Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) ANDROID??? válasza MK VII (#2050) üzenetére


ANDROID???
addikt

:DD

(#2052) Cunaja


Cunaja
addikt

Nos látom így alvás után, hogy jó poén volt reggelről! :))
Ráharaptak rendesen. :)
Nagyon jól megcsinálta Bubus. :C
Ha meg tényleg nem érteném, nem az lenne az aláírásom.
MK VII :C
Android, ez jó volt! :D

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2053) bubus66 válasza ANDROID??? (#2049) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na igen így van hát pont bele tarfált..

Köszönöm gondoltam aki ROM-okat csinál annak ez alapnak kell, hogy legyen...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2054) gianone


gianone
őstag

Dögrováson vagyok, még nem volt energiám ROM-olni... :( De ami késik... :D

Viszont épp most Nougat felajánlotta a megbízható helyeket. Nektek volt már ilyen? Nekem most először. És nagyon hiányzott, mert stockon mindig használtam, használom. Gyorsan beállítottam az összeset egyszerre. Jól tettem, mert szerkeszteni nem lehet.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#2055) Cunaja válasza gianone (#2054) üzenetére


Cunaja
addikt

[Nincs pihenés ;) ]

Petya holnap érettségizik magyarból, drukkoljunk neki! :K

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2056) sebijani1982 válasza Cunaja (#2055) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Respect Mester!

Petyának innen is egy kalappal!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#2057) petya220


petya220
senior tag

Köszönöm!!! :R :R
Ha átmegyek rajta iszunk! Ha nem, akkor is!
Csak nem mindegy,hogy röhögve, vagy sírva..

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2058) bubus66 válasza petya220 (#2057) üzenetére


bubus66
nagyúr

Petya220
Egy jó nagy kalappal.

Cunaja
Ez igen gratulálok!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2059) gianone válasza Cunaja (#2055) üzenetére


gianone
őstag

Helyes. :)

Azt mondjátok már meg, hogy miért a P8 Lite ROM-ját faragják még mindig leginkább. Eleve kiadják szinte minden hónapban a biztonsági frissítést, legalább hicloudra, de pl. az újban van egy csomó újdonság is. Kétéves teló. Novára 3 build jött összesen 8 hónap alatt, amiből egyet sem tettek ki fullként weboldalra.

Petya húzz bele.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#2060) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek legyen szép napotok

Petya220 neked meg egy kalapal..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2061) bubus66 válasza Cunaja (#2055) üzenetére


bubus66
nagyúr

Cunaja egy kis segítséget szeretnék kérni, alkalmazásban ikon képet szeretnék cserélni, az apk-t kibontani tudom csak visszazárni nem tudom, esetleg, ha kérhetnék egy hozzá való programot, meg mivel szoktad szignózni, mert amik nekem vannak azok már régiek és nem jók.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2062) petya220


petya220
senior tag

Köszönöm srácok! :D
Magyar 2-es megvan! :DD

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2063) bubus66 válasza petya220 (#2062) üzenetére


bubus66
nagyúr

Gratulálok...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2064) gianone válasza bubus66 (#2061) üzenetére


gianone
őstag

ApkEditor Pro. Nekem az van, ami 4PDA-n. És jól működik. Szignózni nem szoktam, de ikonképet azzal cserélek Moto G-n, mert EMUI-n inkább a témába rakom inkább az ikonképet.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#2065) bubus66 válasza gianone (#2064) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi de ha nem szignózom nem települ a letöltött alkalmazáshoz meg az EMUI-n belül nem tudok ikont kicserélni..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2066) gianone válasza bubus66 (#2065) üzenetére


gianone
őstag

Arra gondoltam, hogy már egy szignózott appban cserélek ikont.

EMUI-n belül miért nem tudsz ikon cserélni. Bármelyik appét ki lehet, csak az ikon nevének az alkalmazás folyamatának a nevét adod meg, berakod a témába, és ennyi. De egyébként ezt párszor már átbeszéltük. Mihez kell ikon?

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#2067) bubus66 válasza gianone (#2066) üzenetére


bubus66
nagyúr

Már megvan az opera böngésző ikonját cseréltem le.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2068) gianone válasza bubus66 (#2067) üzenetére


gianone
őstag

com.opera.browser.png legyen az ikon neve a témában.

Ez azért jobb, mert így frissül, nem kell mindig az ikonnal szórakozni.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#2069) bubus66 válasza gianone (#2068) üzenetére


bubus66
nagyúr

A minit töltöttem le valószínű, hogy ez kell neki majd com.opera.mini.native.png

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2070) gianone válasza bubus66 (#2069) üzenetére


gianone
őstag

Aha, valószínű. Ha véletlenül mégse jó, Application Inspector rögtön megmondja a folyamat nevét. Playből tölthető.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#2071) bubus66 válasza gianone (#2070) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi az a neve..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2072) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked.

