Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106251) DeltaPower válasza daninet (#106249) üzenetére


DeltaPower
őstag

Csak egy szám, és van benne kukac, normális hibaüzenetet csinálni meg luxus, ha nem tetszik neki akkor "gyenge" és kész. Nyomorék jelszóvalidálási szabályok rulz. :W

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#106252) daninet válasza DeltaPower (#106251) üzenetére


daninet
veterán

láttam, hogy nem szabad beleírni de amíg nem írsz be semmit addig nem írja. És mennyire nyomorék egyébként is, hogy spec karaktert nem enged, gondolom letesztelték, széjjel hullott az adatbázisuk ami valszeg nem bírja megenni az UTF8 kódolást és inkább validálják a mezőt ne legyen benne spec karakter

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#106253) akom válasza daninet (#106252) üzenetére


akom
senior tag

A családban, mindenkinek az ugyfélkapus felhasználónevét ékezettel csinálta meg a regisztrátor... kovácsjúlia, kálmánpéter... :W
Szóval tuti tudják kezelni az UTF8-at.

(#106254) faragojof válasza DeltaPower (#106251) üzenetére


faragojof
senior tag

Kb. egy éve írtam ezekről a pol.topikban. Én lettem a "orbánfóbiáslibsibolsi"!
Üdvözlök mindenkit a való világban!
Nekem élőben csinálta tavaly a hölgy a Rákóczi úton. Mivel angol kiosztású volt a "hiperszuper-Óccsóé" Dell bill.je, a "z" meg az "y" felcseélődött a jelszavamban. De megoldottam, mert ÉN értek hozzá! :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#106255) Zeki


Zeki
nagyúr

Még jobban kell vigyázni az autóra
Július 1-től a ródium és palládium alapanyag áremelkedés miatt 91,98%-kal nő a katalizátorok ára.
Ottó részecskeszűrő 28%
Diesel részecskeszűrő 77%
Kipufogócsonk katalizátorral 52%

(#106256) DeltaPower válasza Zeki (#106255) üzenetére


DeltaPower
őstag

Az jó, akkor a roncs mazdám katalizátorának árából tudok venni egy másik roncs mazdát? :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#106257) Gyuri27 válasza DeltaPower (#106256) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igen. Csak katalizátor nem lesz rajta.

Amd - Radeon - Ryzen

(#106258) szokeherceg


szokeherceg
tag

Sziasztok! Nincs valakinek fiók alján lga775 hűtő? Teljesen mindegy milyen, gyári Intel is tökéletes.

Kétfajta motoros van: aki már esett, és aki esni fog...

(#106259) Astroboy válasza szokeherceg (#106258) üzenetére


Astroboy
őstag

Minek hűteni egy fiók alját?

;]

(#106260) bsh


bsh
őstag

ha egy c2d alapú gépből átrakom az ssd-t egy 2.gen core i alapú gépbe, akkor a windows 10 megtérdel, vagy simán menni fog?

[ Szerkesztve ]

(#106261) DeltaPower válasza bsh (#106260) üzenetére


DeltaPower
őstag

win10 már talán nem, win7 is elég jól bírta az alaplapcseréket. ha hasonló a chipset akkor valószínűleg túléli.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#106262) daninet válasza bsh (#106260) üzenetére


daninet
veterán

azzal a fekete képernyővel indul mint ami a telepítőnél van, de rendbe rakja magát és onnantól megy mintha semmi sem történt volna

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#106263) bsh válasza DeltaPower (#106261) üzenetére


bsh
őstag

egy valamilyen c2d dell alaplap és egy b85 chipset az hasonlónak számít? :D nem hinném... meg az usb-k stb. ráadásul csak usb-s wifi van, ha az nem megy a csere után, akkor drivereket se tud letölteni. már előre látom, hogy szopás lesz...

[ Szerkesztve ]

(#106264) daninet válasza bsh (#106263) üzenetére


daninet
veterán

akkor dugd mög dróttal :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#106265) ekrisztian


ekrisztian
senior tag

Jó reggelt!

Srácok nincs valakinek eladó és/vagy ajándék dvi dvi monitor kábele? :D :R

(#106266) Zeki


Zeki
nagyúr

A gyomírtóval kiírtható az ecetfa?

(#106267) Devid_81 válasza Zeki (#106266) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Furj bele a szaraba vagy a felszinhez kozeli vastag gyokerekbe par lyukat es ontsd fel gyomirtoval egy par alkalommal a lyukat, 2x-3x legalabb ket heten belul.
Sok mulik a gyomirton, hogy mikre jo, de altalaban ezzel a technikaval egy evszak alatt kiirthato a legtobb fa.

[ Szerkesztve ]

...

(#106268) Zeki válasza Devid_81 (#106267) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi a tippet! Akkor ezek szerint nem a levelét kell lespriccelni, hátha fekszívódik.

