Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:52

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8801) Jofi81 válasza INMOTEP (#8799) üzenetére


Jofi81
őstag

Nekem pont ilyenem van egy Caprine CrossTwo-ban, de az nem MTB, úgyhogy nem tudom, jó lenne-e hozzá.

sanan: A Shimano oldalán sorban vannak, ha rámész a menüre.

[ Szerkesztve ]

(#8802) Tamoo válasza #24889344 (#8800) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

(#8803) #24889344


#24889344
törölt tag

Tamoo

Köszönöm, pontosan ilyenre gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#8804) dqdb válasza INMOTEP (#8799) üzenetére


dqdb
nagyúr

Nem jó, neked montid van 26"-os kerékkel, az pedig egy 28"-as trekking teleszkóp. A 63 mm-es rugóút tipikusan trekkingre utal, ami ilyen, azt további utánanézés nélkül elvetheted.

sanan:
MTB: Tourney > Altus > Acera > Alivio > Deore > SLX > XT > XTR (a Saint DH/FR vonalon a speciális célterület miatt kissé kilóg, az XT és XTR közé pozicionálják típusszám alapján)
trekking: Tourney > Altus > Acera > Alivio > Deore > Deore LX > XT
országút: 2200 > Sora > Tiagra > 105 > Ultegra > Dura-Ace

Duplán lassú vagyok ...

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#8805) INMOTEP válasza dqdb (#8804) üzenetére


INMOTEP
őstag

Igen , már lejöttek az adatok :U Kár érte ,pedig pont illet volna rá :)

(#8806) ludsimon válasza Xantomas (#8796) üzenetére


ludsimon
veterán

És lenne e kedved/időd egy mindennapi előre megbeszélt időpontban tekerészni egy lightos kis 60-80 km-t ebben az időben?

Mint rétisünék is tolják, szerintem egész jó lenne ha Pestiek is szerveznénk ilyet és szerintem ha elkezdjük ezt a mozgalmat akkor talán lesznek többen is akik csatlakozni fognak pl KrenAtesz az új outijával, vagy bárki akinek kedve van egy kicsit tekerészni. :)

Őszintén szólva az egyedüli tekeréshez valahogy már annyira nincs kedvem ilyen időben.
De ha lennénk többen akkor azért sokkal jobb lenne mert lenne kihívás (pl. tartani az eszeveszett tempót :D).

[ Szerkesztve ]

undefined

(#8807) xmad


xmad
őstag

szilikon spray szerintetek jó ötlet a teleszkóp becsúszóira?

marzocchi bomber mz comp villám van

(#8808) Misály válasza xmad (#8807) üzenetére


Misály
addikt

en teflonos lancolajat hasznalok, szilikonspary kerulnem

(#8809) xmad válasza Misály (#8808) üzenetére


xmad
őstag

mi a baj a szilikon spray-el?

(#8810) xdx@


xdx@
aktív tag

Sziasztok!
Időközben vettem én is egy új bringát, pontosan május 27-én.
Másnap, szombaton meg is kínoztam rendesen egy 30km-es túra közben, nagyon nagy sár volt, többször meg kellett állni mert szegény Alivio váltó elöl nem bírta a sok sarat.
A bicikli nagyon tetszik, bár a nyereggel még nem békültem ki. :)
Hamarosan rakok fel képeket a bringáról. :C

(#8811) Napfénysüti válasza xdx@ (#8810) üzenetére

Üdv itt is! :R

Használd egészséggel. :K

Més que un club!

(#8812) Zebu


Zebu
addikt

Nem készül valaki jövő héten balatonra bicóval?

Dunakesziről szeretnék letekerni egyet anyámékhoz, csak egyedül annyira nem mókás, bár ha nem társul senki, akkor nekivágok.

Eddig még nem nyomtam 40-50-nél többet egyszerre.
Ez most egy 133-mas lesz :)

Igazából kiváncsi vagyok hogy fog menni. Valójában azt sem tudom merre menjek :D
Főleg BP-en keresztül parázok.... nem tudom melyik utat válasszam, vag egyáltalán vezet-e bicóút Budaörsig.

