Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) MK VII válasza bubus66 (#1599) üzenetére


MK VII
veterán

Boldog nyuszit neked is és mindenkinek! ;)
Nyussz. :)

(#1602) Cunaja válasza bubus66 (#1599) üzenetére


Cunaja
addikt

Mindenkinek!

Visszatértem! ;)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1603) Sungoo válasza Cunaja (#1602) üzenetére


Sungoo
addikt

Héé, még van 2 napod. :)

(#1604) Cunaja válasza Sungoo (#1603) üzenetére


Cunaja
addikt

Már hazajöttünk, mert éjjel dolgozom. :((

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1605) bubus66


bubus66
nagyúr

Azért ez nem semmiű

Deep Purple Füst a víz felett

A kis csaj nem semmi

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1606) Cunaja válasza bubus66 (#1605) üzenetére


Cunaja
addikt

Elég gyors a keze. Az ilyen tehetségeket mindig bírtam. :C

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1607) bubus66 válasza Cunaja (#1606) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát igen, csak azt nem tudom nálunk az ilyeneket eldugják vagy ???

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1608) Cunaja válasza bubus66 (#1607) üzenetére


Cunaja
addikt

Erre csak annyit, hogy melóba kenterbe verem az összes rendszergazdát és IT szakembert, de mivel nincs éretségim, ezért olyan pozícióba nem kerülhetek.
Annak idején mikor dolgozni kezdtem, a velem együtt kezdő emberkének volt érettségi bizonyítványa, és mondták neki, hogy a wc-n használhatja.
Mai napig nem tudom felfogni, hogy a hülye életben miért a papír számít és nem a tudás.
Ismerek egy csomó olyan embert, akinek diplomája van, de tudása semmi. Tisztelet a kivételnek.
Röviden ennyi a szunnyadó tehetségekről.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1609) bubus66 válasza Cunaja (#1608) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát igen ez szerintem is egy nagyon rossz felfogás,

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1610) bubus66 válasza bubus66 (#1609) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek legyen szép napotok.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1611) bubus66 válasza Cunaja (#1608) üzenetére


bubus66
nagyúr

Cunaja

Ha valaki egy SINGLE SIM-re rátette a dualosra való ROM-ot ott vissza csak oeminf cserével lehet menni. Simám (dlod) mappából nem?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1612) Muerte68 válasza bubus66 (#1605) üzenetére


Muerte68
addikt

mind a kettő az AC/DC-de amúgy jó :K

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#1613) bubus66 válasza Muerte68 (#1612) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi de tényleg nem azt akartam másodikra.

Remélem ez a Füst a víz felett

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1614) Muerte68 válasza bubus66 (#1613) üzenetére


Muerte68
addikt

Az jól csinálja-a Van Halen-es Jump is ott van :K

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#1615) bubus66 válasza Muerte68 (#1614) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen szerintem is..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1616) Cunaja válasza bubus66 (#1611) üzenetére


Cunaja
addikt

Ha Full romot rakott fel akkor igen, különben nem.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1617) bubus66 válasza Cunaja (#1616) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azt hiszem FULL ROM-ot tett fel különben meg elég csak simán a dloadból meg futtatni?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1618) Cunaja válasza bubus66 (#1617) üzenetére


Cunaja
addikt

Igen, mert csak a full rom cserél ki minden partíciót, beleértve az oeminfot is. *#*#0000#*#* Ezt a tárcsázóba és mit ír ki?

