Hirdetés

Aktív témák

  • Jeannie

    aktív tag

    válasz sanyixXx #2495 üzenetére

    Tőled? Neked? Születésnapra életet ajándékozni becsülendő dolog :))

    Kephamos: Szerintem ha eközött és az U lakat között kell dönteni, akkor az U lakat egyértelmüen. Nagyon kevés hely van ahová ne tudnád azzal is kikötni, ahová meg nem fog menni azzal, ezzel az összecsukható izével sem. Egy nagyobb méretű U-val simán át tudsz bújni a kerítés rácsai közt, biciklitárolóban, ami meg olyan vékony hogy nem fér át közte a lakat, ahhoz meg ne kösd a bringát, villanyoszlop és korlát még ott is van ahol biciklitároló nincs. Könnyebben is magaddal viszed, a vázra fixen fel lehet szerelni, nem veri szét a vázat, nem zörög, nem kell széthajtogatni, és sztem sokkal jobban véd mint ez a colostok :DDD Én napi közlekedés szinten használom a bringát a belvárostól Vecsésig, sehol nem volt olyan gond hogy ne tudtam volna kikötni valami fixhez a gépet, azért mert nem volt elég vékony/hajlékony a lakatom. De az is fontos hogy mindig szem előtt legyen a gép, pár percnél többre ne hagyd magára. Egy csomó helyen be lehet vinni az épületekbe is, és az autós parkolókban is figyelnek rá.

    [Szerkesztve]

Aktív témák

Hirdetés