Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106451) TeeBee73 válasza daninet (#106443) üzenetére


TeeBee73
addikt

Szívesen! ;]

MOD:storm3: a Revilution OS is csodát tesz a régi masinákkal. (Kollegina Lenovo G500-asán, meg anyámék régi Samu C2D-es laposán tesztelve.)

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#106452) storm3 válasza daninet (#106449) üzenetére


storm3
senior tag

Letoltottem, csinaltam belole bootolhato usb-t, liveban megneztem amit akartam,jobban fut -viszont a particiokkal gondban vagyok, mert csak a "c"-re szeretnem telepiteni. Most epp az adatokat mentem le ami kellhet,aztan rauszitom. :-) Remelem oké lesz.:-)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#106453) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

Sziasztok!

Szeptember elején töltenénk néhány napot Kecskeméten. Tudnátok ajánlani éttermeket-gyorsbüféket? Nem puccos helyekre gondoltam, hanem hambi, pizza, esetleg menüs-önkiszolgáló étterem, cukrászda, reggeliző hely.

Tudom, hogy ízlés dolga, de jól jönne 1-2 tipp.
Előre is köszönöm! :R

(#106454) Devid_81 válasza Bobby G. (#106453) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Van egy olyan erzesem, hogy bsh kollega ebben segiteni fog :K :DDD ;]

...

(#106455) TeeBee73 válasza Bobby G. (#106453) üzenetére


TeeBee73
addikt

A Széchenyi sétányon jófajta gyrost lehet kapni. ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#106456) alázógyík válasza Bobby G. (#106453) üzenetére


alázógyík
őstag

Ha jót akarsz, akkor Séfműhely, Kecskeméti Sörház.
Cukrászdának jó, de drága a Vincent. Elvitelre pedig a Sütikuckó.

(#106457) tibibi válasza Bobby G. (#106453) üzenetére


tibibi
őstag

Ha jót akarsz kerülöd a hirös grillt korlátlan fogyasztás igénytelen kaja, király pizza rettenet. :(

(#106458) bsh válasza Devid_81 (#106454) üzenetére


bsh
őstag

írtam bammeg egy oldalnyi javaslatot, linkekkel meg minden, erre küldéskor kiléptetett a ph és elveszett minden :W
akkor röviden újra nem puccos tippek a belváros közelében maradva:
pizzák és ételek, beülős és rendelésre is: max pizzéria vagy skót és joe.
menüs önkiszolgáló menza: nagymama konyhája a főtéren. a főzelékek miatt.
hétköznap reggel-délelőtt egyszerű de nagyon finom frissen készült kaják: belvároi piaccsarnokban a kiskukta és a kelesztő (egy cég a kettő)
kívül az el bandi. nem édesbucis hamburger (javasolt minimum dupla hússal kérni). szendvicsek. valami tortillának nevezett izé...
mellette lángosos és hasonló bódék.
jakó cukrászdák.
kedvenc egyszerű házias finom étterem: katonatelepen a katica vendéglő. ez mondjuk nem belváros :D

(#106459) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

Köszönöm mindenkinek a tippeket, biztosan tudunk majd választani belőlük. :)

(#106460) alázógyík válasza tibibi (#106457) üzenetére


alázógyík
őstag

Az a Király Expresz Pizzás kóceráj annyira rossz, hogy az leírhatatlan. Azt még az ellenségemnek se kívánnám.
Google 3,2-es értékelése brutál hízelgő rájuk nézve.

(#106461) 313313 válasza Bobby G. (#106453) üzenetére


313313
addikt

Gurman Balkán
[Pizza Sprint] étel
[Róma pizzéria] pizza
Mi ezekről szoktunk

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#106462) 313313 válasza alázógyík (#106460) üzenetére


313313
addikt

Sültestálak annyira nem rossz, pizzájukat hagyjuk

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#106463) alázógyík válasza 313313 (#106461) üzenetére


alázógyík
őstag

A Gurman is jó. :K

(#106464) xavix13 válasza alázógyík (#106463) üzenetére


xavix13
senior tag

+1 a Gurmanra, ha hambi kell akkor a vágódeszka is jóféle, illetve a korábban említett Sörház (itt van nápolyi pizza is). Pizzázókból nem rossz még a mathias sem a rendőrség mellett.
Petőfi sándor utcán a kebab factoryban is finom a döner, bár nekem a kedvencem akkor is a már bezárt duna döner marad. :O
Puccosnak azért nem hívnám, de mindenképpen a klasszikusabb vendéglátás kategória a kecskeméti csárda.
Ezt eddigi tapasztalataim alapján nagyon ajánlom, óriási, már-már túlzó adagok, de elcsomagolnak mindent, ami még ár-érték arányban sem teszi rosszá, és ha szereted a magyar konyhát akkor nem fogsz csalódni, eddig akármit ettem itt minden nagyon finom volt.
Legutóbbi abszolút pozitív tapasztalatom róluk, hogy nem azt az ételt kaptam amit rendeltem, azonnal készítették a másikat, azt pedig megkaptam elcsomagolva ingyen, majd pedig a számlarendezésnél szóltak, hogy az eredetileg rendelt ételre is a vendégük voltam.
Respect, manapság ritka az ilyen hozzáállás... :R

