Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#28951) xtend válasza pube111 (#28950) üzenetére


xtend
senior tag

Keymap editor [link]

(#28952) pube111 válasza xtend (#28951) üzenetére


pube111
senior tag

Nem akarja. Így csináltam: edit, home, windows, open home, edit key, megnyomom a zöld gombot, elfogadja, majd visszalépés közben save.

(#28953) xtend válasza pube111 (#28952) üzenetére


xtend
senior tag

Akkor passz :(

(#28954) hyper83


hyper83
tag

Sziasztok,

Hasznal esetleg valaki Aura Mod Netflix skint? Szuperul mukodik a skin, de sajnos olyan problemam van vele, hogy a trailereket mindig angolul jatsza le, hiaba allitom a nyelvet mindenhol magyarra es valamikor a filmleiras is angolul jelenik meg. Mas is tapasztalt hasonlo problemat? Esetleg van valami megoldas a dologra?
Koszi elore is!

Udv

(#28955) pube111 válasza xtend (#28953) üzenetére


pube111
senior tag

Működik, két helyen kellett átírni a keymaps/gen.xml-t.
Eredeti:
<keymap>
<home>
<keyboard>
<key id="250">activatewindow(accesspoints)</key>
</keyboard>
</home>
</keymap>

Módosított:
<keymap>
<global>
<keyboard>
<key id="250">activatewindow(10000)</key>
</keyboard>
</global>
</keymap>

Köszi.

(#28956) esox2 válasza Bozek (#28949) üzenetére


esox2
tag

Hibát nem írt ki, zip-ből a telepítés sikertelen. Azt hiszem most egy darabig feladom.

(#28957) ricse74


ricse74
csendes tag

Sziasztok!! Valaki meg tudná mondani hogy miért nem jó egy pár napja a mozicsillag vagyis a telon jön boxon hibát hoz. Elöre is köszi a válaszod!

(#28958) consono válasza esox2 (#28948) üzenetére


consono
nagyúr

Mintha pont a napokban járt volna valaki így, olvass vissza kicsit, hátha lesz megoldás!

"In God we trust. All others must bring data"

(#28959) xtend válasza pube111 (#28955) üzenetére


xtend
senior tag

F@sza! Én most azzal szenvedek, hogy a tv távjával irányítom a boxot (CEC) és a tv távján van 2 dedikált gomb. Netflix és Amazon prime. Valamelyikére rá akarom varázsolni a playerprocess info-t (ami az O gomb ha billentyűzetet használsz)

(#28960) nfsu17 válasza nfsu17 (#28918) üzenetére


nfsu17
veterán

Ha már felvetettem a dolgot, megírom a megoldást is.

Audio beállításnál: kimenet konfiguráció (3. Sor):rögzített
Három beállítás van itt. Talán az optimalizált a gyári beállítás, eddig azon volt. Most hibátlanul szól a hangsáv, nem akad. Más hangot még nem próbáltam, de csak jó lesz már. Nálam így lett jó.

(#28961) pube111 válasza xtend (#28959) üzenetére


pube111
senior tag

Azt nem tudom, de a youtube feliratkozásokat sikerült rátennem a kék gombra :DDD
<key id="254">activatewindow(10025,&quot;plugin://plugin.video.youtube/special/new_uploaded_videos_tv/&quot;,return)</key>

(#28962) pube111 válasza xtend (#28959) üzenetére


pube111
senior tag

Ez lesz a tied. Kipróbáltam, műxik. Csak a gomb számát kell megtudnod. Azt meg úgy lehet, hogy hozzárendelsz valamit a keymap editorban, aztán megnézed az xml-ben.
A kód:
<keymap>
<fullscreenvideo>
<keyboard>
<key id="253">PlayerDebug</key>
</keyboard>
</fullscreenvideo>
</keymap>

(#28963) Jim74 válasza tomy86 (#28855) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szia!

