Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7351) #TOTTI válasza kicsigeri (#7346) üzenetére


#TOTTI
őstag

A részlet havi 35 meg havi 10 a bizti.. meg 20k a rezsi.. a lakásra.. Na de.. ugye 4500km letekertem kb 3 hét alatt.. ami olyan 70-80 ezer ft. na de ezeken az utakon csajoztam egy este kb 10K átlagba ebből volt olyan 9-10.. szóval igy hogy utso pénzeimmel beleugrottam az autóba.. tartalékok nélkül igy elég kemény.. de hát gondoltam arra van hogy használjam.. Most ha mident kifizetek részletet feladom akkor kb.0-án leszek.. és ötletem sincs miből fogok élni.. stb.. Persze megoldom nem az.. csak hát azért vissza kéne venni...

(#7352) lipi67 válasza Chaser (#7334) üzenetére


lipi67
veterán

Gonosz vagy! :D Tehetek én arról, hogy nem játszom? :U Ne félj, a 4770-es FELÁRON megy majd, ha megy ,mert most sok minden a nyakamba szakadt. Szintetikus szarok: Nézd meg, mostanában nem teszteltem semmi a ramokon kívül. Azt is azért mert (szeretem), meg ha eladom, tudjam ,mit adtam el.

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#7353) lipi67 válasza Gyuri27 (#7335) üzenetére


lipi67
veterán

:C :C :C
BEKERETEZTETEM!!! Ez ...GYÖNYÖRŰ! Igen, megyek is. Nem a hozzáértés barátom, az elvárás. Volt az Abit ip35 fapados 566-os FSB-vel. No..ugye a p45 hirös a magas FSB-ről, az UD3R-t meg agyonsztárolták. Gondoltam 100-at csak ráver. S nekem csak 615 jött. Ezért nem szerettem (meg az előítélet). Az más kérdés, hogy nézegettem, van akinek 580 boldogság vele, de én nem másokhoz, nem más gigákhoz, az Abitomhoz néztem, viszonyítottam. A Team kijön 1400MHz felett, a Ballistix 800-as 1160-at, a procim 5,1GHz-et, nem bennem van a hiba, csak gondoltam ..annyi szépet hallani róra , ki tudja, hogy mit tud. AZT NEM TUDTAM, HOGY MÁSOK örülni tudnak 4,9GHz-nek, 600-as FSB-nek. Az..hajnalban pisiláés közben megvan úgy, hogy közben cigizek , s nem esik le a hamu:) :DDD

(#7339) kulerr: Az szuper! Mondd az asszonyodnak, ha le akarsz ugrani sörörözni , hogy üljön ide és olvassa. Mire berúgsz 3x elmegy, s mindenki jól jár! :DDD

(#7348) bolcsodal : :DDD Köszi! :C Bár lövésem se nem van miről beszélsz, de ha nem GTX akkor sima GT?( muszály ilyenekt írnom , hidd el! belehalnék ha György 1x igazat adna, s nyugtázná: Na végre, megkomolyodott. ;) )

Kben valóban nagyon hidegen hagy a vga, talán.. meg kéne szerettetni velem egy játékot. :U
A mostaniakat nem értem, nem tudom játszani, nem kötnek le (biztos nem, nem is próbáltam), s olyan önimádóak. Mire beállítod ..el is megy a kedved.

4830-as eladva. Most kölcsöngépről (illetve itt van javításra) írok. Hoolnap jön 1 gép , egy 4830-cal, meg nekem a 4770-es. Beszem, oszt megyek is szerelni, iccaka érek csak haza. Szerdán ezt a gépet csinálom meg, csütörtököm egy miskolci könyvelő vár (nő.. :B ), utána meg hétvége, elüldöznek napközben innen. :O Majd alakul:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#7354) lipi67 válasza #TOTTI (#7336) üzenetére


lipi67
veterán

Imád engem csak titkolja! (én is Őt) Hetek óta csinálgatja, ezzel akart meglepni. :K

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#7355) kicsigeri válasza #TOTTI (#7351) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Hát tsigi elégé nagy merészség volt tőled. De te tudod, Legalább arra figyelj hogy ne gyűjtsed tovább a büntetéseket. De még fiatal vagy, nincsen család, és csak találsz valami jövedelmezőbb állást.

