Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) bubus66 válasza MK VII (#2349) üzenetére


bubus66
nagyúr

Kattints rá a baloldalon a Beállítások gombra a felugró ablak alatt lesz egy piros ikon azt tedd a városodhoz majd katt az ide gombra..
[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2352) petya220 válasza MK VII (#2349) üzenetére


petya220
senior tag

Hát... google. :DD Rákerestem,hogy van-e valami értesítő logout-ra (pl: privát üzi, stb.. :DDD ) és a google kidobta ezt --> itt <--
és a hsz-eket nézve Szoszo94 aláírásában bukkantam rá :DD

Amúgy.. jó messze laksz tőlem.. :D

Bubus te meg még messzebb... :DD

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2353) bubus66 válasza petya220 (#2352) üzenetére


bubus66
nagyúr

260 Km a távolság köztünk.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2354) MK VII válasza bubus66 (#2351) üzenetére


MK VII
veterán

Igen.. Köszönöm már meglett közben.. Előző hsz-em szerkesztettem is.. ;)

(#2352) petya220
Na mindjárt megkereslek titeket. :P

(#2353) bubus66
Te fent sem vagy a térképen.. :)

[ Szerkesztve ]

(#2355) petya220 válasza bubus66 (#2353) üzenetére


petya220
senior tag

az elég sok.. :DD
(#2354) MK VII De fent van! :D Én megtaláltam :P

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2356) bubus66 válasza MK VII (#2349) üzenetére


bubus66
nagyúr

L09-ces készülék de ha lehet dualositani (mert csak szoftveresen van tiltva) akkor tudja kezelni. És akkor meg lehet csinálni amit Ő szeretne..

A dualositás ami a logoutomba van (igaz P9 lite) de a sajtom lett dualosítva és tökéletesen működött. Csak annyi különbség, hogy egy IMEI van csak, sőt a dualhoz való frissítést is meg kapta.

De hogy is nem vagyok a Sparnál

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2357) MK VII válasza bubus66 (#2356) üzenetére


MK VII
veterán

Oks rendben..
Mindegy, ő dolga...

Illetve én a keresőben kerestelek, de ott meg nem vagy a listán...

[ Szerkesztve ]

(#2358) bubus66 válasza MK VII (#2357) üzenetére


bubus66
nagyúr

De fent vagyok ott is
[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2359) petya220 válasza MK VII (#2357) üzenetére


petya220
senior tag

Pedig én ott találtam meg :Y

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2360) MK VII válasza bubus66 (#2358) üzenetére


MK VII
veterán

Nekem nem voltál ott eskü.. :)
Többször átgörgettem azt a részt...

(#2361) petya220 válasza MK VII (#2360) üzenetére


petya220
senior tag

ctrl+f5? :DDD

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2362) MK VII válasza petya220 (#2361) üzenetére


MK VII
veterán

Drukkoljatok...
Holnap hívom a biztosítót, lapátolják össze a telefonomat. :D

(#2363) Cunaja válasza bubus66 (#2358) üzenetére


Cunaja
addikt

Nagyon messze vagyok.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2364) bubus66 válasza Cunaja (#2363) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot.

Mennyire messze vagyunk egymástól?

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek legyen szép napotok.

MK VII

Mi történt telefondal?

Ma csak este leszek megyek az fát vágni ezen a gyönyörű somogyi tájon......

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2365) Cunaja válasza bubus66 (#2364) üzenetére


Cunaja
addikt

Hm, :Y megint kitettél magadért. :R
Jó reggelt és jó favágást!
Szép napot mindenkinek!
Kezdenek felidegesíteni megint a P9 fórumán.
Nem fogom soha elárulni, hogy miket változtatok, hogy jobb legyen a rom.
Ha valaki kíváncsi, tanulja meg és csináljon egy romot.
Éjjel voltam és megyek vissza megint éjszakára, szóval napközben én sem leszek.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2366) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Jó reggelt néktek.

