Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) bubus66 válasza petya220 (#2150) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké rendben köszi a választ...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2152) petya220 válasza bubus66 (#2151) üzenetére


petya220
senior tag

:R :R

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2153) Cunaja válasza petya220 (#2152) üzenetére


Cunaja
addikt

Most akkor izgulni kell? Csak tudod mennyire sikerült?

Ma éjjel dolgozom, de ez már laza lesz, mert egész éjjel a lapi-topinál leszek és programot csinálok, vagyis nem megyek ki a vágányok világába. :DD
Reggel hazamegyek és pihi végre.
Olvastátok, hogy jön az EMUI 5.1?
Szép estét mindenkinek! :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2154) aprokaroka87 válasza Cunaja (#2153) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Jó pihenést majd.
De tényleg az lesz belőlle?

(#2155) petya220 válasza Cunaja (#2153) üzenetére


petya220
senior tag

Háát... elég jól sikerült :D
Főleg, hogy találtam egy kis kaput...
Internetet letiltják, de a belső hálózatot nem... és a belső hálózaton van a fájlszerverünk.. logika???
4 évnyi anyagom van fent. :D

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2156) bubus66 válasza Cunaja (#2153) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia akkor jó melót éjszaka, hát a P9 Lite még a 7.0 se kaptam meg nem ám az EMUI .-et.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2157) gianone


gianone
őstag

Én továbbra se értem, hogy P8 Lite minden hónapban megkapja a biztonsági frissítést, néha többet is, a sokkal újabb készülékeket meg leszarják. Megszámoltam,13 ROM 13 hónap alatt 6.0-ból.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#2158) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot Jó pihenést az éjszaki műszak után.

Sziasztok, Jó reggelt mindenkinek, legyen szép napotok

Ez a tegnapi nap eseménye

Tegnap egy user megkeresett privátba, hogy a P9 Lite telefonját dualosítani akarja leírta, hogyan downgradelt a B371-ről a b130 feltette azt hitte ilyen egyszerű a downgrade, holott a 7.0-ról állt vissza ugye. Írom neki, hogy próbálja meg a RollBackel helyre tenni, és arra tegye fel a B161-t, Na ez sikeres is volt, közben nekem volt más dolgom írtam neki, hogy várjon, meg és segítek, megy csinálni, szerinted meg várt? Na olyan szinten elrontotta, hogy nagyon úgy néz ki, hogy könyvnehezék lesz . Na itt jön az amit írtál hogy jobban értek, hozzá. Hát az közel sem biztos hogy jobban értek hozzá, de csináltam már egypárat meg, és hoztam vissza a halálból, ez most kész elég volt.

Ja és utána még könyörög, hogy csináljam meg persze az ő elbaszott munkáját na ez az ami betette a kaput tegnap..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2159) Cunaja válasza bubus66 (#2158) üzenetére


Cunaja
addikt

Szép jó reggelt Bubus!
Jó reggelt mindenkinek!
Nekem olyan szinten elegem van az egészből, hogy leírni se fogom, mert kidobnábak a fórumból a rengeteg trágár szó miatt.
Döntöttem!
Nincs több élesztés, nincs több egésznapos szenvedés, mert a szabadidőmet nem fizeti meg senki. :W
Egyszóval engem már ne keressenek userek, hogy bootloop a teló.
Több dolgot is elmagyaráztunk már 1000x és lehet használni a keresőt.
Mindenkinek leírtam azt a szerencsétlen Nandroid mentést mielőtt bármit csinálna.
Azt hiszik az emberek, hogy amit a Firmware Finder megjelenít frissítést az hivatalos. A nagy lószart! Amit a telefon és a HiSuite megjelenít vagy a Huawei felrak a magyar hivatalos honlapjára, na az eredeti és garanciális.
Ami rom másként kerül fel a telefonra, az mind mókolás.
Hiába a Huawei szerverén van és letölti az ember, az bármikor okozhat bootloopot, vagy ndrom-testkey buildszámot. Ott is érteni kell a dolgokhoz.
Panaszkodnak az emberkék, hogy frissítés után nem müködnek dolgok, na pont ezért.
Összefoglalva:
Ha türelmetlenek vagyunk, akkor nyissuk már ki azt a nyomorult Bootloadert és csináljunk egy TWRP mentést, majd utána frissítsünk. Nem kell félni, mert csak addig ugrik a garancia, amíg fel nem rakunk egy Full romot, az ugyanis nyom nélkül bezárja.
A lényeg, hogy ha van mentés, nem kell összesza....i magunkat, hogy tönkrevágtuk a telót.
Szerintem rajtam kívül senkinek nem volt annyi bootloopja mint nekem, mégis itt írogatok a telefonról.
Bubus, maximálisan igazat adok neked!
Mentem aludni, szép napot mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2160) bubus66 válasza Cunaja (#2159) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm, a P8 Litenél én is úgy döntöttem, hogy a lányoknak lesz még a július 23.-ig utána Logoutomból is és az oldalamon is minden nemű segítség nyújtás befejezve.. Főleg privátba mert abból nem tanul más..

