Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) MK VII


MK VII
veterán

Jó reggelt mindenkinek.
Tegnapi eredmény... :D

Nem volt újraindítva a telefon...

[ Szerkesztve ]

(#1502) Cunaja válasza MK VII (#1501) üzenetére


Cunaja
addikt

Csinálgatok egy másik romot, ami jobb. Van még vele munka, de alakul.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1503) MK VII válasza Cunaja (#1502) üzenetére


MK VII
veterán

P9 topikban már megint az egyik delikvens rollbackolni akarja a 6.0-át. :)
Mondjuk rákérdezett.. Már elörelépés..

Ja majd még reszelsz a romodon Cunaja..
Én ráérek. :D

(#1504) bubus66 válasza Cunaja (#1500) üzenetére


bubus66
nagyúr

Rendben küld a vendéget.. fastboot ha megy akkor lehet vele kezdeni valamit.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1505) bubus66


bubus66
nagyúr

Cunaja mester

VNS-L31 C636B170 ez a build ha erre rá tette a C432 akkor szerintem csak oemifo cserével lehet megoldani.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1506) Cunaja válasza bubus66 (#1505) üzenetére


Cunaja
addikt

Az a baj, hogy BL-t kell nyitni. Ha viszont nincs produkt id, akkor csak a DC-Unlocker nyitja ki 4 EURO ellenében.
Utána jöhet az oeminfo csere.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1507) bubus66 válasza Cunaja (#1506) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen majd rá kérdezek tőle.. De szerintem nincsen

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1508) bubus66 válasza Cunaja (#1506) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt kellemes napot kívánok!

Sziasztok Jó reggelt kellemes napot mindenkinek..

Petya220 neked is...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1509) petya220 válasza bubus66 (#1508) üzenetére


petya220
senior tag

Óóó, ez nem a Palvin Barbara? :U

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#1510) bubus66 válasza petya220 (#1509) üzenetére


bubus66
nagyúr

Lehet nem tudom...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1511) ANDROID???


ANDROID???
addikt

(#1512) Cunaja válasza bubus66 (#1508) üzenetére


Cunaja
addikt

Szép napot mindenkinek!
Megküzdök a Nougattal rendesen.
Már jó az akku és a távolságérzékelés + GPS, de nem tudom az ujjlenyomatot és a fejlesztői lehetőségeket életre kelteni.
A másodikat ki lehet kerülni, de az elsőt nem.
Kb. 25 bootlop volt reggel óta :W , de mára befejeztem.
Csütörtökön folytatom.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1513) MK VII válasza Cunaja (#1512) üzenetére


MK VII
veterán

Pont írni akartam, hogy a GPS az kritikán aluli... Még a régi Galaxy S-em is messze jobb volt ennél...
Gyakorlatilag Budapesten tegnap egyáltalán nem tudtam használni a navigációt. Hosszú percek voltak mire talált jelet, de a következő sarkon már el is vesztette... Én ennyit telefont még nem anyáztam mint tegnap a P9-cem.. De nem csak pesten vettem észre... Itt Veszprémben is rengeteget csal és bizonytalan a gps jel..
sokszor háztömbökkel odébb érzékel...
Ja és ezzel egy időben még a 4G hálózat is nehezére esett.. Pesten H+-om volt, pedig ott aztán a lakásban is 4G van Telekomékkal... Szóval valami nem oké a Nougattal... MM alatt semmi gondom nem volt a GPS-el.

[ Szerkesztve ]

(#1514) Cunaja válasza MK VII (#1513) üzenetére


Cunaja
addikt

Már az új Nougattal nyomom. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1515) MK VII válasza Cunaja (#1514) üzenetére


MK VII
veterán

Naa...
Majd én is kipróbálnám..
Jelenleg nagyot csalódtam a telefonban/OS-ben.

(#1516) Cunaja válasza MK VII (#1515) üzenetére


Cunaja
addikt

Ahogy tudok belőle normálisan telepíthető romot csinálni, amin minden megy, postázom egyből. Ez a Kínai verzióból készül.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1517) bubus66 válasza Cunaja (#1512) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ahhoz képest akkor jól bírod

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1518) Cunaja válasza bubus66 (#1517) üzenetére


Cunaja
addikt

Hétvégéig van időm! Ma éjszakás vagyok, holnap és holnap után délután, meg vasárnap. Utána elutazom 1 hétre.
Remélem sikerül addig, mert stabil telefon kell majd.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1519) Cunaja


Cunaja
addikt

Jó reggelt mindenkinek!
Bubus: kifogytál a csajszikból? :F :(((
Már második este telt el csajszik nélkül.
Mai programom:
Alvás 11-ig, majd madaras áruház 2 óra séta, utána romolás kifulladásig.
A fórumon nem nagyon leszek.
Szép napot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1520) bubus66 válasza Cunaja (#1519) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem csak nem volt időm..

