Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:19:28

LOGOUT.hu

Minden ami kínai és óra, és minden ami olcsó és jó óra.
Bizonyítsuk be, hogy ami kínai és olcsó az is lehet jó óra. :-)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25051) dzsi23 válasza zefran (#25050) üzenetére


dzsi23
addikt

Ki gondolná, hogy Ailang órája van. ;] Faxán meghamisította az Ailang azt a Piaget reklámot. :DDD Na de eltekintve attól, hogy mennyire kamu a videó, túl bonyolult az óra... minél bonyolultabb, annál több a hibalehetőség, és kínai szerkezetekre ez hatványozottan igaz, így vannak kétségeim az óra tartósságával kapcsolatban, szervizelni meg végképp nehéz lenne, mert ki tudja, elvállalná-e valaki. A dupla billegőből pedig valószínűleg csak dísz az egyik...
Az első már egyszerűbb, de nem rajongok a stoppernek álcázott dátumkijelzésért, mert megoldható lenne koronáról is, de odaraknak 2 plusz gombot, hogy távolról kronográfnak tűnjön. :)

[ Szerkesztve ]

(#25052) nebancsa válasza dzsi23 (#25042) üzenetére


nebancsa
senior tag

Én erre, 94-es gyártás. A topikba befér mert a hátlapon szerepel made in china movement :DD

(#25053) zefran válasza dzsi23 (#25051) üzenetére


zefran
csendes tag

Értem, köszönöm :) Akkor ennek a "Swiss certification"-nek sem szabad hinni gondolom. :D

(#25054) @mriya@ válasza zefran (#25050) üzenetére


@mriya@
őstag

Krisztusom! :W

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#25055) xcvbxcvb


xcvbxcvb
aktív tag

Tegnap jött ez a szíj.

A Carnivalhoz rendeltem, szerintem elég jó minőségű. Rendeltem még hozzá zulukat is azok még nem jöttek meg , 20-as szíjaim nem nagyon vannak.

A bronz Tunákat nézegettem most de kicsit sokallom az árukat.
Így csak egy francia ejtőernyős (még nem volt, és találtam jó árban, gondoltam kipróbálom), és egy szilikon szíjat, csatokat, meg tempered glasst rendeltem.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#25056) Wendelke válasza xcvbxcvb (#25055) üzenetére


Wendelke
senior tag

Jónak néz ki :K

Dobj majd egy linket légyszíves. :)

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#25057) xcvbxcvb válasza Wendelke (#25056) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Tessék parancsolj :) [link]

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#25058) momcrew válasza xcvbxcvb (#25057) üzenetére


momcrew
tag

Nem rövid? 21 centisnek írja a leírás.

(#25059) xcvbxcvb válasza momcrew (#25058) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Nem rövid, 28cm csat nélkül, csattal majdnem 30cm.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#25060) momcrew válasza xcvbxcvb (#25059) üzenetére


momcrew
tag

Akkor jó, én az a 21 cm miatt nem mertem volna megrendelni.

(#25061) Wendelke válasza xcvbxcvb (#25057) üzenetére


Wendelke
senior tag

Köszi! :R

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#25062) xcvbxcvb válasza momcrew (#25060) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Az értékeléseknél lévő képeket néztem, azok alapján elég hosszúnak tűnt. :)

(#25061) Wendelke Szívesen. ;)

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#25063) fakekorom


fakekorom
tag

RIP Pagani Design, long live Pagrne Design:
https://www.pagrne.design/about-us/

(#25064) dzsi23 válasza fakekorom (#25063) üzenetére


dzsi23
addikt

Vajon igaz, hogy ők a Pagani Design, csak le kellett cserélniük a nevet, vagy csak próbálják meglovagolni a Pagani sikerét? :U
Amúgy a Pagani Design nevét is gáznak tartom (és ezt úgy mondom, hogy van PD órám, és most is úton van két másik), mert azt is csak lenyúlták, mindenki tudja, hogy semmi köze a Paganihoz, de ez a Pagrne Design már ultra szánalmas. Oké, hogy másolják az órákat, mert értékelhető saját dizájnt képtelenek kitolni magukból, de az már marhára bosszantó, hogy egy normális nevet sem tudnak kitalálni. És ezt a nevet már kimondani is kellemetlen.

(#25065) dzsi23 válasza nebancsa (#25052) üzenetére


dzsi23
addikt

Ez valódi Citizen? Csak azért kérdezem, mert hirtelen rákeresve maláj oldalak jönnek fel, de nem merültem nagyon bele. :)

#25055 xcvbxcvb:
Ez tényleg jónak tűnik, kár, hogy EU raktáron nem sok natot látok aliexpressen. Órát így is Kínából kellett rendelnem, mert abban a színben, ami nekem kellett, szintén nem volt EU-s, de kétlem, hogy idén megjön. :( Neked mennyi idő volt?