Itt van az, hogy én értek hozzá, én márt csináltam xy telefon, na akkor hogyan is van az a rengeteg booloop stb..

Így van az FF az nem hivatalos én is csak addig használom amíg a hivatalos ki nem jön, akkor vissza állok a B161-re és azt frissítem fel..

Látod a leírások is meg vannak, az embernek rengeteg munkája benne van (főleg neked aki még ROM-okat is csinál) és arra nem képes az user, hogy elolvassa, és megcsinálj. Ha meg elcsesz valamit akkor meg a leírás a a hibás, hol a szegény H...... azt nem tudja, hogy azt ott leírtak, mid tesztelte vannak..

Mint ahogy írtad is, hogy a szabadidőből csinálod ez így van és ezt a büdös életbe senki nem fogja meghálni, sok sokaknál már úgy nézki, hogy neked(künk) ez a dolgunk. Nem ez a dolgunk ezt mi csak hobbiból csináljuk

Jó pihenést neked..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2161) petya220


petya220
senior tag

Szép ._. Ezekre nem tudok mit mondani.. aki nem tud olvasni, az ne is tegye.. :D

Egy kis segítség kellene...
Rom forgatás hiba -->
host SharedLib: libbacktrace (/media/petya230/3e1413b7-d2dc-46e6-8c44-2c8f28150c60/noug/out/host/linux-x86/obj/lib/libbacktrace.so)
libsepol.report_failure: neverallow on line 349 of system/sepolicy/domain.te (or line 9163 of policy.conf) violated by allow tee default_prop:property_service { set };
libsepol.report_failure: neverallow on line 345 of system/sepolicy/domain.te (or line 9159 of policy.conf) violated by allow hwcamcfgsvr default_android_service:service_manager { add };
libsepol.report_failure: neverallow on line 345 of system/sepolicy/domain.te (or line 9159 of policy.conf) violated by allow perfhub default_android_service:service_manager { add };
Install: /media/petya230/3e1413b7-d2dc-46e6-8c44-2c8f28150c60/noug/out/host/linux-x86/lib64/libunwind.so
libsepol.report_failure: neverallow on line 162 of system/sepolicy/domain.te (or line 8978 of policy.conf) violated by allow tee tee:capability { sys_ptrace };
Install: /media/petya230/3e1413b7-d2dc-46e6-8c44-2c8f28150c60/noug/out/host/linux-x86/lib64/libnativeloader.so
libsepol.check_assertions: 4 neverallow failures occurred
Error while expanding policy
system/sepolicy/Android.mk:144: recipe for target '/media/petya230/3e1413b7-d2dc-46e6-8c44-2c8f28150c60/noug/out/target/product/hi6250/obj/ETC/sepolicy.recovery_intermediates/sepolicy.recovery' failed
make: *** [/media/petya230/3e1413b7-d2dc-46e6-8c44-2c8f28150c60/noug/out/target/product/hi6250/obj/ETC/sepolicy.recovery_intermediates/sepolicy.recovery] Error 1
make: *** Waiting for unfinished jobs....
Aidl: framework <= frameworks/base/core/java/android/accessibilityservice/IAccessibilityServiceConnection.aidl
nothing matches overlay file default_wallpaper.png, for flavor hdpi-v4
nothing matches overlay file default_wallpaper.png, for flavor xhdpi-v4
nothing matches overlay file default_wallpaper.png, for flavor xxhdpi-v4
nothing matches overlay file default_wallpaper.png, for flavor xxxhdpi-v4
warning: string 'candidates_style' has no default translation.
warning: string 'gsm_alphabet_default_charset' has no default translation.
warning: string 'wfcSpnFormat' has no default translation.

