Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

LOGOUT.hu

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) bubus66 válasza petya220 (#2600) üzenetére


bubus66
nagyúr

Aztán miért buknál, meg???? Tessék tanulni..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2602) bubus66


bubus66
nagyúr

Ezt találtam ma az FB

[link]

Csak egy tűzoltó !
Majd egy éve írtam ezeket a sorokat. Most ért meg annyira, hogy megosszam azzal, akit érdekel és elolvassa. Ezzel zárom le életem egy nagyon fontos korszakát:
Nem kérek bocsánatot
Többé nem kérek. Elég volt. Tudom, te nem érted meg. Nem érted, mert nem is érzed mi a problémája hatezer tűzoltónak. Azoknak, akik hamarabb voltak itt. Akiket most egy c betűvel megkülönböztettek. Nem érted, miért nem tetszik nekünk hogy benne lehetünk ebben a díszes társaságban. Pedig nekünk nem tetszik. Nem mi választottunk titeket. Kellettünk, nagyon kellettünk, lássa a nép a szép autókat. Igaz, a felirat változott rajta.
Profin beavatkoztak?
Eloltották?
Leszedték?
Kivágták a roncsból?
A katasztrófavédelem csinálta!
Nem értek ki időben? A tűzoltóság nem ért ki.
Kellettünk, hogy legyen aki lemossa az összekoszolt autódat. Szisztematikusan lejáratjátok azt az igazi családot ami soha nem fog titeket befogadni, mert ti soha nem is akartok közéjük tartozni. Takartál már le összetört halott gyermeket? Miközben látod a társaidon, hogy fáj nekik. Nem csak a szemükben, hanem a tartásukban, a mozdulataikban. Tudod, hogy örökké látni fogod azt a kis fekete csomagot. Tudod, milyen kicsi kis csomag lesz a végén? Milyen kicsi és milyen szomorú? Lesz még egy karácsonya a szüleinek, hogy nem azt a magányos kis csomagot látják a fa alatt? Hoztál már ki gázpalackot lángok közül? Válogattál már leszakadt testrészeket, hogy minden a helyére kerüljön? Egyezzen a zokni meg a cipő? Tudod ez a hatezer családtag ezt csinálja. Nem a pénzért. Nem a szolgálati nyugdíjért. Nem az életpálya modellért. Nem az ígéretekért. Hivatásuk van, segítenek másokon szolgálatban, szolgálaton kívül.
Tudod, ezért egy szűk család ez. Nem lehet csak úgy bekéredzkedni. Ők sem akartak sehova tartozni, csak a saját fajtájukhoz. Senki sem kérdezte meg őket, akarnak-e katasztrófavédők lenni. És nem érdekel minket az a sablon duma, hogy ez van, ezt kell szeretni. Nem. Mi nem szeretjük ezt, mi nem szeretünk téged. Elviselünk – egyre nehezebben – de elviselünk.
Nekem viszont itt a vége. 20 év után már elég volt. És nem fogsz hiányozni. Mert szánalmas vagy az önámító valódban. Mert magad is elhiszed már, hogy ez így jó. Átverhet az ember bárkit, még saját magát is, de engem nem sikerült. Tudom, hogy ez az egész nem működik, mutassunk bármilyen rózsaszín képet a külvilágnak. Annak a külvilágnak, ami embereket jelent. Embereket, akiket mi a hivatásunk szerint megmentünk. Mentenénk.
De már azt se hagyja a rózsaszín rendszer.
És én ezt nem akarom.
Nem akarom, hogy emberek haljanak meg a rendszer miatt, aminek én is része vagyok, bár nem kértem. Ahogy az emberek se kérték. De ők elhiszik, hogy ez a hologram, ami lettünk, ez valami. Ez megfogható. Van tartalma. De mi, akik a részei vagyunk, tudjuk, hogy ez a semminél is kevesebb. Csak máz.
Ha egyszer rájön a nép erre elszámoltat majd.
És akkor fejek hullnak.
Akkor, amitől most reszketsz, az eljön. Lehajtott fejjel kozmetikázod a statisztikákat, a csak pozitív tartalmú jelentéseket, mert ha valami rossz hír jut fel, akkor te nem végzed jól a munkádat, és a szánalmas kis irodádban a szánalmas kis íróasztalod gazdát cserél. Ezért inkább hazudsz reggel, délben, este. Felfelé, lefelé – és a végén magadnak is, hogy elhidd, ez így van, és ettől megnyugszol.
És nekem nem megy az hogy eljátsszam, soha nem is ment. A hatezer fős családomnak még megy. Kinek tovább, kinek kevesebb ideig. Te nekem nem fogsz hiányozni. Nem fog hiányozni a tűzoltó kiskosztümöd, a bakter jellegű tányérsapkád. Az én hatezer fős családom egyenruhában szolgál. Neked csak jelmez a mundér, igaz jóval díszesebb mint azoké, akiknek csizmája is van. Mert tizenkétezer tűzoltóból csak hatezernek van sisakja, csizmája.És égett emberhús kitörölhetetlen szaga az orrában.
Te nem fogsz hiányozni. A családom az igen. Mind a hatezer tagja. De minket összeköt valami amit te soha nem fogsz megérteni. Ott van az a tizenöt év, amire büszke vagyok. Meg az az öt, amire nem, és el szeretném felejteni.
Te nem fogsz hiányozni kicsit sem.
Huppa.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2603) Cunaja válasza bubus66 (#2602) üzenetére


