Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) bubus66 válasza Ralond (#1550) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia esetleg itt rákérdezhetsz mivel ez OFF topick.

Sziasztok szép napot mindenkinek

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1552) k-adi


k-adi
nagyúr

Sziasztok, nemtudom mennyire off ez, de hol tudok élőben megnézni p9 kék színben Budapesten?? Ahol eddig voltam csak ezüstöt és fehéret vagy arany színűt találtam. :F

(#1553) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek legyen szép napotok.

a Cunaja mester nem lesz 18.-ig..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1554) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia MK VII

Tudnál nekem dobni egy linket a P9 Telekomos ROM (ha van) letöltéséről.

Nagyon meg köszönném.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1555) MK VII válasza bubus66 (#1554) üzenetére


MK VII
veterán

Szia :)
C150B130
De ehhez kell ám egy telekomos coust mentés is... Anélkül nem fog beállni C150-re, hanem C900 lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1556) bubus66 válasza MK VII (#1555) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi..

A C900B180-ra mit lehet akkor feltenni azt esetleg tudod?

A cust mentést nem lehet valahonnan leszedni?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1557) MK VII válasza bubus66 (#1556) üzenetére


MK VII
veterán

C900B180-ra?
Én ott BL-t nyitnék, aztán C432B136 fel...
Aztán frissíteni B182-ig, és utána háromgombossal a B383-at...
Kb így :)

(#1558) bubus66 válasza MK VII (#1557) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen én is ezt mondtam de ragaszkodik a Telekomoshoz..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1559) MK VII válasza bubus66 (#1558) üzenetére


MK VII
veterán

Ja, hát a garancia miatt aggódik gondolom...
Valamilyen szinten megértem... Viszont megjárta már pár P9 a szervizt úgy, hogy köze nem volt a romnak ahhoz ami eredetileg volt rajta. Sőt még BL is nyitva volt.. És megcsinálták... Persze erre nem lehet alapozni...
Egyébként van egy Telekomos Coust mentésem, csak lehet nem tökéletes... P9 topikban Septum mintha ezt irta volna.. Egyébként ő mentette le.
De érdekes, mert legelőször mikor visszament Telekomos romra akkor jó volt a telefonja.. Csak most megint mókolt vele és úgy gondolja, hogy a mentése nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#1560) bubus66 válasza MK VII (#1559) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mindegy meg írom neki aztán eldönti köszönöm a segítséget. :R

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1561) Cunaja válasza bubus66 (#1558) üzenetére


Cunaja
addikt

Hahó!
Ne kínlódjunk már!
TWRP fel, teljes nandroid backup és utána azt csinálsz a telefonnal amit akarsz.
Hiba van!
TWRP fel, nandroid mentés vissza> aktuális rom recovery vissza és full update ami bezárja a BL-t nyom nélkül.
Ilyenkor a frissítés ne szerviz menüből legyen, mert akkor nem zárja be. Csak a 3 gombos zárja be.

Nem egy készülék volt már gariba javítva és nem vettek észre semmit ezzel a módszerrel.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1562) MK VII válasza Cunaja (#1561) üzenetére


MK VII
veterán

Na ennyi. :)

Én még nem raktam ám fel a B383-at.. :)
Valamiért mindig elmarad... Már nekiálltam pedig párszor, de mindig közbejön valami. :)

(#1563) bubus66 válasza MK VII (#1559) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mindegy meg írom neki aztán eldönti köszönöm a segítséget. :R

Bocs de ez volt rajta.

P9 EVA-L09C900B182 EMUI 4.1.1 ezzel mit lehet akkor kezdeni?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1564) Cunaja válasza bubus66 (#1563) üzenetére


Cunaja
addikt

Ezzel semmit, mert ez universalis rom. Egy csomó minden nem fog működni normálisan. C432 oeminfo flash és utána lehet bűvészkedni.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1565) bubus66 válasza Cunaja (#1564) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm mester.. vagy küldhetem hozzád a pácienst?

Értettem.. Az oeminf csere ugyan úgy meg mint a P9 Litenél?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1566) Cunaja válasza bubus66 (#1565) üzenetére


Cunaja
addikt

Nem vagyok otthon 1 hétig! Most inkább ne. :R

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1567) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek legyen szép napotok!

Petya220 neked is.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1568) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok szép jó reggelt mindenkinek, legyen szép napotok..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1569) petya220 válasza bubus66 (#1568) üzenetére


petya220
senior tag

Neked is! :R

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#1570) ANDROID??? válasza bubus66 (#1568) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia! Viszont! :K

(#1571) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia MK VII

Ezt rakd ki a P9 Topickba légyszíves ha lesz Cunaja beletettem vele majd a Téma Összefoglalóba.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1572) MK VII válasza bubus66 (#1571) üzenetére


MK VII
veterán

Ja.. Hát nem kell nekem bemutatni őket.. :D
Megjártam velük a poklot én is... 3 hónapig küldözgettem a telefont mire a vége lett a procedúrának. A negyedik p9-cet használom jelenleg..
De aztán többeknek meg jó a véleményük...
Szóval változó.. Attól függ kihez kerül a telefon a szervizben.. Ha egy pékhez akkor karcos lesz meg szar.. Ha egy szakihoz akkor jó....

(#1573) bubus66 válasza MK VII (#1572) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia ez így van de az IMEI szám ellentüntetésénél szerintem holt mindegy kihez kerül.

Ment írtam eddig nekem is jó véleményem volt.