Onnan Bicske lenne az irány, Székesfehérvár, majd onnan irány Balatonfűzfő :)
A régi hetesen nem szívesen poroszkálnék....

Van valakinek ezen a vonalon tapasztalata? Esetleg kedve lejönni? :D
Mondjuk nekem csak 1 árnyú az utam, visszafelé kb 1 hét múlva jönnék.

Egyáltalán mi mindent vigyek magammal egy ilyen hosszú útra?
Bele merjek vágni?:) Még nincs meg az országúti pumpám :D

SPD-re valami ötlet?

(#8813) Napfénysüti válasza Zebu (#8812) üzenetére

A Bicske - Fehérvár útvonalat valamennyire ismerem. Lovasberénytől tutira mert ott lakom. :)

Més que un club!

(#8814) xdx@ válasza Napfénysüti (#8811) üzenetére


xdx@
aktív tag

:D
Köszi, láttam te is vettél egyet, hasonlókat kívánok! :)

(#8815) Meme


Meme
aktív tag

ELADÓ 29ER BICAJ!!!

2011 Merida Twenty-Nine Lite 1000-D 399.000,- listaár

Használtan, szép állapotban 200.000,-
48cm / 19" vázméret

Szevasztok bogyókák!

(#8816) Xantomas válasza Meme (#8815) üzenetére


Xantomas
őstag

Hmmm... ki lehet próbálni, míg nem adjátok el?

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#8817) Ayg0 válasza Zebu (#8812) üzenetére


Ayg0
senior tag

20-án indulok Debrecenből-Bp-re, majd ha nem jön semmi közbe, egy nap pihenőt követően 22-én a Balcsira. nekem sincs útitárs, tehát ha gondolod...

útvonaltervek:

Budapest-Balatonkenese v1 / v2

még nem döntöttem el melyiken megyek, de nagy valószinűséggel az előbbi lesz a befutó, mert Budaörsön az exemnél szeretnék aludni.
nem mellesleg ez a rizikósabb útvonal: Biatorbágyig ~10km-t az 1-es főuton kell menni (remélem a rend őrei másfelé teljesítenek szolgálatot aznap :U) és a gmaps féle műholdkép szerint lesz benne egy ilyen "finomság" is. : )

dobj egy pü-t ha érdekel a dolog!

*mod: egy kérdés a szakavatottakhoz: mi a különbség a tracking és a cross kerók között, mert a gepida palettáját nézegetve nem sok eltérést látok? melyik hova jó?

[ Szerkesztve ]

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#8818) dudi6


dudi6
senior tag

Sziasztok! Vettem egy mini pumpát. Van rajta egy kis "kar", azt mikor kell kinyitni-becsukni?Ráteszem a szelepre(lecsukott állapotban)-kinyitom-felpumpálom-lecsukom-lehúzom?

(#8819) Ayg0 válasza Ayg0 (#8817) üzenetére


Ayg0
senior tag

párdon! trekking :B

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#8820) Meme válasza Xantomas (#8816) üzenetére


Meme
aktív tag

há má mé ne lehetne? :U

Szevasztok bogyókák!

(#8821) INMOTEP válasza Zebu (#8812) üzenetére


INMOTEP
őstag

Én egy ilyen útra pumpa kulcsok és gyors javító készlet nélkül nem indulnék el. Persze a kaján és az innivalón kívül :)

(#8822) szki válasza N.GÁBOR (#8798) üzenetére


szki
őstag

De irigyellek, hogy volt egy vihar arrafelé! Vagyis eső!

Mi meg csak a szelet kaptuk (olyan 30 km/h erősségű!). Rétisünnel tekertünk egyet a Kistolmácsi Tóhoz (Rétisünnek 2x60 km kb). Odafele még istenes volt a túra. De visszafelé engem kifektetett a szembeszél+meleg, és nem voltam szolidáris Rétisünnel, hogy hasonló szakaszt tekerjek vele vissza is:) Szóval egy szolid 55+20 km eddig a mai nap. Kíváncsian várom Rétisün beszámolóját, hogy boldogult a széllel...

dudi6: Ráteszem a szelepre nyitott állapotban-lezárom-felpumpálom-kinyitom-és egyszerre lerántom

(#8823) dudi6 válasza szki (#8822) üzenetére


dudi6
senior tag

Köszi a választ, sokat segített!

