Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) pusihusi válasza nokiae51 (#2350) üzenetére


pusihusi
addikt

Szerintem ez a verzió ua. mint a másik!!!!

Üdv. Feri!!

(#2352) S@c@


S@c@
őstag

Hello!

Lenne egy olyan kerdesem,hogy milyen konnyen karcolodik a kijelzo?

(#2353) sephirot


sephirot
tag

Sziasztok. Vettem az órához egy fém szíjat, ami mágnesesen rögzül. Azóta volt egy szoftver frissítés is és most nem tudom eldönteni, hogy a compass csak simán nem működik, vagy a mágnes miatt nem tudom kalibrálni? Nálatok mi a helyzet ilyen téren?

(#2354) Tiger. válasza sephirot (#2353) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Működni működik, de a pebble timehez képest nagyon lassú, úgy is mondhatjuk kb 10fps a mozgása, míg a pebble time 25fps

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2355) Yack válasza nokiae51 (#2350) üzenetére


Yack
csendes tag

Ha magyar garit akarsz én innen rendelném.

[link]

Én itt vettem két telefont, egyet visszavittem és példás volt a garikezelésük. (visszaadták a pénzem a helyszínen)

(#2356) pusihusi válasza Yack (#2355) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia múltkor az Alzánál kínai piacra készült volt! Szerintem kérdezd meg rendelés előtt!

Üdv. Feri!!

(#2357) szabi__memo válasza pusihusi (#2356) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az igen. Be se hozhatnák

(#2358) gyemipapa válasza Yack (#2355) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Jézusom, csak a gari miatt képes valaki dupla árat fizetni? Ennyiből kintről két órát lehet venni, kizárt, hogy mind a kettő hibás legyen. Én amúgy fél éve használom, kutya baja. Igaz, nem úszok, fürdök benne.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#2359) szabi__memo válasza gyemipapa (#2358) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nagy akciósban volt hogy majdnem négyet is lehetett:) épphogy nem
Kisebb akcióban hármat, normálban kettőt

[ Szerkesztve ]

(#2360) S@c@ válasza szabi__memo (#2359) üzenetére


S@c@
őstag

Hol lehet ilyen jo aron venni kintrol?

(#2361) szabi__memo válasza S@c@ (#2360) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Gearbesten volt, szokott. Most mondjuk drágább de azért kettőt még mindig kapsz

(#2362) S@c@ válasza szabi__memo (#2361) üzenetére


S@c@
őstag

Köszi és mik a tapasztalatok mennyi ido alatt erkezik meg?

(#2363) szabi__memo válasza S@c@ (#2362) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nekem 2 hét volt, normál postával, de én azért ezen meglepődtem

[ Szerkesztve ]

(#2364) CHIPman válasza Tiger. (#2341) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Mi köze ennek az androidhoz? Nem arra kell alapozni, amit a beállítások menüben tapasztaltál, hanem amit a két platformra való programozás során...

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#2365) gyemipapa


gyemipapa
senior tag

Biztos, hogy ezt az android kontra ios magasröptű vitát az Amazfit Bip okosóra topikjában kell lefolytatni, tele offolással? Nem tudnátok egymás közt priviben?

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#2366) CHIPman válasza gyemipapa (#2365) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ugyanannyira off, mint annak a megjegyzése, hogy ki mennyit fizet a gari miatt.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#2367) Vagany válasza gyemipapa (#2365) üzenetére


Vagany
őstag

Mivel az óra önmagában semmit nem ér csak egy másik okos eszközzel szinkronizálva, így annyira nem is offtopik, hogy milyen OS-szel, programmal szinkronizáljuk és az esetleges hiányosságok nem az óra miatt vannak, hanem az idiota OS miatt. :U

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#2368) pusihusi válasza szabi__memo (#2357) üzenetére


pusihusi
addikt

Miért is nem??

Üdv. Feri!!

(#2369) porkiy


porkiy
aktív tag

Sziasztok, ebből az egyszerűből valaki tudna esetleg csinálni egy 24 órás magyart?
[link]

(#2370) szpali


szpali
addikt

Amazfit kérdés
Gmail alkalmazás "Levelek szinkronizálása" ertesítés esetén is rezeg a cucc. Le lehet valshig, hogy tiltani ezt?
Ha a MiBandage-ben veszek fel szűrést erre, akkor az email-ek sem rétegnek :F

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2371) szpali válasza szpali (#2370) üzenetére


szpali
addikt

Nem szóltam, MiBandage-ben sikerült :U

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2372) detroitrw válasza porkiy (#2369) üzenetére


detroitrw
addikt

(#2373) Tiger. válasza detroitrw (#2372) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Köszönjük nagyon király vagy :R

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2374) porkiy válasza detroitrw (#2372) üzenetére


porkiy
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm. :C

(#2375) S@c@


S@c@
őstag

Hello!