(#25066) mr.perfect válasza dzsi23 (#25064) üzenetére


mr.perfect
tag

lecserélték a nevet, mert egy bizonyos autós cégnek nem tetszett.. :))
[link] itt írják.. amúgy ez az új név már tényleg szánalmas

az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája...

(#25067) dzsi23 válasza mr.perfect (#25066) üzenetére


dzsi23
addikt

Olvastam, ezért kérdeztem, hogy "Vajon igaz, hogy ők a Pagani Design, csak le kellett cserélniük a nevet, vagy csak próbálják meglovagolni a Pagani sikerét?". :) Mert hát ugye én is bármikor csinálhatnék egy weboldalt, ahol azt írok, amit akarok: "Mi vagyunk a Piguet, de ez nem tetszett az Audemars Piguet-nek, ezért mostantól Piqué vagyunk." :) Majd ha eltűnnek aliról a Pagani Design órák, akkor talán hihető lesz, de amit én rendeltem, viszonylag új modell, és az is Pagani Design néven jött ki, nem Pagrne.
Bár látom, hogy már jelen van pár Pagrne óra alin, és hasonlók a Paganikhoz, de nyilván a Pagani Design is csak rendeli az órákat, és a Pagrne is tud ugyanolyat rendelni más felirattal. Igazából mindegy, majd meglátjuk, mi lesz a vége. :D

(#25068) dzsi23 válasza dzsi23 (#25067) üzenetére


dzsi23
addikt

Addig is:


(#25069) xcvbxcvb válasza dzsi23 (#25065) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

A szíjat 09.26-án rendeltem. Ezek a kisebb értékű nyomkövetés nélküli csomagok olyan 2 hónap körül jönnek nekem. Az órák 1 hónap alatt itt voltak, azokat nyomkövetéssel adták fel holland postás megoldással. De most a novembertől rendelt cuccok várhatóan belassulnak. Milyen szállítási móddal adták fel neked?

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#25070) xcvbxcvb válasza dzsi23 (#25068) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Meteorit számlaposak ezek?

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#25071) Bubaaa


Bubaaa
aktív tag

Hihetetlen dolog történt! 11. 04. én rendeltem két szíjat ebayról Kínából free shipping. A mai nap megérkezett DPD futárral. :Y Ezt vadászgéppel hozták :R

(#25072) @mriya@ válasza dzsi23 (#25068) üzenetére


@mriya@
őstag

fostalicska álkronográf :W

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#25073) nebancsa válasza dzsi23 (#25065) üzenetére


nebancsa
senior tag

Citizen D28B Windsurfing a pontos típusa 1994-ből. Jópofa óra két időzítő is van rajta, amit mostanában gyakran kell használnom. Pl. fél órára beállítom jelez egy csippanással 5 perckor, egyet 1 perckor majd 10 másodperckor és utána robban a bomba :D

(#25074) Fall-N válasza dzsi23 (#25067) üzenetére


Fall-N
veterán

Szerintem meg mindegy, mert mindkettő elég béna név. De ha jó a minőség akkor az fontosabb.

(#25075) dzsi23 válasza xcvbxcvb (#25069) üzenetére


dzsi23
addikt

Holland postás az enyém is, nem örülök neki a legutóbbi 84 napos eset óta...

xcvbxcvb #25070
Szerintem valami nyomott műanyag lehet, de a fehéret megnézném élőben.

@mriya@ #25072
Hát igen, 3 napja írtam ide, hogy én sem szeretem, jobb lett volna bele egy VK63, mint a Pagani Daytonába.

nebancsa #25073
Aztán nehogy kopogtasson a tek. ;]

Fall-N #25074
:K

(#25076) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok,

MEGIR órámba szeretnék venni SR920SW elemet. Itthon honnan érdemes ilyesmit rendelni? Mik a tapasztalatok? Nem szívesen várnék hosszú heteket, amíg megjön Kínából. :R

(#25077) @mriya@ válasza motoflug (#25076) üzenetére


@mriya@
őstag

Szinte bármelyik órásnál lapsz, de ha beírod a keresőbe, rájössz.
Ahol akksival, elemmel foglalkoznak, ott megtalálható. :K

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#25078) Digitalpimp válasza motoflug (#25076) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

100-as boltok, kínai boltok, ott is szokott lenni.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#25079) @mriya@ válasza Digitalpimp (#25078) üzenetére


@mriya@
őstag

Csak ott éppen olyan kínai gombelem vannak, amik már a csomagolásban kifolytak.
Tudom, mert mi is forgalmazunk ilyeneket. :Y
Amíg egy jobb elem cirka 3-400 Ft, addig a kínai ennek a tizede.
De még annyit sem ér. :N

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#25080) Digitalpimp válasza @mriya@ (#25079) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ott is szokott lenni normális is, nem csak kínai. Maxell, GP stb. Legalábbis én ilyeneket szoktam venni.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#25081) nebancsa válasza motoflug (#25076) üzenetére


nebancsa
senior tag

Pepco, kikk, lidl be szoktam bevásárólni. Amit nem kapok típust, azt a helyi órásnál, de utána mindig húzom a szám. Szerintem rászámolja mintha ő cserélné ki :B

