Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28851) Rage47 válasza bigdady (#28849) üzenetére


Rage47
veterán

Wire nevű app esetleg?

(#28852) r3dsnake válasza sztanozs (#28850) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Simán megy FB nélkül a Messenger.

(#28853) Ragnar95 válasza Diokhan (#28847) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Whatsapp is külön szól, ha valaki olyan ír, aki nem a kontaktod és letilthatod rögtön. Márpedig a Whatsapp és Viber között nehéz nem párhuzamot vonni...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#28854) bigdady válasza r3dsnake (#28852) üzenetére


bigdady
nagyúr

Hogy regisztrálsz?

(#28855) madgie válasza bigdady (#28854) üzenetére


madgie
titán

Telefonszámmal.

(#28856) bigdady válasza madgie (#28855) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem van már igy enyémet megadva összekavarodna, mint írtam a gyereknek kell akinek nincs telefonja és ipadje sem sim-es csak el akarjuk érni andriodról is.
Marad a skype. Bár azon nem találom hol lehet beállitani hogy csak partnerek hivhassák irjanak neki. Legalábbis androidon látok ilyeneket de iosen nem. Ráadásul folyton offlinent ír ios-en igy csak hang és video megy chat nem.
Használja valaki a skypot? Miért offline és miért nem megy a chat rész? Vagyilyen gagyi?

[ Szerkesztve ]

(#28857) bigdady


bigdady
nagyúr

[Omnifocus 2] 44 usd helyett ingyenes :)
(2 hétig)

[ Szerkesztve ]

(#28858) EnDaN válasza bigdady (#28857) üzenetére


EnDaN
tag

Pontosabban ez egy 2 hetes trial, ami után megveheted IAP a fizetős verziókat.

"(NEW 2-week free trial! OmniFocus Standard and Pro are now in-app purchases)"

(#28859) Ragnar95 válasza bigdady (#28856) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iMessage-el mi a baj, az megy csak emaillel is?

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#28860) Totheground válasza bigdady (#28857) üzenetére


Totheground
addikt

Szerintem ez a legdragabb app, amit hasznalok (PRO telon meg mac-en is), de naked baromira megeri. Tenyleg a legjobb app a kulonbozo todok/projectek kezelesere, bar az igaz, hogy sok ember az app tudasanak nagy reszere nincs szuksege. De igy, hogy ingyen ki lehet probalni 2 hetre (utana read onlyba megy), ajanlom mindenkinek.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#28861) Lefty


Lefty
addikt

Sziasztok,

turazasok alkalmaval szeretnem merni, hogy milyen tavot teszek meg pontosan, esetleg a szintemelkedeseket is. Melyik nem tul bonyolitott appot ajanlanatok? Endomondo szimpatikusnak tunik elsore. Koszi.

[ Szerkesztve ]

(#28862) bigdady válasza Ragnar95 (#28859) üzenetére


bigdady
nagyúr

Androiddal próbálnék kommunikálni

(#28863) moleculez


moleculez
veterán

Valami jó kis RTS játékot tudnátok ajánlani? Mint anno az Age of Empires?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#28864) batai15


batai15
félisten

Sziasztok ! Zene lejátszóból mi a legjobb ? Illetve sajnos nincsenek meg itt droidról kedvenc wallpaper appjaim , kivéve a zedge tudnátok ajánlani egyet , kettőt ? Köszi !
Nem baj ha fizetősek egyébként.

(#28865) -secret- válasza batai15 (#28864) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Zedge miért nem jó? Az a legjobb...

(#28866) Šolaire válasza batai15 (#28864) üzenetére


Šolaire
veterán

JetAudio. Zedge teljesen jó én azt használom.

“Praise The Sun” \[T]/

(#28867) batai15 válasza -secret- (#28865) üzenetére


batai15
félisten

Nem azt mondom hogy nem jó , csak droidon is volt pár kedvenc és mikor melyiken találtam fogamra valót.zedge is az egyik kedvenc egyébként

[ Szerkesztve ]

(#28868) bilon73 válasza Šolaire (#28866) üzenetére


bilon73
aktív tag

van lehetőség, hogy a jetaudio lejátsza az apple music előfizetéses dalokat?

(#28869) tboldi válasza batai15 (#28864) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én zenélésre VOX-ot használok. :)

(#28870) Šolaire válasza bilon73 (#28868) üzenetére


Šolaire
veterán

Nem akarok hülyeséget mondani. Ezt nem tudom.