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1619) bubus66 válasza Cunaja (#1618) üzenetére


bubus66
nagyúr

[link]

Ezt írja ki

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1620) Cunaja válasza bubus66 (#1619) üzenetére


Cunaja
addikt

21 a single sim, azaz nem történt oeminfo csere.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1621) bubus66 válasza Cunaja (#1620) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké köszönöm szépen..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1622) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggel legyen szép napod

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek legyen szép napotok

Petya220 neked is szép napot

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1623) Cunaja válasza bubus66 (#1622) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó Reggelt!
Megfáznak a lányok olyan hideg van. :(((
A mai reggelem izgalmas volt. 1 órán keresztül voltam bootloopban, mert bolond fejemmel a kernelt nem jól csomagoltam vissza és ráküldtem a telóra. A közértbe is telefon nélkül mentem, mert közben töltőre raktam.
Most már jó, de nem nyugszom és folytatom a romolást. :)
Már kész a rom, csak finomhangoláson esne keresztül.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1624) bubus66 válasza Cunaja (#1623) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az jó...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1625) Cunaja válasza bubus66 (#1624) üzenetére


Cunaja
addikt

Ha a TotalCommanderben nem látod a teljes telefon tartalmát, [ezt kell felrakni.]

Azért szeretem, mert ezen keresztül szoktam romolni. Ha véletlenül olyan fájlt cserélek, amelyik rendszervédelem alatt áll, ( pl Framework-res.apk ) akkor meg Recovery alatt hozom be és ott csinálom.
Azért is jó, mert tömegesen is lehet a jogosultságokat módosítani. A második képen látszódik.


[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1626) bubus66 válasza Cunaja (#1625) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én a TCUP használom abban mintha benne lenne

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1627) Cunaja válasza bubus66 (#1626) üzenetére


Cunaja
addikt

ADB. This plugin allows to control Android devices via ADB (Android Debug Bridge). Ezt írja rá, szóval benne van. :C
Egy igazi rom elkészítésében nélkülözhetetlen szerepe van szerintem.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1628) bubus66 válasza Cunaja (#1627) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen én is nézegettem de még nem szántam rá magamat, hogy csináljak is ROM-ot

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1629) Cunaja válasza bubus66 (#1628) üzenetére


Cunaja
addikt

Szoktál apk-t fordítani?

HwBrowser.apk verzió 7.7.0, csak az a baja, hogy kínai. :W

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1630) bubus66 válasza Cunaja (#1629) üzenetére


bubus66
nagyúr

Régebben igen de most már nem..

Ja a gyárit nem lehet kompatibilisé tenni a 6.0 vagy a 7.0-val?

Honnan lehet letölteni?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1631) bubus66 válasza Cunaja (#1629) üzenetére


bubus66
nagyúr

Cunaja egy kérdés a 7.0-ra milyen fáj kezelő van ami látja a Eszközt úgy mint a 6.0-án? Vagy csak ROOT-tal lehet?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1632) Cunaja válasza bubus66 (#1631) üzenetére


Cunaja
addikt

Titkosított a fájlrendszer, ezért elvileg semmi. A Root browsert nézted már?

A fiam eltörte a bal kezének középső ujját. :W Fociztak és kapus volt.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1633) bubus66 válasza Cunaja (#1632) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát igen a kapusnak sajnos ez benne van.

Köszi meg próbálom azt.. Az látja

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1634) Cunaja


Cunaja
addikt

[Kérdezném, hogy érthető rendesen?]

Jó éjszakát mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1635) bubus66 válasza Cunaja (#1634) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen legalább is nekem érthető, aki meg nem érti az szerintem neki se álljon semmit se csinálni.

Jó éjszakát neked is..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1636) Cunaja válasza bubus66 (#1635) üzenetére


Cunaja
addikt

:R
Jó reggelt mindenkinek!
Elég csúnya időnk van. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1637) bubus66 válasza Cunaja (#1636) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt legyen szép napod ebben a csúnya időben.

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek, ebben a csúnya időben.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1638) egabi71 válasza Cunaja (#1634) üzenetére


egabi71
aktív tag

Èrthetö ès nem lett hosszú . Úgy ahogy írtad,aki nem èrti ne is kezdjen hozzá

(#1639) bubus66 válasza Cunaja (#1636) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot ebben a ronda időben.