Olyan problémám lenne, hogy a widevine CDM könyvtár újratelepítésénél azt írja ki a Kodi, hogy:

'fdsik' vagy 'parted' parancsnak léteznie kell a rendszerben a Widevine CDM kitömörítéséhez

Ezt a hibát hogyan lehet orvosolni?

[ Szerkesztve ]

(#28964) xtend válasza pube111 (#28962) üzenetére


xtend
senior tag

Köszi kipróbálom

(#28965) pube111 válasza xtend (#28964) üzenetére


pube111
senior tag

Lehet, hogy inkább erre gondoltál.
<key id="253">PlayerProcessInfo</key>

(#28966) Spuri2000


Spuri2000
senior tag

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék hogy mikor fog frissülni az MS repó mert nekem úgy tűnik hogy már nagyon régóta nincs új tartalom.
Tud valaki valamit vagy nálam van valami elállítódva?!

Üdv
S

(#28967) xtend válasza Spuri2000 (#28966) üzenetére


xtend
senior tag

???
Nemrég lett 2 új kiegészítő plusz pár régebbi is meg lett heggesztve. Vagy mire gondolsz?

(#28968) Aryes válasza xtend (#28967) üzenetére


Aryes
nagyúr

Gondolom kaphatna valami új, trendi nevet, és a logo is elég elavult már... :DDD

(#28969) csubyy válasza Spuri2000 (#28966) üzenetére


csubyy
tag

Mire gondolsz?
Aminek működni kell az működik.

(#28970) tannoyfan válasza nfsu17 (#28930) üzenetére


tannoyfan
tag

Meglehet, hogy nem tudja a technika, milyen nyelvű az external felirat. A filenévvel megegyező felirat név esetén ezt nem tudja megállapítani, erre megoldás, ha a filenév.hu.srt néven nevezed el. Így már tudni fogja, hogy a külső felirat magyar, és a nyelvi beállítások is ennek megfelelően felnyalják.

(#28971) metrion


metrion
aktív tag

Sziasztok!

RTLMost nektek sem jó? DRM védett anyagot nem engedi lejátszani.
Kodi 18.5 + RTLMost 2.2.7

(#28972) xtend válasza metrion (#28971) üzenetére


xtend
senior tag

Pár oldalt olvass vissza

(#28973) metrion válasza xtend (#28972) üzenetére


metrion
aktív tag

Köszönöm, sikerült! :)

(#28974) Bozek válasza tannoyfan (#28970) üzenetére


Bozek
nagyúr

Honnan is tudná alapból? Az SRT-ben nincs erre vonatkozó információ, az csak egy sima szöveges fájl.

Nem értem egyébként, hogy miért küzd valaki külső felirattal, amikor MKVToolNix segítségével pillanatok alatt be lehet tenni az MKV-ba a feliratot. És ott meg is lehet adni, hogy magyar, szuahéli vagy klingon. Na jó, az utolsót nem feltétlenül. :D

(#28975) nfsu17 válasza Bozek (#28974) üzenetére


nfsu17
veterán

Tudom, hogy kell rendesen megcsinálni egy mkv-t, tudom, hogy egy gombnyomás a távon, hogy legyen felirat, vagy ha van fölöslegesen, akkor ne legyen. A logikáján ''vitáztunk'' már csak a végén, mert máshogy működik ez a rendszer, mint ahogy én évekig használtam pl. Dune-n. Egy-egyben ezen nincs olyan beállítás, mint amit eddig használtam, ezt az infót kaptam. El lehet lenni így is.

(#28976) VaderMester válasza Mr Dini (#28916) üzenetére


VaderMester
friss újonc

Nekem is ugyanez a gondom mint dugesz77-nek.

Küldök neked PM-et a Log-ról

(#28977) ricse74


ricse74
csendes tag

Valaki tudna segíteni mozicsillag ügyben? Mi lehet a probléma wifi hálozaton hibát hoz, ha meg mobilnetet osztom meg a box-al akkor pedig müködik!!!????Előre is köszi!!