Cunaja
addikt

Bubus:
2 dolog lenne!
Pont ezt írtam kb 3 hónapja, hogy panaszkodtak a tűzoltók, mikor oktattam őket a vasúti veszélyes áru szállításból. Olyan már nincs, hogy Tűzoltó, de katasztrófavédelem az van.
Összemosták őket a megkérdezésük nélkül és lassan már most egy macskát a fáról is a katasztrófavédelem hozza le.
Nincs tűzoltó, csak katasztrófavédelem van.
Ez kb. olyan mint mikor minket a kocsivizsgálókat lakatosként emlegetnek. Utálom, mert nem mezei lakatos vagyok, hanem kocsivizsgáló. Emberek életéért felelek és egy sima lakatosnak hívnak.
Erre szoktam azt mondani, hogy a szakma gyalázása.
Ha egy vonat nem tud lassulni vagy megállni, az a kocsivizsgáló hibája és emberek halnak meg. Ez nem egy sima lakatos munka. :W
[Itt egy sajnálatos példa]
A ti munkátokról meg itt.
Sajnos mindig úgy megy el a tűzoltó otthonról, hogy az élete veszélybe van állandóan.
Lásd pl. [Itt]
Ez az eset azért volt, mert elfogyott a levegő a kocsikból és elfelejtették állva tartani a szerelvényt, pedig 5 perces munka lett volna. Mentek a tűzoltók és mentették amit kell, közben ezek a tartályok robbanhattak volna bármikor és meghal a tűzoltó, de gondolkodni és elmélkedni nem volt idő.

Röviden ennyi a véleményem az egészről.
Asztal mellől irányítunk és azt sem tudjuk valójában mit csinál a dolgozó a területen és mekkora veszély leselkedik rá.
A tűzoltók számomra mindig is tűzoltók maradnak, teljesen mindegy hogyan hívják őket!!!

Más:
Sztrájkolok!
Ha itt hagyod a fórumokat, én is itt hagyom!!!
Hülyék és bunkók mindig is voltak és lesznek is!!!

Petya:
Elhitted, hogy komolyan kérdezem a Custom romot? :P ;]
Tanuljál nekem, ne a fórumon írogassál.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2604) bubus66 válasza Cunaja (#2603) üzenetére


bubus66
nagyúr

Így van ahogy mondod, de hiába mossák őket össze mert az igaz tűzoltók soha em voltak és nem is lesznek KFV-sek..

Sztrájkolok!
Ha itt hagyod a fórumokat, én is itt hagyom!!!
Hülyék és bunkók mindig is voltak és lesznek is!!!

