Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Cunaja


Cunaja
addikt

:)
:R Mindenkinek!
Felraktam a gyári recovery-t és wipe. Ennyi!
Persze előtte öregettem vagy 2 évet.
A bolond fejemmel nem jöttem rá hamarabb.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1352) bubus66 válasza Cunaja (#1351) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na akkor fiatalodj vissza. [link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1353) MK VII válasza bubus66 (#1352) üzenetére


MK VII
veterán

Az utolsó pár képed 404-es hibás...
A csajos topikban sem jó.

(#1354) petya220 válasza MK VII (#1353) üzenetére


petya220
senior tag

nekem 403-as.. :D

Milyen csajos topik? ._.

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#1355) bubus66 válasza MK VII (#1353) üzenetére


bubus66
nagyúr

403 csak azt nem tudom miért na utána nézek...

Bocsi nektek...

Cunaja akkor bocsi a 403-as kódért ez már talán jó lesz

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1356) MK VII válasza bubus66 (#1355) üzenetére


MK VII
veterán

404 vagy 403... Oly mindegy, ha a végeredmény az, hogy nem látjuk a csajokat amiket linkelsz. :O :DDD

(#1357) MK VII válasza petya220 (#1354) üzenetére


MK VII
veterán

(#1358) bubus66 válasza MK VII (#1357) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké köszi meg van javítottam...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1359) MK VII válasza bubus66 (#1358) üzenetére


MK VII
veterán

Érdemes volt javítani. ;)

(#1360) bubus66 válasza MK VII (#1359) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi!!!!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1361) Cunaja


Cunaja
addikt

Most fiatalabb lettem. :R
Mindenkinek köszi!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1362) bubus66 válasza Cunaja (#1361) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot

Sziasztok Jó reggel mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1363) Cunaja válasza bubus66 (#1362) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt!
Nem bírtam magammal és megnéztem most a metrón. ;]
Megyek aludni, mert reggel megint meló. 🤑 Hajtani kell és dől a lé. :)
Szép napot nektek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1364) bubus66 válasza Cunaja (#1363) üzenetére


bubus66
nagyúr

Neked meg jó pihenést..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1365) petya220


petya220
senior tag

Skacok, jó reggelt mindenkinek :D
Hm.... csinin nénik. :D
Tegnap megtaláltam az egyik legjobb topikot --> sör

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#1366) bubus66 válasza petya220 (#1365) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia szép napot..

És mi ebben a jó azt hogy a "Sör" szót leírjátok jó pár ezerszer??? Mert nem le írni kell inni inkább inni kell egyett.. Most ittam egy [link]-t..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1367) petya220 válasza bubus66 (#1366) üzenetére


petya220
senior tag

Hát, én úgy gondoltam,hogy ahányszor leírják alám,hogy sör, annyiszor iszom egyet.. :D
Eddig 2-t ittam ( beleszámoltam a sajátomat is ;] )

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#1368) bubus66 válasza petya220 (#1367) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na akkor egészségedre..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1369) petya220 válasza bubus66 (#1368) üzenetére


petya220
senior tag

Köszönöm :R

Valaki jártas raspberry-ben, vagy banana pi-ben? :D

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#1370) MK VII


MK VII
veterán

De jó a víz srácok.

Ebbő holnap peca lesz úgy érzem.
Engedély már megvan. :)

(#1371) bubus66 válasza MK VII (#1370) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az jó..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1372) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép estét kívánok neked.

Sziasztok szép estét mindenkinek

neked is petya220

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1373) MK VII válasza bubus66 (#1372) üzenetére


MK VII
veterán

(#1374) bubus66 válasza MK VII (#1373) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hű az első nem semmi..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1375) petya220


petya220
senior tag

Elkényeztetitek az embert itt.. :D

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#1376) bubus66 válasza petya220 (#1375) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát azt is kell néha..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1377) bubus66 válasza bubus66 (#1376) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja mester Jó reggel szép napot kívánok neked

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek, legyen szép napotok

Petya220 neked is , hogy kicsit kényeztette legyél

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1378) petya220 válasza bubus66 (#1377) üzenetére


petya220
senior tag

Köszönöm :Y :R

Just_Rebootnak köszönhetően, ma is ihatok egy sört. :D

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#1379) Cunaja válasza bubus66 (#1377) üzenetére


Cunaja
addikt

Szép napot mindenkinek és jó étvágyat a vasárnapi ebédhez!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1380) MK VII válasza Cunaja (#1379) üzenetére


MK VII
veterán

Szép napot. ;)
Én most fogom meg az ebédet. :)

(#1381) jegenye77 válasza MK VII (#1380) üzenetére


jegenye77
addikt

Én meg vezetek ma 1300 km t :(
Csak irigykedem :)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1382) MK VII válasza jegenye77 (#1381) üzenetére


MK VII
veterán

Akkor kitartás.. ;)
Mi éhen nem halunk már.

(#1383) Zozzz2000 válasza MK VII (#1382) üzenetére


Zozzz2000
tag

Jó világod van :P Milyen idő volt? Itt keleten ugy fúj a szél majd fel borit.