Cunaja ha te lennél a Huawei-nél a felelős azért hogy milyen Rom legyen egy telefonon...és teljesen szabad kezet kapnál..a mai állapotok szerint, mennyit változtatnál a dolgokon?

Ne idegeld magad azon, az emberek kiváncsiak...

[ Szerkesztve ]

(#2367) bubus66 válasza Cunaja (#2365) üzenetére


bubus66
nagyúr

Jó pihenést akkor ne idegeskedj..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2368) Cunaja válasza aprokaroka87 (#2366) üzenetére


Cunaja
addikt

Sokat, és nem adnék ki úgy romot, hogy a vásárlókat majdnem átba......m.
Egy telefont csak úgy szabad eladni, hogy tökéletes szotver van rajta.
Természetesen fejlődik a technika, ezért frissítések is vannak, de valamit úgy kiadni, hogy az OTA frissítés téglát csinál a telefonból soha nem szabad.
Azért kicsit szétnéznék a szoftverfejlesztők fejében.
Sokan azért szabadulnak meg a Huawei-től, mert folyton romolgatni kell vele, hogy legyen egy normális telefon.
A legtöbben szeretnék a max teljesítményt, de ez nem a gyártó érdeke, mert akkor nem venné meg az ember az új technikát. 5-6 évig is használna egy telefont.
Egyszóval a jelenlegi Huawei hozzáállás egy nagy 0-át ér.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2369) aprokaroka87 válasza Cunaja (#2368) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ez nem csak Huawei-nél van így.
A google is küzd az "alkotási" válsággal szerintem.

A 7.0 nem épp lett túl stabil mindenhol ahogy olvasom.

Az hogy egy ota frissités téglát csinál...az gond...persze ilyenkor kérdés hogy van-e normális minőség ellenőrzés kiadás előtt.

(#2370) Cunaja válasza aprokaroka87 (#2369) üzenetére


Cunaja
addikt

Az a baj, hogy a pénzt látja mindegyik gyártó és nem a minőséget.
Már sajna a Google tájékán is itt tartunk.
A helyükben minden márkát bekérnék amire fejleszteni szeretnék, majd akkor adnék ki egy android főverziót ha tökéletes.
Most ez így működik.
A Nexus telefonokon tesztelem és jó, kiadom, a gyártók meg oldják meg maguknak a hibát. Pl. a Sony-nál az első 7-es verziót azonnal visszavonták, mert igen komoly gondok jelentkeztek.
Itt a szolgáltatói romokat már nem is említem.
Mi a fenének annyi saját alkalmazás, saját boot logó? Miért nem lehet egységes szoftverrel piacra dobni? A vásárló úgyis tudja hol vette a készüléket. Ha egységes lenne, nem kellene azt a fejlesztőt(ket) fizetni, akik pár alkalmazást beraknak és a Cust, illetve a Product.img-ben megváltoztatnak pár dolgot. Ha egy függetlenre megjelenik egy frissítés, egyből elérhető lenne a szolgáltatói készülékekre is.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2371) aprokaroka87 válasza Cunaja (#2370) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hát azon kicsit elcsodálkoztam hogy az újrainditás, mint opció csak a 7.0-val került be az aosp-ba.
Mármint a kikapcsoló menűbe került oda

Szerintem felesleges évente kiadni új főverziót

[ Szerkesztve ]

(#2372) ANDROID??? válasza aprokaroka87 (#2371) üzenetére


ANDROID???
addikt

Sziasztok

Csak úgy mint új készülék típusokat szinte már 3/4-ed évente..
Talán, ha az épp jelenlegi ki lenne gyomlálva kiadva és eltelne legalább 1,5 év utána talán, de ez a felgyorsult .... világ ezt diktálja, egy kalap ...

(#2373) Gabbbb válasza aprokaroka87 (#2369) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Google nagyon gyorsan kiadta a 7.1-et. Gyártók hibája, hogy inkább 7.0 foltozgatására koncentrálnak.

