Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:52

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5661) rétisün válasza Ariadne (#5658) üzenetére


rétisün
veterán

nem úgy értettem, hogy mindenki tartson fenn egy bringaszerelő műhelyt otthon, speckó szerszámokkal :N
nincs azzal semmi gond, ha valaki a bicajozásból csak a bicajozást csinálja, a szerelés részét meghagyja szakembernek. (lehet, hogy jobb is, mert több kárt csinálna, mint hasznot :D )

azok nevében írtam (mint pl. Xantomas is) akiknek megvannak a szükséges szerszámok, a kellő akár saját kárunkon megszerzett :D tudás ahhoz, hogy megcsináljuk a bringán, amire szükség van. ezzel együtt természetesen nem tartom magam szakembernek bicajszerelésben, sőt, simán elviszem én is a szervízbe (télen pl. a kona kapott egy hátsóagy szétszedést, pucolást, zsírozást nálam hozzáértőbbtől) de amit lehet/tudok, inkább megcsinálom magam, mert (ahogy Xantomas fogalmazott) szeretek legózni :))

aztán most már össze kéne kapni magam, és végre bicajratenni a s***emet, ha már egész héten nem tudtam bicajozni. csak a tegnapi sörök ne kiabálnának még mindig a fejemben :((( (igen, tudom, senki se ütött, hogy sörözzek, magamnak köszönhetem :DDD )

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.