(#1384) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Szép estét neked

Sziasztok szép estét mindenkinek.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1385) petya220 válasza MK VII (#1382) üzenetére


petya220
senior tag

Halunk... szóvicc is lehetne belőle.. :D
"Mi éhen nem halunk már." Mert van elég halunk

mondjuk... ez pont nem volt vicces, de nem baj :DD

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#1386) Cunaja válasza bubus66 (#1384) üzenetére


Cunaja
addikt

Egyre jobban durvulsz. :Y :C :C

Ha én hal lennék, most szidnálak. :P
Szép estét mindenkinek!

Neked meg jó étvágyat a halacskákhoz.

Szoktam én is halacskákkal foglalkozni, de én a döglött halakkal.

Bubus:
Jut eszembe. Szerdán én oktattam 25 Katasztrófa védelmesnek ( tűzoltóknak ) a vasúti tartálykocsikat, és csütörtökön eredményes vizsgát tettek.
Péntek éjjel mentem melóba, és a Népligetnél valaki verdeste a hátam. Mondom ki ez az örült, de megfordultam és a Katasztrófa védelmi parancsnok volt, aki megköszönte még1x a munkámat és gratulált a profizmusomhoz. Mondta azt is, nem véletlenül én voltam az év munka vállalója. :B

A végére egy kis szakma!

Vasúti kocsi kerékpár robbanás. :Y

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1387) MK VII


MK VII
veterán

Megvan az eredmény. Kb 3-4 kiló keszeg.. :P
Kettesével jöttek. :)

Meg lesz a vacsi. :)

Szép estét mindenkinek. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1388) egabi71 válasza Cunaja (#1386) üzenetére


egabi71
aktív tag

Ez mikor ès hol történt?

(#1389) Cunaja válasza egabi71 (#1388) üzenetére


Cunaja
addikt

Mivel a sajtóban másképpen jelenik meg, ezért nem nyilatkozhatom. Viszont annyit elárulhatok, hogy nem Magyarország a sérülés helyszíne. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1390) bubus66 válasza Cunaja (#1386) üzenetére


bubus66
nagyúr

Katasztrófavédőnek vagy Tűzoltónak mert a kettő nem egy és ugyan az..

Miért a KFV-sek nem tudják milyen a tartály kocsi??

Persze csak vicc ügyes vagy.. De az a veszélyes anyag téma az ember könyökén folyt már ki, főleg akkor mikor betanult valamit a Hommelből és ha valamibe belekérdeztél akkor az ellenőrző (akkor PV=KFV) belesült..

Különben meg a KFV-sek nek nem árt mert semmit se tudnak a RID-ről az ADR-ről az ADN-ről

Valószínű akik nálad voltak azok Tűzoltók voltak...

Tudom, nem kell utána járom de amire kiakartam lyukadni, a KFV soha nem lesz tűzoltó...

A Tűzoltó meg soha nem lesz KFV pl nálunk a Mai napig csak a KFV -seknek a ruhájukon van a Katasztrófavédelem felírat..

A Tűzoltók 90% még mindig a TŰZOLTÓSÁG felírat van.

A KFV-sek kb 60% még a TŰO alapfokú sincs meg..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1391) Cunaja válasza bubus66 (#1390) üzenetére


Cunaja
addikt

Már egy és ugyanaz, kicsit járj utána. Meglepődtem én is mikor mondták, de végül is a saját szememmel láttam. A ruhájuk katasztrófavédelem, a rendfokozatuk meg tűzoltós.
Azt mondta a parancsnok, hogy összeolvasztották őket a katasztrófásokkal.

[Itt megtalálod az infót]

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1392) bubus66 válasza Cunaja (#1391) üzenetére


bubus66
nagyúr

Figyel én tudom, hogyan van a fel állás de az összes TŰZOLTÓ (aki a hivatástudatának él) az utálja ezeket a bukott katona, és határőr tiszteteket, a parancsolgatáson kívül meg kiépített rendszer (itt gondolok az Káreseti rádióforgalmazás a három szerv között, és sorolhatnám még.) Békondinak ez sem tettszet.. szétverésén kívül semmihez sem értenek, még egy feszítővágót is fordítva fognának meg..

Én még egyetlen egy KFV-s nem látta balesetnél, tűzesetnél valamit is csinálni.. pedig szeretnék..

Köszi az infót de én tudom, és remélem ezt a sok léhűtőt jövőre likvidálják...

Nagyon remélem vissza áll a 1997 HSZ-t abban meg nincsen KFV...

Lásd M1 hóhelyzet a KFV hol volt sehol mert Békondi ehhez sem értett igaz hogyan is tudta volna, hogy mi az a Tűzoltás mikor bukott határőr politikai tiszt volt..

Sajnos talán a megyei szinten 2 megye van ahol szakmai végzettséggel rendelkező és alapoktól kezdő Tűzoltó a MPK és az MPKH.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1393) bubus66 válasza MK VII (#1387) üzenetére


bubus66
nagyúr

Jó étvágyat hozzá..