(#2374) 313313 válasza bubus66 (#2319) üzenetére


313313
addikt

Az megvan, hogy az összes fehér keretes touchcsal rendelkező P10 (kék, fehér, rózsaszín) kijelző hibás és cserélni se tudják?
A kijelző bizonyos színeknél "szemetel". Ismerős beszélt Huaweiel, elismerték a hibát, 4-5 napos kék készülékre kapta a cserejegyet...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#2375) bubus66 válasza 313313 (#2374) üzenetére


bubus66
nagyúr

????

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2376) bubus66 válasza 313313 (#2374) üzenetére


bubus66
nagyúr

Érdeklődni szoktam mint ahogy most is megtettem és nem tudnak semmit a Huaweinél. A te állításod szerint tudnak róla akkor ezek szerint valaki keveri sz@rt.... Tehát ez egésznek semmi valóság alapja nincs..

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2377) 313313 válasza bubus66 (#2376) üzenetére


313313
addikt

Itt egy kép, bár nem túl jó.

Ha belenagyítasz lent láthatóak a kb 45%-ban lévő vonalak.
Ismerős vett egy kék színűt Telekomtól, 4-5 naposan visszaküldte erre a csikozódásra hivatkozva és kapott egyből cserejegyet...
Megnézett egymás mellett 3db P10-et. Feketét, fehéret meg az ő kékét. A fehéren és a kéken ezek láthatóak voltak, a fekete kijelzőjén nem. Azt mondja ha nem egymás mellett látja a két kijelzőt lehet észre se veszi.
Ha fényképező módba volt és próbált közelre fókuszálni/fényképezni akkor szembetünöbb volt, nézte a kijelzőt és a "témát" és látszott egyértelműen, hogy valami nem jó...
Most egy P9-et használ megelégedéssel, csak szeretett volna újjítani.

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#2378) bubus66 válasza 313313 (#2377) üzenetére


bubus66
nagyúr

Érdekes a Telekom ügyfél szolgálata és a webshop sem tud róla elég érdekes ráció ez.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2379) RaveForce válasza bubus66 (#2376) üzenetére


RaveForce
veterán

Aranyos a naivitas, hogy szolgaltatonak/gyartonak hiszel ilyen ugyekben... pont a huaweinek akiknel nem reg volt az ufs-emmc botrany is... :U

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#2380) kovika84 válasza bubus66 (#2378) üzenetére


kovika84
csendes tag

én vagyok aki így járt és hidd el nem dicsekszenek vele 2 10 emberből 1 látja a hibát

[ Szerkesztve ]

(#2381) bubus66 válasza RaveForce (#2379) üzenetére


bubus66
nagyúr

Miért neked higgyek? Szerintem meg hadd én döntsem el, hogy kinek hiszek és kinek nem. Köszönöm..

(#2380) kovika84

Igen én el hiszem még ez ellenkezőjéről meg nem győződők..

(#2382) kovika84

Köszi a képet fentebb írtam ilyen nekem is volt. anno.

De azért a szerkesztés gombot használhatod köszi....

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2382) kovika84 válasza bubus66 (#2381) üzenetére


kovika84
csendes tag

(#2383) RaveForce válasza bubus66 (#2381) üzenetére


RaveForce
veterán

Te sajnos azt hiszed amit hinni akarsz... szived joga, de a tenyeket nem befolyasolja sajnos.. azok tenyek maradnak ;) mint a mellekelt abra is mutatja..

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#2384) 313313 válasza bubus66 (#2378) üzenetére


313313
addikt

Ismerős nyilván nem hazudik, miért tenné?
Amúgy meg írtam, ismerős is azért vette észre mert egymás mellett volt egy fekete és egy kék készülék. És egyből szembetűnű volt, hogy van valami különbség a két készüléken...

