobboldalt ott vannak felsorolva a klf. tárolók, ahol mindez megtalálható.

(#28131) Luissimo válasza gyuri81 (#28113) üzenetére


Luissimo
veterán

Ájjjonmeg a nászmenet .
A digionlineban már nincs is RTLK KLUB, vagy én vagyok lemaradva ??

A KODISban még van ??
Nemérteni .

(#28132) zoltan6 válasza Luissimo (#28131) üzenetére


zoltan6
őstag

Már egy fél éve nincs rtl klub.
[link]
A kodis az ugyanazt használja,az csak egy app.

[ Szerkesztve ]

(#28133) Luissimo válasza zoltan6 (#28132) üzenetére


Luissimo
veterán

nos, hát erről van itt nagybaszó, hogy nincs olyan, ezt mondom éppen,

Akkor hogyan is írta a gyuri81 kolléga a 28113-ban, hogy kiszedte?
Lehet hogy féléve szedte ki és már régen nem működik?
Mikor használhatta utoljára vajon?
Miért kell félrevezetni itt a széles néptömegeket ? :F :Y

mondjuk az onlinestreamben továbbra is van TV2, RTL KLUB is,de a digionline már megváltozott, ott nincs ilyen csatorna...

(#28134) cof válasza Luissimo (#28133) üzenetére


cof
veterán

Szerintem nem olvastad el figyelmesen 28113. Az onlinestreamból szedte ki az rtl-t.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#28135) gyuri81 válasza Luissimo (#28133) üzenetére


gyuri81
veterán

Olvasd el újra légyszi mit is írtam:)

(#28136) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!
Azt miért csinálja a boxon levő kodi hogy az usb n levő külső hdd röl megadott filmek közül van olyan amit eddig lejátszott , és most a film mappáját megnyitva üres!
És nem lett állitgatva vagy frissitve?
üdv

(#28137) cof válasza nagyfejü (#28136) üzenetére


cof
veterán

Áramellátás problémák? Nem aktív HUB-al van rákötve a HDD hanem direktben a BOX-ra. Olyankor találkoztam ilyen jelenséggel. De ellenőrizd PC-n is, hogy nem lett-e törölve.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#28138) nagyfejü válasza cof (#28137) üzenetére


nagyfejü
őstag

passziv hub külső tápos hdd k. kb 2 hete raktam össze és eddig jó volt. megpróbálom hub nélkül. köszi.

(#28139) Luissimo válasza gyuri81 (#28135) üzenetére


Luissimo
veterán

Sorry,
Ott a pont (meg CoF-nál is persze) lehethogy BIZTOSAN én voltam gyorsolvasó és felületes de a digi ONLINE és az ONLINESTREAM hirtelen összeakadt, szkjuzmi.

Akkor csak jól éreztem, hogy onnan nem.
Értem és kössz, bocs :W

(#28140) gyuri81 válasza Luissimo (#28139) üzenetére


gyuri81
veterán

Ugyanmár semmi gond...:R

(#28141) TGWH válasza nagyfejü (#28136) üzenetére


TGWH
őstag

Eddig lejátszott minden zenét, most nem. Kiszedtem az ekezeteket, akkor jó. Szerintem frissitettek rajt valamit. Más magyarázat nem jut eszembe. Vagy az ufók, fel is teszem az alufólia sisakom :DDD

Használjuk a Kodit pár napja, nem tudom. Egy fél rész lemenne amíg mindenhol keresgelem. SD tartalmak, és még azok is szaggatnak. Tudom, állítsam le, hadd töltsön. A beállításokon lehetne még finomítani esetleg. Sokat tölt, sokat bakizik. Tudom, nem optikai kábel jön be, de nehogy már 150 vagy 500 mb-os net kelljen neki. Egészségesebb lesz letölteni, fullhd-ban, aztán amit nem találok, azt valahogy leszenvedem vele. YouTube első osztályú pl. :R
Szerintem

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#28142) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Először is köszönet a n..mozi kiegészítőért. Ma telepítettem a win8.1es gépen, oldalon beregisztráltam, a gépen lévő kodival megy is. Szerettem volna feltenni boxra is, de sajnos a bejelentkezésnél elhasal. Lista lekérése sikertelen. A hozzáféréshez regisztráció szükséges. A felhasználó/jelszó biztos jó. Amit már próbáltam:
- letörlés, újratelepítés
- letiltás, gépen böngészőből belépni, majd engedélyezni, de nem sikerül

Valakinek van tippje? :R

(#28143) hunaqua válasza -ZeeZee- (#28142) üzenetére


hunaqua
addikt

Töröld a gépről,indítsd újra a gépet,telepítsd megint,írd be a regisztrációt (email + jelszó)

..nekem így lett jó

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#28144) -ZeeZee- válasza hunaqua (#28143) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Emailt kell beírni? :B Én felhasználót írtam be... Akkor lehet, hogy azért nem működik? Mindjárt megnézem...

szerk: úgy tettem, törlés, újraindítás, beírás (felhasználó, nem email) és működik. Azt nem tudom nekem miért nem sikerült, mert én is megcsináltam ezt, de a lényeg, hogy megy. Köszönöm szépen. :R :R

[ Szerkesztve ]

(#28145) dembala2 válasza dembala2 (#28127) üzenetére


dembala2
csendes tag

Korábbi hozzaszolasomat kiegeszitem egy log file tartalommal itt.
Sajnos azóta sem sikerült megoldanom a Kizs nctv problémámat. Viszont a kiegészítő nevéből saccolva, nem támogatja ez már a transmissiont. Nekem az is jó lenne, ha távoli (nem helyi gépen lévő) utorrent klienst támogatná, de ez sem megy nekem.

https://pastebin.com/embed_js/xHM7wkjL

[ Szerkesztve ]

(#28146) aprokaroka87 válasza -ZeeZee- (#28144) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Érdekes, nekem Androidos telefonon elfogadja a felhasználónevet is.

(#28148) hunaqua válasza -ZeeZee- (#28144) üzenetére


hunaqua
addikt

Használd egészséggel! :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#28149) qqcqqc


qqcqqc
őstag

Sziasztok!

Talán tud nekem valaki segíteni.
Egy Win10-es gépen van Kodi. A problémám a következő: A gépben egy pci-e kártyán van egy IDE csatolós Blu-ray író. Ha belerakok egy lemezt, akkor nem jelenik meg a lemez lejátszó menü. Ha berakok egy sata dvd-t, akkor nincs gond. Mi lehet a probléma?

(#28150) dembala2 válasza #99499520 (#28147) üzenetére


dembala2
csendes tag

Kossz, a kontrollalassal semmi gond, azt vágom.
Nem tudtam hogy halott a Krizs.
Azt akartam megoldani valahogy hogy nc-rol tudjak streamelve nézni valamit kodibol. De látom akkor erre gyakorlatilag nincs megoldas.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.