Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) Cunaja válasza bubus66 (#1850) üzenetére


Cunaja
addikt

Látom zajlik az élet nálatok is.
Azért mert egy rom EU-s C432 attól még lehet szolgáltatói.
Elég ha a végső szám más. Ezt hiába magyarázod a usernek, akkor sem fogja megérteni, ha mondjuk példát mutatsz neki.
Modjuk az egyik C432B383, de a telenoros lehet C432B380.
Ez attól függ, hogy adott készüléket a szolgáltató tele akarja nyomni a szutykokkal, vagy sem.
Olyan is lehet, hogy független rommal adja ki, de akkor nincs saját bootlogó és alkalmazások.
Érthető?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1852) bubus66 válasza Cunaja (#1851) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen ezt én tudom, azért is zártam le a vitát... mert az enyém az Telekomos és C432B161-es és ha jól tudom a Telekomosok mind ezek

Pl amit írtam is a Vodás az páros végű viszont C02

Igen nekem érthető de a jusernek szerintem nem..

Így van a az enyém is független és a Huawei logo van rajta és nem a telekomos

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1853) laszlolczka válasza Cunaja (#1834) üzenetére


laszlolczka
őstag

Megmutatom nekik. :C :R :R

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#1854) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Szép napot kívánok neked.

Sziasztok szép napot mindenkinek.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1855) Cunaja válasza bubus66 (#1854) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus, neked is! :Y :R
Most megyek aludni!
Csináltam egy FULL romot, amiben minden benne van.
Beka....k a bar....k.

Szép napot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1856) MK VII válasza Gabbbb (#1821) üzenetére


MK VII
veterán

Ez az órád szétkapva.
Nézd meg a második képen a perckerék alatti részt. Tele van fémforgáccsal meg kosszal. Szinte fekete a kosztól.


(#1857) Gabbbb válasza MK VII (#1856) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Nem is értem, hogy lett ilyen. Kb. 3 évig hordtam aktívan és utána csak feküdt a polcon 13 évig. Beázni azért remélem nem ázott be, úsztam is benne hetente 2 órát, akkoriban.

(#1858) MK VII válasza Gabbbb (#1857) üzenetére


MK VII
veterán

Ezt nem kell érteni. Ez ilyen. Kopnak az alkatrészek meg a gyári olaj is sűrűsödik. Tuti recept ahhoz, higy pontatlan legyen az óra és a járástartaléka is romlik. De ma a szerkezet is kész lett... Bepontosítottam... Faxa. :(

Na, de aztán peca van megint... :)


Megint kefeg para van... :D

(#1859) jegenye77


jegenye77
addikt

Sziasztok! Egy gyors segítségeg kellene!
Az lehetséges, hogy egy régi sim kártyát ha kivágunk az nem működik egy P8 lite 2017 be?
De úgy, hogy fel se ismeri!
A régi Nokia telóba működik a kerettel vissza rakva de az új telóba csak segély hívás van.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1860) Gabbbb válasza MK VII (#1858) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Milyen órát hord az órás?

(#1861) Gabbbb válasza jegenye77 (#1859) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Ha nagyon pontatlan a kivágás akkor megeshet, hogy pont 1mm híja van a Huawei telefonon, a Nokián meg a régi nagy csatlakozó beéri.

(#1862) jegenye77 válasza Gabbbb (#1861) üzenetére


jegenye77
addikt

Tehát igazából az egyik oldalból nem vágtam eleget?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1863) bubus66 válasza jegenye77 (#1859) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen lehetséges jobb ha tudnád és cserélnéd..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1864) jegenye77 válasza bubus66 (#1863) üzenetére


jegenye77
addikt

Sajnos nem lehet.
Nem a néven van. Régi sim kártya.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1865) bubus66 válasza jegenye77 (#1864) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az gáz hát sajnos a vágásnál ilyen elő fordul, és kivágatni sem tudod sehol?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1866) jegenye77 válasza bubus66 (#1865) üzenetére


jegenye77
addikt

Az van, hogy már ki vágtam.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1867) MK VII válasza Gabbbb (#1860) üzenetére


MK VII
veterán

Nekem van sokféle.
Casio EF-539 a fő pecás mindenes, van egy Certina 1970-es évek beli késifelhúzós mechanikus, egy Lorus sport bőrszíjas, Nautica búvár, Swatch automata, Certina Argonaut chrono kézifelhúzós, Casio MP3-mas 2000-es év eleji 32mb-os memóriakártyával.... Stb stb...

