Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:52

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) DemonDani


DemonDani
addikt

Rock Shox Reverb :Y na ez már teleszkópos nyeregcső :D

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#5252) dqdb válasza DemonDani (#5251) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ez a teleszkópos nyeregcső nem ugyanazt a célt szolgálja, mint a rugós nyeregcsövek. A feladata az, hogy all mountain felhasználás esetén a hegyre felérve ne kelljen leszállni a bringáról és hosszasan szórakozni azzal, hogy a lejtőzéshez alacsonyabbra állítsd a klasszikus XC magas nyeregpozíciót, hanem mindezt a kormányról egy gombbal vagy a nyereg alatt egy karral vezérelve meg tudod tenni.

[link]

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#5253) DemonDani válasza dqdb (#5252) üzenetére


DemonDani
addikt

komoly cuccok...
persze feltétlezem van valamennyi csillapítása, vagy ilyesmit egyáltalán nem csinál?

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#5254) raczger válasza Dirtyz (#5238) üzenetére


raczger
őstag

Mennyit is mentél pontosan? Én sajnos majdnem csak a legvégéről tudtam indulni, ugyhogy a hivataloshoz képest 5 perccel kevesebbet mutatott a kmóra nekem (4:16).

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#5255) zabcs80 válasza DemonDani (#5253) üzenetére


zabcs80
tag

Van szerencsém ilyesmit használni, semmit nem csillapít. De mókás kormányról leengedni a nyeregcsövet.

(#5256) venember83 válasza zabcs80 (#5255) üzenetére


venember83
nagyúr

Hasznos is, ha AM gép van alattad. :K

(#5257) hefi_


hefi_
csendes tag

Felkerültek a hivatalos Szilvásvárad Maraton 2011 pályafotók

(#5258) zabcs80 válasza venember83 (#5256) üzenetére


zabcs80
tag

Főleg, ha eszedbe jut, hogy ilyen nyeregcsöved van. :)

[ Szerkesztve ]

(#5259) DemonDani válasza zabcs80 (#5258) üzenetére


DemonDani
addikt

ez elég árulkodó :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#5260) Xantomas válasza Misály (#5242) üzenetére


Xantomas
őstag

Én is fenntartásal vagyok az Suntour felé, de ez van.
Nagyon szemezek egy Epiconnal, szeretnék itthon villát venni, már csak a gari miatt is, és nagyon más nem jöhet szóba 29er témában.
Manitou nem kapható, RST M29 hiába létezik, hozzánk nem hozza be a nagyker, csak papíron (ráadásul kva nehéz a 2,7 kilójával) RS-ból Dart van (végülis teszi a dolgát, csak kikopott, nagy érvágás, hogy a belseje műanyag).
A Rebák 140E-től indulnak felfele, Recon 80tól.
Annyiba kerül a Tora, mint az Epicon, fél kg különbség van köztük, az Epicon javára.Tora hátránya, hogy a láb belső része ugyanúgy műanyag, viszont a becsúszó nagyobb felületen fekszik fel, mint a Dartnál, így tartósabb. Több vele a tapasztalat, könnyebb a szervíz alkatrészek beszerzése. Az Epicon viszont karbantartásigényesebb (lévén hogy levegős), szebben mozog, viszont elvileg (gyakorlatban még nem bizonyított) tartósabb az anyaghasználat miatt.

Tora: [link]
Epicon: [link]

Nincs festve a becsúszó, még egy + pont, viszont mindenképpen kell hozzá agyat cserélnem, és akkor már komplett kereket cserélek, első hátsót, ráadásul korrekt áron még találtam is komplett használt szettet. [link], amiben nemes egyszerűséggel agyat cserélek egy 15mm-es átütős SLX-re. (és még új küllők se kellenek, mert a az agy méretei, furattávolságok, küllőperem egyeznek)

A mostani kerekeimet, villát, meg kiárulom, de előtte pedig a biliből kell kivennem a kezem.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#5261) dqdb válasza DemonDani (#5259) üzenetére


dqdb
nagyúr

Szerintem még nem volt olyan, aki nem egy húzósabb emelkedő közepén jött rá arra, hogy elfelejtette lockolni a telót, és olyan sem, aki nem lefelé száguldozva jött rá, hogy lockolva maradt.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#5262) zabcs80 válasza DemonDani (#5259) üzenetére


zabcs80
tag

Kb. 5 esetből 4x biztos nem engedem le a nyerget. :)

(#5261) dqdb : Ez így van. :)

[ Szerkesztve ]