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek legyen szép napotok.

Petya220 egy kalappal a mai érettségihez.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2073) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt mindenkinek!
Petyának gratula! A lényeg, hogy görbüljön. :K
A héten minden nap dolgozom, pénteken oktatás is ráadásul. :W
Következő szabadnapom 20-án, ha akkor is nem nyögnek be 1 túlórát.
Így nehezen lehet bármit is csinálni. :(((
A legrosszabb a romolásban, hogy 3 gépen csinálom, ezért néha bezavarodok.
Otthon 2 gép van, de mivel mindig az asszonynak van igaza ;] ezért eldöntheti melyik gépnél szeretne lenni.
A melóban meg lapi topin, de ott sem egyszerű, mert jön a telefon és munka van. Természetesen ebben az esetben elfelejtem, hogy hol is tartottam. :Y
A stock romból Custom rom, legutálatosabb része, amikor a system fájlokat kell megnézni, hogy milyen linket (symlink) tartalmaz. Nem mindegy, hogy toolbox, vendor vagy system link. Ha egy nem jól van megírva, már nem is települ a rom, vagy abnormális a működése.
584 ilyen fájl van, és a metadata linkekről ne is beszéljek. :W

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2074) bubus66 válasza Cunaja (#2073) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor elvagy kapva rendesen..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2075) bubus66 válasza bubus66 (#2074) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez tetszett, és milyen igaz...

Szia Cunaja jó éjszakát..

Sziasztok jó éjszakát mindenkinek

Petya220 holnapra egy kalappal..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2076) Cunaja válasza bubus66 (#2075) üzenetére


Cunaja
addikt

Hm. :Y :R
Mindjárt jobban megy a romolás!
4 óta fent vagyok és 11-ig fent leszek, ha nem alszom el.
Jó éjszakát mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2077) bubus66 válasza Cunaja (#2076) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az igen jól bírod

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2078) Cunaja válasza bubus66 (#2077) üzenetére


Cunaja
addikt

Csinálom a romot!
Az updater-script fájlt írom, de nem haladok, mert ma is melóban 1000 volt a munka. :W

Pl. az elsőnek így kell szerepelnie.
symlink("/vendor/lib/libwpa_client.so", "/system/lib/libwpa_client.so");

Amint látható, vendor/lib/libwpa_client.so vagyis vendor-ra linkeli a /system/lib mappábóll a libwpa_client.so fájlt.
Ugyanaz a két mappa, csak a vendorban van az eredeti fájl, ezért mutat a systemben rá a link.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2079) bubus66 válasza Cunaja (#2078) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez mind egyesével írod be?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2080) Cunaja válasza bubus66 (#2079) üzenetére


Cunaja
addikt

Csak a P7-nél írtam egyesével. Itt már csak törölni kell és beírni ami nincsen.
Az egyeztetés nagyon sok idő. Amikor írom be, elég egy karakter hiba és vége is.
Mivel volt egy random újraindulásom, ezért átnézem megint az egészet, mert lehet kihagytam valamit. :W
KB. 2 teljes nap, de olyanom nincsen. :(((
Mindig 1-2 óra, meg persze közben a fórumon is írogatok.
A Huawei romok majdnem mind egyformák, csak a fájlnevek változnak néhol. A system és vendor és etc és cust és lib-lib64 ezek nem változnak.
Magyarul, megcsinálom, te szétszeded, leellenőrzöd, bepakolsz és kitörölsz és kész is a romod. Az alapokat nem kell megírni.
Most megyek, mert leborulok a székből. :W
Jó éjszakát!
Reggel 7-kor csinálom tovább 1/2 12-ig.

Ami érdekes, ha megnézed a P9 fórumot és az XDA-t, nekik nem megy a téma, nekem megy a B386 telepítés után. Valamit nem jól csinálnak. :F

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2081) aprokaroka87 válasza Cunaja (#2078) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hm.

Ez a Vendor tulajdonképpen a gyártó módositása?

Van oka hogy külön van?
Miért nem lehet pl így hogy system/lib/vendor mappa?

(#2082) bubus66 válasza Cunaja (#2080) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot jó romolgatást...

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek legyen szép napotok.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2083) Cunaja válasza bubus66 (#2082) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt mindenkinek! :C

Ez a Huawei hülyesége, hogy mindent linkelget a systemből a vendorba. :W
Ne legyen egyszerű az élet, és ráadásul minden romban változtat is rajta.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2084) MK VII


MK VII
veterán

Jó reggelt mindenkinek!
Na jó. Tőlem meg kaptok egy Heidit.

Cunaja...
moleculez -nek miért nem megy a Nougatra frissítés? Már nem értem rohadtul...
Most megint felrakta a B182-őt ahogy mondtam neki, de úgy sem ajánlja fel neki a frissítő a B378-cat és 3 gombossal meg mindig elakad neki 36%-nál a telepítés.. Mit csinál rosszul? Valamit biztos rosszul csinál, mert ez képtelenség, hogy sehogy nem tud Nougatra áttérni..
Csak én már kifogytam ötletekből... Igazság szerint nem is értem mi a fax van a telefonjával...

