Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) sebijani1982 válasza petya220 (#2448) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Ilyenem van! :D Pirosban.

Brutál nehéz a teló, plusz nem elhanyagolható módon lesz nagyobb!
Viszont amire kell, arra tökéletes. Váll magasságból lett leejtve betonra, semmi baja.
Egy hátránya van, hetente- két hetente nem árt a csavarokat után húzni. Hajlamosak megszökni!!!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#2452) petya220 válasza sebijani1982 (#2451) üzenetére


petya220
senior tag

p9l-re nincs ilyen :O
Pedig szeretnék egyet... nem érdekel,hogy mennyivel nagyobb :DD csak legyen éppségben

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2453) bubus66 válasza petya220 (#2452) üzenetére


bubus66
nagyúr

És a 1.5 tonnás autót is kibírja?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2454) MK VII válasza bubus66 (#2453) üzenetére


MK VII
veterán

Az mindent kibír. :D

(#2455) bubus66 válasza MK VII (#2454) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na ja

Más:
Azért a facebook sok mindenre jó de erre leginkább, hogy egy rég nem látott barátot meg találjunk.

Tegnap meg találtam, egy olyan házaspárt akivel ezelőtt 30 éve (novemberbe) megismerkedtünk nászúton, most 20 év után mikor a gyerekek felnőttek, és így (egyenlőre csak az FB) de hamarosan ugyan ott találkozunk, ahol ezelőtt 30 éve. Ez kimondhatatlan érzés...

Ami a feleségemnek nem sikerült 1 hónap alatt az nekem kb 15 perc volt, hogy meg találjam meg egy kis szerencse..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2456) Cunaja


Cunaja
addikt

MK VII: Lesz jó akku! :)
Bubus: Ügyes vagy, kihasználtad a technikát.
Petya: a script-re passz.
Jó éjszakát mindenkinek!
Kb. Hajnali 2-kor aludhatok, addigra töltődik fel.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2457) bubus66 válasza Cunaja (#2456) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen szerintem mindkettő, és egy kis szerencse is kellett hozzá....

Na ezt is megértem "nagy arc"

Jó ét Cunaja

Hát addig legalább el leszel...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2458) Cunaja válasza bubus66 (#2457) üzenetére


Cunaja
addikt

Beindult az élet rendesen a topikban.
Miért romolnak emberek, ha egy szájbarágos leírást sem tudnak értelmezni?
Test-key, ezzel mi a gond? Semmi, a rom megy rajta, csak hiányzik még egy összetevő. Valami nem fog menni rajta. A version.img nem települt rendesen.
Ha valaki ész nélkül romol, ne tőlünk várja el, hogy segítsünk, de ha mégis, akkor ne arcoskodjon.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2459) MK VII válasza bubus66 (#2457) üzenetére


MK VII
veterán

Jézus atya fasza...
Mekkora kuffer?

Nekem valamiért nagyon unszimpatikusak az ekkora seggű csajok és egyre több van belőlük.. Látok itt-ott 15-16 éves kislányokat ekkora kufferral és alig van rajtuk ruha.. Ez valami divat ez a Rihannnnnna picsa? :D
Rettentő az énképük..
Ja meg ez a hónaljig felhúzott farmer amiben a kis fenekűeknek is óriási lesz a segge...
A mai lányoknak fejben valami nagyon nincs rendben.. Nem ,hogy úgy öltözködnének, hogy szépek legyenek, de egyenesen elcsúfítják magukat a hülye ruhákkal amiket a VIVA tv-n látnak a sok retardált depressziós "sztáron"...

Szerk.: Ja igen Cunaja.. Remélem jó lesz az akku...

[ Szerkesztve ]

(#2460) Cunaja válasza MK VII (#2459) üzenetére


Cunaja
addikt

Sajnos a majmolás nagy divat. Teljesen mindegy, hogy jól néz ki benne vagy nem, a lényeg az utánzás.
Múltkor mentem autóval és olyan csajszit láttam, hogy a mellétől nem tudott befordulni a sarkon, a száján mikor beszélt csak hápogás jött ki a nagy kacsa ajkától, a fenekéről, ami kint volt majdnem teljesen a csipetnyi sortból, sugárzott a plasztikai sebész száma. Mire jó ez? Írtad te is, mert ezt látta a tv-ben.
Nem azért nézték meg az emberek, hogy milyen jól néz ki, hanem azért, mert mekkora hülye így elrondítani magát.
Miért nem lehet valaki természetesen szép és jól öltözött?
Ha egy hölgy vagy lány gyönyörű, a legocskább mackónadrágban, smink nélkül is az. Ráadásul a szépsége miatt nézik meg, nem a ku...s kinézete miatt.