#### make failed to build some targets (02:51:42 (hh:mm:ss)) ####

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2162) p2pp


p2pp
őstag

Sziasztok!

Volt a P9 fórumban nemrég egy jó tengerpartos téma.
Nincs meg vkinek véletlenül?

Közben meg is lett az xda-n.

https://forum.xda-developers.com/p9/themes/theme-pacific-blue-emui-5-updated-03-05-t3600959

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#2163) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Amióta van frisebb google play services..tapasztaltok jobb üzemidőt?

(#2164) MK VII


MK VII
veterán

Egy jó éjszakai peca. :)
Nagyvadra megyünk 20-as bojlival. :)
Balatonfüredi fények a Tihanyi strandról meg 3 kapásjelző.

[ Szerkesztve ]

(#2165) MK VII


MK VII
veterán

Az idő is nekünk van kitalálva. :)

(#2166) sebijani1982 válasza MK VII (#2165) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Kívánom, hogy mozgalmas éjszakád legyen! :)

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#2167) bubus66 válasza MK VII (#2164) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked

Sziasztok Jó reggelt szép napot nektek

(#2164) MK VII

Szia Jó reggelt.

Ez jó és meg jött a nagy vad???

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2168) Cunaja válasza bubus66 (#2167) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt és szép estét mindenkinek! :D

Elvagyok havazva, mert elszállt a Linuxom és ma azt telepítem.
Felraktam egyszer és mikor UEFI-ben indultam volna, kiderült a baromságom egyből. Nem UEFI-s ubuntu-t szedtem le. :W

A Windows 10 melé nem egyszerű felrakni, mert hiába nyomtam most meg fel a másodlagos partícióra és ment simán minden, de leállítottam a gépet és bekapcsolás után meg a boot menü nem látta a Linuxot. :W
Amíg csak mindig restart volt, addig jó volt.
Most megy az adat mentés 600GB mert felszabadítom az egyik merevlemezt, hogy ne ugyanazon legyen mint a WIN10.
Elvagyok mint a befőt.
Ha valakit közben érdekel, persze Linux alá, lefordítottam az Android Kitchen Superr progit.
Gondolom Petya vevő lesz rá, ha kiderül a sikeres érettségi. :D

Pihenésként ez nekem nagyon is megfelel, mert csak ülök és heverészek.
Hétfő éjjel dolgozom legközelebb.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2169) bubus66 válasza Cunaja (#2168) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia szép estét neked akkor jó telepítgetés, de azért pihenj is egy kicsit

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2170) MK VII válasza bubus66 (#2167) üzenetére


MK VII
veterán

Unokaöcsém fogott egy potykát meg eg compót. Meg rengeteg keszeget fogtunk még...

Apropó.
Haver stéget épített, rádőlt a stég, lenyomta a víz alá. Már már fulladozott mire fel tudott jönni, de sajnos a zsebében volt a P9 Lite-ja.
Szóval kicsit megázott. Kiszárította, kijelzővel minden rednben, de azóta nem indul az OS. Mindig eRecivery-be lép csak be. Ha újrahúzom a romot szerintetek menthető?

(#2171) bubus66 válasza MK VII (#2170) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát szerintem várjatok vele, még mert ki tudja mennyi vizet kapott, mert nem azért lépbe az erecoverybe mert szoftver sérült, hanem mert vizet kapott.

Szia Cunaja Kellemes napot kívánok.

Sziasztok kellemes napot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2172) MK VII válasza bubus66 (#2171) üzenetére


MK VII
veterán

Már lassan egy hete volt. Szóval kiszáradt rendesen.
Viszont felraktam a memóriakártyámra a romot, de mintha nem látná a kátyát, mert 3 gombosra csak a recovery jön be a wipe-os menükkel.

