Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27101) Misogi válasza NYJ75 (#27098) üzenetére


Misogi
aktív tag

Ha az ár nem számít, akkor Profondo > Homme Sport 2021 > Marine.

(#27102) NYJ75 válasza Misogi (#27101) üzenetére


NYJ75
csendes tag

Sokat segítettél 😂😂😂

(#27103) tibbike01 válasza Misogi (#27100) üzenetére


tibbike01
őstag

Én is ismerem Balázst.
Az illatot a Mugler colognehez és a Xerjoff Niohoz hasonlítják, amiket kedvelek :)

(#27104) dirtboy86


dirtboy86
tag

Mi a véleményetek [MrParfum] aka giaj.official - rol?
Random kidobta TikTok....ahogy egy illatot epp promoz és javasolja, hogy a webshopjaban vegyek az emberek...irtam egy velemenyt ala, hogy szerintem koze nincs annak amit elmondott magához az illathoz - 10p múltva nézem - "This video is private" és megnyitni sem tudom a profilját (gondolom full letiltott - kommentet törölte)....lehet én gondolom rosszul de szerintem ez atom gáz hogy ilyen szinten filterezi a kommenteket - és esküszom konsztruktív kedves hangnemű volt a hozzászólás...nálam ez a csávó a 0. alá süllyedt ( eddig is pojácának gondoltam) + webshopján minden több ezerrel drágább mint máshol. :(

(#27105) pohár válasza dirtboy86 (#27104) üzenetére


pohár
félisten

én anno egy videót láttam vele/róla egy YT-os sráccal, aki volt nála szaglászni, akkor láttam, hogy vannak jó cuccai, nem csak a kommersz, mainstream (legfőképp designer) cuccok, mintha nála láttam volna a polc tetején pár Bvlgari Le Gemme üveget is, na mondom végre valaki :D

de ha ilyen gyökér módon viselkedik, aki kezeli az oldalát, hát... legyen az ő vagy bárki más, elég nagy szegénységi bizonyítvány

lassan én is összeszedem az összes üveges parfümömet (meg a már számolni lehetetlen mennyiségű decantomat/mintámat), és irány a Tiktok/YT, csinálok egy decantolós céget és agyonpromózom magam a videókban :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27106) Misogi válasza dirtboy86 (#27104) üzenetére


Misogi
aktív tag

cringe

(#27107) dirtboy86 válasza pohár (#27105) üzenetére


dirtboy86
tag

Amugy simán! Ha az emberek átkúrása és lehúzása a cél a social media már dugig...minőségi tartalomra mindig van / lesz szükség :) :) :)

(#27108) benczeb


benczeb
aktív tag

Sziasztok! Valentino Born in Roma Intense-zel kapcsolatosan van tapasztalat a fórumtársak között?

Kellemes illatnak tűnik, mennyire tartós?

(#27109) Misogi


Misogi
aktív tag

PdM Percival-ból tud innen valaki decant-ot kiadni? Sosem szagoltam de érdekelne. :)

Köszi!

(#27110) Peterzon94


Peterzon94
tag

Ebben a 35fokban pont jó lesz :DDD

(#27111) TomDeNemm


TomDeNemm
csendes tag

vettem egy Tom Ford VIP illatosítót a kocsimba.. megcsapott rendesen, komolyabb illat, de szerintem simán hordanám

(#27112) Elektrosokk válasza Peterzon94 (#27110) üzenetére


Elektrosokk
addikt

legjobb :DDD

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#27113) kk831228 válasza Peterzon94 (#27110) üzenetére


kk831228
addikt

8-10 fújással mindenképp... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#27114) gergo5991 válasza TomDeNemm (#27111) üzenetére


gergo5991
őstag

azt kell mondjam aki irta hogy hamar elillan az illat, igaza volt, 1-2 hete vettem ha jól emlékszem, már nem érezni..
[link] de ez kb fél évet kibirt asszem

(#27115) TomDeNemm válasza gergo5991 (#27114) üzenetére


TomDeNemm
csendes tag

tudom, hogy ennyit bír, én is mindig újat veszek 2-3 hetente. de most mindenkinél ez lóg, na jó nekem a [link] jobban tetszik, szerintem jobban is néz ki :P de legalább a VIP-el tesztelem az illatokat, mint pl. Tom Fordnak.

(#27116) gergo5991 válasza TomDeNemm (#27115) üzenetére


gergo5991
őstag

mivel a kocsimon a lefolyók eldugultak és emiatt viz szivárgott be minden eső után a kocsiba, azt kell mondjam durván párás fülledt kocsiban az angels share picit undoritó volt :D
a boss bottled 6-ot kiraktam itthon, na az kellemes volt
de igen, amúgy én is tesztelés képpen vettem hogy mégis milyen illat lehet..
olcsóbb mint egy minta netről meg még hozzá a postadij

[ Szerkesztve ]

(#27117) Misogi


Misogi
aktív tag

Ma szagoltam Lalique White-ot, hát ahhoz képest milyen olcsó, nagyon jó illat. Nekem nagyon hasonlít a Reflection Man-re. :DDD

(#27118) vond válasza Misogi (#27117) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Épp tegnap érkezett újabb két 125 millis üveggel. ;] Nekem is nagyon tetszik, a kedvenc nyári illatom, csak a tartóssága sajnos elég gyenge. Gondolom, ezért is kerül ennyibe. Locsolni kell bőséggel. :D

Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster + Sigma 10-20: https://t.ly/C88YY

(#27119) Misogi válasza vond (#27118) üzenetére


Misogi
aktív tag

Ha jó erős, tartós lenne, szerintem bomba cucc lenne.