Bubus: A nagy arc téglásított! :W

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2461) Gabbbb válasza MK VII (#2459) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Ez ízlés kérdése, én szeretem a nagy seggű csajokat, feltéve, hogy máshol minden ok :-) (és nem plasztika)

[ Szerkesztve ]

(#2462) bubus66 válasza Cunaja (#2460) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot kívánok!

Próbáld ám ki a medencét..

Hát ahogy nézem sikerült egy könyvnehezéket összehoznia.. De hát nem jó a leírás tudod...

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek legyen szép napotok.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2463) bubus66 válasza Cunaja (#2460) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azt a recovery2 a HTCMamiaról szedte ha az emlékeim nem csalnak valami BadWolf féle mokolás.

Már csak azért se a leírásom alapján csinálta.. De így járt...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2464) bubus66


bubus66
nagyúr

Segítse már valaki kihámozni, hogy melyik melyik....

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2465) petya220 válasza bubus66 (#2464) üzenetére


petya220
senior tag

Agykuki :DD
Nekem ehhez még reggel van...

most egy srác privátban custom rom-ra rátolta a rollback-et, jelenleg nincs 3 gombos lehetősége... ._.
Megyek egyet kávézni, aztán valamit kitalálok

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2466) bubus66 válasza petya220 (#2465) üzenetére


bubus66
nagyúr

Sok sikert az is ügyes gyerek volt

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2467) petya220 válasza bubus66 (#2466) üzenetére


petya220
senior tag

Köszi :DD

félreértelmezte a rollback-et.. :D nem nagy dolog, csak a megoldását még nem tudom..
Szétnyitottam a rollback update.app-ját, és ha csak a recovery-t flasheli vissza, annak is jónak kellene lennie nem? És aztán bejön a 3 gombos

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2468) Cunaja


Cunaja
addikt

Szép napot mindenkinek!
Medence tele, csak hideg a víz. :W
A nagy arc, miért TWRP-re tesz fel gyári romot? :W
Olyankor mindig a gyári boot.img és recovery.img kell.
Még nem olvastam a fejleményeket, mert rengeteg privát üzim van és azokat válaszolgatom.
Amit utoljára olvastam tőle, azon lehidaltam.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2469) bubus66 válasza petya220 (#2467) üzenetére


bubus66
nagyúr

Custom ROM, van neki tedd fel neki a TWRP mentést amit linkeltem a másik topikba.
ű
Akkor flashseljétek fel megint.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2470) petya220 válasza bubus66 (#2469) üzenetére


petya220
senior tag

Nem jön be neki a twrp.. :DD

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2471) petya220 válasza Cunaja (#2468) üzenetére


petya220
senior tag

2 centis hideg víz a legjobb :D
utána még fázik az ember ilyen melegben is

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2472) bubus66 válasza petya220 (#2471) üzenetére


bubus66
nagyúr

petya220 ne írogass neki eladogeppc nem most kellene könyörögni, meg jó pofizni, már rég segítve lett volna neki, ha nem írja azt amit ír..

Lehetőleg ne javasolj neki semmit sem, ne statisztálj neki a tégla gyártásba oldja meg maga...

Ma kaptam egy privátot a Mate7 topickba is eljátszotta ezt, és 1 hónap múlva eladta..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2473) petya220 válasza bubus66 (#2472) üzenetére


petya220
senior tag

Innentől nem érdekel :D
Amíg normális volt, addig próbáltam segíteni. Vessen magára

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2474) szemesi69 válasza petya220 (#2473) üzenetére


szemesi69
addikt

Vegyen újat, most akciós ;]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2475) Cunaja


Cunaja
addikt

Na, mindjárt elolvasom. :Y

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2476) bubus66 válasza petya220 (#2473) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na végre ezért kapsz egy kis ajándékot.