#106460 alázógyík: na igen a másik véglet, először és utoljára rendeltem múltkor tőlük, nem elég, hogy majdnem 2 órát késett a rendelésem a pizzám amit kimertek hozni konkrétan kormosra volt égetve és jéghideg volt, a futár gyerek szó szerint a kezembe b@szta és annyit nem böfögött oda hogy bocsánat a késésért, pedig nem kell messzire hozni, majd amikor telefonon azért panaszt tettem először az új rendszerükre hivatkoztak, majd a végén már kb. nekik állt feljebb, hogy hogyan mertem onnan rendelni, van ezer másik hely is ebben a városban. Szégyen gyalázat ez a hozzállás szerintem, gurmanból múltkor pl. 20pet késetek csúcsidőben, ajándék üdcsit hoztak. (Nem kötelező elvárás részemről az ingyen ajándék, de ne én legyek már lebaszva ha szóváteszek valamit)

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#106465) alázógyík válasza xavix13 (#106464) üzenetére


alázógyík
őstag

Azoknál alap a késés, leszarják.
Utoljára2 éve, ha rendeltem tőlük. Hideg fos volt amit hoztak, nem is pont azt amit rendeltem.
Egyébként fosatónak is hívjuk azt a helyet. :DD
Ők voltak megsértődeve, hogy kifogásoltam a szarjukat. :DDD

A k.méti csárda jó hely, nosztalgia fog el ha ott vok. Még mielőtt csárda lett volna, ott lakott egy jó barátunk. :K

(#106466) bsh válasza alázógyík (#106463) üzenetére


bsh
őstag

Az örzö 11 vélemény 3 hete Új a leglyob hely ahonan csak lehet kapni az ételt gyors a kiszálitás és nagyon finomak

(#106467) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

Köszi a negatívokat is, életmentő. :D :R

(#106468) Zeki válasza bsh (#106466) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nekünk a Mamma Mia is bejön, családi méretet szoktunk ott venni.

(#106469) bsh válasza Bobby G. (#106467) üzenetére


bsh
őstag

az a baj, hogy itt sok javaslatra rá is tudnék kontrázni, mint ahogy az enyémekre is rá lehet. de ha azt mind figyelembe veszed, akkor éhen fogsz halni :D
amúgy érdekes ez, hogy kinek mi jön be. valami az egyik szerint kurvajó, a másik szerint meg moslék... :F tanulságos google értékeléseket is olvasgatni.

(#106470) ZetorGumi válasza bsh (#106469) üzenetére


ZetorGumi
addikt

De azért abban mindenki egyetért hogy a Király pizzája sz.r. :D

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#106471) Zeki válasza ZetorGumi (#106470) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem. Nekünk bejön. Igaz néha égett a széle, de azt amúgy sem nagyon esszük. Viszont nem papírvékony a tészta. Ja, meg a pizzaszószon is spórolnak néha.
A Balkan grill, a Róma pizza és kebab ház, a KTK pizza, a Skót és Joe pizzája nem jött be a gyerekeimnek.

(#106472) alázógyík válasza ZetorGumi (#106470) üzenetére


alázógyík
őstag

:K

Zeki szerint nem, tehát akor az a Pizza senki másnak nem jön be. ;]
Az hogy rohadt sokat kell várni, és jég hideg, az k.b. minden második rendelőnél előjön. Ezek után lehet bármilyen finom, rohadjon rájuk.

(#106473) daninet válasza alázógyík (#106463) üzenetére


daninet
veterán

Volt szerencsém látni a konyhát ahol a Gurman dolgozik, nem csak a nevükben balkán :N
Az tuti biztos, hogy onnan semmit nem rendelek :DDD

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#106474) tibibi válasza Zeki (#106471) üzenetére


tibibi
őstag

Skót és joebacsi pizzáját inkább mint a királyt :K

(#106475) daninet válasza tibibi (#106474) üzenetére


daninet
veterán

Nekem a következők a toplista ha már összeírjuk:
Burger: Sörház (csak sajtburger, Sajnos ingadozó a minőség de nem annyira mint a vágódeszkában). Sültkrumpli kicsit száraz. Nem rossz még az a hely a kéttemplom közben sem.

