Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) bubus66 válasza Cunaja (#1700) üzenetére


bubus66
nagyúr

Soha napján nálunk nem génius van (mint te) ha nem kurva okos

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1702) bubus66 válasza Cunaja (#1700) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen nálunk nem génius van (mint te)

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1703) Cunaja válasza bubus66 (#1702) üzenetére


Cunaja
addikt

Megyek dolgozni :(
Már most tudom, hogy vezetni fogok rengeteget. :W
Amúgy egy Custom romot nagyon könnyű megcsinálni, csak érteni kell a script íráshoz, na meg főzni is tudni kell.
Ezt szerintem te Petyával simán összetudnád hozni.
A saját romom brutálisabban jobb mint az eredeti. :B

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1704) bubus66 válasza Cunaja (#1703) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké de most tényleg nincs rá időm ma is Zágrábba voltam

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1705) Cunaja válasza bubus66 (#1704) üzenetére


Cunaja
addikt

Ott is vannak szép lányok! :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1706) petya220 válasza Cunaja (#1703) üzenetére


petya220
senior tag

Áh, én az ilyenhez hülye vagyok :P
Amúgy... az a gond,hogy én forráskódból csináltam már romot erre... de mivel Én nem tudom javítani a hibákat, aki meg igen, az meg ne osztja meg a forráskódot... (Meticulus... ) mert "fizetőssé" tette a romjait, mert pár ember jelezte,hogy gond van a rommal.. :DD

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#1707) Cunaja válasza petya220 (#1706) üzenetére


Cunaja
addikt

Megfogod a gyári romot és szétszeded darabjaira.
Ezután deoxedeled és kiveszed a felesleget belőle, illetve bele rakod ami kell.
A systemui-t visszafejted forráskódra és az Android Studióba importálod android rendszeralkalmazásként.
Beírod amik kellenek, majd visszaépíted.
A függőségekre figyelj,mert lehet a Setting, a HwSystemManager,Framework-res is kell hozzá.
Ezután visszaépíted az apk-t és kész is.
Fogod a konyhát és a gyári Update.app-ot szétbontod, majd mindent törölsz belőle.
Ezután berakod kibontva a dolgaidat system,cust,project,vendor, version és data mappákat.
Megírod a updater.scriptet, mert a konyha nem mindig csinálja meg rendesen.
A symlinkekre figyelni kell, mert azokat külön egyesével bele kell írni.
Beállítod a jogosultságokat.
Becsomagolod és optimalizálod a romot és telepítesz.
Ha nem települ, mert zip hiba, akkormaz updater.script-ben egy karakter hibás, vagy a parancsok nem jók.
Ha települ és bootloop, akkor hiányzik valamelyik smylink hibás, vagy a toolbox résznél valamelyik system/bin összetevőt nem írtad bele.