(#5263) DemonDani válasza dqdb (#5261) üzenetére


DemonDani
addikt

régi jó öreg RST-mnél a mechanikus lockot már 1m után észrevettem ;]
amúgy igen előfordul az ilyen :K de nem is mtam hogy nem, de ő szavaiból azt veszem ki hogy egyáltalán nem engedi le, persze lehet rosszul értem, és amit most hegesztett alám ott is úgy hangzik ;]

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#5264) DemonDani válasza Xantomas (#5260) üzenetére


DemonDani
addikt

Amúgy elvileg asszem Recon ellen menne az Epicon "tudásában".
Persze hogy mindenki szivesebben venné a Rock Shoxot, de a Torához hasonló "képességű" Raidon-t a Dart árában vettem meg, lehet jobb lenne egy Tora, sőt szinte biztos, de nem annyival hogy megérjen kiadni érte egy Epicon árát...

Suntouroknál szerintem csak nem fizeted meg a nevet. összeségében, kevés a minőségi vonzata...

kiestem az 5percből bocsi

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#5265) Xantomas válasza DemonDani (#5264) üzenetére


Xantomas
őstag

Én se szívesen adnám ki érte azt a közel 65e ft-ot, de egyszerűen nincs más. Dart3 is 35E Ft-ért van, és azzal cseverből vederbe lépek, nem látom értelmét cserélni. Ha Dart-ra lenne szükségem, inkább csak kicserélném a lábat.
Raidon 100g-mal nehezebb is, mint a Dart, ráadásul nem hiszem, hogy sokkal tartósabb.

Az Epicon mellett a súlya van, jó lenne a gépről, a kerékcserével együtt azt a közel 1kg-ot lefaragni, meg kezd az idegeimre menni, terepen, kis áttéten visszaforduló, elforgó SilentCloutch-os agy. Amilyen jó, hogy nincs hangja, terepen megállva, újra elindulva nagyon rossz, hogy a hajtómű csinál egy negyed fordulatot, mielőtt reteszel.
Szeretnél elindulni, belépsz az egyik SPD-be, de nem tudsz, mert nincs ellenállása, nem kattan be, ott van a holtponton a lábad, esélytelen elindulni. Fel kell váltanod nagyobb fokozatba, hogy nagyobb legyen az áttétel, kisebb a holttere a reteszelésnek.

Városba, és nagy áttétel mellett zseniális, ráadásul nem fenyeget az, hogy tönkremegy, de kb hasonló hatása van, mint mikor kontrával fékez az ember, és az agyban utána kell egy negyed fordulat, hogy visszaforduljon menetes csiga, és reteszeljen.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#5266) raczger válasza raczger (#5254) üzenetére


raczger
őstag

Megvagy, 29 másodperccel előbb, a mindenit, majdnem megvoltál:D
Megtaláltalak egy képen: [link]

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#5267) fidig


fidig
tag

Vettem tegnap egy Sigma Quadro lámpát. Remélem jó lesz. A fénye is jónak tűnik...
Véleményetek róla?

A remény hal meg utoljára...mert ő a gyilkos :)

(#5268) DemonDani válasza Xantomas (#5265) üzenetére


DemonDani
addikt

2208g a Raidon, biztos nincs 100g nem mintha sokat számítana ez még határeset különbség, mid van most?

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#5269) Xantomas válasza DemonDani (#5268) üzenetére


Xantomas
őstag

Ahha, ne a 26"-osat nézd, hanem a 29er villákat ;)

Raidon: [link] 2350g
Dart 3 [link] 2263g

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#5270) Muton


Muton
addikt

Mivel te vetted, szerintem neked kellene véleményt írni róla, nem? :DD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#5271) fidig válasza Muton (#5270) üzenetére


fidig
tag

Ha jól sejtem nekem szól :)
Igen, csak még nem teszteltem igazán...
Vélemény = tapasztalat :) csak hogy mire számítsak :)
Amúgy a negyedik emeletről egész jól megvilágította az udvart, ezért bízom benne, hogy amire nekem kell, arra teljesen megfelelő lesz...

A remény hal meg utoljára...mert ő a gyilkos :)

(#5272) DemonDani válasza Xantomas (#5269) üzenetére


DemonDani
addikt

jó könnyű az a Dart 3 :K Mondjuk itt nem a minőség jele a könnyebb súly, Tora már 2352g
feltételezem a 28mmes becsúszok segítenek be a súlyban, ettől nem rossz de én biztos kihagynám, szerintem nem csalódnál az Epiconban.