(#27120) KillerATi


KillerATi
tag

Sziasztok!

Van bármi értelmes megoldás, parfüm hordozásra, ha az eredeti nagy kiszerelést nem akarom magammal vinni? A képen látható cuccból vettem már több helyről is, de mindegyik ultra gagyi, folyik orrán-száján, tehát gyakorlatilag szemét sajnos.

(#27121) dirtboy86 válasza KillerATi (#27120) üzenetére


dirtboy86
tag

Szerintem van itt a forumon valaki aki emlitette hogy 500db 5 vagy 1ml uveget vett lehet tolle tudsz venni vagy SHEIN - rol tudsz kb 120ft ert rendelni. Nagy uvegbol fecskendovel le tudod szivni - atteszed a tetszoleges kis uvegbe - aminek a menetet kis teflon szalaggal (300ft) lecsavarod, majd a vegen a kifujo - uveg talalkozasat szigeteloszallaggal :) .

(#27122) Elektrosokk válasza KillerATi (#27120) üzenetére


Elektrosokk
addikt

https://www.notino.hu/perfumepod/ice-

https://www.notino.hu/gabriella-salvete/

Nálunk ez a kettő bevált, de tudsz magad is dekantolni, vannak olcsóbb megoldások.

#27121dirtboy86 :K

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#27123) KillerATi


KillerATi
tag

Köszönöm! :R

(#27124) Uzmany


Uzmany
őstag

Sziasztok,
Hacivat vagy Torino21 a mostani meleg idöre?
Tartósságuk milyen?
köszönöm.

[ Szerkesztve ]

® visions created with passion

(#27125) dirtboy86 válasza Uzmany (#27124) üzenetére


dirtboy86
tag

Nekem '22 Hacivatom van - abbol 3 fujas eleg tartos - azr vettem eszre hogy felfujom otthon es ha pl 35 fokban picit izzadok ujra aktivalodik a nedvessèlégtől - roviden, sztem jo!

(#27126) Misogi válasza Uzmany (#27124) üzenetére


Misogi
aktív tag

Nekem Hacivat-tól hányingerem van ilyen melegben, de lehet neked tetszeni fog. :)

(#27127) Uzmany válasza dirtboy86 (#27125) üzenetére


Uzmany
őstag

Azt nem tudom, hogy melyik batch van a polcon, de úgy látom, hogy pörög az üzlet, igy szerintem friss batch lesz.
~ 40€ az 50 vs 100ml különbsége árban, viszont nem ismerem az illatot. De, azok ajánlották a Torino21-el együtt, akiknek hasonló az izlèsük. Bár, ez akkor is vakvásárlás lesz 🙂

Misogi
Ezért gondoltam, hogy jó lesz mellé a Torino21

[ Szerkesztve ]

® visions created with passion

(#27128) pohár válasza dirtboy86 (#27121) üzenetére


pohár
félisten

nekem fog jönni 500-500db 5 és 10ml-s majd, de még nem ért ide :U

Uzmany... Torino21-ben van egy kis édesség a verbena miatt, mintha egy kancsó mojitoval nyakonöntötted volna magad, roppant frissítő :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27129) dirtboy86 válasza Uzmany (#27127) üzenetére


dirtboy86
tag

Hacivat elég jó blind buy :) :) sztem kicsit ilyen people pleaser - megeri a nagyobb

(#27130) Uzmany válasza dirtboy86 (#27129) üzenetére


Uzmany
őstag

Igen, én is igy gondolom.
Rendeltem decantot is. Montale 2 nap alatt itt volt Párizsból, ez gyors volt. Viszont általában az essenza nobile-töl rendelem a mintákat, az nagyon lassú, 7-8 nap.

pohár #27128
Igy lesz dupla blind buy 😂

[ Szerkesztve ]

® visions created with passion

(#27131) pohár válasza Uzmany (#27130) üzenetére


pohár
félisten

nekem is kellene már egy rendes üveg belőle, egy kis 15ml-s miniüvegem van csak belőle :DD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27132) Uzmany válasza pohár (#27131) üzenetére


Uzmany
őstag

viszont ebböl 50ml a max, nincs 100ml 😂

® visions created with passion

(#27133) Elektrosokk válasza pohár (#27128) üzenetére


Elektrosokk
addikt

mintha egy kancsó mojitoval nyakonöntötted volna magad

jól hangzik... :K

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#27134) Ck.