(#106269) bsh válasza Devid_81 (#106267) üzenetére


bsh
őstag

a lyukakba dugott dinamit sokkal hatásosabb. :K

(#106270) Devid_81 válasza Zeki (#106268) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nem kell lepermetezd, azzal csak a kornyeken levo novenyek kapnak gyomirtot a szel segitsegevel es rosszabb esetben Te magad is.

En Roundup markaju fa tonk es gyoker irto koncentratumot hasznaltam.
Ket oldalrol furtam bele a fa szaraba, hosszu 10mm furoszarral kb 45 fokban es fecskendovel feltoltottem a lyukakat ketszer egy heten belul.
Kb 2 heten belul lehet latni a fan, hogy valami baj van...kb 1 honap mulva mar be is koszont az osz...es elkezd hullani a level :D

Ha a szomszede a fa akkor felszinhez kozeli vastag gyokerekbe furj bele es ontsd fel fa irto cuccal es szepen ellehet tuntetni a nyomokat magad utan :B

Ha sajat portan van akkor furhatod nyilvan ahol akarod :D

[ Szerkesztve ]

...

(#106271) Zeki válasza Devid_81 (#106270) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ezek az egyik lepukkant telephelyem tetején nőttek ki. Sajnos a helyi önkormi nem engedte lebontani a nagy csarnokot, mert védett. Szóval ott minden is írtható.

(#106272) daninet válasza Zeki (#106271) üzenetére


daninet
veterán

akkor glialca mindenre, fákat elvágni, megfúrni és önthetsz egy kis cuccot amit Devid ajánlott abba is. Kizárt hogy túlélik.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#106273) Zeki válasza daninet (#106272) üzenetére


Zeki
nagyúr

Devid által ajánlott itthon aligha kapható. Glialka jó lesz.

(#106274) daninet válasza Zeki (#106273) üzenetére


daninet
veterán

nekem azt eddig semmi nem élte túl. Egyszer ecetfát gázolajjal irtottunk ki szintén befúrásos módszer

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#106275) Stylewars_kp válasza Zeki (#106273) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Glialkára még sót is szórtam. Tutira mentem. Akácfát kinyírta. Sajnos nyomta fel a kerítés alapját, pedig nem szeretek fát kiölni.

[ Szerkesztve ]

(#106276) Devid_81 válasza Zeki (#106271) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ismeros helyzet, en is az itteni "minden fara szukseg van meg akkor is ha veszelyezteti a hazat vagy keritest" torvenynek koszonhetoen lettem nagy szakember :B :D
En amugy probaltam higgitoval eleinte, majd kapott feheritot es ujra higgitot...semmi nem tortent.
Majd raneztem Google-el, hogy mit "rontok el" es akkor talaltam ra arra a gyomirto koncentratumra amit tomenyen betoltam nekik infuzion, nah azota mar eljott az osz rendesen :DDD
Ami fura, hogy az egyik donornak csak a fele kezdett el kipusztulni, majd osszel megyek meg egy kort a gyokerek kozott.

Allitolag a rezbol keszult szeg is jo, fogalmam sincs mennyi ido kell neki a sikerhez es hany darab stb :U

Szerk: az itt emlegetett Glialka is hatasos cucc, anno otthon gyomnovenyre es kisebb bozotra is hatasos volt, tutira fara is az lesz :K

[ Szerkesztve ]

...

(#106277) Zeki válasza Stylewars_kp (#106275) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nekem azt mondta a Praktikeres, hogy régen mezőgazdasági boltban dolgozott és cukorral kell keverni, mert akkor azt hiszi a növény hogy tápanyag és jobban szívja.

(#106278) Stylewars_kp válasza Zeki (#106277) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Ezt se tudtam, kösz. Azért szoktam még rásózni, mert nem szereti a kloridot se.

[ Szerkesztve ]

(#106279) bsh


bsh
őstag

most szembesültem GEORGE WEB-bel :W először azt hittem valami phishing oldal... :U

(#106280) tibibi


tibibi
őstag

Rengeteg a légy az a nagy fajta ,mivel lehetne légypapírt csinálni a papír adott :K valami ragacs kellene ami nem édes és nem szárad le. :U

(#106281) troll81 válasza tibibi (#106280) üzenetére


troll81
addikt

:Y nem árulnak légy papírt? A gyári nem tudja a dolgát?

(#106282) daninet válasza tibibi (#106280) üzenetére


daninet
veterán

szerintem is vegyél, mert az a takony ragasztó amivel legyet lehet fogni töknreteszi a hetedet :D egyszer egérhez vettem flakonban azt a szart, mindenem olyan volt mire rákentem kartonra

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#106283) tibibi válasza troll81 (#106281) üzenetére


tibibi
őstag

Majd lefényképezem, reggelente olyan mintha rajzanának a méhek :W ezerszámra vannak a sima légypapír semmit nem ér :Y legalább 1m2 méretű papír kellene vagy 10 db ,hogy hatásos legyen. Légyírtó permetszert meg csak állattartó telepek vehetnek :W
Egérragasztót már nem árulnak ráadásul az beszárad ha vékonyan kenem.