Pl:
ui_print("-----------------------------------------------");
ui_print(" Cunaja V5 ROM" );
ui_print(" Huawei Ascend P7 ");
ui_print("-----------------------------------------------");
show_progress(0.1, 0);
ui_print("System mappa telepítése...");
format("ext4", "EMMC", "/dev/block/platform/hi_mci.0/by-name/system", "0", "/system");
mount("ext4", "EMMC", "/dev/block/platform/hi_mci.0/by-name/system", "/system");
show_progress(0.8, 40);
package_extract_dir("system", "/system");
symlink("app_process64", "/system/bin/app_process");
symlink("dalvikvm64", "/system/bin/dalvikvm");
symlink("toolbox", "/system/bin/cat", "/system/bin/chcon", "/system/bin/chmod", "/system/bin/chown",
"/system/bin/clear", "/system/bin/cmp", "/system/bin/cp", "/system/bin/date", "/system/bin/dd",
"/system/bin/df", "/system/bin/dmesg", "/system/bin/du",
"/system/bin/getenforce", "/system/bin/getevent", "/system/bin/getprop", "/system/bin/getsebool",
"/system/bin/grep", "/system/bin/hd", "/system/bin/id", "/system/bin/ifconfig", "/system/bin/iftop",
ui_print("System linkek létrehozása...");
symlink("/system/fonts/Roboto-Bold.ttf", "/system/fonts/DroidSans-Bold.ttf");
symlink("/system/fonts/Roboto-Regular.ttf", "/system/fonts/DroidSans.ttf");
symlink("/system/lib/libGLESv2.so", "/system/lib/libGLESv3.so");
symlink("/vendor/lib/libGLES_mali.so", "/vendor/lib/egl/libGLES_mali.so");
symlink("/system/lib/libbluetooth_jni.so", "/system/app/Bluetooth/lib/arm/libbluetooth_jni.so");
symlink("/system/lib64/libjni_pacprocessor.so", "/system/app/PacProcessor/lib/arm/libjni_pacprocessor.so");
symlink("/system/lib64/libprintspooler_jni.so", "/system/app/PrintSpooler/lib/arm/libprintspooler_jni.so");
symlink("/system/lib/libwebviewchromium.so", "/system/app/webview/lib/arm/libwebviewchromium.so");
ui_print("Engedélyek beállítása...");
set_metadata_recursive("/system", "uid", 0, "gid", 0, "dmode", 0755, "fmode", 0644, "capabilities", 0x0, "selabel", "u:object_r:system_file:s0");
set_metadata_recursive("/system/bin", "uid", 0, "gid", 2000, "dmode", 0755, "fmode", 0755, "capabilities", 0x0, "selabel", "u:object_r:system_file:s0");
set_metadata_recursive("/system/etc/ppp", "uid", 0, "gid", 0, "dmode", 0755, "fmode", 0555, "capabilities", 0x0, "selabel", "u:object_r:ppp_system_file:s0");
ui_print("Busybox telepítése...");
symlink("/system/xbin/busybox", "/system/bin/busybox");
run_program("/system/xbin/busybox", "--install", "-s", "/system/xbin");
run_program("/sbin/sh", "-c", "busybox find /system/vendor -type d -exec chown 0:2000 {} \;");
#======================================== add start root ========================================
package_extract_dir("aurora", "/tmp");
run_program("/sbin/chmod", "0755", "/tmp/install_su.sh");
run_program("/tmp/install_su.sh");
#======================================== add end root ========================================
show_progress(0.2, 10);
ui_print("boot img telepítése ...");
package_extract_file("boot.img", "/dev/block/platform/hi_mci.0/by-name/boot");
ui_print("Kernel telepítése ...");
mount("ext4", "EMMC", "/dev/block/platform/hi_mci.0/by-name/cust", "/cust");
delete_recursive("/cust");
package_extract_dir("cust", "/cust");
unmount("/system");
unmount("/cust");
ui_print("Sikeres telepítés! Cunaja");

Ez csak egy részlet a scriptből.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1708) bubus66 válasza Cunaja (#1705) üzenetére


bubus66
nagyúr

Bizony vannak ám szép lányok..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1709) aprokaroka87 válasza Cunaja (#1707) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hmm
a system/bin/svc -vel nem tudsz olyat mókolni hogy az svc data enable/disable shell parancshoz ne kérje az su jogot?

(#1710) Cunaja válasza aprokaroka87 (#1709) üzenetére


Cunaja
addikt

Nem, mert ha módolsz vele, akkor minden engedélyt kap, ezáltal a telefon totál kiesik a védelem alól.
A Nougat rendszer nem véletlenül titkosította a data fájlrendszert.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1711) MK VII


MK VII
veterán

Jó estét.
Megjött a négyes sárgapocak. :D

(#1712) bubus66 válasza MK VII (#1711) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia gratulálok!

Szia Cunaja Jó reggelt legyen szép napod.

Sziasztok Jó reggelt legyen szép napotok.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1713) Cunaja válasza bubus66 (#1712) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt!
Szép napot mindenkinek!

A nagy hoho fogott nagy halacskákat!
Igazán szép, a kollégáim irigyeltek.
Azok a tigris mogyorótól kezdve mindennel horgásznak, de nem fognak semmit. ;]
Amúgy van frissítés a romhoz, megcsináltam a kernelt. :B

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1714) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok a a lányom a feketébe
2016 OB arany egy 2016 EB arany

MLTSZ kaposvári kvalifikáció (B kat.) 2015: Arany minősítés+különdíj
MLTSZ Országos Bajnokság (A kat.) 2015: Ezüst minősítés

Most megyünk Május közepén az OB Budapestre.utána EB szintén Budapesten...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1715) Cunaja válasza bubus66 (#1714) üzenetére


Cunaja
addikt

Gratulálok! Nagyszerű teljesítmény!!! :C :Y
Feldobnám a botot és fejen vágna biztosan. :(
Szuper ügyes! :C

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1716) gianone


gianone
őstag

Cunaja

Nem kell foglalkozni a hálátlanokkal.