[ Szerkesztve ]

(#2085) Gabbbb válasza MK VII (#2084) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Esetleg a telepítő fájl, amit 3 gombossal akar felrakni korrupt és nem töltötte le újra etc..

(#2086) MK VII válasza Gabbbb (#2085) üzenetére


MK VII
veterán

Azt is mondtam már neki, hogy töltse le újra. De a B360 sem a B378 is ugyan úgy megáll neki 36%-nál.. Semmit nem értek.

(#2087) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggel legyen szép napod.

Sziasztok Jó reggelt legyen szép napotok..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2088) Cunaja válasza bubus66 (#2087) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt mindenkinek!
Bocsi Bubus a 2 nap késés miatt, de már zombi vagyok. :W
Most is megyek melóba és Máj. 20 még messze van. :((
Tegnap már menni is nehéz volt, ezért változtattam.
Semmi romolás, meló és alvás.
Majd ha szabadnapom lesz.
Szép hétvégét mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2089) bubus66 válasza Cunaja (#2088) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot, hogy jól kezdődjön a napod

Az igen nem semmi csak vigyázz magadra..

Semmi gond gondoltam, hogy valami más dolgod van..

Sziasztok, Jó reggelt szép napot mindenkinek

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2090) sebijani1982 válasza Cunaja (#2088) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Kitartást Mester!!!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#2091) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Sziasztok!

Olyan gondom lenne, hogy nem tudom telepíteni a képen látható alkalmazást.
Múltkor már volt hasonló gondom, akkor valami beállítási gond volt. De elfelejtettem, hogy oldottam meg akkor. Ismeretlen forrás engedélyezve van.
Próbaképp szedtem le egy teljesen más appot is, azt viszont tudtam telepíteni. Ott a tovább helyett telepítés volt.

Most a továbbra hiába nyomok nem történik semmi. Mégse gomb működik.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#2092) aprokaroka87 válasza sebijani1982 (#2091) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Play áruházból letöltve sem jó?

(#2093) sebijani1982 válasza aprokaroka87 (#2092) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Üdv! Okoslottó nincs a play áruházban. Sajnos

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#2094) aprokaroka87 válasza sebijani1982 (#2093) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Innen letöltve sem jó?

Annó fent volt...de ahogy olvasom a Google nem szereti a szerencsejátékot,ezért nincs a playen

(#2095) sebijani1982 válasza aprokaroka87 (#2094) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Köszi innen töltöttem le. De most újra letöltve sem ok.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#2096) aprokaroka87 válasza sebijani1982 (#2095) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nem értek hozzá
de nem valami permission kezelés kavar be?

(#2097) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt mindenkinek!
Már csak 5 nap és pihi. :DD
Természetesen, ha letelik és a következő hónapban megjön a fizetés, elfelejtem az egészet és kezdem megint elölről.
Megéri a dolog mert 4-es az első számjegye, de fárasztó nagyon.
Képzeljétek az XDA-n Surdu Petru kiadott egy P9 romot és felrakás után se kép se hang. Nem volt bootloop se, csak halál. :W
Természetesen a P9-ről írok most is, de azért kicsit frászt kaptam hirtelen. :Y
Sok mindent láttam, de ilyet még nem. A PC-se érzékelte a telefont.
Most kicsit csalódtam, mert ha csak fele annyit értenék a dolgokhoz mint Surdu Petru, akkor már vidám ember lennék. Egy zseni az illető, de most valami bibi került a rendszerbe. Egy hétköznapi user akár szivrohamot is kaphatott volna. :W
Ezért kell mindig várni 1-2 napot a romolással.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2098) bubus66 válasza Cunaja (#2097) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot kitartás még erre az 5 napra..

Hát igen a nagyoknak is csúszhat hiba..

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek legyen szép napotok.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2099) Cunaja válasza Cunaja (#2097) üzenetére


Cunaja
addikt

Közben hazaértem.
Azért kicsit dicsekszem is, az én romomon megy a

Nekik egyiken se megy P9 Nougat alatt. A P7 nél is vannak dolgok, amiket csak én oldottam meg.
Az XDA-n regisztrált tag vagyok, de még sosem írtam oda.
A dupla koppos ébresztésre is azt írták , hogy P9-en nem oldható meg. A blogomban van a bizonyíték videó. :B

Bubus: :Y Megint brutál voltál! :C :R

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2100) aprokaroka87 válasza Cunaja (#2099) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ennek a viper4androidnak szerintem eleve az Android alap részének kelenne lennie.
Már évek óta használom
Ráadásul még nem is hardverfüggő,mert a cpu számolja a dolgokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.