De pótolom.

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot!

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek, legyen szép napotok.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1521) Cunaja válasza bubus66 (#1520) üzenetére


Cunaja
addikt

Hm. :Y :R
:C

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1522) MK VII


MK VII
veterán

Jó reggelt mindenkinek.

Cunaja!
Majd ha lesz időd leírnád nekem a visszaállást C150B136-ra?
Ennyi volt. Nem bírom tovább ezzel a rommal.
Az akku már hagyján. Lassan tényleg megszokom, hogy a 4 órát sem éri el, de az állandó inaktív billentyűzet kikészít. Mintha totál kifagyasztaná a telefont is egy időre.
Ph-n is írni akarok, feljön a billentyűzet és totál inaktív lesz az egész képernyő.
Aztán ujjlenyomat olvasó is szarakodik. Sokszor csak rezzen egyet mint amikor nem ismeri fel az ujjam, aztán már rezzenni sem rezzen egyszerűen csak nem nyitja a telefont, vagy, ha kinyitja akkor mintha megállna az élet. Érzéketlen teljesen a kijelző. Újra vissza kell zárnom és power gombbal meg kóddal nyitni és akkor lesz jó. Appok sorra crachelnek.

Na szóval a telekomos cust megvan, C150-es rom megvan. Csak pontosan nek tudom milyen sorrendben meg hogyan tegyem fel.

Előre is köszi.
Tudom ma romolgatsz, nek is várom el, hogy dobj el mindent, de, ha a napokban leírnád, megköszönném.

(#1523) petya220 válasza bubus66 (#1520) üzenetére


petya220
senior tag

Úú a második :Y :Y :R

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#1524) ANDROID??? válasza petya220 (#1523) üzenetére


ANDROID???
addikt

Az! ;]
Annyi kell :)

(#1525) petya220 válasza ANDROID??? (#1524) üzenetére


petya220
senior tag

:DDD :DDD

Ez az informatikus dolog nem ment a routeremnél.. 2 órája szarakodom vele, és nem jó az ip cím foglalás a dhcp-n...
Bármit csinálok semmi, aztán eszembe jutott ez a "Próbáltad újra indítani?" dolog, hát mondom uccu neki, RESTART... várok,várok,még mindig várok... és random ip-ket oszt ki megint.. egy halk BAZDMEG és már nincs semmi ötletem... Pedig hálózat-ot tanulok.. :c

Lehet,hogy beszélni kellene a magentásokkal, hogy szar a router? xDD
De amúgy.. nem értem... a nas-nak szépen kiosztja a hozzárendelt ip-t, de a raspberrynek és a banana pi-nek bezzeg nem...
bekever neki a cisco 2950-es switch? D: vagy a cisco-hoz cisco router dukál? hmm, mennyi egy optikás router? :DD

uh, ez hosszú lett... xDD sry

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#1526) Cunaja válasza MK VII (#1522) üzenetére


Cunaja
addikt

Na hazaértünk!
Ha most lehetne folyékonyan káromkodni, kb. 3 mondatban csak az lenne. :W :W
Visszaraktam a romot, mert használtam volna a stabil telefont, de a GPS útközben behalt.
Traffipax infó alkalmazást használom a közeg miatt, ami megállt és nem jelezte a 3 lábú kecskét, így 69-el fényképezett le 60-as táblánál lakott területen. :W
Remélem megúszom .
Megfogattam a kocsiban, erős anyázás következtében, hogy ma addig nem fekszem le, amíg nem csinálok normális romot a telefonra.

Így ma már nem nagyon leszek.
Egyenlőre ne térj vissza, várd meg a romot.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1527) bubus66 válasza Cunaja (#1526) üzenetére


bubus66
nagyúr

Közben hallgasd a Tűzoltók által írt számokat...Ott ahol egy ország véget ér 22:35-nél van a szám... Ezt ketten írtuk azzal aki énekeliii....

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1528) bubus66 válasza bubus66 (#1527) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó éjszakát.