[ Szerkesztve ]

(#28978) pube111 válasza ricse74 (#28977) üzenetére


pube111
senior tag

Úgy hallottam, a digi blokkolja. De lehet, hogy más is.

(#28979) Röfi1 válasza tomy86 (#28855) üzenetére


Röfi1
csendes tag

Szia
Az általad leírt megoldás Androidos Tv-n is működik? Az inputstream adaptive kiegészítőt honnan tudom letölteni,valamelyik repo-ból?
Kösz

(#28980) elmouse válasza ricse74 (#28977) üzenetére


elmouse
aktív tag

A routereden nincs beállítva valami speckó DNS? Pl adguard?

Ka nama kaa lajerama!

(#28981) ricse74 válasza elmouse (#28980) üzenetére


ricse74
csendes tag

De eddig jó volt csak pár napja csinálja és a többi addons müködik!

(#28982) ricse74 válasza pube111 (#28978) üzenetére


ricse74
csendes tag

Nem digis vagyok, parisatos!

(#28983) Gabipro válasza Röfi1 (#28979) üzenetére


Gabipro
csendes tag

Szia! Pl. innen: https://github.com/peak3d/inputstream.adaptive/releases Különböző Kodi verziókhoz valót lehet letölteni. Én hiába próbáltam több korábbi verziót is telepíteni a Libreelec-es Kodi 18.x (Leila) verziómhoz, egyiket sem sikerült! A telepítés után a "...az érvénytelen szerkezet miatt sikertelen" ("...failed due to an invalid structure") hibaüzenet kapok mindig, nem tudom mit tegyek... A PC-s, android-os Kodikkal nem volt gond, azoknál simán feltelepült repo-ból, nem kellett semmilyen trükk... Szerintem a Libreelec szívat... :(

(#28984) róland válasza Gabipro (#28983) üzenetére


róland
veterán

Ha jól emlékszem a HBO GO EU kiegészítő a megfelelő "inputstream.adaptive"-ot is telepíti. (Viszont LibreELEC-ben egy idő után sok "szemét" felhalmozódhat, ha az ember telepít-eltávolít kiegészítőket.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#28985) dh66e válasza pube111 (#28978) üzenetére


dh66e
veterán

Mit blokkol a digi??? :Y

(#28986) tomy86 válasza Röfi1 (#28979) üzenetére


tomy86
addikt

Nem tudom. Én CoreElecet (9.2.0) használok amlogic boxon, ott működik. Mással nincs tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

(#28987) mexel


mexel
veterán

Netflixből még mindig a CastagnaIT félét kell telepíteni?
Full HD-t tud az addon netflix, vagy csak 710p-t? Van valami különleges beállítás? Mintha olvastam volna valamit régebbben. Egy ismerősnek kellene és nem tudom mit mondjak.

(#28988) ORCA58 válasza ricse74 (#28981) üzenetére


ORCA58
addikt

Valóban a szolgáltatók tiltják a hozzáférést. Nem csak a Digi és a tiéed sajna :O
Ahol nem tiltják még csak ott megy. Nem addon hiba, böngészőből sem érhetők el a linkek.

Mexel
Igen onnan kell. Tud full HD-t, de csak az erős vasak tudják, mert nincs hardveres dekófolás. Tapasztalatom szerint 912-es procin ha 8 Mb/s fölé megy a film, akkor szaggat 720p-ben is. Vannak filmek, melyekben alig alig fordul elő, de van amiben gyakran. A 905X2 905X3 nekem nincs de állitólag ott is hasonló a helyzet. A 922-es biztos többet bír.
Az inputsream-ben is és az adoonban is be kell állítani a maximális felbontást. ill. Az hiszem az addonban auto állásba kell hasgyni, valamelyik menüpontot, de nem jut eszebe a neve, ezen agépen nincs Netflix. Talán a beérkező adat sávszélessége az :F