Akkor maradok inkább.. Mert ha mi is lelépünk a porterocka után akkor lesz igazán dolga a szerviznek..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2605) Cunaja válasza bubus66 (#2604) üzenetére


Cunaja
addikt

:C :R
Mi csak együtt távozhatunk a fórumok életéből!!! :K ;)

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2606) Cunaja


Cunaja
addikt


Csúnya idő van, ömlik már az eső szélviharral. :O

Nem tudom ti hogy vagytok, de az én ujjaim mindig mást gépelnek a telefonon.
Most olvasgattam vissza, és néha elég sok hülyeséget írok. :W

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2607) egabi71 válasza Cunaja (#2605) üzenetére


egabi71
aktív tag

Bubbus Cunaja minden tiszteletem a a tiètek,ne hagyjátok​ el a hajót 🤗🤗🤗

(#2608) Cunaja válasza egabi71 (#2607) üzenetére


Cunaja
addikt

Azért te se vagy semmi! ;) :R

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2609) egabi71 válasza bubus66 (#2602) üzenetére


egabi71
aktív tag

Sajnos ez így van, tönkretettek egy jól működő rendszert,😞😞

(#2610) egabi71 válasza Cunaja (#2608) üzenetére


egabi71
aktív tag

Èn már csak olvasók a tölem jóval többet túdó mesterektöl. Az elsöprő mesteremberek itt hagyott règen,de TI itt maradtok,remèlem mèg nagyon sokáig, köszönöm 🤗🤑

(#2611) bubus66 válasza Cunaja (#2605) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2606) Cunaja

:K :R :C

Azok csúnya felhők nálunk is vannak délelőtt eset egy kicsit (talán egy öntözéssel felért) de most meg füled meleg van..

Hát vagyok én is úgy a telefon a billentyűzettel, hogy hülyeségeket írok..

egabi71 maradunk, de azért a mi idegeink sem kötélből vannak, de azért nem kell szerénykedni, még ha kicsit háttérbe vonultál akkor sem...

De sok mindent megtanultam, az elmúlt időben..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2612) Cunaja válasza bubus66 (#2611) üzenetére


Cunaja
addikt

Most azt kellene csinálni, hogy végre megtanulnék fényképezni a telefonommal.
Holnap állványra teszem és az erkélyen szórakozni fogok vele.
Nem állapot, hogy béna vagyok. Eddig csak kézből fényképeztem és teljesen automatán.
Valami beállítási tipp?
Aki tudja írja már le miket állítsak be?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2613) bubus66 válasza Cunaja (#2612) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én sem szoktam állogatni semmit sem...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2614) Sanki válasza Cunaja (#2612) üzenetére


Sanki
addikt

Én ezeket ajánlom elolvasásra:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Szerk.: közben a honor 8-on mi is megkaptuk a monokróm módot és a vízjelet. :B

[ Szerkesztve ]

(#2615) Cunaja válasza Sanki (#2614) üzenetére


Cunaja
addikt

:R
Olvasom őket. :R

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2616) ANDROID??? válasza bubus66 (#2611) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia, sziasztok!

bubus66, kár az ilyen értékes sokat érő emberekkel nem foglalkozni, írja a hozzá nem értése által a butaságokat. Nehogy az ilyenek miatt elmenj, elég nem foglalkozni vele és/vagy letiltani. :K

(#2617) bubus66 válasza ANDROID??? (#2616) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Android???

Merre jártál ebben a melegben???

Egy kis hűtés

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2618) ANDROID??? válasza bubus66 (#2617) üzenetére


ANDROID???
addikt

Meló volt ma is. :U

(#2619) bubus66 válasza bubus66 (#2617) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ezt nem értem mindenki meg van örülve a 7.0-ért és össze vissza telepitgetnek

Telenorosra DUAL SIM-est stb...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2620) ANDROID??? válasza bubus66 (#2619) üzenetére


ANDROID???
addikt

HÚ, el is felejtettem, kell a 7.0 mindenképp. :D
Nálam a készülék nem jelezte, de nem zavar. Feltehetném, ha annyira fontos lenne, de a Béta verzió óta nem kapkodok utána, ez a 6.0 jobban tartja az üzemidőt (legalábbis a Béta verzióhoz képest).

