Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2801) Cunaja válasza Cunaja (#2800) üzenetére


Cunaja
addikt

[Itt :B ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2802) Cunaja válasza Cunaja (#2801) üzenetére


Cunaja
addikt

[Őt szerettem volna Magyarország szépének.]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2803) MK VII válasza Cunaja (#2802) üzenetére


MK VII
veterán

Tipikus... Mindig megvan ki lesz az első helyezett, teljesen mindegy, hogy a szavazás, hogy alakul.. Megmagyarázzák úgyis, hogy miért fordult meg az egész szavazás állása.

Mondjuk én nagyon régóta nem láttam egyetlen egy szép lányt sem ilyen versenyeken...
Ezek sem azok...
Sőt.. Kifejezetten taszítóak...
Én mondjuk alapvetően elutasítom a sminket egy nőn.. Ezek a műlibák meg gusztustalanok...

Az a baj, hogy túl sok negatív hatás ért engem a nők részéről az életemben és annyira előítéletes vagyok, hogy képtelen vagyok akármelyikre is úgy nézni, hogy nem ribanc, csak a pénzre utazik, hazug, álszent, kétszínű, képmutató, lenéző, életunt, semmi önbizalmú, mindennel elégedetlen hülye kurva...

Nem véletlen nincs párom már 3 éve és nem is lesz már soha...

[ Szerkesztve ]

(#2804) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked..

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek legyen szép napotok!

Ma csak délután leszek valamikor addig irány a somogyi erdő

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2805) Cunaja válasza bubus66 (#2804) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt Mindenkinek!
Bubus jó munkát és remélem az erdőben hűvös van.
A medvékkel vigyázz!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2806) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok!

MK VII: Idol..
Szépre sikerült 1-2 Idol az tény, de az a hardveres szívatás az katasztrófa valóban. :K
Meg a TMX ahhoz való hozzáállása is, amikor a felhasználó tudja mi a baja, és váltig állítja a szerviz az ellenkezőjét, ha hagyja magát lerázni veheti az új készüléket..
Az tuti, hogy az IDOL készülékeket megeszi a Huawei P sorozata..

Anno, nekem is a csereutalványra hozták a köv. IDOL-t, csak mosolyogva kérdeztem, hogy ez komoly? Más márkát szeretnék, természetesen lehetett, és láss csodát azóta is működik a P8L ;)

Legyen szép napotok!

[ Szerkesztve ]

(#2807) szemesi69 válasza ANDROID??? (#2806) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Nálunk is volt a családban egy Idol, elromlott, irány tmx, alkatrész hiány miatt /alaplap/ nem javítható volt, alapból, csere utalvány jött, természetesen más lett helyette :)

Szép napot mindenkinek :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2808) MK VII válasza ANDROID??? (#2806) üzenetére


MK VII
veterán

Üdv mindenkinek! Szép napot. :)

Húha.. Ne is mond.. Volt Idol 2s minim... Azt a szopóágat, te jó ég. :)
Egy 5 perces böngészéstől már forrt a telefon.. Kamerát kb használni nem lehetett, mert 2 kép után el kellett dobjam, hogy ne legyenek harmadfokú égési sérüléseim. Telefonáláskor azbeszt fülvédőt kellett felvenni, hogy ne égjen pirosra a fülem, vagy kihangosítva kellett használnom.. Névjegyzék gondolt egyet és nem mutatta a neveket. Sms-eket úgy szintén.. Google fiókom automatikusan kilépett.. Volt, hogy naponta többször is.
Fülesen hallgatva zenét sokszor átkapcsolt külső hangszóróra... Stb-stb-stb...
Istenverése az Alcatel telefon... :D

[ Szerkesztve ]

(#2809) ANDROID??? válasza MK VII (#2808) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nekem azért nagyobb szerencsém volt vele :) Végül nálam is az "alkatrész hiány" miatt lett csereutalványos..