(#7356) Chaser válasza lipi67 (#7352) üzenetére


Chaser
titán

Fél áron már nem jó :( Tényleg nagyon tré_markban, negyed áron tudom csak átvenni :B :R :D
Ez a p45 dolog is kicsit sarkított, prociban is van ami jobban/rosszabbul megy, chipsetben is...lehet egy másik lap többet tudna, lehet régen ha másik abitot nyomnak a kezedbe rosszabbul ment volna..blablabla:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7357) Gorneck válasza Chaser (#7356) üzenetére


Gorneck
titán

Mint nálam anno...2 pro és egy sima füstölt el...és nem a bénaságom miatt... :( :D

Gorneck#1239

(#7358) #TOTTI válasza kicsigeri (#7355) üzenetére


#TOTTI
őstag

Megoldom.. Nem téma álltam már szarabbul is csak jól kell ütemezni a dolgokat.. az a majdnem 200K plusz kiadás nek kellett volna amit elfurikáztam elcsajoztam.. Most meg mennék münchenbe az is legalább 30K tankolás..:) szóval sok.. elég nekem a 35 autohitel mást nem szeretnék hitelbe..

(#7359) kicsigeri válasza #TOTTI (#7358) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Hát nekem még év végéig kell fizetnem egy hitelt :F És utána tudok lépni kocsi ügyben, addig nem merek. Meg arról nem beszélve hogy nem szeretnék sok hitelt felvenni, minél többet tudjak befizetni.

(#7360) Gyuri27 válasza Gorneck (#7349) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem mindegy. De előtte csináltass végrendeletet, szerveidet adományozd el, gyónyj meg. Ha lehet csináltass magadról még képet. Mert lehet törlödni fogsz a tér-idő kontinuum-ból. :DDD

Chaser: ibm mi? Megy a szekér.

Lipi: egyszer lásd be, hogy valamihez nem értesz. Mert ezt a vga mizériát lassan személyes sértésnek veszem. Jelentsük is ki, a vga-hoz annyi közöd van mint csirkének az atom fizikához. :K

Amd-s szép napot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#7361) Gorneck válasza Gyuri27 (#7360) üzenetére


Gorneck
titán

Hááát az Én szerveimmel senki se lenne kisegítve... :D De az szövegért jár egy piros pont... :D

Gorneck#1239

(#7362) Gyuri27 válasza Gorneck (#7361) üzenetére


Gyuri27
félisten

Thx ;)

Na medélj: vese, máj, sziv, csontvelő, szem mi van velük?

Amd - Radeon - Ryzen

(#7363) Gorneck válasza Gyuri27 (#7362) üzenetére


Gorneck
titán

Vese, máj holdra lőve, majd 8 év szesz túrával... :D
Szívem azzal kopp kopp nincs baj és még a szemem is bírja...bár nemtom meddig ennyi kockulástól és neontól... :DDD

Gorneck#1239

(#7364) Gyuri27 válasza Gorneck (#7363) üzenetére


Gyuri27
félisten

Már az is jó pénz ám. :K

Még itt vagy. Mondj nekem jó intel lapot 20k-ig.
Mert sajna a giga g31 nem szereti a 2x2 giga ramot. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#7365) kicsigeri válasza Gyuri27 (#7364) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Használtba vegyél EP35 DS3-at, az meg van 20 k alatt, de újba 2-3 k több.

(#7366) Gorneck válasza Gyuri27 (#7364) üzenetére


Gorneck
titán

P35 alatt nem kezdenék lappal...bár állítólag 965 is szépen elmegyeget 2*2gb rammal...persze kérdés mennyit is vársz a ramoktól...szal kell órajel is vagy mennyiség miatt vetted...mondjuk másnak nincs is értelme intel fronton...

Gorneck#1239

(#7367) Gyuri27 válasza kicsigeri (#7365) üzenetére


Gyuri27
félisten

A használtal az a bajom, hogy széthajtott garnélküli cuccért nem adok annyit. Ugyanis nem mindenki vigyáz a cuccaira úgy mint én. Új árat néztélmár harcos?

Gorni: is is. De most 1066 fölött 1MHz-val is fagyi van. P43 nagyon szar?

Amd - Radeon - Ryzen

(#7368) Gorneck válasza Gyuri27 (#7367) üzenetére


Gorneck
titán

Nemtom...800/4-4-4-12 bőségesen elég mindenhez sőt a cl5 is...1200/5-5-5-15 se lenne jobb...csak egyes szintetikus fosok szerint...
Én sose vennék már 800nál gyorsabb DDR2es ramot a gépembe...