(#28989) Röfi1


Röfi1
csendes tag

Androidos TV-n a következő problémával találkozom: a korábban használt Kodi 17.6 Kryptonban az Atv élő adását mind az onlinestream kiegészítővel, mind IPT Simple klienssel a felkínált nagyobb felbontásban is problémamentesen néztem. A RTL Most kiegészítő legújabb működéséhez, a DRM védett tartalom lejátszásához Kodi v18 szükséges (a 17.6-ban az MPEG-Dash használatát nem lehet aktiválni). A legfrisebb Kodi 18.5 Leia-ban az atv élő adását a nagyobb felbontásban sem az Onlinestream, sem az IPTV Simple klienssel nem tudom nézni, kb 20-30 másodpercet követően a streaming elakad ill. megáll. Csak az alacsonyabb felbontásban működik a streaming folyamatosan, elakadás nélkül. (Vezetékes csatlakozás 100 mb/sec sávszélesség). A Kodi korábbi automatikus frissítésénél is találkoztam ezzel a problémával, ezért tértem vissza a 17.6 Kryptonra, de az RTL Most miatt ezt már nem tudom megtenni. Van valakinek ötlete, javaslata a probléma kiküszöbölésére?

(#28990) mexel válasza ORCA58 (#28988) üzenetére


mexel
veterán

Köszönöm, ez x3-as, holnap rakom a netflixet a tulajnak, megnézem majd.

A mozicsillagot tiltják a szolgáltatók? Miért?

(#28991) ricse74 válasza ORCA58 (#28988) üzenetére


ricse74
csendes tag

Akkor vegyük úgy hogy ez így marad!!! Nem sok értelme van akkor így üzemeltetni egy addonst!!! Nagyon szépen köszönöm az infot.

[ Szerkesztve ]

(#28992) vargalex válasza ricse74 (#28991) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Egy addon-t senki nem üzemeltet...
Egyébként nem csak DNS szintű tiltás? Esetleg próbáld meg Google DNS-el.

Alex

(#28993) Aryes válasza vargalex (#28992) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nálam a mozicsillag forrásoldal bejön digi net alól, és nálam pont az adguard van beállítva dns szervernek. A kiegészítőt nem próbáltam. A kiegészítő is működik.

[ Szerkesztve ]

(#28994) mexel


mexel
veterán

Nálam sem megy a mozicsillag addon. ( digi)

[ Szerkesztve ]

(#28995) Aryes válasza mexel (#28994) üzenetére


Aryes
nagyúr

Próbálj alternatív DNS szervert. Nekem az adguard nagyon bejött, nem kell reklámblokkolót használnom, nagyon jól véd.

(#28996) dh66e válasza mexel (#28994) üzenetére


dh66e
veterán

Nálam megy,szintén digi.

(#28997) Spuri2000 válasza csubyy (#28969) üzenetére


Spuri2000
senior tag

Persze ami ott van az megyeget (nem mindig és van hogy kismilliószor kell elindítanom a filmeket/sorozatokat), de hetek óta tapasztalom hogy semmi új tartalommal nem bővül a kínálat.
Ti nem tapasztaltok ilyet?

(#28998) mexel


mexel
veterán

Akkor nem a digi lesz a hibás ha valahol megy valahol nem. ( nem használom ezeket a kiegészítőket csak statisztikának írtam be, azt nem írtam CoreElec alól néztem)

(#28999) Somatom válasza Spuri2000 (#28997) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem kevered a szezont a fazonnal. Az addon a tartalomhoz férést biztosítja, nem a tartalmat. Hiába frissülne, attól nem változna a tartalom.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#29000) ricse74 válasza vargalex (#28992) üzenetére


ricse74
csendes tag

Bocsi de még új vagyok addons használatba. Érdekes mert korlátlan nézem van t-mobilnál és hotspotoltam akkor meg nem jött a hiba. Többi addons meg müködik. Lassan már nem lesz addons ami müködik is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.