(#2810) szemesi69 válasza MK VII (#2808) üzenetére


szemesi69
addikt

Ez a típus volt nálunk is, tudott melegedni :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2811) MK VII válasza ANDROID??? (#2809) üzenetére


MK VII
veterán

Nálam meg csattant a Nemzeti Közszolgálati Egyetem falán egy pár liter sör után.. Nem érte meg a szervizt... :)

Ha valakit érdekelne, hogy miket is írtam anno a telefonról... [link]
:D
Van benne hideg, meleg egyaránt.. Volt jó oldala is a telcsinek, de összességében a hajam kihullott miatta. :)

[ Szerkesztve ]

(#2812) bubus66 válasza Cunaja (#2805) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia köszi kurva meleg van nem is lehet tovább csak 13 óráig dolgozni..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2813) Cunaja válasza bubus66 (#2812) üzenetére


Cunaja
addikt

Klímában tárgyalok, itt ki lehet bírni. :K Szerintem ha kimegyek innen, oda fogok égni az aszfalthoz. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2814) bubus66 válasza Cunaja (#2813) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ara felkészülhetsz mikor beültünk az autóba 38 fok volt..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2815) petya220 válasza Cunaja (#2813) üzenetére


petya220
senior tag

Te Cunaja..
ugye ezeket a sorokat nem kézzel írtad be??
set_metadata("data/hw_init/system/app/HwScanner/lib/arm/libtwcutckr.so", "uid", 0, "gid", 0, "mode", 0644, "selabel", "u:object_r:cust_file:s0");
set_metadata("data/hw_init/system/app/HwScanner/lib/arm/libtwcutle.so", "uid", 0, "gid", 0, "mode", 0644, "selabel", "u:object_r:cust_file:s0");
set_metadata("data/hw_init/system/app/HwScanner/lib/arm/libtwocr32.so", "uid", 0, "gid", 0, "mode", 0644, "selabel", "u:object_r:cust_file:s0");
set_metadata("data/hw_init/system/app/HwScreenRecorder/HwScreenRecorder.apk", "uid", 0, "gid", 0, "mode", 0644, "selabel", "u:object_r:cust_file:s0");
set_metadata("data/hw_init/system/app/HwSoundRecorder/HwSoundRecorder.apk", "uid", 0, "gid", 0, "mode", 0644, "selabel", "u:object_r:cust_file:s0");
set_metadata("data/hw_init/system/app/HwThemeManager/HwThemeManager.apk", "uid", 0, "gid", 0, "mode", 0644, "selabel", "u:object_r:cust_file:s0");
set_metadata("data/hw_init/system/app/HwVAssistant/HwVAssistant.apk", "uid", 0, "gid", 0, "mode", 0644, "selabel", "u:object_r:cust_file:s0");
set_metadata("data/hw_init/system/app/HwVAssistant/lib/arm/libdmt_native_utils.so", "uid", 0, "gid", 0, "mode", 0644, "selabel", "u:object_r:cust_file:s0");
set_metadata("data/hw_init/system/app/HwVAssistant/lib/arm/libdmt_vocon_neon.so", "uid", 0, "gid", 0, "mode", 0644, "selabel", "u:object_r:cust_file:s0");
set_metadata("data/hw_init/system/app/HwVideoEditor/HwVideoEditor.apk", "uid", 0, "gid", 0, "mode", 0644, "selabel", "u:object_r:cust_file:s0");
set_metadata("data/hw_init/system/app/HwVideoEditor/lib/arm/libEdit.so", "uid", 0, "gid", 0, "mode", 0644, "selabel", "u:object_r:cust_file:s0");
set_metadata("data/hw_init/system/app/HwVideoEditor/lib/arm/libMC60.so", "uid", 0, "gid", 0, "mode", 0644, "selabel", "u:object_r:cust_file:s0");
set_metadata("data/hw_init/system/app/HwVideoEditor/lib/arm/libMC70.so", "uid", 0, "gid", 0, "mode", 0644, "selabel", "u:object_r:cust_file:s0");
set_metadata("data/hw_init/system/app/HwVideoEditor/lib/arm/libffmpeg.so", "uid", 0, "gid", 0, "mode", 0644, "selabel", "u:object_r:cust_file:s0");

úgy az összeset....

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2816) bubus66


bubus66
nagyúr

Elnézést, hogy a tőlem megszokott vidám vagy fotós tartalmaktól eltérően kicsit komolyabb hangvételben írok Nektek!

Közúton közlekedők!

Nem írok inkább semmit olyat, mert nem rondítom be az oldalam csúnya szavakkal, de kérek mindenkit olvassa el ezt amit gondolok. Felhozhatom ezt a mostani esetet, ami párnapja történt, de igazából bármelyiket felhozhatnám.