Budapesten van valakinek elado folia ra?

(#2376) Upo


Upo
addikt

Most próbáltam ki a TCX exportos mi fit modot, és ezzel végre működik az export, a pulzus adatokat is rendesen exportálja. Endomondoba importálva gyors összehasonlítással hozza a mifit által mutatott adatokat, távolság, tempó, pulzus átlag és max-min értékek stimmelnek. :C
A mifit exporter nem volt jó, egész más értékek jöttek ki, és pár km után megszűnt a pulzus grafikon, nem exportálta rendesen. De végre itt egy működő megoldás, és eddig egész gyorsan követi a play-es mi fit verziókat a mod.

Telegram @MifitTcxExport csoportot vegye fel akinek kell.

Ha az androidos endomondo app tudna importálni tcx-ből akkor tökéletes lenne az élmény, de megoldom mobil böngészőből.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#2377) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Ma elég sokat szakadt meg a kapcsolat az óránál, másnál is?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2378) gyemipapa válasza Tiger. (#2377) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Szerintem ez nem napfüggő, de azt észrevettem, hogy az utóbbi időben mint ha csökkent volna a hatótáv a teló és az óra között, a lakásban van, hogy 3-4 méterről ledobja a láncot, régebben 5-6 méterig is eltávolodhattam.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#2379) Tiger. válasza gyemipapa (#2378) üzenetére


Tiger.
nagyúr

De nekem a zsebemben van, az óra meg a kezemen.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2380) bl4ze válasza gyemipapa (#2378) üzenetére


bl4ze
veterán

Ezt én is észleltem, nem is annyira tetszik. 3-4 méteren túl már nem "látja".

Ma nálam egész normálisan mutatja az akt. hőmérsékletet, mondjuk 1 méterre vagyok a telefontól, de múlt héten még úgy is folyamatosan "dobálta" el az akt. hőfokot.... :W
Jó kis óra ez a Bip, de vannak azért dolgok vele... :B

.:. bl4ze .:.

(#2381) gyemipapa válasza Tiger. (#2379) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Az gáz... de a naptárhoz akkor sincs köze. Talán a közeledben több BT is ketyeg, és bezavarnak...

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#2382) bl4ze válasza gyemipapa (#2381) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem is eldobálja, gyakran - másoknak is. Nem hiszem BT "ketyegés" gond lenne....

.:. bl4ze .:.

(#2383) Tiger. válasza gyemipapa (#2381) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Lehet, mert most egy ideje jó.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2384) gyemipapa válasza bl4ze (#2382) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Neked is 1 méteren belül dobál??? (teló zsebben, óra csuklón)?
Mert akkor ott tényleg bibi van, vagy az órával, vagy a telóval.
Hogy melyikkel, az csak úgy derülhet ki, hogy órát másik telóhoz párosítod, illetve telóhoz másik BT eszközt párosítasz... De szerintem egy BT vagy műxik, vagy nem, spontán nem szokott "legyengülni" az ereje.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#2385) bl4ze válasza gyemipapa (#2384) üzenetére


bl4ze
veterán

Van, hogy a széken ülök, telefon az asztalon, és nincsen aktuális hőfok.
Nem hinném, hogy BT gond a telefonon, az órát passzolom.

.:. bl4ze .:.

(#2386) gyemipapa válasza bl4ze (#2385) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Jaj az aktuális hőfok az egy külön kérdés... ez nem BT kérdése, nézd meg, hogy az óra ettől még csatlakozva van. Pl. nekem most is jönnek az értesítések, de az aktuális hőfokot épp nem jelzi, pedig fél órája még mutatta, hogy 23 fok van.
Ez az időjárás rész frissítésével függ össze... De persze ha elégedetlen vagy az órával, szabadulj meg tőle.
Nekem ennyi pénzért tökéletesen megfelel.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#2387) bl4ze válasza gyemipapa (#2386) üzenetére


bl4ze
veterán

Aktuális hőfokkal van gond : mással nem igen látom.
A BT "távolság" érdekes - nem kéne, hogy 3 méter után gond legyen vele.

Megszabadulni nem fogok tőle, ennyi pénzért (14 E Ft) tökéletesen megfelel, van egy-két buta dolog, idegesítő dolog, de nem egy 60-70 ezres óra, szóval ezzel együtt tudok élni.

.:. bl4ze .:.