Vágódeszka sokat romlott minőségben, sajnos már nem olyan mint az elején. Jó, de érződik, hogy nincs ott az az ember aki a burgert kitalálta. Ingadozó a minőség, sokszor csak közepes annak meg drága.

Pizza helyben: Sörház, Stefano, Cézár. Mind nápolyi pizza, frissen prémium.
Pizza kiszállítva: Pizza Hut. Látom az áradó utálatot, de sajnos olasz pizzákat nem lehet szállítani. Gumis szottyos lesz az összes a dobozban. Csak amerikai típusú pizzák jók kiszállítva és erre a pizza hut san fransisco pizzái nagyon jók, de nem olcsó.
Kebab/Gyros: Hírös Gyros, csak pitában. Meglepően jó kézműves gyros, nem az a vérhas gyros amit pesten kapsz a keletinél :D
Sültek: Kecskeméti csárda. Bár alapvetően nem szeretem a csárdákat mert egyforma ízű minden, fantáziátlan a kaják, rengeteget adnak drágán (két adagot adnak el lényegében egy embernek).
Esti könnyű rendelni: Finomeat kező menü. Csirkefalatok salátával mártogatóssal. Meglepően egyszerű de jó
Ázsiai: szerintem nincs jó kecskeméten. A My Thai-al megégettük magunkat sokszor annak ellenére, hogy ott vannak jó kaják. Volt hogy nem szállítottak, mikor a bent ültünk is másfél órát vártunk. A többi hely meg az a olcsó olajos tésztás ázsiai.
Menü ebédre: Drága (2600-3200Ft/menü): Vincent (kaja jellemzően kifogástalan, beülni hétközben kicsit puccos). Közép ár (2100Ft/menü): Spaletta (4 kajából jellemzően egy szar, de a másik 3 prémium). Olcsó (1600Ft): Wernesgrüner (házi jellegű)

Lehet egyetérteni vagy ellenkezni :D Remélem adtam tippeket.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#106476) Zeki


Zeki
nagyúr

A pizza hut az nem az expressz? Az a vékony tészta? Nagyon régen Pesten vezettem pizza hutot, de akkor a serpenyős pizzák mindent vittek, pláne a vastagtésztás.

(#106477) trebrona


trebrona
nagyúr

Lemostam anya autóját, kíváncsi voltam erre a csoda habos mosóra Kadafalván. Azt kell mondjam nem csak a hype van körülötte. Végignyomtam az összes programot, így lett meg kemény 600 Ft-ból. Érdemes kipróbálni. És a képek:

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#106478) faragojof válasza trebrona (#106477) üzenetére


faragojof
senior tag

Nagy g.ci vagy b.meg, hogy nem a saját autódon tesztelted! ;]
Meg gondolom "anyáék kertjében"! :))
Ja, most olvasom, ez egy mosó. Sorry, a végén már nagyon röhögtem! :B

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#106479) Zeki válasza trebrona (#106477) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem rossz. A baj, hogy legyél téli százassal.

(#106480) trebrona válasza faragojof (#106478) üzenetére


trebrona
nagyúr

Anya autója = feleség autója, nem anyámé. :U

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#106481) trebrona válasza Zeki (#106479) üzenetére


trebrona
nagyúr

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#106482) Zeki válasza trebrona (#106481) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszönöm, nekem huszasaim voltak, azt sajnos sehol nem veszik be a mosók.

(#106483) xavix13 válasza daninet (#106475) üzenetére


xavix13
senior tag

Amiről még csupa jót hallottam az a fekete gólya étterem, bár még nem jártam ott de bakancslistás.

Valaki egyébként tud itt Kecskeméten jó ételkiszállításos bulit? Tehát nem a klasszikus rendelek hambit házhoz netpincéren hanem a régi hagyományos menürendszerben.
Haverom pl. mondta hogy Pesten egymagára rendel kaját ilyen 600-1000 Ft közt napi szinten van egy adag főétel, nyilván nem óriási gasztronómiai élmény, de sokszor van azt mondja egész élhető, mondjuk roston hal rizzsel stb.
Tud valaki ilyesmit helyben ahol nem moslekot adnak? Gondolkoztam már rajta, hogy magamra megerhetne rendelni, de nem tudom milyen lehetőségek vannak.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#106484) daninet válasza xavix13 (#106483) üzenetére


daninet
veterán

ízfaktor ilyen, ételhordócserés, ehető de 2 hónap megunni

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#106485) daninet


daninet
veterán

WD Red, Seagate IronWolf, Toshiba NAS vagy egyéb NAS vinyót vennék 1-2Tb méretben.
jelige: Pici pénz, nagy szerencse :D

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#106486) tibibi válasza xavix13 (#106483) üzenetére


tibibi
őstag

Fekete Gólya ismerem a srácot aki csinálja, 3 esélyt adtam neki mindhárom csalódás volt :( Naponta járok előtte, mindig főleg hétvégén teli van és nem értjük miért :DDD Biztos bennem van a hiba :N Egyébként a Csepegi csárda mióta leégett azóta megy a fekete gólya. Ízfaktor ahogy írta daninet gyorsan unalmas lesz.Pesten a belvárosban olcsóbb és jobb a kaja, ráadásul hatalmas választék van Kecskeméthez képest.