(#1868) jegenye77


jegenye77
addikt

Nem lehet sehogy kicserélni egy ilyen sim kártyát amit aki vette már nem is él?
Több mint 10 éve lett vásárolva és csak a nevét tudjuk.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1869) MK VII


MK VII
veterán

Megjött a potyesz. :)

(#1870) Cunaja válasza MK VII (#1869) üzenetére


Cunaja
addikt

Persze, kiúszott magától a partra. :P :C

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1871) bubus66 válasza jegenye77 (#1868) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na ez az így még akkor azt sem tudjátok igazolni, hogy elhunyt az illető..

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked.

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek legyen szép napotok.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1872) Cunaja válasza bubus66 (#1871) üzenetére


Cunaja
addikt

Jó reggelt neked és mindenkinek! :Y :R
Megyek haza aludni, mert éjjel meló megint.
Nyomom a túlórákat jó pénzért.
Nálatok milyen mozgásvezérlés van?
A dupla érintéses ébresztés nem néztétek még?
Van system\emui\base\xml\hw_easywakeupmotion_config.xml fájlotok?
Ha igen, akkor amit a P9 fórumon éjjel linkeltem, abban nézétek meg, hogy mit írtam át, majd ti is csináljátok meg.
[Itt írtam róla].
A lezárt képernyőre is engedélyeztem a rajzolást.
A romotok felépítését még nem néztem, hogy miből tevődik össze.
:R
Még mindig hardver hibára gyanakszom a P9-nél.
Pár usernél és nálam megy rendesen a dupla érintéses ébresztés és s rajzolás is lezárt képernyőn. Másnál meg nem, pedig a szoftver ugyanaz.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#1873) jegenye77 válasza bubus66 (#1871) üzenetére


jegenye77
addikt

Hát ezt jól elcsesztem neki. Felajánlottam, hogy kivágom a kártyát mert az enyémet is 2x körbevágtam és jó lett. Sőt! Az enyémet túl kicsire is sikerült mert lötyög a tálcába de soha nem volt gond vele.
Azt nem kérdeztem, hogy a névén van e, hogy ő vette e a simet.
De egy feltöltős sim kártyával mit lehet visszaélni?
10 éve nála van. Ő tölti fel minden hónapban a saját bankszámláról.
Így se lehet igazolni, hogy ez tényleg az övé?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1874) bubus66 válasza jegenye77 (#1873) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen ez így igaz de Ő megvette anno, viszont az eredeti tulaj nevén van, a kártya mert Ő vásárolta a SIM kártyát. Hát az meg kell kérdezni, hogy mivel Ő tölti fel stb ezért nincs-e lehetőség arra, hogy átírják az ő nevre, van. Lehetséges, hogy terítés ellenében kicserélik.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1875) Gabbbb válasza jegenye77 (#1873) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Ha a Nokia beolvassa, akkor a chip nem sérült, sok munkával és ragasztóval esetleg műgyantával javítható. Persze jobban jár, ha vesz másik szimet, egyszer úgyis váltania kellett volna. Jogszabályok is most változtak sim kártyák másik fél általi használatát illetően, amúgy így sem hiszem, hogy elhunyt személy szimkártyáját egyszerűen át lehetne íratni, vagy akár egyáltalán. Előbb ez a helyzet elkerülhetetlen lett volna.
Esetleg, ha szülő vette, akkor talán. Igazolni nem lehet, hogy az övé, mert nem az övé ^
Kontaktspré/polírpapír megvolt?