Egy gyors elköszönés? Egy otthon felejtett dolog? Egy visszarohanás egy ki nem húzott kávéfőző miatt? Egy hirtelen, az emberre rájött wc-zés miatt? (direkt írtam). Sorolhatnám

Tényleg ennyire fontos rohanni? 2 percet rászánni az életből? (2 perc) !!!

Szóval megéri ennyire sietni? Megéri a SAJÁT és mások testi épségét kockáztatni? Megéri bemenni úgy egy vasúti átjáróba, hogy a fény és félsorompó tilos jelzést ad? Megéri kockáztatni? Én mint mozdonyvezető aki 5 éve szolgálok a MÁV kötelékében, több mint 5 kollégát vesztettem el hasonló értelmetlen baleset miatt! Nektek csak egy szám 5 (öt). Ha ki sem emelem csak tovább olvassátok a sorokat. 5 embert, aki haza várt a családja, pedig csak a munkáját végezte. Aki reggel elment dolgozni, de már nem tért haza.

Lehet a következő a Te barátod lesz? Lehet a következő a Te családtagod lesz? Lehet a következő TE leszel, mert nem méred fel a helyzetet és nem figyelsz? Lehet a következő én leszek, akit a figyelmetlenségeddel veszélyeztetsz, aki csak végzi a munkáját?

Mindenki haza szeretne érni és ez jusson eszedbe mindig amikor egy átjáróhoz érkezel!í

Mielőtt bárki is félre érti, ezt most nem a Mozdonyvezetők védelmében írom le, hanem egyszerűen mindenki védelmében aki jelen van, aki közlekedik, aki csak annyit gondol magában:

"áhh még úgy is átérek"

Mindenkit hazavárnak. Megéri 2 perccel hamarabb haza, vagy bárhova érni, mint soha többet? SOHA TÖBBET?
Leírom azt is, amit a média kreál, annak érdekében, hogy a kommentekkel és a szócsatákkal fenntartsák a posztjukat! Jöhet a jogos(?) kérdés, hogy mi van akkor, ha a fénysorompó fehéren villog, de mégis jön a vonat? Nos, mostanság felkapott és kedves téma az újságíróknak, akik az üres tartalmakat próbálják kitölteni ilyen cikkekkel, úgy mintha tömeg balesetet előidéző körülmény történne.
De kezdjünk egy másik fontos témát ezzel kapcsolatban. Ami a hírportálokon mindig megjelenik: "VONAT JÖTT PEDIG FEHÉR VOLT A FÉNYSORMPÓ? MAJDNEM TÖMEGKATASZTRÓFA LETT!!!! (és akkor alatta jönnek a fröcsögő kommentek, és alapvetően jó kattintás hajhász cikk nem?)
Persze, mert nem tudod, hogy a vasúti utasítás mit ír elő, akkor ha a fénysorompó használhatatlan (alapvetően nem is kell tudnod, DE)
Mi az átjárót LEGFELJEBB 15 km/h val közelíthetjük és kötelesek vagyunk folyamatos hangjelzést adni ilyen esetben. Mi erről kapunk értesítést, még akkor is ha Te azt látod hogy fehéren villog. Képeken jól néz ki, hogy a csapórudak az égnek állnak fehéren villog és a vonat mégis az átjáróban van, DE 15 MAXIMÁLIS sebesség vagy kevesebb esetén, mi úgy szabályozzuk, hogy ne legyen baj és megtudjunk állni. (Újságban azt adunk el amit akarunk) Miért van az hogy a balesetek mindig JÓL MŰKÖDŐ sorompó esetén történnek?

PEDIG: A KRESZ-ben leírtak szerint egyébként a vasúti fénysorompó fehér villogó fénye nem szabad jelzést, azaz szabad áthaladást jelent. Csupán annyit, hogy a berendezés működik és ez esetben is meg kell győződni arról, hogy egyik irányból sem közelít vasúti jármű.