[ Szerkesztve ]

(#2173) bubus66 válasza MK VII (#2172) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor indítsátok el a szerviz menüből

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2174) MK VII válasza bubus66 (#2173) üzenetére


MK VII
veterán

Pont az a baj, hogy nem indul be a teló. Huawei logó után újraindul és eRecovery-be lép be. Ezért gondoltam újrahúzom neki a romot. De nem látja a kártyát.

(#2175) bubus66 válasza MK VII (#2174) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha nem látja a kártyát akkor valószínű az a rész megsérült a víztől szerviz.. Azért nem csinálja meg a 3 gombossal sem.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2176) MK VII válasza bubus66 (#2175) üzenetére


MK VII
veterán

Igen erre gondoltam én is..

Vajon a magyarországi szervizben van nekik 3GB-os alaplapjuk?

[ Szerkesztve ]

(#2177) bubus66 válasza MK VII (#2176) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az jó kérdés ki tudja, hogy van-e nekik, meg kell kérdezni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2178) Cunaja válasza MK VII (#2176) üzenetére


Cunaja
addikt

Szép napot mindenkinek!

Gondolom BL zárt? Ha igen, akkor alaplap csere. De mivel nem tudni, hogy milyen kár érte, szerintem vegyen egy másikat, mert amennyiért a Huawei javítja az horror.
A DC Phonix kitudja nyitni a BL-t kód nélkül is és rá flasheli a telefonra a romot is.
Sajnos szerintem a flash memória ázott el benne. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2179) MK VII válasza Cunaja (#2178) üzenetére


MK VII
veterán

Természetesen zárt a BL.. Mókolás mentes...

Holnap felhívom a Huawei ügyfél szolgálatot aztán megkérdezem tőlük mennyiért javítják, ha egyáltalán tudják javítani.

(#2180) bubus66 válasza Cunaja (#2178) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja

Ugye megint a hozzá értő user át javítja mert egy f@sz azt mondja neki után csodálkozik hogy bootloop vagy tégla lett a telefonból,

Mellette engem akar meggyőzni, mikor tegnap előtt Csináltam, ezzel a módszerrel szintén egy Telenoros P8 litet

-fastboot devices
8. -fastboot flash boot boot.img
9.- fastboot flash recovery recovery.img
10.- fastboot flash cust cust.img
11.-mfastboot flash system system.img
12.-fastboot reboot

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2181) bubus66 válasza bubus66 (#2180) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azért van érző szív a kemény emberekben itt meg mutatták a Siófoki kollégák.

A siófoki hivatásos tűzoltók azonnal beavatkoztak, eltávolították a két pályatestet elválasztó fényvisszaverő hálót, kimentették az égő autó utasait, köztük három gyermeket, és elfojtották a motortérből felcsapó lángokat. A mentők kiérkezéséig a tűzoltók megnyugtatták, megitatták és ellátták a gyermekeket.

Forrás: BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság

Cikk.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2182) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot kívánok!

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek legyen szép napotok!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2183) Cunaja válasza bubus66 (#2182) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt! Megint korán ébredtél!

Szép napot mindenkinek!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2184) bubus66 válasza Cunaja (#2183) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mint mindig a Kutyát már 5 órakor le kell vinni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2185) Cunaja válasza bubus66 (#2184) üzenetére


Cunaja
addikt

Megyek melóba!
Szép estét mindenkinek!

Jó kutyasétáltatást Bubus, jó pecát MK VII, jó romolást Petyának! :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2186) petya220 válasza Cunaja (#2185) üzenetére


petya220
senior tag

Köszönöm! :R
Bááár, lehet, hogy az ablakon repül az egész... vagy odab@szok neki egyet.. :DD Nem igen akar menni.. sebaj!

Nem adom fel, míg egy darabban látsz
Nem adom fel, míg életben találsz
Nem adom fel, míg nem robbanok szét
Míg akad egy kerék
Mit tovább vihetnék
Mi tovább forog még

Neked jó munkát! :DDD

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2187) bubus66 válasza Cunaja (#2185) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó estét jó munkát.