Ja, és ha valakinek van megoldása a problémámra, azt szívesen venném. Persze lépésenként, valamennyire hülyebiztos leírásszerűen, mert nálam az olyasmi nem megy, hogy tegyél fel egy twrp-t és flasheld. :D

Szóval a datás zip-ből a hw_init nem megy fel az update.app-pal együtt.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1717) Cunaja válasza gianone (#1716) üzenetére


Cunaja
addikt

Mit szeretnél csinálni?
A baj ott kezdődik, hogy olyan kritizálja a romomat, aki még fel sem rakta. A videóból kiderül, hogy nem a levegőbe beszéltem.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1718) bubus66 válasza Cunaja (#1715) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát én is úgy voltam vele
Köszönöm kemény munka nekik nekünk meg sok lové van benne

Az a ruha ami így rajta volt amit a anyuka megtudott varrni így került 14 000 Ft-ba..

De az eredmények kárpótolnak

És akkor itt főnők asszony jól nézkii

meg a nyeremények

Na az ilyen faszoktól tudok kiadni, aki fel sem teszi (mert szerintem halvány kicsi fingja nincs hogy hogyan kellene) na ebbe lehet belefáradni...

Meg abban, igaz én igértem de mivel sürgősen el kellet mennem és nem tudtam megosztani senkivel, hogy hova vagy minek, és utána számon vagyok kérve na ne az időmet had én osszam már be...

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1719) gianone válasza Cunaja (#1717) üzenetére


gianone
őstag

Megszüntetni az NRD90M test-keys buildszámot, és ezzel együtt nem ártana egy frissítő sem a ROM-ba, és hogy menjenek a gyári appok rendesen, a Témák és a Fájlkezelő. Magyarul valahogy felerőltetni a hw-initet. :)

Nekem mindegy hogyan. BL épp zárva van, mert a ROM mindig visszazárja, de kód van. És csináltam már ilyesmit leírás alapján, de igazából hülye vagyok hozzá. :)

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1720) aprokaroka87 válasza bubus66 (#1714) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Gratula a lányodnak!

Cunaja: a kritika ráadásul egy olyan funkció miatt van ami plusz opció egy adott feladat megoldására

(#1721) bubus66 válasza Cunaja (#1717) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mester adj még egy esélyt bárkinek sajnos m ilyenek vagyunk.. Tudom(juk) nagyon nehéz de a te munkásságod nélkül a Huawei topikok halottak lesznek, ha döntésed végleges akkor szolidaritás vállalok veled.

Az isten engem úgy segéljen... [link]

Nagyon köszönöm neked a bizalmat de aludj rá egyet tudom nehéz nekünk is az volt de meg oldottuk...... Igen sajnos tegnap elöttig sok mindent én sem értettem meg soha nem tagadom, és (kilehet tiltani) de egy el nem követett cselekményért, az egabi71 14 nap kitiltás kapott, én 30 nap kitiltás kaptam, elvették az avatarom, és .......... kitiltottak bennünket a P8 Lite topickból.. Na ez a Magyarország mert a Magyar Köztársaságban ilyen nem fordult elő!!!!!

Mert minden rendes embernek a Magyar Köztársaságért dobog a szíve..........

(#1720) aprokaroka87

Nagyon szépen köszönöm... :R :R

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1722) Cunaja válasza gianone (#1719) üzenetére


Cunaja
addikt

Több megoldás is lenne, de most mennem kell el.
1. TWRP fel és csinálni egy telepítő zipet, ami felrakja TWRP-ből a data_hw_init részt.
2. Az NRD90M test keys , ezt ellenőrizd a data/hw_init mappában dataversion.txt ebben a telefonod tipusa és a rom száma van.
Ha nem jó, test-keys lesz.
A miénk így néz ki. ro.confg.hw_userdataversion=EVA-L09C432B383_DATA_hw_eu
Akkor a data\hw_init\version\special_cust mappában ott-e a telefonod? Nálam L09 mappa van az összetevőkkel.
3. Valaki akinél jól megy ugyanaz a rom, csinál egy nandroid data mentést és oda adja neked, te meg felnyomod TWRP alól.
Hirtelen most ezek jöttek fejből.