(#25082) ZolkoW


ZolkoW
őstag

Nem ajánlom a nagyon alja áruházi, meg kínai elemeket, legalább valami neve legyen, pl. a GP, meg ezek nekem is beváltak. Az igazán olcsók nagyon hulladékok tudnak lenni. Ja, és ezek a normális márkásak sem vészesen drágák, kivéve órásnál ;)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#25083) laci1892


laci1892
senior tag

Üdv! Sziasztok, egy kérdéssel fordulok hozzátok.

Szemezek egy ideje a north edge apache órával Alin.

Van valakinek bármilyen nemű tapasztalata maga a márkával?

Elég vonzónak tűnik számomra. Sőt. Nagyon. Mennyire megbízható?

(#25084) zola96


zola96
senior tag

Lehet ez [link] még olcsóbb valami mega black fridayen v ez mar most best buy?

(#25085) dzsi23 válasza zola96 (#25084) üzenetére


dzsi23
addikt

Nem jó a link.

(#25086) zola96 válasza zola96 (#25084) üzenetére


zola96
senior tag

Oh bocsi.
[link]

(#25087) dzsi23 válasza zola96 (#25086) üzenetére


dzsi23
addikt

Volt ez valamikor 50$ is, de most 60$-ért látom legolcsóbban... szedj össze pár kupont, és még pár dollárt faraghatsz belőle. :)

(#25088) topi66


topi66
aktív tag

Tudom,nem kínai,de némelyik határozottan jó áron van,vagy nem ajánlott bolt? [link]

(#25089) dzsi23 válasza topi66 (#25088) üzenetére


dzsi23
addikt

A Vanguard Chrono nem rossz 65 ezerért. :U

(#25090) nebancsa


nebancsa
senior tag

Beszarás :) Van róla videó...

[link]

(#25091) xcvbxcvb válasza nebancsa (#25090) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Antarktisz is kizöldült a nagy pörgésbe. :)

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#25092) Digitalpimp válasza xcvbxcvb (#25091) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ez is a globális felmelegedés jele. :D

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#25093) lemmy71


lemmy71
őstag

Ez vajon mennyire bevállalható, a gyerkőcnek lenne fehér szíjjal :U

(#25094) dzsi23 válasza lemmy71 (#25093) üzenetére


dzsi23
addikt

Az olcsó okosórákkal csak szívás van.

(#25095) pulutodurumo válasza lemmy71 (#25093) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Jól mondja Dzsi, olyat vegyél, ami valami nevesebb gyártó terméke. Az okosóráknál a használhatóságot nagyban meghatározza a telefonos alkalmazás.
Én egy Mi Band 4-et vennék (és vettem is :) ). 1-2 $-ért meg olyan szíjat vásárolsz hozzá, amilyet csak akarsz.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#25096) lemmy71 válasza pulutodurumo (#25095) üzenetére


lemmy71
őstag

13 éves a lányom, nagy igények nincsenek az órával kapcsolatban. A hosszúkás és kocka forma nem tetszik neki, a klasszikus kerek formát kedveli minél kevesebb gombbal. Egykét üzenetet jelezzen neki és mutassa az időt, ennyi az elvárás és legalább bírjon ki egy két napot.
Ma meg is rendeltem, még pluszba valami hasonló fehér tartalék szíjat kell majd keresnem hozzá.
Két éve sikerült hozzájutnom olcsón egy zsír új MyKronoz ZeRound -hoz, de azzal is voltak problémák, ősszel elesett vele deszkázás közben és vége is lett az órának. Szóval ez is egy ok hogy miért is nem akarok sokat költeni rá, ha egy évet kibír akkor már megérte ennyiért.

(#25097) dzsi23 válasza lemmy71 (#25096) üzenetére


dzsi23
addikt

- Vállalható?
- Nem.
- Megrendeltem.

:C

(#25098) Addel válasza dzsi23 (#25097) üzenetére


Addel
senior tag

Főnököm is ilyen.

-Szerinted így jó lesz ?
-Nem.
-OK, akkor így csináljuk.
:D

(#25099) #31733248


#31733248
törölt tag

Sziasztok, van esetleg tippetek, miket érdemes megnéznem?

Klasszikus megjelenés analóg mutatókkal, lehetőség szerint római számokkal
Nem kronográf, maximum dátumkijelzéssel
Bőr szíj
Min. 40 mm-es rozéarany tok
Kék számlap

Megjelenését tekintve ilyesmi a kiindulási alapom:

[ Szerkesztve ]

(#25100) lemmy71 válasza #31733248 (#25099) üzenetére


lemmy71
őstag

Nézz körül itt nem alis árak de még megfizethetők.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.