(#8824) N.GÁBOR válasza szki (#8822) üzenetére


N.GÁBOR
aktív tag

Igen, nagyon jól felfrissítette a levegőt. Egyébként épp arra gondoltam ma, hogy le a kalappal előtted. Csak egy 65-ös túrát csináltam, de iszonyúan elfáradtam. Persze volt szembeszél, de akkor is.:) A Te napi 2x50km-es teljesítményed....hát respect!:)

May the force be with you!

(#8825) Zebu válasza Ayg0 (#8817) üzenetére


Zebu
addikt

Szia!

Nagyon tuti lenne, de én legkésőbb 18-án indulni akarok... 22 már túl késő, mert csak erre a hétre lesz szabim.

A 2-es útvonalad kemény. Budakeszinek nem kis domb van felfelé! :) Elég sokat jártam arra kocsival... komoly.... bár talán kevésbé forgalmas. Időszakról függ.

Az 1-es úttal amúgy mi a para? Ott lehet bringával közlekedni szerintem.... Amúgy meg egész jó arra az út. Amit linkeltél nem olyan durva hely szerintem...

Én inkább a fővárosi utakon aggódom.... Krisztina körút... déli pu környéke... full szopó...

Pumpám sajna nem lesz addigra... nem érkezett meg az új.... :( Kollégámtól el akartam kérni a pumpáját, de sajna nem tudok vele összefutni.

Szerintem reggel 5-6 körül indulok majd Dunakesziről....

Útvonalterv 13 órát ír :) Remélem nem lesz annyi :D

[ Szerkesztve ]

(#8826) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Na hazajöttem Memétől.

Először is írok a Giant-ról. Ez nem a karbonvázas verzió, hanem alu vázas 6000-es széria. De valóban Reba Dual Air-es teló van benne és SLX felszerltség. Avid Juicy fékekkel.

Kipróbáltam, de nem estem hanyatt, hogy ez teleszkóp 50x jobb lenne mint a mostani. Sokkal könnyebb, jobban mozog, de pl, ha belementem egy kátyúba, ez is visszaütött. A hátuljáról ne is beszéljünk, mert ott nincs is teleszkóp. Ezek még nem is lettek volna kizáró okok, viszont az már az volt, hogy a váz mérete ugyanakkora mint a mostanimé. Ezt korábban is tudtam, de azt mondtam Meme, hogy a felső cső hossza az akkora mint egy 20" vázé. Ettől függetlenül nem volt kényelmes, összesen 1 cm-rel volt hosszabb mint a mostani, így ez kiesett. Megjegyzem, a fékek bitang jól fogtak. Kicsi tárcsák voltak rajta, de nagyon jól fogott.

Nos akkor ott volt a fully:

Kipróbáltam és egészen tetszett. Jó volt a mozgása, kb. mint AM800-as Meridáé.

Először is venember83-hoz szertnék szólni, mert tegnap azt írta, hogy a Black teló elmarad a Rebától. Hát Meme majdnem szétkapott amikor ezt kimertem ejteni a számon :D Azt mondta, van olyan jó, mint a Reba. Persze súlyban nehezebb, de mozgásban és tartósságban van olyan jó, mint RS. Erről lenne szó:KATT

Valóban jól mozgott, kár hogy a csillapítást nem lehet állítani, de lockolható szerencsére. A hátsó rugóstag nem lockolható, de a mozgása kellemes volt, nem pogózott a szelepnek és a túlnyomó tartájnak hála.

A fékek nem voltak túl erősek, be kell koptatni őket azt mondta Meme.

A forgópontokan minden csapágy ki lett cserélve. Lánc, hajtókat, fogaskeréksor is cserélve lett, Deore XT az egész a hajtókar kivételével talán. DT kerekek vannak benne, azt mondta Meme, hogy bika erősek.

Félretettem, kicsit gondolkozok, meg még van rajta pár beállítani való, de szerintem megveszem.