Bubus:
Megérte a ráfordított összeget, mert egy életre szóló dicsőséget és büszkeséget szerzett magának, amit nem vehet el tőle senki. :C :K
Nagyon büszke lennék, ha a lányom és fiam ilyen lenne, de egyenlőre csak a kamaszkor brutális jeleit látom rajtuk, én meg a hajamat tépem. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1723) MK VII válasza Cunaja (#1713) üzenetére


MK VII
veterán

Köszi neked és mindenkinek a gratulációt. :)

Más.
Felraktam a frissítésedet.
Nálam nem működik benne a duplakopp..

Viszont, ha már itt tartunk.. Leírnád, hogy pontosan, hogy álljak vissza Telekomos romra?
Valamiért nem érzem azt, hogy többet nyújtana számomra bármiben is, a B383.
Akadoznak a játékaim, akadozik a telefon. Névjegyzék is akadozik.. Mintha egy 5 éves 1GB ramos kétmagos förmedvényt tartanék a kezemben..
Duplakopp sem hoz lázba.. Viper4AndroidFX-ről azt sem tudom mi fán terem, szóval részemről az is mellékes.
Az hozna lázba, ha a billentyűzetem úgy működne ahogy kéne, vagy épp nem 3 és fél óra lenne a kijelzőidőm, esetleg nem akadozna a telefon, ha simán csak a menüben bogarászok...

Telekomos mentés megvan csak nem tudom pontosan, hogy hogy kell visszaállni.. Gondolom Rollback, aztán a mentés és aztán a C150B136?
Ebben segíthetnél, ha lenne egy kis időd leírni.. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#1724) bubus66 válasza Cunaja (#1722) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mester legyél büszke, arra mit itt csinálsz, mert te nélküled a huawei topikok halottak lesznek, mint én vagyok a lányomra főleg úgy, hogy ez a szemét város csak a dicsőséget akarja learatni de támogatást csak mi szülök adjuk meg.. mert nélküled a Huawei topikok halottak lesznek egy mester már lelépett, te legalább maradj..

Tudod a akkor amikor 18-20-éves korunkig a Barcs város, hírnevét vittük fociba, és mikor az Egyesület 110 éves volt nem hívtak meg bennünket, de ez előtt 25 éve futballozik Szulokba (egy faluba). Meghívtak bennünket Júniusba egy buli meccsre.. Mivel a térdem műtve van ezért nem nagyon akartam elmenni és a lányom beszélt rá, ő ott lesz a pálya szélén.. Na itt kezdődik a meg becsülés....

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1725) Cunaja válasza MK VII (#1723) üzenetére


Cunaja
addikt

Te vagy az élő példa rá, hogy valami nem stimmel a telefonoddal. Nálam nincs akadás, nincs semmi gond.
Menj bele a Advanced settings beállításokba és a CPU-GPU tunningnál válaszd a game mode-t beállítást és próbáld ki a játékokat.
Az akku fogyasztás az meg a google baja Nougat rendszeren, mert ha kikapcsolod a Google szarait, akkor mindjárt jobb a teljesítmény.
A képeidet otthon felnyomod manuálisan a drive-ra és utána megint leállítod a szinkronizálót.
Ez egyértelműen Google hiba, mert anélkül közepes fényerőn is normál használatnál( Nem brutál 3d játék és vakus félnapos fényképezés ) az akku 6-7 óra képernyő időt ad.
Visszaállítás úgy történhet, hogy kiszeded a gyári romból az eredeti recovery-t és a boot.img-t, majd flasheled, ezután felrakod a roolback romot majd twrp és T-mentés vissza.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1726) egabi71 válasza bubus66 (#1714) üzenetére


egabi71
aktív tag

Gratula, nagyszerű ès tökéletes ,van benne munka ,ès ez a jövőben fog kamatozni 🤗🤗🤗

(#1727) MK VII válasza Cunaja (#1725) üzenetére


MK VII
veterán

"Visszaállítás úgy történhet, hogy kiszeded a gyári romból az eredeti recovery-t és a boot.img-t" :F
Hogy hogy kiszedem? Romot kell bontanom vagy mi? Nem az én asztalom ez a történet...
B383-as gyári Recovery kell akkor nekem meg a boot.img?