Arról nem is beszélve, hogy mennyi szándékos (öngyilkosság) és nem szándékos baleset történik. Számtalan dologra figyel egy Mozdonyvezető, úgy ahogy egy kamionos vagy bármelyik szállítmányoszással foglakozó kollégánk, DE! Nem várhatjátok el, hogy egy 2000 tonnás járművel kötött pályán megálljunk pikk-pakk a jelentkező akadály előtt. (Egy vonat fékútja akár 1 km is lehet (EZER MÉTER!) Bármennyire is figyel egy Mozdonyvezető és már idejében elkezd "vészfékezni", a fizika törvényei alapján akkor sem fog tudni megállni a jelentkező akadály előtt. sajnos....

Egy szó mint száz, tartsuk tiszteletben azt az átjárót, a vonat nem kerékpár és nem autó, nem tud megállni pár 10 méter alatt, nem véletlen van előjelezve sávostávolság jelzőkkel és mindenféle útburkolati jelekkel, illetve fény és félsorompóval.

EGY MEGÁLLÁS ÉS KÖRBE PILLANTÁS (!) a saját és mások életét is megmentheti. (Közhely, de sajnos igaz, és nem tisztelik nagyon-nagyon sokan)

Jusson el sok-sok emberhez, mert ez most nem egy fotó és nem egy megosztás (ahogy nálam szokott lenni), hanem annyi, hogy figyeljünk magunkra és egymásra legyetek szívesek! :( Én is gázoltam már és senkinek nem kívánom azt az érzést, de akik ezt a Hivatást választják tudják, hogy mit vállalnak, szóval ez nem sajnáltatás, csak akik nem akarnak meghalni, azok figyeljenek 2-vel jobban ÉS ne veszélyeztessék azokat akik nem szeretnének meghalni!

Szép estét Mindenkinek!
Egy Mozdonyvezető

Hát elolvastam és szerintem ez így van...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2817) Cunaja válasza bubus66 (#2816) üzenetére


Cunaja
addikt

Erre nem írok semmit.
Mivel vizsgáznom kell a vasúti forgalmi utasításból és a Kreszből is évente, ezért a reakciót kihagynám.
Annyi bunkó van, hogy az már fáj. :W
Annak idején már írtam, hogy volt egy mozdonyvezető kollégám, aki megroggyant, egy apuka balfa@sága miatt. Behajtott a tilos jelzés ellenére és a kolléga akaratlanul is kivégezte az egész családot. Na azóta idegroncs a kollégám.
Az eset több mint 20 éve történt, de mai napig nem bír normálisan aludni.

Petya:
Ha igen, akkor muszáj. Attól függ mit teszel bele és mit veszel ki.
Ha nincs benne, akkor nem fog menni, ha benne van és a romban nincsen, akkor meg attól függ mi az?
Ha System résznél van felesleg, akkor update error 6 lesz, ha a data résznél van, akkor települ.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2818) bubus66 válasza Cunaja (#2817) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát igen a sok okosnak tisztába kellene lenni. hogy több ezer tonna nem fog megállni 30 me belül.

Én (komolyan) mindig lassítok és körülnézek a vasúti átjáróba

Szoktam járni a lányomért Szigetvára kétszer kell át mennem ráadásul az első körfoglomból ki is úgy mindjárt a vasút ez Barcs külterület a másik (ugyan ez a vonal) Daránynál szintén kanyarban, van viszont én is láttam már ott aki kikerülve a fél sorompót áthajtott a piroson.

Daránynál talán annyiba jobb hogy ha Pécs felől jön a vonat akkor (kb 150 m-re) van az állomás, ha és ott megáll.. Ezért ott nagyon kicsi a baleset esélye.. Persze lehetséges, de inkább soha ne legyen..

(#2820) Gabbbb

Hát igen sajnos vannak olyanok..

Az általam felsorolt kettő vasúti átjáróból az első sokáig jobbra nem volt belátható, érdekes modón mióta ki pucolták, azóta belehet látni lehet, hogy sokszor csak ennyi kellene..

(#2819) PofaJenö

Nem én írtam, én is úgy kaptam..

De közel hasonlót tudnák írni, mikor a 12-16 t közlekedő megkülönböztet jelzésit használó Tűzoltó autot veszik semmibe.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2819) PofaJenö válasza bubus66 (#2816) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Szép írás :K :R

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#2820) Gabbbb válasza bubus66 (#2816) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Szegeden olyan vasútátjárók vannak, hogy ha látni is szeretném a vonatot, akkor teljesen meg kell állnom a sín előtt, a sorompó "alatt" és ott szétnézni. Egyedül vagyok, akkor általában áthajtok hatvannal, kockáztatva az életemet :-) Szerintem jó lenne, ha a MÁV bevezetné a kötelező lelassítást, legalább olyan helyeken, ahol nem megoldható a rendes kilátás.