Szerk.: közben megelőzött ismerős :D

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#2385) bubus66 válasza kovika84 (#2382) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi de nagyon nem esek kétségebe. Cserélem ha valami gondja lesz.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2386) Cunaja


Cunaja
addikt

Szép hétvégét mindenkinek! :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2387) bubus66 válasza Cunaja (#2386) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja szép napot kellemes hétvégét kívánok!

Sziasztok szép napot, kellemes hétvégét mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2388) Cunaja válasza bubus66 (#2387) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus, neked is! :R
Kezd az agyam elszállni az akku merülés téma miatt. Most megírtam nekik. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2389) bubus66 válasza Cunaja (#2388) üzenetére


bubus66
nagyúr

Attól már nekem is elszállt egy párszor ha valakinek kell van kettő 75Ah cipelheti egy évig biztos nem kell tölteni.

Gyújts rá egyet aztán hagyd a fenébe az egészet.. Inkább ezt nézd meg

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2390) MK VII válasza Cunaja (#2388) üzenetére


MK VII
veterán

Hehe.. :)

Sziasztok skacok..

Akku merülés? :D Olyan ismerős téma.. Egyébként én már töröltem pár napja a P9 topikot... Nekem is sok már ami ott van...

[ Szerkesztve ]

(#2391) Cunaja válasza MK VII (#2390) üzenetére


Cunaja
addikt

Ne töröld, mert lesz új P9-ed és felrakod a romom, majd dicsekszel az akku időddel. ;)

Bubus: lenyúlhatom ezt a szöveged? Kiteném a P9 topikba is. :DD ;] :C

Most értem haza, evés után raknám ki.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2392) bubus66 válasza MK VII (#2390) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia mi lett a telodal? A biztositóval dülőre jutottál? Igen sajnos ez mindig is meg lesz, mert a sok okos user nem érte meg, hogy ez okos telefon, ha meg olyat akar ami el megy 2 hetet akkor vegyen egy ilyet [link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2393) MK VII válasza bubus66 (#2392) üzenetére


MK VII
veterán

Még nem válaszolt a biztosító... Pedig azt hittem, hogy azonnal válaszolnak.. Kétszer volt már ugye ügyem velük.. Elküldtem az igénylőlapot aztán kb 15-20 perc múlva hívtak, hogy mehet a jöhet...
Most meg még nem... Na, de remélem nem azért, mert nagyon csámcsognak rajta. :D

(#2391) Cunaja
Azért ne ird oda azt szerintem... Végül is, ha őszinték akarunk lenni akkor mindegyik gyártó meg tudná oldani a 3 napos készenléti időt 10-12 órás kijelzőidővel, csak nem érdekük... Szóval igen is a gyártók a felelősek azért, mert szar az akkuidő és ehhez még hozzájön a google faszkodása a frissítéseivel meg az állandó ébrenlétekkel..

Érdekes módon a nem annyira neves kínai mobilgyártók megoldották a 4000-es akksikat a telefonjaikba. Csak a nagy gyártóknak büdös belerakni a mobiljukba ilyen akkukat..

A P9 topikot meg tényleg elfelejtettem... Nem nagyon fogok én már ott tevékenykedni...

[ Szerkesztve ]

(#2394) aprokaroka87 válasza Cunaja (#2388) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hello!
Ez a merülés lehet hogy sokszor nem is lokális gond.

Pl nemrég a Facebook Messenger app is azért szívta jobban az akksit mert szerver gond volt.

Hírekben benne is volt.

Én most pl kukáztam a 11.0.55 Android Play servicest a kis telefonomrol, mert volt hogy 40%-on volt az akksi fogyasztása

a 10.2.98-as verzióval max 4-5% volt

pedig a hivatalos play store verziós play services

[ Szerkesztve ]

(#2395) Cunaja válasza MK VII (#2393) üzenetére


Cunaja
addikt

[Végképp betelt a pohár]
Ha ez így megy tovább, én is elbúcsúzom a fórumtól!!!! Azért írtam már meg!