(#1728) sebijani1982 válasza Cunaja (#1725) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Lehet butaságot fogok kérdezni a duplakoppal kapcsolatosan:
Elképzelhető, hogy a védőfólia vagy -üveg befolyásolja a duplakopp érzékelését? Esetleg a kesztyűmódot kellene még meglesni. Nekem Love Mei csavaros tokom van jelenleg, így nem tudom most megnézni. Ha hazaérek mindenképp kiveszem a telót és rápróbálok úgy is.

Ha meglesz a tapasztalat szólok. De más is megpróbálhatná ezeket a lehetőségeket, hátha ez a nem működés forrása...

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#1729) Cunaja válasza MK VII (#1727) üzenetére


Cunaja
addikt

Azt elfelejtettem, hogy a B136-ot nyomd fel a rolback után elsőnek.
Kb. 2 óra múlva tudom linkelni a dolgokat.

Bubus:
A kesztyű mód ki van kapcsolva nálam.
Sima gyári fólia van a telón.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1730) MK VII válasza Cunaja (#1725) üzenetére


MK VII
veterán

Tudsz esetleg linkelni egy rom szerkesztőt amivel szét tudom bontani a romot?
Egyáltalán a Te romodból ki tudok szedni gyári Recovery-t meg boot.img-t?
Mert akkor utánaolvasok aztán megpróbálom megtanulni, hogy is kell ezeket csinálni. Szeretnék most már tényleg visszamenni véglegesen Telekomos 6.0-ra, de sajnos B383-hoz nem találok sehol gyári recovery-t meg boot.img-t.
Számomra leszerepelt teljes mértékben a Nougat.
Nem a telefonommal van gond.. Semmi problémám nem volt a telefonnal amíg el nem kezdtem romolgatni.. Azóta ilyen...

(#1729) Cunaja
Igen a B136-tal kezdtem volna.. Csak azt nem tudom, hogy a TRWP mentést kell előbb rollback után vagy a C150B136-ot..
Köszi, akkor várok. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1731) Cunaja válasza MK VII (#1730) üzenetére


Cunaja
addikt

Gyári dolgok, roolback, B136, TWRP és mentés vissza.
A Huawei exractorral az EVA-L09C432383 UPDATE.APP-ból kiveszed a boot.img és a recovery.img fájlokat.
Adb reboot bootloader
Fastboot flash boot boot.img
Fastboot flash recovery recovery.img
Fastboot reboot
Ezután rolback rom.
Eva-l09C432B136
BL nyit
TWRP fel
Mentés vissza.
Ennyi

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1732) MK VII válasza Cunaja (#1731) üzenetére


MK VII
veterán

Köszi.. Már állok is neki.
Jelzem, hogy, hogy sikerült..

(#1733) bubus66 válasza egabi71 (#1726) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm :R :R

(#1729) Cunaja

Mester nem én kérdeztem a kesztyű módot.

Azért maradjál mester köszi remélem tetszik

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1734) MK VII válasza Cunaja (#1731) üzenetére


MK VII
veterán

BOOT.img telepítésnél már elakadtam..

Pedig adb-ben bent van rendesen.

Vagy át kell nevezni kisbetűre?

(#1735) Cunaja válasza MK VII (#1734) üzenetére


Cunaja
addikt

Nevezd át.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1736) MK VII válasza Cunaja (#1735) üzenetére


MK VII
veterán

Ugyan az... Bármire nevezem ugyan azt a hibaüzenetet kapom.

(#1737) Cunaja válasza MK VII (#1736) üzenetére


Cunaja
addikt

Most néztem meg, a parancsot nem jól adod ki.
Fastboot flash boot.img ezt írtad.
Fastboot flash boot boot.img kell.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1738) MK VII válasza Cunaja (#1737) üzenetére


MK VII
veterán

Így már jó.
De párszor már megadtam neki igy is.. De lehet csak elírtam valamit.

[ Szerkesztve ]

(#1739) MK VII


MK VII
veterán

De rohadt lassan jön le a B136.. :(

(#1740) sebijani1982 válasza sebijani1982 (#1728) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Üdv!

Megnéztem a zárképernyőről elsötétül dupla koppra, de sötétségből nem jön vissza.
build.prop és hw_easywakeupmotion_config.xml 644-es jogosultsággal vannak.