De tényleg egy darabig szépen beszél, leírjuk mit csináljon (szerintem nem azt csinálja), és ha nem teszik neki akkor számon kér, meg nagy arc meg stb, duma jön.. Arra még mindig nem kaptam választ, hogy amikor test_keyes lett akkor miért nem tette fel a RollBacket.. És már réges-régen el felejthettük volna egymást..

(#2474) szemesi69

Igazad van az is egy megoldás..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2477) Cunaja válasza bubus66 (#2476) üzenetére


Cunaja
addikt

Bocsi Bubus, de beavatkoztam a topikba. ;]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2478) petya220 válasza szemesi69 (#2474) üzenetére


petya220
senior tag

true.. :D Mennyibe fáj most egy ilyen?

Bubus köszönöm :R :R

(#2477) Cunaja Bubus megengedte? Amúgy meg nem értem, hogy mit avatkozol bele, amikor nem értesz hozzá... :P

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2479) Cunaja válasza petya220 (#2478) üzenetére


Cunaja
addikt

Nagy arc akarok én is lenni. :P :D

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2480) szemesi69 válasza petya220 (#2478) üzenetére


szemesi69
addikt

Itt most akciós [link] ;]

Cunaja 华为ROM专家 te kis gonosz ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2481) petya220 válasza Cunaja (#2479) üzenetére


petya220
senior tag

oh.. értem, ha ez a kívánságod Mr.Nagy Arc...

(#2480) szemesi69 nincs is olyan vészes ára :Y

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2482) bubus66 válasza Cunaja (#2477) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké te bármikor be avatkozhatsz.

Na mester mindjárt bombázni fog a kérdéseivel, privátban....

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2483) Cunaja válasza bubus66 (#2482) üzenetére


Cunaja
addikt

Nézzétek a P9 topikot. Kiadott a Huawei egy frissítést,ami kivégzi a sim kezelését! Bravó megint! :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2484) bubus66 válasza Cunaja (#2483) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az F@sza hogyan lehet ilyet csinálni...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2485) petya220 válasza Cunaja (#2483) üzenetére


petya220
senior tag

Szép...
csórinak az imei-e is eltűnt, nvram?

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2486) petya220


petya220
senior tag

Cunaja, media_profiles.xml-t elkérhetem? vagy valakitől akinek p9-e van. :D

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2487) Cunaja válasza petya220 (#2486) üzenetére


Cunaja
addikt

Tőlem ne kérj semmit, mert nem vagyok otthon.
Majd ha otthon leszek.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2488) petya220 válasza Cunaja (#2487) üzenetére


petya220
senior tag

Értettem főnök! :R

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2489) szemesi69 válasza petya220 (#2488) üzenetére


szemesi69
addikt

Ezen lehidaltam [link], inkább nem mondok semmit ;] Cunaja, bubus, benneteket akar alázni, mert nem értetek hozzá, na paszki :Y

Bocs petya220, nem válasz akart lenni :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2490) tolnaisrac28


tolnaisrac28
újonc

Sziasztok,
segítséget szeretnék kérni:
van egy Honor 6x (BLN-AL40) telefonom, amit Ázsiából rendeltem. Tökéletesen működött magyarul is, én a B20 miatt mégis az európai BLN-L21-es firmware-ra szerettem volna frissíteni Firmware Finderrel, de sajnos nem úgy sült el. A telefon működik, de NRD90M test-keys Build-számmal, "soványabb" rendszerrel és a bootolásnál is manuálisan kell beavatkozni "verifikáció hiánya" miatt....
Tud valaki segíteni? BLN-AL40-es firmware-t sehol sem találok...Mit tegyek? Sajnos biztonsági mentést nem készítettem a hülye fejemmel. :(
Köszönöm!

(#2491) petya220 válasza szemesi69 (#2489) üzenetére


petya220
senior tag

örihari. :((

őőőőő
Az is világos, hogy olyanok írnak le tanácsokat nekem, akik életben nem próbálták ki a FirmwareFinderrel telepített ROM-okat, ha így lenne, már rég oeminfo-t kellene cserélniük. ez vicces, mert én használtam, de nem gond