Gorneck#1239

(#7369) kicsigeri válasza Gyuri27 (#7367) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Tényleg bocs, 3472 vel több.Viszont van egy lapja a kölöknek, amibe bele mehet a 4 mag is.

(#7370) Gyuri27 válasza kicsigeri (#7369) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ennek most ment le az ára, vagy akciós. Pár napja 27k volt.

Gorni: a baj az, hogy 800-n nem indul a cucc (csak 200-s fsb-n). Ami használható a 4-s szorzó. A 2.66, 3.33 nem mükszik 2x2-vel. 1x2-l igen. A 800-s ram jó lenne ha a lap tudná 1:1-ben hajtani a ramokat. De 800-s fsb-s procinál ilyen nincs. Meg a lap is úgy megy 400-t, hogy viszi a pci frekit. Na ezért lett 1066. Így legalább megy 266-n. Ram x4, proci x12,5.
Félreértés ne essék ez most elég. De mi lesz egy év múlva, mikor kerül bele nagyobb vga.
Szóval ez a problémám.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#7371) kicsigeri válasza Gyuri27 (#7370) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Nem tom,te szerintem valamit elnézhettél mert szerintem ennyi volt már egy ideje.

(#7372) Gyuri27 válasza kicsigeri (#7371) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát kölök megcsúfolsz? Kikapol meglásd. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#7373) kicsigeri válasza Gyuri27 (#7372) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Rendben, egy az egyben :) haha

(#7374) Gorneck válasza Gyuri27 (#7370) üzenetére


Gorneck
titán

Értelek, de egy jobb VGA-hoz már nem kéne vmi jobb proci is?

Gorneck#1239

(#7375) Chaser válasza Gorneck (#7357) üzenetére


Chaser
titán

Bénaság miatt biztos nem, túlfesz lehetett:D

Gyuribá: "A 2.66, 3.33 nem mükszik 2x2-vel" hö? :F megen uras ramokat válaszottál ;] kingmax-szal furcsa mód nem volt gond, igp-vel meg külön vga-val is mentek 1050-et is cl5-ben 2.1-en...amúgy lemértem egy E5200-es cucc fogyiját ezzel a lappal, 1 vinyó+odd, 2x1GB ultra volt idle 60-62W, 80+ táppal 49-50W:) 1-2W eltéréssel ennyit eszik a SiS chipes p3 cuccom is...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7376) Gorneck válasza Chaser (#7375) üzenetére


Gorneck
titán

Nem volt ott túlfesz...nem bírta az MCH... :D

Gorneck#1239

(#7377) Chaser válasza Gorneck (#7376) üzenetére


Chaser
titán

Én is ezt mondanám :P

giga g31-re visszatérve, úgy néz ki, hogy e8xxx-szel nemcsak a 2-es szoró működik, de fix pcie mellett is megy 400FSB felett :N kár hogy qrva drága egy ilyen proci

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7378) Gyuri27 válasza Chaser (#7375) üzenetére


Gyuri27
félisten

Na. Szóval te 2x2 ramot hajtottál benne?
Nekem, mikor beraktam a 2x2 sipolt mint állat és nem indult. Biztos nem ram gond, mert a reaperrel és a platinummal is ezt csinálta. Ram tuning meg nem volt, ha figyeltél. Hiszen 200x2,66 ill 3,33 egy 1066-s ramnak nem tuning. Szóval a szorzók nem akarnak müködni. Még egy érdekes 1 darab 2 gigás modullal minden szorzó ment, sőt 1140-t ment a cucc 2.2-l cl5. Tehát nem a ram a szar. Hanem a lap.
Így világos volt?

Gorni: jobb proci? Nem értelek. Ha az én tuningolási szokásait vesszük figyelembe akkor is ennek a procinak 3,6 körül mennie kéne. Az meg nem kevés vga-k elég. De a ramok miatt sajna nem tudom kitesztelni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#7379) Chaser válasza Gyuri27 (#7378) üzenetére


Chaser
titán

2x2-t ám apa:) a 690g-ben is nagyon szaladtak a 2 gigás kingmaxok, speedr vette meg tőlem a ramokat, valami 900-950cl4-et mennek 2 v 2.1V-on:) Nálam 1x sípolt ramot a lap, mikor 2+1GB kingmax volt benne, de felcseréltem a helyüket, utána ők is mentek, tuningban is. Hiába szidod a lapot ;) Nem szereti a ramjaidat, ennyi, vagy piszkosul félresikerült NB chip van benne...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7380) Gyuri27 válasza Chaser (#7379) üzenetére