(#106284) faragojof válasza tibibi (#106283) üzenetére


faragojof
senior tag

Vagy a szomszédban disznót nevelnek, vagy a padlásodon megdöglött egy macska. Ha valami dögre jönnek, vehetsz bármit. Újratermelődnek a rohadékok.

"Formicate Under Command of the King,,

(#106285) daninet


daninet
veterán

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#106286) tibibi válasza faragojof (#106284) üzenetére


tibibi
őstag

1km a legközelebbi szomszéd :U

(#106287) daninet válasza tibibi (#106283) üzenetére


daninet
veterán

de minden szar irtja a legyet, nem? Azok a fújós szarok, Raid, Chemotox stb.
Valami döghússal légycsapdát próbáltál már?

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#106288) Zeki


Zeki
nagyúr

Dubaiban milyen árakon lehet kajálni? Nézem relative olcsó a repjegy. Szállás sem vészes. Mondjuk nem tudom milyen tesztekkel meg oltásokkal engednek ki.

(#106289) tocsek18 válasza Zeki (#106288) üzenetére


tocsek18
senior tag

(#106290) tibibi válasza daninet (#106287) üzenetére


tibibi
őstag

szabadtérben szart se érnek :( csináltam csapdákat ,de nem igazán hatásos, valami gyorsabb kellene. Szúnyog,darázs mindig volt ,de ilyen legyek nem.Van elektromos uw rovarcsapda azt elkerülik, viszont éjszaka az összes molylepkét kiírtja :DDD [link] rendeltem ilyet kiderül mennyit ér.

(#106291) daninet válasza Zeki (#106288) üzenetére


daninet
veterán

30-35dhs egy olcsó kaja/gyorskaja
50-80dhs egy közepes étterem
80+ dhs egy minőségi éttermi kaja

metró 2-8dhs per menet távolságtól függően, belépők mindenhova 100dhs körül. Arra készülj, hogy ez nem szezon most mert seggrepesztő meleg van. Bár ez sokakat nem zavar :)
Ha komolyan érdekel keress meg privátban és adok tippeket

Ma 81huf 1 dirham

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#106292) Zeki


Zeki
nagyúr

Köszönöm mindkettőtöknek a segítséget!

(#106293) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

Sziasztok,

hétvégén megyek Kecsóra. Ha valakinek lenne kidobásra szánt vagy csokiért/sörért elhozható notebookja, asztali gépe, konzolja (esetleg tablet, régi mobil vagy lcd tv) az sikítson. :R

"Békéscsabai csóró hobbizósok" jeligére... :DDD

(#106294) bsh válasza Stylewars_kp (#106293) üzenetére


bsh
őstag

:K

(#106295) daninet válasza Stylewars_kp (#106293) üzenetére


daninet
veterán

nekem működő kell csokiért ;]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#106296) tibibi


tibibi
őstag

Na megjött az első vámkezelés alá eső csomag az aliról természetesen nem kaptam sms-t az online fizetés lehetőségéről,ezért 1200 ft kell fizetnem egy 5 dolláros termékért :W Hát rohadjon rájuk az összes befőtt :((( tetves posta...

(#106297) Stylewars_kp válasza daninet (#106295) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Megoldjuk azt is. :DDD

(#106298) faragojof válasza tibibi (#106296) üzenetére


faragojof
senior tag

A posta? :F
Az áfát nem a posta szabja ki. Az adó mértékét sem.

"Formicate Under Command of the King,,

(#106299) DeltaPower válasza faragojof (#106298) üzenetére


DeltaPower
őstag

De a postának kellett volna sms-t küldeni a csomag érkezésről, hogy online kifizethesd a vámkezelési költséget. Online 400 Ft, offline 800. De így megspóroltak maguknak egy 15 forintos sms-t és kerestek 400-at pluszba, a hülyének is megéri, nem?
Nem lennék meglepve ha ez lenne innentől az általános gyakorlat. :W Azok után, hogy az USA rendelésem trackingje Budapestre érve konkrétan megszűnt, a svájcból érkezett csomagjainkat ki se hozták, csak bekúrtak egy értesítőt, a posta erősen leírta magát nálam. Kínait még nem is rendeltem azóta, el tudom képzelni, azzal hogy bánnak. Szóval megérdemelten jár nekik az análsün.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#106300) Devid_81 válasza daninet (#106295) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Engem csak a csoki erdekel, nem kell semmi kacat csak csoki, de abbol tobbfelet is elfogadok!
De csak a jovo nyaron megyek Kecsora, addig mindenki gyujtheti nekem :D ;]

[ Szerkesztve ]

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.