(#2821) Cunaja válasza Gabbbb (#2820) üzenetére


Cunaja
addikt

Ezt nem értem, a vonat lassítson kötelezően?
Ha így értetted, akkor gondolom nem komolyan írtad.
Ha nem látja a sofőr a vasúti pályát rendesen, a Kresz előírja, hogy meg kell győződnie a biztonságos áthaladás lehetőségéről a vasúti átjárón.

Kresz 39. § Közlekedés vasúti átjáróban

Nehogy már a vonat lassítson le, így is lassan lehet eljutni egyik pontból a másikba. :W

Ezzel a hozzászólással megtaláltatok megint! Ez a szakmám!
3 fajta sorompó létezik.
1. teljesen manuális: A forgalmista vagy váltókezelő engedi le és fel. Ezek álltalában teljes sorompók.
2. Fél automata: A forgalmista vagy váltókezelő beavatkozására záródik le és a vonat elhaladása után automatikusan nyílik fel. Átmegy a vonat a szigetelésen. Ezek már fél sorompók, vagy csak fényjelzővel ellátott sorompó nélküli átjárok.
3. Teljesen automata: Ez a legveszélyesebb, mert a vonat közeledésére záródik le és elhaladás után nyílik fel.
A lezáródása után kap szabad jelzést a vonat. Itt mikor lezáródik, már a vonat az általános fékút távolságon belül van, vagyis 1000méter. Ha szerencsénk van, rövid és könnyű vonat és megáll, de ha hosszú és nehéz tehervonat, akkor halál.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2822) szemesi69 válasza Gabbbb (#2820) üzenetére


szemesi69
addikt

A kresz egyértelműen szabályozza a vasuti átjáró megközelítését és az azon való áthaladást, lassítást, ezt nem a MÁV fogja meghatározni. [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2823) petya220 válasza Cunaja (#2817) üzenetére


petya220
senior tag

3.14csába... :W :W :W

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2824) Cunaja válasza petya220 (#2823) üzenetére


Cunaja
addikt

Mi a baj?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2825) petya220 válasza Cunaja (#2824) üzenetére


petya220
senior tag

Ez így nagyobb meló, mintha forrásból csinálnám :DD

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2826) Cunaja válasza petya220 (#2825) üzenetére


Cunaja
addikt

1. Rom kibontása
2. Particiók szétszedése
3. Deodexelés
4. Módosítások
5. Updater-script megírása, vagy partíciók becsomagolása. Az utóbbi gyorsabb, de nem látod a hibát telepítéskor, mert ha a partíció újra formázáskor hiba van, de nem jelzi a progi, akkor foghatod a fejed, hogy hol a hiba.
A manuálisan történő megíráskor, a telepítéskor a bejegyzéseket egyesével telepíti és így a recovery naplóban megtudod nézni mi a hiba.

Egy példa a manuális szerkesztésre. :Y ;]

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2827) MK VII válasza Cunaja (#2826) üzenetére


MK VII
veterán

Mikor kapom meg a V3-at? Ma már romolni akarok.. :)

(#2828) Cunaja válasza MK VII (#2827) üzenetére


Cunaja
addikt

Eszek, felrakom magamnak azt amit most csináltam és utána.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2829) MK VII válasza Cunaja (#2828) üzenetére


MK VII
veterán

Csak szépen nyugodtan. :)
Nem hajt senki.. Csak írtam.. Ha nem ma rakod fel az sem gond. :)

(#2830) bubus66 válasza szemesi69 (#2822) üzenetére


bubus66
nagyúr

Így van.....

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2831) petya220 válasza Cunaja (#2826) üzenetére


petya220
senior tag

Jó ég... :O
Maradok a forráskódnál szerintem :D

Egy sima script sem akart menni, amivel kamerát tuningolnék

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2832) bubus66


bubus66
nagyúr

Cunaja szerinted ilyenkor nem menjen fel az ember cukra???