“Praise The Sun” \[T]/

(#28871) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

A Simple alkalmazással járt r valaki úgy, hogy elfelejtette a parkolást leállítani? Nekem sikerült. Szerencsétlen jelzett, hogy 15 perc múlva vége a fizetős szakasznak, de addigra már 1.500 Ft-nál jártam. :(((
Így nem fajin.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#28872) sztanozs válasza Mela Kehes (#28871) üzenetére


sztanozs
veterán

Volt mar nalam is, ij...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#28873) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali

Hogy tudom megosztani a vásárlásaim egy másik apple id-vel?
Gond hogy per pillanat nincs bankkártyám fent és a másik id-nak sem?
Nem gond hogy az hu id enyém meg usa?Ha gond akkor váltson régiót az elég?
Hány apple id-vel lehet?
Hogy megy ez a családi megosztás dolog vagy mi?
Appol nem szinkronizálódnak csak neki ks felhő lesz ott amit én már megvettem?
Kösz

Ui: vagy küldjek neki gift cardot olyan összegben mint az app amit akar? Azt lehet usa id-ről hu id-re? Átdobja addig usa storeba?

[ Szerkesztve ]

(#28874) milszab


milszab
senior tag

Van egy ipad- om és most egy iphone. Azt akarom hogy a fotókat ugyanúgy lássam mindegyiken, hogyan és mit kell állítanom? Próbálgatom, de nem igen akar összejönni...

(#28875) univerzita válasza milszab (#28874) üzenetére


univerzita
addikt

Minkettőn - Beállítások -Fotók és kamera -iCloud Fotókönyvtár ( be)Feltöltés Saját fotóstreambe (be)Fotók összegzése (be)

[ Szerkesztve ]

(#28876) okoska74


okoska74
senior tag

Van egy táblázatom az iCloud -ban. Szeretném elérni az iphone -ommal de nem engedélyezi a megnyitást a Numbers. Az iCloud drive megnyílik látom a táblázatomat is, de azt az üzenetet kapom, hogy nyissam meg a Numbers beállításait és koppintson az iCloud használata elemre. Ugrás a beállításokhoz de itt nincs Numbers elem. Az Apple ID --> iCloud --> iCloud drive bekapcsolva valamint ezen belül a Numbers is.
Iphone SE IOS 10.3.3

Mit Rontok el? És hogyan lehetne elérni a táblázatomat?

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#28877) okoska74 válasza okoska74 (#28876) üzenetére


okoska74
senior tag

A Numbers súgója iPhone készülékhez ezen belül a Az iCloud Drive beállítása az iOS-eszközén
1. A főképernyőn koppintson a Beállítások elemre, majd tegye a következők egyikét:

Ha már bejelentkezett: Koppintson a nevére a Beállítások tetején.

Ha az iOS 10.1.3-as verziónál korábbi iOS rendszert használ: Koppintson az iCloud elemre, és jelentkezzen be az Apple ID-jával.

Ha nem jelentkezett be egy Apple ID-val: Koppintson a „Bejelentkezés az iPhone-ra” lehetőségre, és adja meg az Apple ID-ját, vagy igényeljen Apple ID-t, és jelentkezzen be. Kövesse az utasításokat a hitelesítéshez.

Fontos: Ha elfelejtette az Apple ID-ját vagy a jelszavát, visszaállíthatja azt az Apple ID webhelyen. Több Apple ID-t is használhat, de ez nem ajánlott. Az egyik Apple ID-val végrehajtott iTunes Store- és App Store-vásárlásoknem egyesíthetők másik Apple ID-val végrehajtott vásárlásokkal.

2. Koppintson az iCloud elemre, majd görgessen lefelé, és kapcsolja be az iCloud Drive-ot.

3. A Numbers bekapcsolása.

Ez a beállítás lehetővé teszi, hogy a Numbers eltárolja a dokumentumokat az iCloudban.

4. Koppintson a visszafelé mutató nyílra, amivel visszatérhet a Beállítások első képernyőjére, majd görgessen le a legalsó alkalmazásokhoz.

5. Koppintson a Numbers elemre, majd kapcsolja be az iCloud használata funkciót.

Ha ezen az eszközön az iCloud ki van kapcsolva a Numbersben, a szerkesztések és a létrehozott új táblázatok nem lesznek mentve az iCloudban, és a más eszközön vagy a számítógépen készített új táblázatok vagy módosítások nem lesznek elérhetők ezen az eszközön a Numbersben.

Itt az 5. pontnál akadok el. Mert nincs ilyen elem (Numbers).

