Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7151) kicsigeri válasza Gorneck (#7150) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Nincsen meleg, mert amit erőlködik az a fényes valami fent az égen, azt elfújja a szél :)

(#7152) lipi67


lipi67
veterán

Én most ébredtem (tudatomra). Mit mondjak, nem kellemes. Reggel 10-re Miskolcon kellett volna lennem, elnéztem. Krisztián megkapta a hivatalos értesítést, hogy felvették, más nem történt.

Geri: Be is kellene bizonyítanod..NEKÜNK ! Ugye jövöl?
shteer: Remélem, Rád is számíthatunk!!! Pincebuli? Tán kutat ástál, ha valakinek, Neked kell a víz! :D

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#7153) Gorneck válasza lipi67 (#7152) üzenetére


Gorneck
titán

Az pont elég nem? És oda ahova szerette volna? :)

Gorneck#1239

(#7154) shteer válasza lipi67 (#7152) üzenetére


shteer
titán

idő és hely függvényében :K

víz az kellett tegnap minden mnnyiségben :))

..szerintem jónak tűnik

(#7155) lipi67 válasza Gorneck (#7153) üzenetére


lipi67
veterán

Persze Hermann Otto (ahova beadta oda mindenhova felvették, de ezt jelölte 1-nek meg)
shteer Ha meglenne, h ki jönne, akkor ez lenne a köv. lépés. Én spec. rugalmas vok, én tudok alkalmazkodni. (taljavízhez is).
Gerinek vhol van egy pincéje kben:)
felőlem lehetne a IX.-ker is, bár..asszem inkább bezárnának a kocsmák, de a XIII-ban még sztem jó vagyk:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#7156) Gorneck válasza lipi67 (#7155) üzenetére


Gorneck
titán

Szuper. :C

Gorneck#1239

(#7157) lipi67 válasza Gorneck (#7156) üzenetére


lipi67
veterán

Az bizony. El is vittem sörözni, nőt is szereztem neki, de.. asszem még máshol kalandozik.

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#7158) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Látod, hiába a válság :) De azokat az eredményeket már 2 hónapja csináltam, mikor még új volt a proc. Most a VGA val szarakodtam múlthéten, hogy most a hosszú hétvégén mit csinálok nem tudom, mert haverok nem érnek rá, egyelőre úgy néz ki. De aztán ki tudja.

(#7159) lipi67 válasza kicsigeri (#7158) üzenetére


lipi67
veterán

Hát.. Én sem vagyok oda a hosszú hétvége miatt. Máj.1-én halt meg apám, ilyenkor rokonság-temető..
(meg úgy hallom lesz egy kis sztrájk is, vonatozni se lenne célszerű)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#7160) kicsigeri válasza lipi67 (#7159) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Igen, már megint sztrájkolnak, az kifejezetten jó lesz, mert a legtöbb középsuliba péntekre tették a ballagást :) Nekem is kell menni, az ok, de az csak egy fél nap. Még a végén kénytelen leszek nekiállni tanulni, ha nagyon unatkozom. Vagy ha nem lesz túl meleg kitesztelem a GTS végét. :DD ez az azt csinálom, mikor éppen nem Gyuri picsáját lövöm szét :DDD

(#7161) lipi67 válasza kicsigeri (#7160) üzenetére


lipi67
veterán

Már Te lövöd az övét? Szuper! Hiába no, Szegény Aemdésnek még a seggét is lövik.
Hát Kulerr? Vele mi a csuda van?

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#7162) kicsigeri válasza lipi67 (#7161) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Tegnap játszottunk egyet. Kulerr is ott volt. Nem tudom említette hogy nem nagyon jár be ide, de úgy igazából nem mondott semmit hogy miért.

(#7163) lipi67 válasza kicsigeri (#7162) üzenetére


lipi67
veterán

Hm......