Most itt kíváncsi lennék Meme véleményére, de sosem jár erre mikor kéne :U

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#5273) DemonDani


DemonDani
addikt

Video a Van Hulsteijn keráról, nagyon vad

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#5274) fidig


fidig
tag

Valaki tud itt németül?? Kérem jelezze gyorsan :)))

A remény hal meg utoljára...mert ő a gyilkos :)

(#5275) XP NINJA


XP NINJA
őstag

én ezt az ebike-ot eléggé megutáltam, sosincs semmi a beszálltónak se. esetleg más hely ahonnan rendelhetnék? ilyen olcsó jofféle?

(#5276) Xantomas válasza XP NINJA (#5275) üzenetére


Xantomas
őstag

A beszállító, az konkrétan a nagyker. Ha ott nincs, akkor máshol se lesz, legfeljebb készleten, de azt meg nem igazán szeretik a boltok bővíteni, mert hatalmas lutri.

Ha itthon nincs, marad a külföldről rendelés, de akkor vagy bukod a garit, vagy szinte lehetetlenné teszed.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#5277) dqdb válasza XP NINJA (#5275) üzenetére


dqdb
nagyúr

Szerinted a többi bolt (kivéve ha esetleg neki véletlenül raktáron van, de ez nagyon esetleg, hiszen egy éves életciklusú rendszerben drága feleslegesen nagy készleteket tartani), nem ugyanattól a hivatalos importőrtől rendelne? Vagy várakozzál, vagy próbálj meg abból rendelni, ami elérhető, vagy rendelj külföldről. Néhány bolt is ezen utóbbival próbálkozik, ha megunja a nagyker sokadik ígéretére várakozást.

Xantomas: 3 másodperc, tanuljál fórumozás helyett :))

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#5278) XP NINJA válasza dqdb (#5277) üzenetére


XP NINJA
őstag

megrendelek kb 20 terméket amik zöld kosár / 24 órás, és erre a fele nincs a beszállítónak sem :W :W :W

de nem szólnának ám, várjak a semmire 1 héten keresztül, és még énk érdeklődjek utána.

[ Szerkesztve ]

(#5279) Xantomas válasza dqdb (#5277) üzenetére


Xantomas
őstag

Kiszellőztetem az agyam. Kicsit kiborultam a mai vizsga után. nem sok kellett, hogy ne tépjem le a frászba az egész sor lambériát...

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#5280) Nyugdíjas válasza XP NINJA (#5275) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Olcsó is legyen, meg készlet is legyen. Ingyen ne szereljék be neked ?:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#5281) sanzi89 válasza XP NINJA (#5278) üzenetére


sanzi89
addikt

Az ebike ilyen. Esetleg meg lehet próbálni a bikemarket-et. A többi helyet amit találtam vagy drága, vagy nincs választék. A választék valós elérhetősége az már más tészta...

@Nyugdíjas
Szerintem ne szereljék be, de amit vállaltak azt teljesítsék. Még februárban nézelődtem állítható stucni iránt. Kinéztem a Bikepositive DownTown stucnit. Akkor az ebike-al arra jutottunk, hogy ebben az évben 99%, hogy nem lesz ilyen. Választottam másikat, de a webshopban még mindig fent van a termék piros kosárkával. Kérdem én, hogy miért?

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#5282) dunc válasza Nyugdíjas (#5280) üzenetére


dunc
nagyúr

Szerintem igen ha zöld kosaras akkor legyen is ennyi,nem értem miért írod ezt ? Örüljenek,hogy vásárolnak ,és is megjártam velük. (volt egy visszaigazolt szállítás időpont ,és nem hozták pedig arra a napra szabadságot is kellet kivennem ) Én hanyagolom az e-bike-ot mert egy megbízathatatlan tróger banda.

Más a nagy sdp akció is egy rakat sz@r nincs,illetve nincs méret a legtöbb szereplő bolt esetébe,de persze egyből felajánlanak valami más cipő +pedál kombót ,persze nem akciós áron.

[ Szerkesztve ]

(#5283) dqdb válasza XP NINJA (#5278) üzenetére


dqdb
nagyúr

Én egyszer rendeltem tőlük, 15-18-féle cikket, mindezt karácsony előtt 1 héttel, és megjött 3 nap alatt, szóval elégedett vagyok velük. Ugyanígy a közös alapokkal rendelkező RideBike-kal is.