(#106487) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

Ismét köszi a tippeket, kb. körvonalazódik, hogy hol fogunk enni-inni. :) Időközben sikerült lefixálni a szállást is, így már jobban átlátjuk, hogy mi lesz a közelben. A belvárosban (Arany János utcán) leszünk, így sok dolog ott lesz a közelben. :) Köszi újra! :R

(#106488) daninet válasza Zeki (#106476) üzenetére


daninet
veterán

Teljesen profilt váltottak. Én világ életemben ettem PizzaHut-ban és emlékszem hogy serpenyős pizzák voltak régen, 3 féle tésztavastagság, 50 féle feltét tematikusan (ázsia, európa, amerika stb.). Kis vaskos pizzák voltak főként.
Ha megnézed a mostani menüt nincs tepsis pizza, vékony (de nem nápolyi) tésztás pizzák vannak, csirkeszárnyak meg fagyi.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#106489) alázógyík válasza daninet (#106485) üzenetére


alázógyík
őstag

Egyszerű Toshiba 1TB-os nem érdekel?

(#106490) Zeki válasza daninet (#106488) üzenetére


Zeki
nagyúr

Sajnos Kecskeméten nincs serpenyős (pan) pizzazészta,csak az a vékony szar . Az gyorsan megsül S feltétekkel.

(#106491) daninet


daninet
veterán

:U

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#106492) daninet válasza alázógyík (#106489) üzenetére


daninet
veterán

:N

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#106493) alázógyík válasza daninet (#106492) üzenetére


alázógyík
őstag

:Y

(#106494) Stylewars_kp válasza alázógyík (#106493) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

;]

(#106495) gézu válasza Stylewars_kp (#106494) üzenetére


gézu
őstag

e :K

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#106496) Colinka válasza xavix13 (#106483) üzenetére


Colinka
tag

Szia, Kecskemét belvárosába dolgozom, napi menüt szoktam délbe enni álltalában én is (Kell a főtt kaja még ha nem is olyan jó akkor is :D :D).
Két helyre szoktam járni, egyik a Bistro Mokambo, ahol kis menü nekem teljesen elég 890 Ft( 2 leves, és 3 második közül lehet választani) elég menzás a hely de néha nagyon eltudják találni :) .
A másik az Apollo Hotel étterme ahol szint úgy kis menüt szoktam enni, itt ez 950 Ft kerül. Finomabb illetve háziasabb az ebéd, viszont egy féle leves, és két második közül lehet választani. Egy bajom van velük hogy néha nagyon nagyon olajos a kaja.

Drágább helyek közül a Fekete Golyába én csak jót ettem eddig. Nagyon szeretem a helyet, nagyon hangulatos is szerintem.(Csalánosi Csárdánál fényévekkel jobb a véleményem szerint)
Ha szereted az olasz kajákat mindenféleképpen próbáld ki a Cézár Étteremet :).

Pizzéria illetve olcsóbb helyek közül két tuti hely van.
Örök kedvencem Saloon pizzéria ahova hetente szoktunk járni a barátokkal, illetve a Skót és Joe bácsi kocsmája.
Mindkét helyen nagyon finom a pizza és a sültek is(Főleg a tálak :D) !!

(#106497) daninet válasza Colinka (#106496) üzenetére


daninet
veterán

:U

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#106498) Zeki


Zeki
nagyúr

Repülőnapkor ne akarj délben kimenni, vagy hazajönni, ha a városba jutnál vissza.
Menetrendek

(#106499) tibibi válasza Zeki (#106498) üzenetére


tibibi
őstag

Minden repülőnapon egy küzdelem hazajutni :W áll a rendőr előtted és mutogat oda nem hajtasz be én meg mutogatok neki,hogy már pedig de...
Mondjuk az se normális,hogy már most piknikeznek a barmok a reptér mellett és fényképeznek :DDD Remélem elveri az eső az egész pénznyelő marhaságot.

[ Szerkesztve ]

(#106500) alázógyík válasza tibibi (#106499) üzenetére


alázógyík
őstag

De mennyire jó hallgatni egész nap hogy dübörögnek......... :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.