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2492) petya220 válasza tolnaisrac28 (#2490) üzenetére


petya220
senior tag

Honor 6x-et nem vágom, ne haragudj

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2493) szemesi69 válasza petya220 (#2491) üzenetére


szemesi69
addikt

Vicces a bácsi, mindenki hibás, csak ő nem, végül is ki csinált téglát? ;]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2494) feliratos válasza tolnaisrac28 (#2490) üzenetére


feliratos
újonc

Peched van, hogy felment rá, és sokkal nagyobb mázlid, hogy működik. Nem csak a cust más, hanem az egész teló. Elég optimista voltál. Firmware Finderben sincs hozzá ROM. Mondjuk legalább a teljes buildeket leírhattad volna, így rébuszokban beszélsz. Próbáld meg felrakni az EU-s ROM data zip-jét kicsomagolva 3 gombossal vagy szervizmenüből. Egyébként ez 7.0, gondolom.

BLN-AL40C00B110 ez volt amúgy?

[ Szerkesztve ]

(#2495) petya220 válasza szemesi69 (#2493) üzenetére


petya220
senior tag

Vicces a bácsi mintha magamat hallanám :D
Hát.. én egyszer majdnem :P
de megoldottam magam

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2496) bubus66 válasza szemesi69 (#2493) üzenetére


bubus66
nagyúr

Végül is majd az jön ki belőle, hogy én csináltam (bubus66) téglát igaz a közelembe se volta telefon.

Na el megyek kutyát sétáltani meg kiszellőztettem a fejemet egy jó hideg sör mellett

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2497) szemesi69 válasza bubus66 (#2496) üzenetére


szemesi69
addikt

Egészségedre, jó sétát :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2498) egabi71 válasza feliratos (#2494) üzenetére


egabi71
aktív tag

Üdv a fórumon, sikerült már a telót megjavítani?

(#2499) Cunaja


Cunaja
addikt

Királyság ez a két nap!
A munkáltatóm azt mondta, tudatlan vagyok, mert még nem is láttam a bérszalagomat és panaszkodok, hogy nem jó a fizetésem. Mégis rendezve lett! :)
Most meg itt a fazon, aki okosabb mindenkinél. :W
5 perc alatt megcsinálnám a telefonját, de nem fogom.
Eredeti oeminfo flash, majd eredeti full rom, már kész is!
Mivel nem az oeminfó-nak megfelelö romot nyomott rá, egyből tégla lett.
A lényeg, hogy nem értek hozzá!
Bubus: :R Cunaja-nak meg több van a kis ujjában mint itt az összesünknek.
Ez jól esett! Az ilyen emberek miatt vagyok még itt! :R
Nem szeretetek vagánykodni, meg nagyra tartani magam, inkább szeretek az asztalra letenni dolgokat és meghagyom másnak a nagyra tartást.
Az életben is ilyen vagyok, nem véletlenül annyi a fizetésem
Az XDA-n annyi a tégla, hogy egy házat lehetne vele építeni, és nem tudják megcsinálni.
Nálam privátban 100-ból 99 tégla átalakul telefonná.
1% user hiba.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2500) feliratos válasza egabi71 (#2498) üzenetére


feliratos
újonc

Új koncepcióm van.

Úgy döntöttem, nem is akarom megjavítani. :D Várhattam én életem végig a rollbackre. Egyébként sokkal jobb így teló a rengeteg szemét nélkül, és manuálisan meg frissíthető is. Minden hivatalosnak érzékeli, tehát bankos cuccok, TVGO is megy rajta, mégsincs semmi előtelepített cucc. A magyar dolgok megvannak benne. SIM eszközök, magazinfeloldás nem érdekel. Fájlokat fel tudtam tenni fájlból HIapp lefrissített minden gyári cuccot FR-tudok nyomni, full ROM-ot újrahúzni tisztán.

Azon még gondolkodom, megéri-e nekem TWRP-vel küzdeni, hogy a Témákat munkára bírjam, ez az egy, ami érdekelne. Háttérképet most is tudok változtatni, ikonokat ki tudom tenni. Menüt nem tudom buherálni, és így a számlálók nem mennek, kb. ennyi. Gyors, az akkuidő frenetikus. Nem mondom, ha valaki szaki a szomszédban volna, akkor gyorsan megbuheráltatnám egy üveg pálinkáért, hogy javítsák meg, de már igényem volna arra is, hogy ki is legyen pucolva :D

Egyébként P) Lite-os okos srácot összezavarta rendesen a testkeys. :D Nem tudja, mi fán terem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.