Sziasztok Jó éjszakát mindenkinek!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1529) Cunaja válasza bubus66 (#1528) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó éjszakát!
Nekem még messze van, már mindjárt kész a rom, és a Huaweinél szégyelljék magukat!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1530) bubus66 válasza Cunaja (#1529) üzenetére


bubus66
nagyúr

Miért az egabi féle ügy miatt?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1531) Cunaja válasza bubus66 (#1530) üzenetére


Cunaja
addikt

Azért is, meg a P9 miatt!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1532) bubus66 válasza Cunaja (#1531) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na azzal is volt valami gubanc.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1533) Cunaja válasza bubus66 (#1532) üzenetére


Cunaja
addikt

Maga a Nougat a gubanc, de nem sokáig. Holnapra kész a Cunaja rom, amivel jó lesz a teló is. Kínából letöltöttem az Ázsiai B386 verziót és abból csinálok romot magunknak.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1534) bubus66 válasza Cunaja (#1533) üzenetére


bubus66
nagyúr

Gondoltam akkor most elvagy rendesen?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1535) MK VII válasza Cunaja (#1533) üzenetére


MK VII
veterán

Szeretnék mindenképp jelentkezni rá, szóval előrendelném a cumót. :DDD

(#1536) Cunaja válasza MK VII (#1535) üzenetére


Cunaja
addikt

Jelenleg még küzdök vele, mert a Google Play áruházat nem igazán akarja bevenni. Legfeljebb utólag lesz telepítve.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1537) bubus66 válasza Cunaja (#1536) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked.

Ha lesz időd (nem sürgős) át küldeném a huawei gyári böngészőt megnézned, és ha lehet kompatibilisé tennéd 6.0-val? Átküldöm akkor majd.

Sziasztok Jó reggelt szép napot mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1538) bubus66 válasza Cunaja (#1536) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Szép estét kívánok neked!

Sziasztok szép estét mindenkinek..

Petya220 neked is

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1539) petya220 válasza bubus66 (#1538) üzenetére


petya220
senior tag

:Y :Y :R

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#1540) Just_Reboot válasza bubus66 (#1527) üzenetére


Just_Reboot
addikt

A Győzelem vagy halált? Egész jó számok vannak benne amúgy.

(#1541) Cunaja válasza bubus66 (#1538) üzenetére


Cunaja
addikt

Szép estét neked is, no meg mindenkinek! :Y
Még mindig szenvedek. Ujjlenyomat megy, és minden más. A Google címtárnak a szinkronizálása nem megy. :W
Tesztelem egy napig cimtár nélkül, mert ez legyen a legkevesebb. Fogom elmentem a névjegyeket előtte, és utána importálom.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1542) bubus66 válasza Cunaja (#1541) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nekem mindig importálva van és nem nagyon szoktam a google címtárat használni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1543) aprokaroka87 válasza Cunaja (#1541) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Én Contacts VCF appot használok.erre.

Más.

Teljes képernyős undormány átverős reklámoknak nevezett trágyadomb...na szóval ha az ilyen jellegű weboldalak url címét ha én hozzáadom a hots fájl-hoz müködet hogy ne adja be ezeket?

Maxthon-t használok Az adblock be van kapcsolva...de sokszor átmegy rajta és bejönnek hogy "virusos lett mindened"

Azt észrevettem már hogy ugyanazt a reklámot több url címről "sugározzák"

(#1544) bubus66 válasza Cunaja (#1541) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt kellemes napot neked.

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek legyen szép napotok!

Cunaja erre tudsz nekem valamit?

Ha lesz időd (nem sürgős) átküldeném a huawei gyári böngészőt megnézned, és ha lehet kompatibilisé tennéd 6.0-val? Átküldöm akkor majd.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1545) Cunaja válasza bubus66 (#1544) üzenetére


Cunaja
addikt

Szép napot mindenkinek!
Vácon vagyok, innen megyek Verőcére. Dolgozom.
Leszedsz egy gyári romot és kiszeded belőle ha sürgős. Így csinálnám én is.
Viszont csak holnap nappal lesz időm rá esetleg. Ma biztos nem.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1546) bubus66 válasza Cunaja (#1545) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem sürgős de meg van az app nekem telepíteni is lehet csak egy idő után bezárodik ezért gondoltam, hogy a 6.0 nem nagyon teszik neki.

Huawei Browse v5.0 jenkins 20150831.043558

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1547) Cunaja


Cunaja
addikt

[Infó]

Bubus: Linkelj egy 6.0-ás full romot és kiszedem belőle neked holnap!

Jó éjszakát!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1548) bubus66 válasza Cunaja (#1547) üzenetére


bubus66
nagyúr

Abban nincs benne a Gyári, csak az a buzi Chrome van benne sajnos..

De itt a 6.0 ha még a ROM-mal foglakozól akkor ráérszt 18. után is

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1549) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok szép napot mindenkinek.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1550) Ralond


Ralond
tag

Sziasztok!

Nagyon megtetszett ez a telefon, de még most a P10 megjelenése után is ~130k. Azért ezt egy kicsit túlzásnak tartom még. Lesz ez még olcsóbb? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.