Erre a bringára, már Meme is azt mondta, hogy érdemes lenne megvennem. (Pedig nem ez volt az első bicikli amit mutatott)

Vélemény? :)

[ Szerkesztve ]

(#8827) Ariadne válasza N.GÁBOR (#8798) üzenetére


Ariadne
őstag

Attól függ, hol nézel körül. Ha például szombaton Salzkammergutban nézel körül, garantáltan a montisok lesznek többségben, és még milyenben... Több ezren... ;)

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#8828) Napfénysüti

Kint voltam tekerni, sikerült kissé túlvállalnom magamat.
Megőrült az Endomondo tracker nálam: [link] :D
Valójában a Lovasberény - Nadap és vissza utat tettem meg. :K

Més que un club!

(#8829) KrAt válasza ludsimon (#8806) üzenetére


KrAt
veterán

Lenne kedvem persze, még kicsit be kell járatni a bringát, aztán hajrá :)

(#8830) venember83 válasza Vasinger! (#8826) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor döntöttél, ez jó. Dönteni kell és bringázni, ennyi a lényeg. Azt amúgy fenntartom, hogy inkább egy Reba mint egy Black, ha másért nem, akkor azért, mert az én 67 kilóm alatt max rugócsere után mozogna jobban a Black, a Rebát viszont belövöd megfelelő nyomásra, aztán kalap. Ha neked megfelelt így a bringa, akkor nagyszerű.

(#8831) rétisün válasza szki (#8822) üzenetére


rétisün
veterán

na, én is hazaértem, némi városi tekergéssel 119.8 km lett a vége.
miután elköszöntünk, még hernyék előtt betoltam egy müzliszeletet, csak úgy menet közben. aztán a hernyéki temetőben még egyet, amíg kerestem a kutat. itt vettem vizet, mert úgy gondoltam, nem kéne kiesni petrikeresztúron (ott van legközelebb kék kút) a lendületből(?) :D

18:02 perckor tértem le a 75-ösről petrikeresztúr irányába, 18:50-kor lőttem ki a trackeket az alsóerdei kerékpárút gellénházához közelebbi végén. az utolsó pár 100 méteren még megtoltam egy kicsit 32-33-al, hogy 18:50-re odaérjek :DDD

igazából petrikeresztúr előtt/közben/utána, azon az emelkedőn volt nagyon durva a szembeszél az emelkedővel párosítva, máshol annyira nem.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#8832) SOAD19


SOAD19
addikt

Hali!

Már nézegetem a következő bicajomat, ami sajnos úgy tűnik, csak jövőre jön össze. És elgondolkodtam, hogy mi lenne, ha egy 29er lenne az (annyira dicsérik a 29er-eket). Csak nem tudom, hogy lenne-e értelme, ha elsősorban városban használnám, mert az olvasottak alapján talán inkább a terepen jönnének ki a 29"-os kerekek előnyei, de lehet tévedek. Meg nem épp a hozzám hasonló kis termetű (167 cm) egyének ajánlottak. Szerintetek maradjak a hagyományos 26"-osoknál vagy... Bár kicsit felárasak a 29er-sek, jobb felszereltségű 26"-os vehető adott összegért.

Köszi! :R

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#8833) Ariadne válasza SOAD19 (#8832) üzenetére


Ariadne
őstag

Főleg városba nemhogy nem 29-est, de még csak nem is 26-ost érdemes venni, hanem 28-ast, konkrétan crosst...

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#8834) Napfénysüti válasza Napfénysüti (#8828) üzenetére

Most nézem hogy mentem 46km/h-ával lejtőn, lehet kicsit felelőtlen voltam sisak nélkül montival. :B
Szegény barátnőm meg annyira aggódott hogy utánam jött kocsival később. :)

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#8835) szki válasza rétisün (#8831) üzenetére


szki
őstag

Akkor szerencsésen hazaértél egy 120-asról:R
Az a petrikeresztúri emelkedő szép hosszú, és egy viharos szembeszéllel megspékelve emlékezetes élmény. Volt hozzá szerencsém nekem is párszor:)

Nem nyugodhattam, így 19:20-kor elugrottam a 10 km-re lévő abc-be macskakaját venni:) Oda-vissza oldalszél, és kellemes hőmérséklet a 17 óraihoz képest. Erőlködés nélkül a szokott tempót hoztam. Még inni is elfelejtettem út közben. Szóval marad a kora reggeli és esti tekerés nekem, mert nem bírom kánikulában a Te tempódat:)