(#2388) nyzoli72


nyzoli72
csendes tag

hát passz, nálam eddig semmi gondom nem volt a bt kapcsolattal, sőt, ma meg is lepődtem, ház előtt megálltam a kocsival, telefon maradt a tartóban, én felszaladtam az elsőre. igaz közel az ablakhoz voltam, de jött egy hívás és a teló jelezte a csuklómon. kb légvonalban úgy 15-20 méterre lehettem a kocsitól, a teló bent bezárva én meg egy ablakkal beljebb egy szinttel magasabban.

(#2389) Upo válasza bl4ze (#2387) üzenetére


Upo
addikt

Bluetooth Connection Fix-es MiFitTcxExport 3.3.1 moddal eddig hibátlan a hőfok, nézegettem amióta fent van, és egy másodperc kihagyást se láttam.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#2390) S@c@


S@c@
őstag

Hello!

Nektek is minimum 5percenkent pulzust mer az ora? Hiaba allitottam 10 vagy 30 percre. Az ora 5percenkent mer pulzust,ha setalok percenkent.

(#2391) Tiger. válasza S@c@ (#2390) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Érdemes ki kapcsolni, úgy is csak baromságokat mér.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2392) gyemipapa


gyemipapa
senior tag

Nyugalmi pulzust jól mér, csak épp ennek nem sok értelme, sportoláshoz viszont alkalmatlan, hasonlóan a drágább társaihoz, ahhoz mellkaspánt kell. Nálam is ki van kapcsolva, csak feleslegesen terhelné az akksit.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#2393) Tiger. válasza gyemipapa (#2392) üzenetére


Tiger.
nagyúr

A miband2 pontosabbnak tűnik.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#2394) pusihusi


pusihusi
addikt

Nekem kb. ugyanannyit mért futás után, mint a felkaros vérnyomásmérő (pulzus mérős is) 2-3 +- :C . Azonnal mérem így nem a nyugalmit méri!!!

Üdv. Feri!!

(#2395) bl4ze válasza Upo (#2389) üzenetére


bl4ze
veterán

Ezt honnan tudom leszedni, mihez kell/jó?
Reggel óta nem mutatja az aktuális hőfokot, kezd tele lenni a hócipőm.
Heeeelp :Y

.:. bl4ze .:.

(#2396) Upo válasza bl4ze (#2395) üzenetére


Upo
addikt

Telegram @MifitTcxExport csoport (mint írtam párral előtte). [link]
Ahogy jön ki a play-en új mifit, csinálja is a modot a srác.
Ez a tcx exportálás durván komolyabb benne mint a mifit exporter sima outputja, sokat dolgozott a korrekciós algoritmusán, és amin én eddig próbáltam, az endomondoba importálva ugyanazok az adatok jönnek ki mint amit a mifit is mutat. Ez meglepetés, a mifit exporter exportot importálva totál más dolgok jönnek ki, távolságok, sebességek, pulzus adatok totál szét vannak csúszva.
Kis apróság amire rátaláltam: [link]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#2397) Upo válasza bl4ze (#2395) üzenetére


Upo
addikt

Én az activity export miatt kezdtem használni ezt a verziót, de felfigyeltem rá hogy ezzel stabil a hőfok jelzés is. Az utolsó verziónál írta a srác, hogy a bluetooth connection kódot is tanulmányozta benne, és emiatt a 3.3.1-ből csinált egy újabb, módosított változatot. Elvileg a hívás azonosításon is segít, bár nekem az a gyárival is jó volt, mellékhatásként meg a hőfok is stabilabb lett vele.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#2398) bl4ze válasza Upo (#2397) üzenetére


bl4ze
veterán

Ez jól hangzik, kérhetek egy apk-t hozzá? A link amit adtál telefonszámot kér, stb...

Ha lenne egy APK-d, lecserélem erre a mod-ra és megnézem - lassan 10 óra és reggel 6:40 óta nem mutatja az aktuális hőfokot.... baromi jó :( :W

.:. bl4ze .:.

(#2399) Xbs


Xbs
csendes újonc

Ebben a Bip órában nincs pulzusmérő szenzor, csak közelség érzékelő szenzor!
Aki azt írja vagy mondja, hogy neki pontosan mér, az valótlant állít erősen!
Mozgásból próbál kalkulálni, nulla sikerrel.
Nekem van egy profi versenyzőknek fejlesztett
pulzusmérőm, Scosche RHYTHM+. Ezt ajánlom annak, aki valós idejű
mérést akar.

[ Szerkesztve ]

(#2400) Upo válasza Xbs (#2399) üzenetére


Upo
addikt

Arra még jó egy polar hrv képes mellkaspánt is, pl. a H7 az egyik legpontosabb a mezőnyben. Futós topikban volt linkelve összehasonlító teszt sok típussal, a H7 gyakorlatilag a laboratóriumi orvosi diagosztikai műszerrel összehasonlítható pontosságú, a mezőny legjobbja és legolcsóbbja volt.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.