Sziasztok szép estét mindenkinek.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2188) Cunaja válasza bubus66 (#2187) üzenetére


Cunaja
addikt

:R
A második akár a lányom is lehetne. :)

Petya: Kitartás, én már rendesen tüdőbeteg leszek, annyi cigit elszívtam két nap alatt az idegben. :W
Holnap kiderül, hogy sikerül-e?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2189) bubus66 válasza Cunaja (#2188) üzenetére


bubus66
nagyúr

Milyen Jó nekem már 4 éve nem dohányzom!!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2190) petya220 válasza Cunaja (#2188) üzenetére


petya220
senior tag

Hát nem tudom.. xD 2 napja nem aludtam, azért érzem a fáradtságot :U

bubus66 én meg még nem cigiztem :P

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2191) bubus66 válasza petya220 (#2190) üzenetére


bubus66
nagyúr

:C

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2192) ANDROID???


ANDROID???
addikt

(#2193) MK VII válasza ANDROID??? (#2192) üzenetére


MK VII
veterán

Ritka az ilyen sajnos... De jó látni, hogy van.. :)

(#2194) Cunaja


Cunaja
addikt

Szép jó reggelt mindenkinek!
Jön a pihi, utána meg séta. Talán 6-kor lesz idő kicsit romolgatni.
Petya: Mikor annyi idős voltam mint te, annyira utáltam a cigit, mint most az alkoholt.
Egy kortyot sem iszom az alkoholmérgezésem óta.
Nagyon durva volt, a nyelvem lógót kigelé a számból és 3 napig azt sem tudtam, hogy hol vagyok.
Nem voltam detoxikálóban, otthon nyomtam végig. Azóta nem iszom semmit.
A cigit is szeretném lerakni, de az ideg sajnos nagyúr. :W
Már azon a szinten vagyok, hogy egyik nap annyira felidegesít a cigi, gogy eldobom örökre. Várom ezt a napot!
Szóval nem jó semmire.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2195) Cunaja válasza Cunaja (#2194) üzenetére


Cunaja
addikt

Látszik a buszon való közlekedés átka, a betűk már megint félrementek. Amikor meg visszaolvasom már késő. :W

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2196) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Cunaja,te mint okos ember.
Megtudnád mondani hogy egy Androidos appot mi értelme van külön dpi szerint is fejleszteni?
A Google Play Servicesről van pl szó.

(#2197) bubus66 válasza ANDROID??? (#2192) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Igen sajnos egyre kevesebb az ilyen. Sőt azt tapasztaltam, hogy nem a leírások alapján csinálják a telefonok utána meg csodálkoznak, hogy bootloop vagy tégla.

Szia Cunaja Jó reggelt Szép napot neked.

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek legyen szép napotok..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2198) ANDROID??? válasza MK VII (#2193) üzenetére


ANDROID???
addikt

Tudom, épp azért linkeltem be. :K

bubus66:
Az lenne a jó, ha fel fognák hogy a "kotyvasz" akármilyen oldalról nem jó döntés, ill. de, ha új telt készülnek venni ;]

[ Szerkesztve ]

(#2199) petya220 válasza Cunaja (#2194) üzenetére


petya220
senior tag

Aaaaaaaaaaaz egy durva buli lehetett... :Y :Y
Csoda, hogy itt vagy velünk :R
Én csak közel voltam az alkoholmérgezéshez :U :B Az első ivászat... van mérték? NINCS ;]
és hát az egyik ős szabály --> Ne keverj! óó, dehogynem :D kevertünk, mindent is.
Szörnyű volt :D
De én még mindig szeretem az alkoholt, persze most már, csak mértékkel :K

Áprilisban volt egy kis sütögetésünk, és hát volt alkohol is ;]
Pár sör után, haverom is megérkezett a jó kis erdélyi pálinkájával is, na ki volt az első, aki megkóstolta? persze, hogy én...
emelem fel az üveg, innék belőle, aztán az egyik hülye, véletlen meglökött... a fele az orromba ment --> nyálkahártya --> gyors alkohol felszívódás --> Peti 2 óra pihi a hintaágyon :D és 2 percenként kérdeztem,hogy miért megy a hinta, mikor a lábammal löktem magam.. :DD
De a 2 óra leteltével, olyan józan lettem,hogy az valami hihetlen :Y

(amúúgy... megint sokat írtam :O )

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2200) bubus66 válasza petya220 (#2199) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az nem baj, hogy ennyit írtál csak elolvassuk...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.