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#7164) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Amd-s szép napot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#7165) lipi67 válasza Gyuri27 (#7164) üzenetére


lipi67
veterán

Te? Te jönnél a buliba? Ugye igen!?
-Majd viszek lázcsillapítót Neked, ne nevessenek rajtad ha lázadban ilyen AMD-s dolgokat beszélsz:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#7166) shteer válasza Gyuri27 (#7164) üzenetére


shteer
titán

amd-szeles nap van, holnap meg jön az amd-eső :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#7167) Gorneck válasza shteer (#7166) üzenetére


Gorneck
titán

:D :DDD

Gorneck#1239

(#7168) lipi67 válasza shteer (#7166) üzenetére


lipi67
veterán

Az én gépembe meg AMD proci jön! - Majd ha piros hó esik...(hogy maradjunk a csapadékoknál)
-bár ..írhattam volna akkor azt is, hogy össze is pisálom magam, ha AMD-s gépem lesz..-

-mennem kell..jön a törpe..-

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#7169) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Nu lépek nézek 1-2 albit, addig is legyetek jók :)

(#7170) lipi67 válasza kicsigeri (#7169) üzenetére


lipi67
veterán

Hol? Hol nézel? S minek több? - annyira nem csúnya az a csaj :DDD

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#7171) kicsigeri válasza lipi67 (#7170) üzenetére


kicsigeri
senior tag

A XI. kerbe nézegetjük. De a csaj az .... hát jobb róla nem beszélni. Szerintem eleget kell inni hozzá.

(#7172) Gorneck válasza kicsigeri (#7171) üzenetére


Gorneck
titán

Az má rég rossz... :D

Gorneck#1239

(#7173) kulerr válasza kicsigeri (#7162) üzenetére


kulerr
őstag

Nincs semmi bajom..mindig elolvasom mi van veletek..most értem haza, és nem érek rá mert ketté kell pisáljalak bennetek nehogy mán a fejemre nőjjetek...
hogy miért nem irogatok?...... mit irogassak? sok meló már a hivatalos mellett is....

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#7174) kicsigeri válasza kulerr (#7173) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Akkor félreértettelek, bocs.

Jómunkás én nem akarok a csajtól semmit, csak hogy ne keljen a teljes albérleti díjat kifizetnem.

(#7175) Gorneck válasza kicsigeri (#7174) üzenetére


Gorneck
titán

Az is vmi...Én is voltam albiba és koleszba is...majd 9 évet húztam le...bár ennek az időnek, majd 90% kolesz volt...hááát nem biztos bírnám azt az életvitelt ami ott van...

Költözni meg most már vagy egyedül vagy barinővel költöznék...

Gorneck#1239

(#7176) fekeandras válasza kicsigeri (#7174) üzenetére


fekeandras
őstag

Összeköltözni egy csajjal?Átgondoltad te ezt? :DDD

(#7177) kicsigeri válasza fekeandras (#7176) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Aha :K

(#7178) Gorneck válasza kicsigeri (#7177) üzenetére


Gorneck
titán

Mos főz takarít vagy mi? :D

Gorneck#1239

(#7179) kicsigeri válasza Gorneck (#7178) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Remélem. :C

(#7180) Gorneck válasza kicsigeri (#7179) üzenetére


Gorneck
titán

Ha meguntad...szólj! Átveszem... :D

Gorneck#1239

(#7181) kicsigeri válasza Gorneck (#7180) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Rendben. Balázs meguntam :DDD

(#7182) Gorneck válasza kicsigeri (#7181) üzenetére


Gorneck
titán

Ez gyors volt... :D

Gorneck#1239

(#7183) lipi67 válasza kicsigeri (#7171) üzenetére


lipi67
veterán

Na és? Te tudsz! :DDD
(#7173) kulerr : Nocsak! Dől a lé? ;) Lehet, vissza kéne menni..(Csak nagyobb létszámmal). Ha netán összefutnál a feleségemmel, mondd már meg neki légyszi, hogy ha nem egy Dvsc buli közepén tfonálgat akkor talán értené is amit mondok, vagy éppen aki felveszi a tfonom.-Kioktatott, kérdőre vont, hogy éjszaka mi volt velem. :U :F Köze persze egy szál se nem van, ki Ő? Tán a feleségem? :DDD

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#7184) lipi67 válasza kicsigeri (#7174) üzenetére


lipi67
veterán

" nem akarok a csajtól semmit, csak hogy ne keljen a teljes albérleti díjat kifizetnem." - S ezért mit kell tenned? Így 50-50%, ez ok. De ha este kedveskednél...Kérdés: Mi olcsóbb?
Fél havi albi, vagy a pia, ami kell, hogy esténként szebbnek látsd! :DDD