[ Szerkesztve ]

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#28878) univerzita válasza okoska74 (#28876) üzenetére


univerzita
addikt

Itt nemlátod a Numberst-Beálítasok-Általanos -Tárhely és iCloud használat -ICloud (ez alatt Tárhely kezelése) és itt a Dok és adatok alatt kellene lenni a Numbers

(#28879) okoska74 válasza univerzita (#28878) üzenetére


okoska74
senior tag

Itt ott van a Numbers és ezen belül ott van a táblázatom is de csak a törlési lehetőséget ajánlja fel. Semmi mást.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#28880) univerzita válasza okoska74 (#28879) üzenetére


univerzita
addikt

Tálán a 5-dik pontnál azért akadtá meg mert a Numbers nincs hozzá adva a Tevékenység -be

(#28881) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Nem szokásom fészre posztolni, de most lecseréltem a profilképem (8 év után)...Értesítés telefonon be van állítva fullra, viszont miért van az hogyha lájkolják nem látom zárolt képernyőn (hangot se ad ki), csak belépve ott van a facebook appnál az értesítő kis jel. Viszont ha írnak a kép alá az normálisan értesít. Volt hard újraindítás, sima is, app újratelepítés. 5let?

[ Szerkesztve ]

(#28882) bigdady válasza B-L-A-C-K (#28881) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem évek óta nem jelez hanggal... Konkrétan csak ikon megy. Egy fos az app
Próbáld Friendly-t

[ Szerkesztve ]

(#28883) B-L-A-C-K válasza bigdady (#28882) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hang még nem is lenne baj, de mutassa már zárolt képernyőn is ha beállítom...

[ Szerkesztve ]

(#28884) consono válasza bigdady (#28882) üzenetére


consono
nagyúr

+1 a Friendlynek, sokkal tisztább, szárazabb érzés...

"In God we trust. All others must bring data"

(#28885) bigdady válasza B-L-A-C-K (#28883) üzenetére


bigdady
nagyúr

Fos az egész app majd látod. Ráadásul már kb 300mb. De hogy mi azt nem tudom...

(#28886) r3dsnake válasza B-L-A-C-K (#28881) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Lájkról sosem megy értesítés.

(#28887) oba válasza r3dsnake (#28886) üzenetére


oba
addikt

Badge ikon és fb appon belüli földgömb ikonon badge jelzés van like -nál... nálam. :)

(#28888) B-L-A-C-K válasza r3dsnake (#28886) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Régen volt pedig...

(#28889) oba válasza B-L-A-C-K (#28888) üzenetére


oba
addikt

Beállítások / Facebook / beállítások, itt is kapcsold be az értesítéseket, ill az alk. frissítés a háttérben -t bekapcsolhatod (bár ez utóbbi nálam nincs bekapcsolva)

(#28890) r3dsnake válasza B-L-A-C-K (#28888) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

5 éve használok iOS-t. Ennyi idő alatt egyszer sem volt, hogy lájkról kapjak értesítést.

[ Szerkesztve ]

(#28891) B-L-A-C-K válasza r3dsnake (#28890) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De más kap ahogy látom...

Na meg nem életszerű ha telefonon van ilyen opció, a face app ikonnál ha feloldom ott is a piros kis jel hogy van értesítés, de zárolt kijelzőnél meg nincs, ez most hogy van akkor? Ha nincs oké, de akkor fixen nem kell lennie sehol sem, vagy ne legyen opció akkor hogy zárolt kijelzőnél belehet állítani.

[ Szerkesztve ]

(#28892) r3dsnake válasza B-L-A-C-K (#28891) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem kap, guglizz rá. Nincs ilyen opció. Instagramon van.

(#28893) Rage47 válasza B-L-A-C-K (#28891) üzenetére


Rage47
veterán

Teljesen inkonzisztens az egész FB, weben is. Szerintem ne várd el, hogy rendesen működjön :D

(#28894) B-L-A-C-K válasza r3dsnake (#28892) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szép, akkor nem is erőlködök, köszi.

(#28895) Clemi válasza consono (#28884) üzenetére


Clemi
veterán

Megnéztem a Friendly-t.. az a kérdés, hogy az Instagramm és a Twitter felülete is jó? Mi azokról a tapasztalat?

(#28896) consono válasza Clemi (#28895) üzenetére


consono
nagyúr

Azokat nem használom, csak FB-ra, nem merek véleményt mondani.

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#28897) bigdady válasza B-L-A-C-K (#28891) üzenetére


bigdady
nagyúr

Webes felületen a beallitasokon belul az ertesitesek/mobilnál kapcsold be (vagyko/be) a push-t. Hátha

[ Szerkesztve ]

(#28898) univerzita


univerzita
addikt

A iTunes kínálatában már állítólag benne vannak 4K HDR filmek. Akkor remélem jön a új Apple TV 4K támogatással.

(#28899) B-L-A-C-K válasza bigdady (#28897) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ott nincs ilyen opció:

Ha a további tudnivalókra megyek, elmagyarázza telefonon hogy kell beállítani...

[ Szerkesztve ]

(#28900) okoska74


okoska74
senior tag

Tegnap nem tudom mi volt az iCloude, Numbers párossal de ma megjelent a beállításokban az iCloude használata menüpont és azóta rendesen működik. :)

Köszönöm a segítséget mindenkinek. :R

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.