Cunaja és mitől robbant így szét az a kerék?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1394) Cunaja válasza bubus66 (#1393) üzenetére


Cunaja
addikt

Anyaghiba, amit észre kellet volna venni gyártáskor az ultrahangos vizsgálatnál.
Mikor legyártják a keréktárcsákat, mindig ultrahangos vizsgálatnak vetik alá, hogy az anyaghibákat és repedéseket kiszűrjék. Ez most úgy tűnik nem volt meg.

A KFV-ről annyit, hogy sajnos amit írtál az igaz, mert szinte csak ahhoz értenek, hogy a cégünket büntessék a RID miatt. 1 db csavarhiány pl. 200.000 forint. 1 db hibás döglött hal bárca ( környezetre veszélyes ) 500.000 forint és mehet a bírság 20. 000.000- ig. :(((

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1395) bubus66 válasza Cunaja (#1394) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen azért kérdeztem.. és nem is szerettem volna vitatkozni.

Na amit írtál ahhoz nagyon értenek a de a "B" meg a "C" tömlőt nem tudják megkülönböztetni egymástól..

Köszönöm a választ, így már értem.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1396) Cunaja válasza bubus66 (#1395) üzenetére


Cunaja
addikt

Akkor leírok egy esetet.
Te talán érted félig meddig.
Ebből lesz vizsgám májusban, ezért áprilisban nem is nagyon fogok fórumozni, mert tanulok 1000-rel. :(((

Volt egy tengely nehéz kocsi, ami rendkívüli küldeményként mehet a megengedett tengelyterhelésen is felül. Ezt természetesen mindenhol be kell jegyezni. A vasúti teherkocsikon van iránypont bárca, amin szerepel a berakott árú tömege.
Jött a KFV-és és észrevette, hogy ez a tömeg nagyobb mint a tartálykocsira feliratozott berakható tömeg.
Egyből mondja, ez 5.000 000-os bírság. Mondom neki, hagy menjek már én is oda megnézni a kocsira felrakott bárcát. Erre ő, teljesen mindegy mit csinálok ez akkor is 5 milka. Erre mutatom neki, hogy az RK engedély száma ott van a bárcán, sőt a kocsi fuvarlevelét is megnézhetik, vagyis szabályszerűen közlekedik így. Erre tiszta ideg lett és pattogni kezdett. Természetesen helyére tettem az ürgét, hogy ha nem ért valamihez, ne okoskodjon.
Ez nem tetszett neki. Szóval igazad van, nem értenek ám mindenhez.
Sajnos a migráns vadászat miatt a rendőröket is néha helyre kell pakolni, mert ugrálnak. Nekik azt szoktam mondani, hogy a közúton kell ugrálni és a bűnözőket kergetni. Itt az van a kocsikkal amit én mondok és nem az amit ők. Ez néha napi szinten játszódik. :(((
Múltkor a nátrium lúgos tartályban utaztak, de hogyan élték túl azt nem tudom.

Más!
Elmegy a parasztbácsika az ügyvédhez, hogy elszeretne válni. Mondja az ügyvéd, hogy 150.000. Mire a bácsika, maga megörült, a vadász 50.000-ért agyonlövi. :DD

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1397) bubus66 válasza Cunaja (#1396) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az f@sza Nátrium lugosba.

Hát igen ez a KFV semmihez nem értek, ha meg egy hozzáértő jön akkor meg fel van háborodva..

Én tudok olyan KFV-ést aki azt mondta, hogy a porral oltó hajtógáza hidrogén.. De érdekes jelenség lenne, ha ra lenne fújva a tűzre..

És ez egy alap amit az alapfokún is tanítanak..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1398) Cunaja válasza bubus66 (#1397) üzenetére


Cunaja
addikt

Csak az első 3 betűt keverte, de van ilyen. :W Nit inkább, így kezdjük.
Ebből is van vizsgám, mert 5 évente tűzoltó vizsgát is tennünk kell. Persze ez csak alapfokú, mert ugye nem mindegy, mit - mivel oltunk.

Annak idején azért nem tanultam tovább, mert untam a tanulást. Na tessék, nyugdíjamig tanulhatok mindig. Nincs olyan év, hogy valamiből nem kellene vizsgáznom. :W

Olvastad? Múltkor gázolaj szagú migránsokat fogtak a Népligetben. Na elmondom, hogy a gázolajos tartálykocsiból másztak ki. :Y Azt is hogyan élték túl, ne kérdezd meg. :F

Más!
[Buildprop]

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1399) bubus66 válasza Cunaja (#1398) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát szép helyeket találnak maguknak.. Hát igen anno még én is szolgáltam nálunk is volt minden évben vizsga év végen. Szerelés, veszélyes anyag & híradó ügyelet Műszaki, stb..

Cunaja jó éjszakát kívánok..

Sziasztok Jó éjszakát mindenkinek

Petya neked is

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1400) Cunaja válasza bubus66 (#1399) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó éjszakát neked és mindenkinek!
Megyek én is aludni, mert már írni se tudok. Jó éjt!

[Ez így van :) ]

[Jó éjszakát a horgászunknak is :K ]

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.