[link]
Rendelj innen, ha nem akarsz a magyarországi készletektől függeni, de szerintem ezzel a bolttal még senkinek sincsen tapasztalata.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#5284) rétisün válasza dunc (#5282) üzenetére


rétisün
veterán

én már többször is rendeltem ebike-ról, és ha nem is 100%-osan, de azért meg vagyok velük elégedve. egyszer volt, hogy némi e-mailezést kellett folytatni a megrendelt cuccal kapcsolatban, hogy most akkor ténylegesen van-e vagy nincs, mi lenne helyette. viszont olyan is volt (az üzletszabályzattal ellentétben) hogy e-mailes érdeklődésre beszerezték a cuccot, ami fent sem volt a honlapon, illetve amikor jött az e-mail, hogy feladták a cuccot, akkor másnap itt is volt a csomag.
szóval én a "megbízathatatlan tróger banda" kifejezést nem használnám velük kapcsolatban.

ha már webshop: a probike-tól rendelt már valaki? ha igen, hol/hogyan lehet rendelni, nem találok rá semmi ualást :B (sőt, most az oldaluk se jön be :( )

(#5283) dqdb: én is nézegettem, a honlap szerint elég jó készletük van, kérdés mennyire megbízhatóan küldik, amit rendelsz.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#5285) dunc válasza rétisün (#5284) üzenetére


dunc
nagyúr

Az e mail stb rendben volt,és jeleztek ahogy kell csak a csomagot (komplett kerékpárt) vártam hiába,és még csak nem is jelezték nekem kellett kideríteni mi a helyzet.Nekem a feleslegesen kivett szabadság 6-7 ft kárt okozott,tehát az én szemembe azok.
Ha neked jó akkor hajrá !!!

[ Szerkesztve ]

(#5286) Misály válasza dqdb (#5277) üzenetére


Misály
addikt

Csak jeleznem hogy, ezt a crc is szereti due in stock termekekkel eljatszani.

(#5287) venember83 válasza dunc (#5282) üzenetére


venember83
nagyúr

Ezért talán inkább a futárcég a felelős, nem? :U

(#5288) Nyugdíjas válasza dunc (#5282) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

És micsináljanak ha nincs? Gyártsanak neked? :)Milyen módon képzeled el, hogy ők folyamatosan at-the moment szinten tudják követni a nagykerek készletinfoját? Még szakmabeli (számtech.-re gondolok) esetében sincsen ez megoldva. Elképzelem a kerékpáros nagykerek mekkora gondot fordithatnak erre. Ez az "örüljenek hogy vásárolok" számomra abszolút felháborító. Szerinted ott a te rabszolgáid dolgoznak?

Vannak egyébként boltok ahova bemész, azt' van nekik. Jaaa, hogy 500ft-al drágább? Hátkérem aki fogához veri a garast az vállaljon valamiféle kockázatot.

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#5289) dunc válasza venember83 (#5287) üzenetére


dunc
nagyúr

"Ez az "örüljenek hogy vásárolok" számomra abszolút felháborító. Szerinted ott a te rabszolgáid dolgoznak?"

Nem de a mai világba az a minimum,hogy normálisan kiszolgálnak. Visszakérdeznék !!!
Ők tesznek nekem szívességet,és én legyek hálás,hogy vásárolhatok ?

"És micsináljanak ha nincs? Gyártsanak neked?" Nem de ha zöld kosaras akkor az legyen,nem érdekelnek az adminisztrációs problémáik ! :)) És ha már szállítási időpontot adnak abban az esetbe azért talán megnézik,hogy van -e ,nem ?

[ Szerkesztve ]

(#5290) dunc válasza Nyugdíjas (#5288) üzenetére


dunc
nagyúr

"Vannak egyébként boltok ahova bemész, azt' van nekik. Jaaa, hogy 500ft-al drágább? Hátkérem aki fogához veri a garast az vállaljon valamiféle kockázatot."
Te kiről beszélsz ? Inkább vásárolok helybe drágábban, minthogy rendelgessek ,de ha nincs helyben akkor kénytelen vagyok. Kicsit szállj magadba kérlek,és nem rakj be 500ft kodó kategóriába .

[ Szerkesztve ]

(#5291) Nyugdíjas válasza dunc (#5290) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

ide valami csunyát irtam,de inkább hagyjuk:)

Egyébként egy kis időt még szánok rád, hátha megértelek.:) Végülis kajaszünetben vagyok.
Te mit szólsz, ha neked is ezt fogják majd mondani valamire, hogy nem érdekel senkit a te problémád? TE életedben nem követtél még el hibát gondolom...