Ck.
addikt

Sziasztok,
Egy másik topikból másolom, ott nem jártam sikerrel (Anglia):

"Tiszteletem a szigetlakóknak,
Egy óriási segítségre lenne szükségem. Elsősorban hölgyek és párkapcsolatban/házasságban élő (akik meg tudják kérdezni a Zasszonyt), illetve női illatokban jártas férfiak jelentkezését várom. Egy női parfümöt keresek. Az utóbbi néhány hónapban nagyon népszerű, kb minden harmadik 20-30 körüli nő mostanában ezt az illatot használja. Próbáltam én megkérdezni járókelőket, ismeretlen embereket, de a legtöbben megijednek és/vagy zaklatásnak veszik, hiába mondom, hogy csak a feleségemet akarom meglepni vele. Rendőrségi ügyet nem szeretnék, ezért inkább ide írok, hátha.
Szóval pár tippet örömmel fogadnék. Leginkább egy kellemes, hagyományos oldschool kézmosó kockaszappanra emlékezetet az illata, egy kis finom kellemes parfümillattal vegyítve, szerintem már-már akár unisex illatnak is elmegy. Remélem pár ötletet tudtok adni, mostanában tényleg nagyon népszerű és egészen biztosan Ti is találkoztatok vele, sőt akár lehet, h ott hever otthon a polcaitokon. :R "

(#27135) tibbike01 válasza Ck. (#27134) üzenetére


tibbike01
őstag

Így első blikkre nekem a Dolce and Gabbana Light Blue vagy Montale Soleil de Capri ugrott be.

(#27136) Peterzon94 válasza Ck. (#27134) üzenetére


Peterzon94
tag

mfk baccarat rouge 540, vagy valamelyik klónja a 100 közül :DDD
úton-útfélen azt a fost érezni kb

(#27137) pohár válasza Peterzon94 (#27136) üzenetére


pohár
félisten

csak az nem szappan illatú :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27138) pourri


pourri
aktív tag

Az a baj az illatokat leírni az egyik legnehezebb dolog a világon. :D így nem irigylem az érdeklődő kollégát.

[ Szerkesztve ]

(#27139) dirtboy86 válasza Ck. (#27134) üzenetére


dirtboy86
tag

Szerintem ha megfelelő a mwgközelítés ezen még senki nem vántódott meg vagy vette zaklatásnak ha megkérdezes tőle nagyon kedvesen , hogy milyen parfümöt használ. Már alkalmaztam férfinél és bőnél is ezt a technikát és 99% ban még meg is köszönték azr hogy "észrevettem" az illatot. Nekem am a DG Light Blue a tippem ahogy itt már írták, de nagyon nehéz ügy mert 2 emberek totál másképp állhat akár ugyanaz az illat. :) :) sok sikert a keresgélédhez - ha meglesz írd be ide azért.

(#27140) Freddycom válasza dirtboy86 (#27139) üzenetére


Freddycom
őstag

Épp ezt akartam írni, hogy mennyire kell szociális analfabétának lenni, hogy egy bókkal egybekötött parfüm iránti érdeklődést bárki rossz néven venné. :D

(#27141) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

a régi TF Beau De Jour más volt mint a frissített ?

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#27142) raziel01 válasza raziel01 (#25845) üzenetére


raziel01
veterán

[link]
Superz 3 parfümolaj
FLORA10 kupon kóddal beesik 30 ezer alá a 3 parfüm. Ennyiért mar en is elgondolkoztam rajta. De még nem nyomtam a rendelesre. :-D

(#27143) dirtboy86 válasza raziel01 (#27142) üzenetére


dirtboy86
tag

Nem mondok semmit :DD - úgy látszik a sz*rt is tudják olyan olcsón adni, hogy jóízűen együk meg? :DD (bocsi raziel01 ) ne vedd magadra - szimplán nem bírom ahogy ezt a középhulladékot "super premium exluziv luxus" terméknek beállítják és a gerillamarketinget amivel orrbaszájba tolják (vagy 5x tiltottam őket minden social felületen mégis mindig visszajönnek :)) :( )

(#27144) Misogi válasza raziel01 (#27142) üzenetére


Misogi
aktív tag

Szerintem ne kövess el ekkora butaságot.

(#27145) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

Húh de jól járt valaki, Uden Overdose ✅ :D

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#27146) pohár válasza Elektrosokk (#27145) üzenetére


pohár
félisten

sikerült jó áron szerválnod egyet?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27147) Elektrosokk válasza pohár (#27146) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Nem Neked? :D

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#27148) pohár válasza Elektrosokk (#27147) üzenetére


pohár
félisten

jaaa, de :DD

legalábbis az én reszemről okés, de választ nem kaptam azóta 🤷‍♂️

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27149) Elektrosokk válasza pohár (#27148) üzenetére


Elektrosokk
addikt

🙌 :D

Türelem :))

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#27150) ricogsm


ricogsm
őstag

Sziasztok!

Ha már Hacivat a téma.
Kinek van Hacivat X? :D abból én is kérek :)
Be is Fújom magam most egy sima Hacivat-al.

Német Facebook parfüm oldal elérhetőségét tudja valaki?

Meglepő nyárra ,hogy leszűkült a parfüm készletem, alig maradt 5 üveg parfüm 1x valamennyi helyett. :D
Illatos napot nektek!

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.