(#8824) N.GÁBOR : Jelentem most érkezik ide a vihar Nyugat-Zalába. Igazából esőben akartam tekerni most este, de gyorsabb voltam a viharnál:)
A Tour de Zala kihívásom folytatódik. Egyre fogynak a közeli települések, ahol még nem tekertem:)

[ Szerkesztve ]

(#8836) dqdb válasza Napfénysüti (#8834) üzenetére


dqdb
nagyúr

Szegény barátnőm meg annyira aggódott hogy utánam jött kocsival később.
Saját szervizkocsi, ezt nevezem :P Menjél terepre, és muszáj lesz neki bringával utánad menni :) Sisakot vegyél.

SOAD19: alacsony vagy valószínűleg egy 29er-hez, és gyenge is. Városban körülbelül az előnyeinek 0%-át használnád ki, cserébe a divatfelárat ki kellene érte fizetni. Ha csak városban közlekedsz, akkor egy merev villás cross/egysebi a te bringád.

Amikor először láttam Xantomas 29-es Superiorját, akkor ránézve megjegyeztem, milyen szép merev villás városi bringát lehetne építeni ebből a vázból. Az arckifejezését fényképezni kellett volna :DDD A szememnek a montis geometria tetszik igazán, de egy ilyen hibrid csak jól nézne ki, a célnak nem lenne ideális. Még szerencse, hogy a Bad Boy-t látva is csöpög a nyálam :B

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#8837) Napfénysüti válasza dqdb (#8836) üzenetére

Ugye , jobb mint a Touron egy egész autó csak értem. :DDD
Amúgy ezeken az emelkedőkön nagyon kimerültem szerintem ez így hirtelen mint abszolút újoncnak sok volt. Egy helyen kénytelen voltam tolni is mert már majdnem lefordultam a bringáról de dacból próbáltam nyomni azért. :B

Més que un club!

(#8838) Xantomas válasza dqdb (#8836) üzenetére


Xantomas
őstag

Pedig nem rossz ez a bicaj, egy vékony gumival se. Hülyén néz ki, de használható, de nem erre tervezték.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#8839) dqdb válasza Xantomas (#8838) üzenetére


dqdb
nagyúr

Szép az a bicaj, városban sem lenne rossz, de virsli közeli gumival már nem lenne az igazi. Az arányok nem stimmelnének, bár jó kis ballonos Big Apple-lel meggondolandó. Nem kicsit kerekedtek el akkor a szemeid, hidd el :)) Friss, büszke, ropogós 29er tulajdonos előtt helyből szentségtörést követek el a harmadik-negyedik mondatommal :)

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#8840) ludsimon


ludsimon
veterán

Hát igen, itt sírtunk nem jó nekünk ez az esős, szeles piszok idő.
Hát megkaptuk. :D

undefined

(#8841) SOAD19 válasza Ariadne (#8833) üzenetére


SOAD19
addikt

Tudom-tudom, hogy cross az alkalmas a városban, de a mtb formavilága sokkal jobban bejön, bár már láttam, azért pofás cross-okat is.

dqdb: Merev villa?! Kizárt! ;] Múltkor lock-oltam az eleve se nagy minőségű teleszkópomat (RST Capa ML) és rájöttem, hogy nekem kell teleszkóp. :K

Akkor, leteszek a 29er-ről... :R

Joccakát! :R

[ Szerkesztve ]

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#8842) szki válasza Napfénysüti (#8837) üzenetére


szki
őstag

"Amúgy ezeken az emelkedőkön nagyon kimerültem szerintem ez így hirtelen mint abszolút újoncnak sok volt. Egy helyen kénytelen voltam tolni is mert már majdnem lefordultam a bringáról"
Szerintem azon a 2000 méteres emelkedőn mindenki lefordult volna :DDD
Nem értem az Endomondo tévedését.

(#8843) Rhino666


Rhino666
őstag

Üdv ismét!