[ Szerkesztve ]

(#1876) jegenye77


jegenye77
addikt

Sajnos nem szülő és nem is rokon. Egy munkatárs volt.
Új sim új számmal egyenlőre teljesen kizárt!
Több éve a vállalkozáshoz is ez van neki.
Nem értem, hogy tudtam ennyire rosszul kivágni :(
Már nem merek hozzányúlni, nehogy a Nokiába se működjön.
Hívásátirányítás? Költséges lenne?
" Kontaktspré/polírpapír megvolt? "
Nem volt. Meg láttam, hogy a régi sim vastagságát is lecsiszolták. Még azt se próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1877) Gabbbb válasza jegenye77 (#1876) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Átirányítás elég költséges igen, minden átirányított hívás árát a hívott szim számlája fedezi. Arra épp jó, hogy mindenki megismerje az új számot egy átmeneti időszakban.
Így hogy munkatárs volt jelenleg már nem is legálisan használják a szimet. Úgy emelékszem pont most 2017 januártól csak közeli családtagok használhatnak más nevén lévő szimet. Kaptam én is értesítést, hogy mivel több kártya van a nevemen, így igazolnom kell, hogy kik használják a kártyákat.

[ Szerkesztve ]

(#1878) bubus66 válasza Gabbbb (#1875) üzenetére


bubus66
nagyúr

Miért ne lehetne átíratni csak egy halotti bizonyítvány kell amivel bizonyítja, hogy a kártya eredeti tulajdonosa tényleg elhunyt, most kérdeztem, az egyik barátomat, az is így volt..

(#1876) jegenye77

Nem ismertek esetleg egy hozzátartozót? (Tudom régen volt de hátha) Mert ha van hozzátartózó akkor amit fentebb írtam az a legkézenfekvőbb megoldás.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1879) jegenye77 válasza bubus66 (#1878) üzenetére


jegenye77
addikt

Ezt majd meg kell kérdeznem, hogy ismer e esetleg a hozzátartozót.
Ha ez a rész nem menne akkor a kártyát kellene valahogy úgy megjavítani, hogy működjön. Mivel a Nokiába működik,így nem halott a kártya ha jól gondolom. Nem vágtam le olyan rész ami kellene, csak nem jól vágtam körbe és gondolom nem érintkezik.
Csak azt nem tudom, hogy melyik részébe kellene toldani és melyik oldalából kellene vágni még.
Úgy vágtam, hogy a közepe maradjon meg.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1880) jegenye77 válasza Gabbbb (#1877) üzenetére


jegenye77
addikt

Pont most olvastam ezt az igazolást. Ha nincs igazolva akkor le is tiltják azt a kártyát?
Akkor így is úgy is neki kellett volna menni ennek az ügynek, hogy tudja később is használni.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1881) Gabbbb válasza jegenye77 (#1880) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Engem értesítettek, hogy majd ügyintéző(k) keresni fognak ebben az ügyben, ez eddig nem történt meg és már hónapok teltek el.
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ezt sablonnal szokás vágni, nem csak úgy, hogy beleférjen a tálcába :)

[ Szerkesztve ]

(#1882) aprokaroka87 válasza Gabbbb (#1881) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ő ha keresnek, ha nem
akkor is kell adategyeztetést csinálni

(#1883) gianone válasza jegenye77 (#1880) üzenetére


gianone
őstag

Neked ez pont kapóra jön.

Nem egyedi eset leszel, hanem most általános. Beviszed a kártyát, ők megpróbálják értesíteni az eredeti tulajdonost, ha nem sikerül, tuti átírják. Az ő érdekük is.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1884) jegenye77


jegenye77
addikt

Ok! Köszönöm!
Megpróbálkozunk atíratni aztán majd látjuk mire jutunk.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1885) jegenye77


jegenye77
addikt

Na egy cellux al sikerült rögzíteni a túl kicsire vágott sim kártyát a tálcán és egyből működött :)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1886) bubus66 válasza bubus66 (#1837) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ezt megint kiegészíteném, egy user írt egy regényt a P9 Lite-ről és össze hasonlította a LG G2-vel.