Lenne egy kérdésem, egy pár mondatban elmondanád, hogy az erecovery, hogyan működik, vagy mihez lehet használni?

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek, legyen szép napotok ebben a ronda időben.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1640) Cunaja válasza bubus66 (#1639) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt neked és mindenkinek!
Az eRecoveryt csak arra használom, hogy kikapcsoljam a telefont.
Működése azért nem egyértelmű, mert a szerver amire csatlakozna, az nem üzemel. :W
Elvileg letöltené a megfelelő romot a telefonra oeminfo alapján.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1641) bubus66 válasza Cunaja (#1640) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi szépen a választ

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1642) MK VII válasza bubus66 (#1639) üzenetére


MK VII
veterán

Jó reggelt bubus neked is..
És természetesen mindenkinek! :)

Cunaja felraktam a romodat meg kiszedtem a kínai írásjeleket...
Most tesztelem mit bír.. Pár nap aztán beáll az akku. Remélem egy picit legalább jobb lesz. :)

(#1643) bubus66 válasza Cunaja (#1640) üzenetére


bubus66
nagyúr

Cunaja ezt érdekesnek találtam a build.prop-ban

Miért ezt írja ki a

ro.build.id=NRD90M

[link]

a build szám meg jó

[link]

Azért kérdeztem mert van akinek a NRD90M-test_key a build száma.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1644) Cunaja válasza MK VII (#1642) üzenetére


Cunaja
addikt

Most nézzétek meg. kezdek megbolondulni.

A boot.img-t csinálom, hogy működjön 1 boot.img-vel a rom rendesen, de már kikészülök tőle.

A kernel és a ramdisk is eredeti, de mikor berakom, sbin\launch_daemonsu.sh scriptbe ezeket a sorokat
mount -o rw,remount /system

if [ ! -e /system/etc/k.set ];then
touch /system/etc/k.set
fi

mount -o ro,remount /system

Az Advanced settings működik rendesen, de az ujjlenyomat és a fejlesztői menük nem. :W
A kernel és a ramdisk eredeti.
Mi az ördög köze van hozzá? Kínaiak most ügyesek voltak.
Mondjuk ahány kínai romot már felraktam, egyikben sem megy az ujjlenyomat.

Nem kényelmetlen cserélni a kernelt?
Mondjuk, mivel van power menü, így nekem 2 perc az egész gép nélkül.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1645) bubus66 válasza Cunaja (#1644) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mert lehet, hogy a kínai ujjlenyomat olvasó csak a sárgákhoz van szokva, és ezért nem akar neked szót fogadni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1646) Cunaja válasza bubus66 (#1645) üzenetére


Cunaja
addikt

Mivel nem akar sehogy sem jó lenni, lehet marad a cserélgetős módszer, csak azért macera, mert a kínai kernel előtt ki kell kapcsolni az ujjlenyomatot és a képernyőzárat.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1647) bubus66 válasza Cunaja (#1646) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az jó

Erre tudsz mondani valamit?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1648) Cunaja válasza bubus66 (#1643) üzenetére


Cunaja
addikt

version\special_cust\VNS-L21\hw\eu\prop\local.prop fájlban van az azonosító!
Viszont mivel a data\hw_init\dataversion.txt-ben nem biztos, hogy ez van VNS-L21C432B371 ezért, a buildszámot a buildpropbol olvassa ki és nem a version mappából.
Egyszóval nem megfelelő data összetevő lett felrakva. User error.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1649) bubus66 válasza Cunaja (#1648) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ezt töltötte le a Finder.. így egyben

Akkor álljak vissza a B161-re azt mondod?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1650) bubus66 válasza Cunaja (#1648) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ezt töltötte le a Finder.. így egyben

Akkor álljak vissza a B161-re azt mondod?

Magyarul akkor ez a proxy modostíás nem valami szuper megoldás.. Na mindegy megvárom a hivatalost.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.