Azért írtam, le azt hogy a felesleges köröket ellehessen kerülni. Köszönöm a segítséget.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1574) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek legyen szép kellemes napotok!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1575) MK VII válasza bubus66 (#1573) üzenetére


MK VII
veterán

Értelek...
Jó is, hogy leírtad..
Amúgy van Telemax topik...
Oda is leírtad? :P Oda is érdemes...
Tényleg nagyon komoly, hogy IMEI eltűnik meg ilyenek... Nyakamat rá, hogy ilyenkor valami dzsunka migráns, betanított munkás szervizeli a telefont akinek még önbecsülése sincs, hogy adjon a saját munkájára.
Ja és szép napot bubus ;)

[ Szerkesztve ]

(#1576) bubus66 válasza MK VII (#1575) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szerintem, meg ahogy bele olvastam túl sok okoskodó van ott inkább ki hagyom a vitát...

Ja és azt ki sem cserélték (a kijelzőt) amiért be lett küldve..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1577) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok szép estét mindenkinek.

Na erre varjatok gombot (Petya220 te biztos olvastad) szerintem neki állhatott volna......

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1578) Cunaja válasza bubus66 (#1577) üzenetére


Cunaja
addikt

Nem vagyok, de ezt nem bírtam szó nélkül hagyni. :Y
Jó pihenést mindenkinek a 4 napra!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1579) bubus66 válasza Cunaja (#1578) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én sem tudtam, megállni... feldobom az estédet egy kicsit..

Jó pihenést kívánok neked és a családodnak!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1580) Muerte68


Muerte68
addikt

Akkor itt folytatva-egy 40+os vidéki hölgyemény csinálta az első okostelójával amit a MM-ben vett-és vissza is ment vele reklamálni :D

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#1581) Just_Reboot válasza Muerte68 (#1580) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Szöszi volt legalább? :D

(#1582) bubus66 válasza Muerte68 (#1580) üzenetére


bubus66
nagyúr

Már bocs, még ha 40+ os akkor is miért nem kérdezte meg, hogy hogyan kell beletenni, s még vissza is megy reklamálni az szép..

(#1581) Just_Reboot

Tudod miért kérdezted de tessék itt a szöszi igaz nem ő volt aki a Micro SIM-et akart a Nano SIM helyére beletenni...

Vagy ez....

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1583) Muerte68 válasza Just_Reboot (#1581) üzenetére


Muerte68
addikt

Inkább elkeserítő külsőileg is :(((

bubus66-ez az a fajta aki úgy gondolja hogy elég okos ahhoz hogy ezt megoldja-de amúgy nem :N

Csak annyit mondok hogy olyan helyről való ahol olyan aranyköpések származnak,mint a kamillavirág fa-vagy hogy a macskának zúzája van :W

[ Szerkesztve ]

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#1584) Just_Reboot válasza bubus66 (#1582) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Hmm, inkább a második. :D

Pedig neki még azt is elnéztem volna. :D

(#1585) bubus66


bubus66
nagyúr

[link]

(#1584) Just_Reboot

Azt gondoltam..

(#1583) Muerte68

Na ez jó ezeket még én sem halottam.. Pedig mi Somogyiak is tudunk egy két kacifántos szót, de az most tetszett.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1586) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1587) petya220 válasza bubus66 (#1577) üzenetére


petya220
senior tag

Nem igen... :D Ivós nap volt tegnap :D
De baszki... Nem akartam látni D: mondjuk... Én már szedtem le, de akkor is.
Csak leeshetett volna neki, hogy a-a, nem véletlen van ragasztva.

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#1588) bubus66 válasza petya220 (#1587) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia de nem eset le neki..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1589) petya220 válasza bubus66 (#1588) üzenetére


petya220
senior tag

Érdekes... :D

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#1590) bubus66 válasza petya220 (#1589) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na ja tényleg érdekes...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1591) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Na elmegy a f@szba ez a buzi, támogatást kér, aztán ha kérem hogy javítsa a hibákat ezt kapom vissza, megy vissza a gyári, a csoportból meg bannoltatom magam, úgy hogy elküldöm a qurv@ anyjába...

[ Szerkesztve ]

(#1592) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek legyen szép napotok.

Petya220 neked is.

Tegnap fel tettem a hivatalos 7.0 FF egy kis módosítással szépen eltölti

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1593) atomka78


atomka78
tag

Sziasztok. Lehet volt már téma. Akkor bocsi,de az a gondom,hogy beállítom halkabbra a csengés hangerejét akkor alig/sehogy sem hallom az értesités hangját. Ha meg hangodra teszem akkor meg iszonyú hangos a csengés. Van erre valami megoldás? Köszönőm.

(#1594) Sungoo


Sungoo
addikt

Ha használtok gyári Gmail appot, ajánlom, hogy ne frissítsétek. Egy rakat kaka lett.

(#1595) petya220 válasza bubus66 (#1592) üzenetére


petya220
senior tag

Köszönöm, neked is!

Na, és milyen? :D

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#1596) bubus66 válasza petya220 (#1595) üzenetére


bubus66
nagyúr

Eddig jó sokkal gyorsabban csatlakozik a wifihez a HiSuitehez..

Nem használ több RAM-ot mint a 6.0 igaz ki szemeteltem ez is..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1597) petya220 válasza bubus66 (#1596) üzenetére


petya220
senior tag

Hű nekem nagyon keveset használ... Durva

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#1598) bubus66 válasza petya220 (#1597) üzenetére


bubus66
nagyúr

Már mint úgy értettem hogy nincs az a nagy RAM zabálás mint amit előadtak persze lehet ha restell FR csinálni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1599) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1600) bubus66 válasza bubus66 (#1599) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez Lemaradt

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.