Úgy, hogy e kezében se volt ilyen telefon, na ezt megint nagyon bírom.

Ugyan ettől az usertől (biztos hallotta) hogy a kijelzőt nem lehet rendesen látni, erre jött a Rekontra, hogy
de én sem vagyok teljesen elégedett a kijelző láthatóságával érdekes eddig elégedett volt? Érdekes dolgok ezek...

Na pont az ilyenekért fordult meg a fejembe, hogy itt hagyom ezt a fórumot.. Szerintem lehet, hogy nem sokat kell rágódnom rajta.. Több időm lesz a saját fórumomra, és a másikakra ahol akad munka bőven...

(#1885) jegenye77

Szuper ügyes vagy!!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1887) jegenye77 válasza bubus66 (#1886) üzenetére


jegenye77
addikt

Két topikba is ugyan azt írta.
Azt se tudja milyen készülék volt nála! :F
Nem szabad az ilyennel foglalkozni :N

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1888) ANDROID??? válasza bubus66 (#1886) üzenetére


ANDROID???
addikt

Sziasztok!!

A Usernek egy készülék lenne ami tuti! EZ!

Meggyőzi saját magát, hogy ez neki biztosan nem lesz jó, mindezt "nyilvánosan", vagy tényleg troll, vagy csak nagyon ráér :W

Samsung J3-at "ismeri" valaki? (Egy ismerős kapott egy J3 2016 változatot, természetesen sehol nem találtam a telefonszámok csak sim kártyára való mentését..)

[ Szerkesztve ]

(#1889) bubus66 válasza jegenye77 (#1887) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na ez az, hogy az ismerősének volt utána már én is rájöttem..

neked is

(#1888) ANDROID???

Szia

Igen de szerintem abban is találna hibát.

Na hogy fel dobjam a napodat..

Cunaja neked is szép napot..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1890) ANDROID??? válasza bubus66 (#1889) üzenetére


ANDROID???
addikt

Köszi, a nap feldobás nem árt :D :C
Rettenetes az időjárás most, egyszerűen a megfázásos bulinak nem tesz jót picit sem :(

(#1891) bubus66 válasza ANDROID??? (#1890) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát annak nem..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1892) ANDROID??? válasza bubus66 (#1891) üzenetére


ANDROID???
addikt

Samsungban (J3) lehet állítani olyat, hogy a telszámokat csak SIM-re mentse?

(#1893) Sungoo válasza ANDROID??? (#1892) üzenetére


Sungoo
addikt

Nem tudom, hogy segít-e, de a J5-ben lehet. Nagy különbség nem lehet.

(#1894) ANDROID??? válasza Sungoo (#1893) üzenetére


ANDROID???
addikt

Hol a beállítási lehetőség? 3 helyen kerestem sikertelenül. :W

(#1895) Sungoo válasza ANDROID??? (#1894) üzenetére


Sungoo
addikt

Annyira nem merültem bele. Egy ismerős kezéből kaptam ki, és névjegy létrehozásánál alapból SIM volt beállítva tárhelynek. Szóval új névjegy létrehozásánál van egy legördülő menü, ott van "mentés SIM-re"

(#1896) bubus66


bubus66
nagyúr

Szia Cunaja Jó reggelt legyen szép napod

Sziasztok Jó reggelt mindenkinek legyen szép napotok.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1897) petya220 válasza bubus66 (#1896) üzenetére


petya220
senior tag

Az az inges leányzó nem is rossz :Y

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#1898) MK VII


MK VII
veterán

(#1899) MK VII


MK VII
veterán

Ismét szép az idő. :)

(#1900) Cunaja válasza MK VII (#1899) üzenetére


Cunaja
addikt

Nem az idő érdekel, hanem a hal. ;]
Jó sétálgatást és pecázást! ;)

Felraktam a fórumra a dupla érintést és rajzolást lezárt képernyőn, mielőtt teljesen hülyének néznek.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.