Bubus: Azt hiszi a USER, hogy csak a kijelző a fogyasztó. Két napja megy a teló és akkor panaszkodik a kijelző időre. :W :W :W
Szétrobbanok az idegtől.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2396) bubus66 válasza Cunaja (#2395) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na arra kíváncsi leszek, hogy hány telefon lesz tégla, ha te ott hagyod a fórumot..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2397) MK VII válasza Cunaja (#2395) üzenetére


MK VII
veterán

Megértelek...
Egy apró megjegyzés...
Egyáltalán ne vedd sértésnek nem annak szánom.. Sőt...
De talán egy picit indokolatlanul erősen válaszolsz nekik... Nem tudhatod, lehet, hogy tényleg nem tudja, hogy a készenléti idő és a kijelző idő függenek egymástól.. Persze kiakasztóak sokszor, de mindenki megérdemli a tisztességes hangnemet akármennyire is fárasztó a téma. Főleg neked valamilyen szinten még példát is kéne mutatnod...
Mondom semmit nem bántásból írtam/írok, csak az ő oldalukról is szemlélem a dolgot és szerintem néha picit erősen fogalmazol...
Mielőtt megírod számolj el százig.. Aztán annyi idő alatt lenyugszol és meg tudod írni nekik sértés nélkül is a magadét..

Ugyan ilyen voltam mint Te, egyébként.. Sokszor válaszoltam agresszíven.. Ma már csak nagyon elvétve és csak olyanokkal akik megérdemlik.

[ Szerkesztve ]

(#2398) Cunaja válasza MK VII (#2397) üzenetére


Cunaja
addikt

Oké, miért hagytad ott a P9 fórumot? Pont ezért!
Ha valaki nyugodtan segít nekik, az pont én vagyok amíg nem borulok ki idegileg. Több száz P9-et hoztam már vissza a halálból, több napos munkával némelyiket és nyugodtan, pedig az nem lett volna a feladatom kötelezően.
Ami sok, az sok!
Lehúzza a romomat és a P9-et is. A romom egy dolog, de 2016 díjnyertes telefonja lassan úgy tűnik fel, hogy egy rakás szar. Ez engem idegesít rendesen!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2399) bubus66 válasza Cunaja (#2395) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2398) Cunaja

Elhiszem..

sajnos itt vannak olyan okos userek, hogy az ember sokszor leesik a székről, nem is csodálkozom, azokon akik belefáradnak.. Kíváncsi lennek, egy ilyen usernek ha át lenne adva egy Téma Összefoglaló elkészítése akkor mit csinálna, hogyan boldogulna...

Mert aki nem csinált, még az nem tudja mennyi munka van benne, és vele..

Én már úgy vagyok vele csak akkor szólok, ha nagyon muszáj viszont akkor sokszor nem érdekel, hogy megsértődik vagy sem..

(#2397) MK VII

Neked is igazad van, de te is tudod, hogy amikor, már vagy milliószor le lett írva, stb, és még akkor is meg kérdezi, mert resteli a jobb felső sarokban a keresőt használni.

Meg arra tudok, még kiakadni, hogy frissíteni akkor de írjam le neki szájba rágósan mikor már egyszer le van írva (ha ezt meg írom neki meg haragszik) direkt ezert készült linkesítve a Téma Összefoglaló.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2400) MK VII válasza Cunaja (#2398) üzenetére


MK VII
veterán

Konkrétan nem tudom megmondani, hogy miért hagytam ott a fórumot..
Persze közrejátszott az is, hogy napról napra ugyan ott lyukadt ki a téma.. Akku, romod, akku, romod, akku, romod, panaszkodás, romod, akku, panaszkodás, akku, romod. Kicsit már sok volt...
Múltkor próbáltam oldani a feszkót egy virágos képpel, szerintem emlékszel rá... Aztán utána voltam úgy vele, hogy nekem ennyi elég volt...
Elvagyok a telefonommal, illetve voltam, aztán kész... Mindent tudok róla, ha nagyon muszáj meg megkérdezlek téged privátban vagy itt off topikban...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.