Kesztyű mód mindegy. Üveg mindegy.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#1741) Cunaja válasza sebijani1982 (#1740) üzenetére


Cunaja
addikt

Dupla kopra nem sötétül el nálam, hanem képernyőképet készít.
Lehet ez a megoldás. A gesztusvezérlésnél mi van beállítva?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1742) MK VII


MK VII
veterán

No.. Gyári Recovery fent van, rollback fent van.
Viszont nem telepíti a C432B136-ot..
"Software install falied!
Incompatibility with current version
Please download the correct update package."

Kezd egyre jobban kiábrándító lenni ennek a telefonnak a romolása.. Mintha mindig történnie kell valaminek, nehogy sikerüljön..

C900B300-on vagyok és nem megfelelő neki a frissítés.. Hát mi a pöcsömet telepítsek rá, ha nem a C432B136-ot? :F :W

Egyszer tudjak visszatérni rendesen Telekomos romra, összetöröm, cseréltetem aztán eladom..
Kezd a tököm tele lenni vele..

[ Szerkesztve ]

(#1743) Cunaja válasza MK VII (#1742) üzenetére


Cunaja
addikt

Semmi gond, az összefoglaló elején az elérhető romok listájából töltsél le másikat, de a mérete ne ugyanaz legyen.
Egy biztos, nem lepődnék meg, ha valami. Sumákság derülne ki valamikor a P9-ről.
Egyik user-nál minden megy, a másiknál semmi, mikor ugyanazt csinálja.
Nem teljesen biztos, hogy a két telefon ugyanaz a gyártói sorrol kikerült termék. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1744) gianone válasza Cunaja (#1743) üzenetére


gianone
őstag

Ez a Novával is így van. Honor 8-nál is.Sőt, láttam már testkeyses P9 Lite-ot, ami állítólag Hicare-rel lett frissítve. Baromira nincs rendben a Nougat Huaweieken. És az mi, hogy kiadják OTA-n a ROM-okat, de a FULL-t és a rollbacket nem teszik ki weboldalra. Novára konkrétan nincs kint EU-s ROM, 6.0 se.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1745) MK VII válasza Cunaja (#1743) üzenetére


MK VII
veterán

Volt egy C432B182-öm.
Azt most telepíti.. Erre rakom akkor a TWRP-t aztán a mentést vissza.

Egyébként nem lepődnék meg, ha tényleg igazad lenne...
Ki tudja, hogy hogy vannak legyártva ezek a telefonok.. P10-is ilyen összekukázott tessék lássék módján összecsapva, aztán 200k-s készülék.. Pfff...

[ Szerkesztve ]

(#1746) MK VII


MK VII
veterán

A TWRP mentést hova kell másoljam, hogy vissza tudja állítani?
Mert felmásoltam SD kártya gyökerébe, de nem találja.. Vagy simán rar-ban kell másolni? Nem kell kicsomagolni?

Szerk.:
Konkrétan 5 órája próbálok a végére jutni és még mindig nem sikerült.. :D

Hova az anyám picsájába kell másolni a TWRP mentést, hogy a TWRP lássa valahol? Egyszerűen nem jövök rá baszus.. De már kihullott a hajállományom fele legalább..

[ Szerkesztve ]

(#1747) Cunaja válasza MK VII (#1746) üzenetére


Cunaja
addikt

TWRP/backups mappában legyen a mentési mappa kicsomagolva.

Mindenki
[Véleményem]

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1748) MK VII válasza Cunaja (#1747) üzenetére


MK VII
veterán

Köszi..
Lehet az volt a baj, hogy TWRP/TWRP/BACKUPS-ba volt..

Olvastam a véleményed és teljesen egyet kell, hogy értsek vele.

Szerk.. Így sem látja..
Valamit biztos nem jó helyre másolok, csak azt nem tudom mit..
SD kártya gyökerébe másoltam a TWRP/BACKUPS és azon belül vannak a dolgok..
Vagy a belső tárolóra kéne másolni?
Itt van jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#1749) MK VII


MK VII
veterán

Sehogy nem látja ez a buzi TWRP a mentést. Már mindenféleképp felmásoltam.. :(
Ilyenkor mit csináljak?

(#1750) Cunaja válasza MK VII (#1748) üzenetére


Cunaja
addikt

Figyi, elsönek csinálj egy biztonsági mentést pl a boot-ról és válaszd ki a külső sd-t.
Utána már mehet a visszaállítás látni fogja. A mappa jó!
A lényeg, hogy a TWRP-t tanítsd meg, hogy hol a mentésed.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.