(#7176) fekeandras : Mér, pasival jobb? :D

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#7185) shteer


shteer
titán

felb@szták az agyam, megyek aludni :(((

..szerintem jónak tűnik

(#7186) lipi67 válasza shteer (#7185) üzenetére


lipi67
veterán

No! Mesélj!!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#7187) fekeandras válasza lipi67 (#7184) üzenetére


fekeandras
őstag

tudtam, hogy nem hagyod ki... :DDD

(#7188) Gorneck válasza shteer (#7185) üzenetére


Gorneck
titán

:F

Gorneck#1239

(#7189) lipi67 válasza fekeandras (#7187) üzenetére


lipi67
veterán

Bele is haltam volna!!!! :DDD

Komoly kérdés !: A 4830-as vga jobb mint a 9600Gt?
Mi a különbség [Ez] és [Ez] között? Valamint..[Ő] és [Ő] között?
Teljesítményben is van, vagy csak a hűtés? S ha a hűtés, megéri a pluszt a drágább ver.???

Ma nem leszek gépnél csak du. 2 körül, s akkor már döntenem is kell..SEGÍTSETEK!!!!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#7190) kulerr válasza lipi67 (#7189) üzenetére


kulerr
őstag

A 4830 erősebb mint a 9600gt... a két 4830 között csak a kimenetekben van különbség....a 4850-seknél pedig a hűtés.
Én is cserén gondolkodom és az egy slottos hűtésről én is lebeszéltem magam mert a tapasztalatok szerint nagyon melegszik már alapon is(eléri a 90-100 fokot is)...ha pedig húzni is akarnád akkor már majdnem jobban járnál ha egy sütőt raksz a gépedbe. :D

Vagy várd meg a 4770-et ami két héten belül megjelenik és 30k alatt lesz, vagy ha mindenképpen most akarsz venni akkor a dualos 4850 Vapor-X-el. :K :K

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#7191) Gorneck


Gorneck
titán

Jó napokat mindenkinek.

Gorneck#1239

(#7192) lipi67 válasza kulerr (#7190) üzenetére


lipi67
veterán

Köszi! :R
Gorneck23: Néked is! Mi a fenéért keltél már fel? (én indulok utamram..)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#7193) kicsigeri válasza lipi67 (#7184) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Kellene inni hozzá nem keveset. Lehet maradok inkább az albi fizetésénél, mert még a végén több menne el piára. :DDD :DDD

Ja és tényleg várd meg a 4770 et jó kis kari lesz az.

[ Szerkesztve ]

(#7194) Gorneck válasza lipi67 (#7192) üzenetére


Gorneck
titán

Igazából le se feküdten...3ig forgolódtam...6 előtt picivel meg kidobott az ágy... :(

Gorneck#1239

(#7195) kicsigeri válasza Gorneck (#7194) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Az se rossz, akkor nem aludtál valami sokat. Gondolkoztál a csajon hogy milyen lehet ha már ilyen gyorsan átpasszoltam neked. Emiatt nem bírtál aludni mi :DDD

(#7196) shteer válasza kulerr (#7190) üzenetére


shteer
titán

igen... kell egy jó blokk rájuk :D

..szerintem jónak tűnik

(#7197) Gorneck válasza kicsigeri (#7195) üzenetére


Gorneck
titán

Inkább azon gondolkodtam, aki vár bent rám... :D

Gorneck#1239

(#7198) kicsigeri válasza Gorneck (#7197) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Ki vár téged bent, az összemert asztali géped :DDD

(#7199) Gyuri27 válasza kicsigeri (#7193) üzenetére


Gyuri27
félisten

Minek az neki? Eddig is ajánlottam jobb vga az nv szaroknál, olcsóbban mégse kellett.
Had vegyen csak nv-t.

Amd-s 4770-s tarolós nv sírós széééééééép napot. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#7200) Gorneck válasza kicsigeri (#7198) üzenetére


Gorneck
titán

Nem egészen... :P

Gorneck#1239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.