MÁS: Irják ők, hogy a zöld kosaras termékeket kötelezően vállalják, hogy azonnal van? Kérdezem.. Nem tudom, mert ha nem akkor nem is tudom minek az alapján háborodsz fel. Mert felháborodni azt mindenki tud. Kis megértés tanusitani nehezebb. De szerintem egyébként valamivel jobb. Ne legyünk már ennyire a fogyasztói társadalom bábjai, hogy ha valamit nem kapunk meg a pénzünkért dühösek leszünk. Tényleg itt tartunk? Ezek tárgyak. Tárgyak ember... semmi értékes, csak tárgyak.
Nem szállok sehova, én sem vagyok a te szolgád :)

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#5292) dunc válasza Nyugdíjas (#5291) üzenetére


dunc
nagyúr

Írd be nyugodtan,legfeljebb kiosztalak. :)

A zöld kosáron már rég túl voltunk,volt fix szállítási nap ,amire mint írtam szabadságot kellet kivennem. (feleselgessen) Amivel nekem anyagi kárt okoztak ,sőt nem jelezték,hogy tárgytalan,vagy máskor érkezik. A problémám ennyi volt nem több. Viszont ha valamit vállal egy bolt,vagy webshop akkor azt vagy teljesíti,vagy jelzi,hogy problémába ütközik,és változás lesz. Ez elvárható nem ?

[ Szerkesztve ]

(#5293) Nyugdíjas válasza dunc (#5292) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nem menne az neked ugysem :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#5294) dunc válasza Nyugdíjas (#5293) üzenetére


dunc
nagyúr

Kóstolj be és meglátjuk. :P
Amúgy off off,go privát.

[ Szerkesztve ]

(#5295) Cathfaern válasza Nyugdíjas (#5288) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Jogos, OFF itt tényleg, nem szóltam :)

[ Szerkesztve ]

(#5296) dunc válasza Cathfaern (#5295) üzenetére


dunc
nagyúr

Amikor írtam nekik a megrendelés lemondását ,azt írtam "majdnem vásárló" ezután írtak,és közölték,hogy a jövőbe mindent megtesznek,hogy ne csak majdnem vásárló legyek.
Nyugdíjas fórumtársnak van egy kisebbségi, "nem vagyok rabszolga beállítottsága"....Nyílván osztja az élet,és lázad a szentem.

"gy is van. ilyen az ha az ember kétkezi munkás. Nem lehet mindenki mérnök, meg manager, meg informatikus, meg tudomisén. Nade majd kinövöm."

Nem kell kinőnöd ,csak ne skactujáz be senkit. (én a szolgáltatás ágazatba tevékenykedek,a munka erős lenne. :)) )

[ Szerkesztve ]

(#5297) Nyugdíjas válasza dunc (#5296) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Igy is van. ilyen az ha az ember kétkezi munkás. Nem lehet mindenki mérnök, meg manager, meg informatikus, meg tudomisén. Nade majd kinövöm.

Amugy nem oszt, csak mindig meglepődök milyen érzéketlenek tudnak lenni az emberek. Érdekelne mit szolgáltatsz ilyen hozzáállással. Már csak azért hogy nehogy otthagyjak egy kicsike kis pénzt is.
Lehet hogy nekem kisebbségi akármim van,de neked meg felsőbbrendűségi. Az is para:)
Egyébként még mindig nem irtad meg nekem, hogy vállalják-e valahol kötelezően, hogy a zöld kosaras ügyek vannak azonnal.

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#5298) dunc válasza Nyugdíjas (#5297) üzenetére


dunc
nagyúr

"Amugy nem oszt, csak mindig meglepődök milyen érzéketlenek tudnak lenni az emberek. Érdekelne mit szolgáltatsz ilyen hozzáállással. Már csak azért hogy nehogy otthagyjak egy kicsike kis pénzt is."
Nem érzem ,magam érzéketlennek ,és toleráns vagyok,viszont ha a pénztárcámra,a szabadidőmre megy a dolog az nem tetszik. (koporsókat árulok :)) ) Amúgy számtech.

"Egyébként még mindig nem irtad meg nekem, hogy vállalják-e valahol kötelezően, hogy a zöld kosaras ügyek vannak azonnal." Ezen már regés rég túlvágyunk,írtam már,hogy fixálva volt a szállítási nap.

Jó hosszú a kajaidőd,te mit is csinálsz ? Jahh szakszervezet ? :)) :C

[ Szerkesztve ]

(#5299) Nyugdíjas válasza dunc (#5298) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ilyen ez állami helyeken.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#5300) dunc válasza Nyugdíjas (#5299) üzenetére


dunc
nagyúr

Ezért "halad" ez az ország....Jó nagy seggberúgást fogunk kapni. :)) A sok off miatt.

De,hogy ne legyen full off,most indulok egy kis estébe nyúló tókörre. :))

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.