Petya220 te most írd csak a scriptet.

Azt nem értem mi a T..ö...k..ö..mnek van a Kereső meg a Téma Összefoglaló..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2833) szemesi69 válasza bubus66 (#2832) üzenetére


szemesi69
addikt

Nem most kezdte [link], de hogy jutott odáig, egyszer sem írja :( Most már érhető a mérged [link], [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2834) bubus66 válasza szemesi69 (#2833) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor jól emlékeztem de nekem gyanús az 3 napos reg nem-e a barátunk..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2835) szemesi69 válasza bubus66 (#2834) üzenetére


szemesi69
addikt

Lehet, mert kb, akkor jelent meg ő is, még pár részlet [link], nagy arc itt is volt. A stílusa hasonló mint a másiknak [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2836) Cunaja válasza bubus66 (#2832) üzenetére


Cunaja
addikt

Tudod, én már xa@ok rájuk.
Használd a keresőt! Ez lesz a válaszom és kész. Még van 4 nap és 3 hét szünet. :)
Ne idegesítsed magad, de szerintem is a barátunk tért vissza!!!

Petya: [Hihi]

Ez a macera csak a full romnál van. Te is csak systemet csináltál és nem egy full romot.

Most csinálom az P9-L19-re. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2837) bubus66 válasza Cunaja (#2836) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem tudsz arra ránézetni, hogy nem-e az?? De ha Ő akkor hogyan is csinálta a ROM-ból kimentet oemeinfo-t ha még mindig test_keyes

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2838) petya220 válasza Cunaja (#2836) üzenetére


petya220
senior tag

Cöhh.. :DD Ügyes!

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2839) MK VII


MK VII
veterán

Húha...
Kérhetek le új BL nyitókódot a romoláshoz. Fene egye meg...

Fasza.. Nem fogad el semmilyen email címet regisztrálásnál a BL nyitókód kérő oldal..
Akkor nem romolok... :)

[ Szerkesztve ]

(#2840) MK VII


MK VII
veterán

Kicsúsztam...
Szóval megoldódott... Már több telefonom volt ugye több imei számmal és több emailt kellett regisztrálnom, hogy tudjak kérni nyitókódot. Egy újabb email címmel megoldódott a dolog.
Na akkor V3-ra fel. :)

(#2841) Cunaja válasza MK VII (#2840) üzenetére


Cunaja
addikt

Nougatra kell felnyomni B386-ra. Az alap partíciók kellenek a romnak.

Most megyek aludni, jó éjszakát mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2842) bubus66 válasza MK VII (#2839) üzenetére


bubus66
nagyúr

Várjál holnapig mert fáradt vagyok akkor lekérem neked

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2843) MK VII válasza Cunaja (#2841) üzenetére


MK VII
veterán

Köszi... Pont ezt akartam kérdezni.. Kitaláltad a gondolatomat.. :)
Jó éjt.

(#2844) MK VII válasza Cunaja (#2841) üzenetére


MK VII
veterán

Mindenképp B386-ra kell feltornászni előtte? B383 nem jó? Mert a független C432-tes a frissítőből csak B383-ig hozza...

(#2845) Cunaja válasza MK VII (#2844) üzenetére


Cunaja
addikt

Nem jó, mert akkor mások az alapok. Nyomd fel a B386-ot. [Itt van]
Csak ez kell neked és mehet utána a TWRP és a leírás alapján a rom.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2846) MK VII válasza Cunaja (#2845) üzenetére


MK VII
veterán

Simán 3 gombossal húzzam ezt rá a B182-re?
Egyébként Te nem alszol? :)

[ Szerkesztve ]

(#2847) petya220 válasza MK VII (#2846) üzenetére


petya220
senior tag

Alvalogoutozó! :D

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2848) MK VII válasza petya220 (#2847) üzenetére


MK VII
veterán

Nem irigylem...
Jót fog tenni neki már az a 3 hét pihi.. :)

(#2849) Cunaja válasza petya220 (#2847) üzenetére


Cunaja
addikt

Már az Emui 5.1 Kínai romot fordítom álmomban. :P
Jó éjt, mert 4-kor ébresztő!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2850) MK VII válasza Cunaja (#2849) üzenetére


MK VII
veterán

Jó éjt... Szép álmokat az 5.1-gyel. :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.