(#2621) bubus66 válasza ANDROID??? (#2620) üzenetére


bubus66
nagyúr

Lépjél be a Frissítőbe és nekem is úgy jelzett, ezt fel teheted..

Kettő fog jönni először a B371 utána a B381.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2622) ANDROID??? válasza bubus66 (#2621) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nem "kajálja le" gyorsan az akku-t? :U
...és tényleg, pedig pár napja ránéztem kíváncsiságból. :D
Viszont, mivel hangulatom sincs most FR-t nyomni, majd fel lesz pakolva valamikor.
Csodás, ott virít a piros 1-es, csak azért is cseszegeti a közérzetet. :U [OFF]El sem tudom tüntetni a piros jelzést

[ Szerkesztve ]

(#2623) bubus66 válasza ANDROID??? (#2622) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem zabalja és a RAM kezelése is jobb lett..

Ráérsz holnap is fel tenni..

a piros jelzés ott is lesz amíg nem frissíted fel

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2624) ANDROID??? válasza bubus66 (#2623) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ez jól hangzik ;)
Majd meglátom, de tuti azért fogom feltenni, mert "zavarja a szemem" a piros ;]

(#2625) bubus66 válasza ANDROID??? (#2624) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na ja

Jó ét

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2626) ANDROID??? válasza bubus66 (#2625) üzenetére


ANDROID???
addikt

Jó éjt.
Reggel megint meló. :U

(#2627) bubus66 válasza ANDROID??? (#2626) üzenetére


bubus66
nagyúr

Jó bírod te is..

Szia Cunaja Jó reggelt szép napot neked!

Sziasztok Jó reggelt szép napot nektek.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2628) ANDROID??? válasza bubus66 (#2627) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia, sziasztok!

Tudom, már 5-kor itt voltam melóban.
Jó a mai felhozatal ;)

[ Szerkesztve ]

(#2629) szemesi69 válasza ANDROID??? (#2622) üzenetére


szemesi69
addikt

Nem olyan rossz a 7-s😀

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2630) ANDROID??? válasza szemesi69 (#2629) üzenetére


ANDROID???
addikt

Végülis ja :D

(#2631) Cunaja válasza bubus66 (#2627) üzenetére


Cunaja
addikt

[Jó reggelt Bubus!]
[Szép szombati napot mindenkinek!]

Természetesen megint van egy világító téglánk, de legalább megtalálja a tulaj, mert folyamatosan újraindul.
Kíváncsi leszek, hogy fognak belőle kimászni. Nem kötelező nekem segíteni, és most nincs kedvem téglákkal foglalkozni.
Ha P9-et kapsz, azért az vadonatúj legyen, nehogy valami lapcseréset kapjál meg.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2632) MK VII


MK VII
veterán

Jó reggelt skacok..

Tegnap kaptam egy email-t a biztosítótól, hogy a szerviz bevizsgálta a telefonom és javítani nem tudja (nem meglepő), és az sem biztos, hogy P9-re tudja cserélni..
Még talán az is lehet, hogy P10 lesz belőle? :)
Persze majd még kitalálják mi legyen, ha van nekik P9 raktáron akkor azt kapok..

Más...
P9 topikban a srác hihetetlen... Hány embernek kell még eljátszani ugyan azt, hogy végre leessen nekik, hogy mire is való a rollback?
Persze, hogy ráhúzta 6.0-ra a rollbackot és nem indul a telefon.. :)
De még írta is, hogy 6.0-ra való rollbackot nem talál.. Nem véletlen.. De azért ráhúzza. :W

[ Szerkesztve ]

(#2633) MK VII válasza Cunaja (#2631) üzenetére


MK VII
veterán

Ja most látom, te is írtad a P9 topikos emberkét... :)

Pedig vagy felújítottat kapok vagy felújítottat kapok.
Szervizből új készülék nem jön ki.. Újat max csereutalvánnyal tudok kihozni a Telekomtól..