Gyuri27
félisten

Cserélgettem a slotokat én is. Nem segitett. Rossz ram? Lol Elhiszem egyik szar, mondjuk a reaper. De előtte egy platinum volt benne, aztán raktam mellé másikat és azzal az egyel mint mondtam minden szorzó ment, minden fsb mellett. Tuning 1140 (de ezt is mondtam).
De ez az egész chipset nekem rejtéj. Hiszen itt a chipset dirigál a ramoknak. Akkor mi a pöcs köze van a szorzóknak ahhoz, hogy milyen fsb-jű a proci?
Szerintem bios bug. A j&w ip 35-pro is 800-n hajtja a ramokat.
Hamarosan veszek valami low cost 2x1 ramot csere ramnak. Kiváncsi leszek azzal mit csinál. Mert ha azzal megy, akkor bizony lap bug lesz.

Persze lehet csak az nb-nek kellene adjak + feszt. De itt a giga hibázott, met 0,05-t nem lehet adni, a 0,1-t meg így vazelin nélkül elsőre sokallom.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#7381) Chaser válasza Gyuri27 (#7380) üzenetére


Chaser
titán

Nem azt mondtam rossz, nem szereti a lap..jah hogy 1066-osak, hát küldd meg bátran 0.1V-tal.
"Akkor mi a pöcs köze van a szorzóknak ahhoz, hogy milyen fsb-jű a proci?" Gondolom az intel úgy volt vele, ha már drága procit veszel akkor hadd szóljon, olcsó proccnál meg szívjál:) 1xűen a microkódba beleírták.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7382) fekeandras


fekeandras
őstag

'estét urak...
Mi ez a felfokozott idegállapot? :DDD

(#7383) kulerr válasza fekeandras (#7382) üzenetére


kulerr
őstag

búgócsigázunk.....meg lehet eljutunk a pacsiig is :D

[ Szerkesztve ]

(#7384) Gyuri27 válasza Chaser (#7381) üzenetére


Gyuri27
félisten

Sokallom a lapnak azt 0,1-t.
Amúgy az intel meg rohadjon meg. De jön az f10-s bios. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#7385) Gorneck válasza Gyuri27 (#7384) üzenetére


Gorneck
titán

Van mikor normálon kevesebbet vagy épp többet kap, mint +0,1Vtal... :)

Gorneck#1239

(#7386) Gyuri27 válasza Gorneck (#7385) üzenetére


Gyuri27
félisten

Na ez magas. Bővebben?

Amd - Radeon - Ryzen

(#7387) Chaser válasza Gyuri27 (#7384) üzenetére


Chaser
titán

Mi baja lenne annyitól? Meg garis nem?:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7388) Chaser


Chaser
titán

Amúgy tényleg rohaggyanak' meg, még mindig nincs kinn a 65W-os k_vad aminek elvileg 13x200 lesz az órajele..nem akarok megint E5200-t majd ősszel a gépbe. Meg az AMD is rohaggyon' meg, nekik sincs ilyen procijuk:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7389) Gorneck válasza Gyuri27 (#7386) üzenetére


Gorneck
titán

Hogy hogy magas? Ezt nem értem! Normálon van nem?

Anno vki kimérte az MCH feszek alakulását csak nemtom már melyik chipsetnél...bizonyos fsb/órajel esetén már emelni kell a feszt vagy épp csökkenteni...mert elmászik...de már nem rémlik rendesen...mert rohadtul nem érdekelt.
Anno sok P35 lapnál kellett +0,1 MCH feszt adni a stabilitás érdekében a szutyok ram miatt...

Gorneck#1239

(#7390) lipi67


lipi67
veterán

Szép estét! Hulla vok, gyorsan visszaolvasok és szundi.