Emeltem a tétet. Úgy néz ki, 50k-ból nem kapok olyat, ami nekem kellene. :((

Ezeket találtam 60k-s keretből:

- Kross Hexagon V3 53.900Ft
- Ferrini R1 58.800Ft
- Dema Pagas 58.900Ft
- GT Agressor 2010 59.900Ft
- GT Agressor 3.0 2011 59.900Ft
- Magellan Hydra Tx 2010 54.900Ft
- Magellan Draco 2009 Altus 59.900Ft

Melyikeket ajánljátok? :R Esetleg alternatívák shifter váltós MTB-re 60k-n belül? :))

Üdv:
Rhino666

PS: A GT ígéretesnek tűnik, de azt olvastam, hogy ezek a nagyon alap modellek sz@rok ennyiért. A Magellan médin Magyar, dobd el hamar?! :F A többiről meg fogalmam sincs. :B

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#8844) Napfénysüti válasza szki (#8842) üzenetére

Fogalmam sincs miért csinálta de ha jól látom akkor hülyült meg mikor megálltam és pause-t nyomtam. Na onnantól jött a káosz a Velencei tó közepéig. :D
Látom bejelöltél, visszaigazoltalak. :R Sajnos tegnap hazafelé adódott technikai problémám ami hátráltatott. Kilazul a nyeregcső gyorskioldója és nem volt nálam imbuszkulcs hozzá. Így 200m-enként meg kellett állnom újraállítani annyira mozgott. :(
Azt hiszem hamar kell szereznem egy normális készletet amit mindig magammal tudok vinni.
Mit ajánlotok emészthető áron?

Més que un club!

(#8845) Tamoo válasza Rhino666 (#8843) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Máskor inkább linkeld őket hogy ne kelljen keresgélni az alkatrészlistát, mert fejből szvsz senki nem fogja vágni.
Öcsémnek régebben egy darabig Draco-ja volt, a silány felszereltség ellenére nem volt az olyan rossz gép. [link] Bár a teleszkóp semmit nem mozgott ki.

Szerk.: Amúgy meg a Magellanok semmivel sem rosszabbak mint a többi, ez is Made In Taiwan.

[ Szerkesztve ]

(#8846) Rhino666 válasza Tamoo (#8845) üzenetére


Rhino666
őstag

Tervben volt, de mire linkesíteni akartam, már lejárt a szerkesztési idő. :B

Linkek:

- Kross Hexagon V3 53.900Ft
- Ferrini R1 58.800Ft
- Dema Pegas 58.900Ft
- GT Agressor 2010 59.900Ft
- GT Agressor 3.0 2011 59.900Ft
- Magellan Hydra Tx 2010 54.900Ft
- Magellan Draco 2009 Altus 59.900Ft

:))

Többet nem találtam, kb. minden máson markolatváltó van. :(((

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#8847) venember83 válasza Napfénysüti (#8844) üzenetére


venember83
nagyúr

[link] - itt keresgélhetsz zsebszerszámot, ami mindig nálad lehet, és tartalmazza a szükséges imbuszkulcsokat. Nekem egy régebbi olcsó Kellys van, nem valami minőségi darab, de út melletti sürgős szereléshez elegendő.

(#8848) Napfénysüti válasza venember83 (#8847) üzenetére

Köszi.

Összeállítottam magamnak egy listát hogy mit akarok majd még beszerezni belinkelem és ha van olyan kedvű rutinos bringás aki átnézné attól örömmel fogadok el tanácsokat ha valamelyiken változtassak. :R
kiegészítő 1
kiegészítő 2
kiegészítő 3
kiegészítő 4
kiegészítő 5
kiegészítő 6
kiegészítő 7
kiegészítő 8

Més que un club!

(#8849) belaazallat válasza SOAD19 (#8841) üzenetére


belaazallat
addikt

Egy ilyen cross-hoz mit szólnál?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#8850) Cathfaern válasza Napfénysüti (#8848) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ennek a láncvillavédőnek mi értelme van? :F Mármint persze értem, hogy elvileg mire jó, de van gyakorlati haszna?

Más, sisak:
Érdemesebb bicikliboltban venni ezt is, ahol kisebb a választék, de talán minőségibb darabok, vagy jobb pl. Decathlonban ahol nagyobb a választék (jobban fejemre valót találok).

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.