(#2634) petya220 válasza MK VII (#2632) üzenetére


petya220
senior tag

Rakja fel a 6.0-ás recoveryt, aztán 3 gombossal vissza az egész rendszer :DD

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#2635) MK VII válasza petya220 (#2634) üzenetére


MK VII
veterán

Nem lehet... Volt már egy user P9 topikban aki rollback után megint nyomott egy rollback-ot és ugyan így járt.. Még személyesen eljött hozzám is, hogy tudunk-e valamit csinálni a telefonnal.. Nem lehet, mert fastboot módban nem látja a telefont a gép.

[ Szerkesztve ]

(#2636) bubus66 válasza petya220 (#2634) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia sikerrel jártál a barátunknál????

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2637) bubus66


bubus66
nagyúr

Na a kettő hozzáértő user
[link][link][link]
[link]

És akkor így lesz a tégla a kettő hozzáértő beszélget, és meg hülyeséget is ír.. Mert egy külföldi oldalon olvassa. :W :W

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2638) szemesi69 válasza bubus66 (#2637) üzenetére


szemesi69
addikt

Hagyd rájuk, megoldást meg keressék a külföldi oldalon :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2639) ANDROID??? válasza szemesi69 (#2638) üzenetére


ANDROID???
addikt

:K

(#2640) egabi71 válasza bubus66 (#2637) üzenetére


egabi71
aktív tag

Ez most komoly?🤔🤔🤔

(#2641) bubus66 válasza egabi71 (#2640) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez most komoly csak azt nem tudom, hogy hol olvasta, hogy a 3 gombossal kell feltenni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2642) egabi71 válasza bubus66 (#2641) üzenetére


egabi71
aktív tag

Ne is foglalkozz velük,mert csak felboszantod magad

(#2643) bubus66 válasza egabi71 (#2642) üzenetére


bubus66
nagyúr

Sikerült neki megcsinálnia, de ha nem szolok neki akkor megint tégla lett volna...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2644) Cunaja válasza bubus66 (#2643) üzenetére


Cunaja
addikt

Annyira elegem van belőle, hogy az XDA-n ezt írták, azt írták. Akkor menjen a fenébe oda és ott kérjen segítséget.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2645) bubus66 válasza Cunaja (#2644) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen ez igaz, de ha ezt megírod neki akkor meg neki áll feljebb.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2646) Cunaja válasza bubus66 (#2645) üzenetére


Cunaja
addikt

Tudod az ilyen ember semmibe veszi a munkánkat, és azt se veszi figyelembe, hogy a saját nyelvén van leírva minden.
Annak idején a P7-nél a lányomnak mondtam, hogy itt a telefon és a leírás, csináld végig kislányom. Sikerült neki, pedig csak 11 éves volt. Akkor egy felnőtt nekem ne mondja azt, hogy nem érti. :W
Ha meg annnyira a külföldi fórumokat nézegeti, akkor kérdezzen.ott.
Persze van olyan is, aki csak megkérdezi, hogy ezt olvasta és igaz-e? Az más, mert tőlünk kér tanácsot, és nem oktató jelleggel teszi.
A tegnapi téglánál hibás voltam, mert ha figyelmeztetem időben, most nem lenne tégla. Amit csinált, az már több 100x lett leírva, hogy mihez vezet és mégis megcsinálta. Ilyenkor olyan érzésem van, hogy a munkánk tök felesleges és ezért hagytam az egészet.
Az elmúlt napok eseményeit fel kell dolgozni, ezért is lesz már jó a 3 hét szünet.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2647) Cunaja válasza Cunaja (#2646) üzenetére


Cunaja
addikt

Jött egy új kérdező, válaszoltam is neki.
3 napja kérdezte valaki ugyanezt. Mondjuk én is foglalkoztam vele, de végig olvasgattam mindkét fórumot, de nem tudtam dönteni mégsem. Mivel P7 van itthon, ezért lett P9, ja és az okostok miatt. Ezt szoktam meg. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#2648) bubus66 válasza Cunaja (#2646) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát igen sajnos ez így van és egyre többen vannak...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2649) ANDROID??? válasza bubus66 (#2648) üzenetére


ANDROID???
addikt

A hülyeség ragályos :) sajnos

[ Szerkesztve ]

(#2650) ANDROID???


ANDROID???
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.