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#7391) lipi67 válasza Chaser (#7356) üzenetére


lipi67
veterán

Ember!!! nem fél áron adnám, FELÁRON. :DDD

Persze, igaz , hiosz azoknál is van eltérés. Sőt! Tenni is lehet ellene. Én a kis Abitomat szétszedtem, políroztam a bordákat, mx2-es alájuk, s alátét a műanyag pöckökre, hogy szorítsa mint állat ha felteszem. MINDEN biost végigteszteltem, s kb napi 3-4 órán át néztem, hogy miként viselkedik x-y szituban. (ha orális sexre kértem, elpirult :DDD )

Na, van új VGA-m, gépem is. 4770-es fakír vagy mi, ..ja Zafír. Mi ez a márka? ;) Isemeri vki:) ?
Hónap meglesem, hogy milyen.
Szoptam egy Iponos csogban lévő hdd-vel. Nem vincsi ez, tücsök! Úgy ciripel..persze mást nem is tud, s nincs bios amely tudomást szerezne a létezéséről:)
Megy a futárral vissza. :K

#7357) Gorneck23 : Mert beletapostál a kelki világukba! Kaptak egy infót , hogy giga oldalakat csinálol, és azért füstöltek el, mert ezek után ..ÉGETTE őket a kezed!!!:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#7392) lipi67 válasza Gyuri27 (#7360) üzenetére


lipi67
veterán

Imádlak!!! - " Mert ezt a vga mizériát lassan személyes sértésnek veszem." -Tudod..ha olyan lennél mint pár hónapja, újra érdekelne, hogy pl. voltam-e rossz, berúgtam-e, stb.. a héten, akkor ..AKKOR ezek nélkül is hozzám szólnál, s nem kellene provokálnom!

-Elbasztam az ebédet!!!! Arra megyek be a konyhába, hogy kurva büdös van, és ilyen "pernyés hamu "szálldogál ki a sütűből. Nem hiszed el, tudod mi volt az? Én barom állat..csirkét sütöttem, s nem vettem ki a fizikakönyvet a szárnyai közül!!! :DDD

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#7393) lipi67 válasza Gyuri27 (#7364) üzenetére


lipi67
veterán

Abit IP 35-E-ben 2x2 giga PQI 1,8v -on 5-5-5-15 -ben, PL 8-on 1000-ret ment stabilan!

[Ezt ] most raktam össze, (onnan jöttem) 2x2 patriot-tal megy lazán. Teszt nem volt, nem tuningoltam, de fogom. E 5200-es van benne és a gy 4830-as. Memóriát-procit picit húzni fogom. Ha van időd (pár nap), meg tudom mondani , mit tud ramkezelésben.

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#7394) lipi67 válasza Gorneck (#7389) üzenetére


lipi67
veterán

" P35 lapnál kellett +0,1 MCH feszt adni a stabilitás érdekében a szutyok ram miatt..."
65-nél 1,1 45 -nél 1,2 ez egy dolog. Jól mondod. Ha 2x2 giga kerül bele, tuning is játszik..MCH-t feszelni kell picit. 1,3v -on jól érzi magát (p35 még 1,45-ön is), s a ramok is meghálálják.

Más:GYURI!!! Van egy pici félreértés sok helyen. Ha csirkés vok ,s nem hiszed, kérdezd meg Bagiék Petijét, ő is tapasztalta biztos, s alá tudja támasztani. Szóval: 2x2 giga ram "feszigényes" Ez Ok. DE NEM A RAMNAK!!! MCH-nak kell több. Vicc , de a 2gigás modulok sok esetben kevésbé feszigényesek mint 1gigás társaik!!! :K

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#7395) Gorneck válasza lipi67 (#7391) üzenetére


Gorneck
titán

Pedig mekkora Abit fan voltam... :K

Gorneck#1239

(#7396) Chaser válasza lipi67 (#7391) üzenetére


Chaser
titán

Felár se jó, csak negyed :B :D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7397) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Jó reggelt.

Kulerr, Gyuri, ma még nem leszek este, mert meg kell vizsgálni a felsőörsi kocsma készletét hogy elegendő e mindenre. :DDD

(#7398) lipi67 válasza Gorneck (#7395) üzenetére


lipi67
veterán

Abit nélkül lehet élni! (de minek) ;)

Chaser: Feláron a kártya negyedét? Ok. Szét nem vágom, tehát Ipon ár x2 és viheted. Sőt! Ajándék postázás! :DDD
Geri Neked is!

Na..most ugye megvan a 4770-es, mit csináljak vele? Csinálok gyorsan egy markot.

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#7399) Gorneck válasza lipi67 (#7398) üzenetére


Gorneck
titán

Lehet...de akkor is hiányzik... :(

Gorneck#1239

(#7400) Chaser válasza lipi67 (#7398) üzenetére


Chaser
titán

Negyedáron az egészet..postát állom :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.