Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#34451) KDSH


KDSH
tag

Sziasztok!
Adott egy Probook 450 G1, amit szervízbe kéne vitetni (billentyűzet problémák miatt). Afelől érdeklődnék, hogy a HP-s szervízzel kinek milyen tapasztalatai vannak, elsősorban a javítás gyorsaságát illetően.

(#34452) bnorci71


bnorci71
addikt

Sziasztok!

Lassan ideje lenne lecserélnem az NX6310-t
A kiszemelt HP ProBook 470 - Pentium 2020M 4GB/500GB Radeon HD8750/2GB Win8

van I3 procival is de +70e nem akarok azért a konfigért adni
a jelenlegi géppel se lenne semmi bajom, de a youtube videók meg a HD videók már kifognak rajta :(

Van valakinek tapasztalata a gépről?

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#34453) AxBattler válasza bnorci71 (#34452) üzenetére


AxBattler
félisten

Ezt a boltot sürgősen felejtsd el, a digiprime-mal együtt - szürkeimportos, trükköző népség.

A Probook 470-esek sajna 230k-tól indulnak máshol, jobb felszereltséggel, win8 nélkül; pl. ITT. De minőségi 17"-os gépet amúgy se remélj 200k alatt, szóval valamiről le kell mondanod, de pl. 15"-osokból jóval nagyobb a választék.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#34454) SeniorTilla válasza AxBattler (#34453) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Így van. Sokszor használt gépet adnak el újnak hirdetve. Több ügyfelem jött már el tőlük (radium), miután visszvitte az ott vásársolt gépet, ami úgy nézett ki, mintha a kutya szájából húzták volna ki.

Érdekes, hogy most a notebook.hu is hirdet egy visszavett, javított HP Slate 7-est, és a leírásban sehol nincs feltüntetve, hogy garancia nélküli használt gépről van szó. Mondjuk az ára jó, de nagyon megtévesztő a gép hirdetése.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#34455) bnorci71 válasza AxBattler (#34453) üzenetére


bnorci71
addikt

OK köszi
akkor távol tartom magam a 2 említett bolttól
nem holnap fogom venni, lehet 1-2 hónap múlva, csak nézelődtem és ez felelt meg az igényeknek, hátha addig az ár is
17" matt kijelző
normális bill - a 4740 ezért esik ki nekem nem jön be a szigetes vagy minek hívják billentyűzet :(

szóval nem nagyok az igények csak kevés gép teljesíti :W

ja van ahol ennyiért a W8 is jár hozzá
best byte, ipon

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#34456) kisza25


kisza25
félisten

sziasztok HP 250 g2-vel találkozott már valaki élőben?
mennyire vállalható, gondolok itt anyagminőségre, bill. horpadásra, bill. nyomáspontra...
mert elég pofás kis gép, matt kijelzővel

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#34457) AxBattler válasza kisza25 (#34456) üzenetére


AxBattler
félisten

Szerintem a 650/655-eseknek lehet az utódja. Azok is pofásak voltak, matt kijelzővel, csak hát a minőség... HP-nál valszeg' ez lehet a small business kategória legalja, mint a Pavilion G-széria, meg a Sleekbook a multimédiás vonalon.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#34458) kisza25 válasza AxBattler (#34457) üzenetére


kisza25
félisten

aha, gondoltam, tehát továbbra sincsenek csodák:P
köszi a választ :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#34459) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

A HP csinálhat olyat hogy egy hibás HDD-t egy használt 251 napos üzemidővel rendelkező 96% kondíciósra cserél garanciába?

(#34460) bencze válasza Tim82 (#34445) üzenetére


bencze
senior tag

Ezt elfelejtettem megköszönni, szinte vettem ddr2-t. Vagy csalnak a google találatok, vagy pedig többfajta 5103 is létezik. :) A cpu-z lesz a tuti...

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#34461) SeniorTilla válasza AxBattler (#34457) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Jaja, nagyon a low-end vonal. Nagy elvárásokkal ne álljunk neki :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#34462) K4jusz


K4jusz
tag

Sziasztok!
Adott egy HP Probook 470 g1 laptop. Wifi problémám van.
Win8 alapértelmezetten felismerte a wifit és működött is. Céges policy okokból aztán a gépre egy 64 bites Windows 7 került. Bármilyen drivert is feltelepítek, "eszköz nem áll készen" hibaüzenetet kapok, ha a wifit működésre próbálom bírni, nem is lát semmilyen hálózatot. Van valakinek tapasztalata, ötlete mi lehet a gond? A HP support nincs a helyzet magaslatán. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#34463) Sz7Cs


Sz7Cs
aktív tag

Sziasztok !
HP Pavilionomban SSD van a HDD helyén, és az optikai meghajtó helyén Optibay ( HDD Caddy ) segítségével használom a HDD-t !
A hamarosan lecserélem a laptopomat egy Elitebookra, és azt szeretném tudni, hogy ott is tudom majd használni ezt az Optibay-t, vagy más méretű kell majd az Elitebookba?

[ Szerkesztve ]

(#34464) #55573504


#55573504
törölt tag

Sziasztok.

Nekem olyan problémám van, hogy van egy EliteBook 8440p -m. Ugyanúgy mint az előző posztoló SSD és 2nd HDD Caddy-vel még egy 500-as SSHD van benne (süvít mint a szél). A problémám, hogy mióta beleraktam a 2nd Caddy foglalatot azóta azt írja az akksira, hogy "csatlakoztatva, de nem tölti" és sajnos tényleg nem is tölti. A 2nd Hdd Caddy kifejezetten ehhez az elitebookhoz való. Ha kiveszem tölti, ha beteszem nem.

Dell Latitude-öm volt előtte annál úgy működött, hogy a 2nd HDD Caddy-n volt egy kapcsoló, amit át kellet kapcsolnom ha nem tölti az akksit. De a mostanin nincs, mert csak 8440p-hez jó. Tapasztalt már valaki hasonlót ?

Előre is köszi.

(#34465) Aethelstone válasza #55573504 (#34464) üzenetére


Aethelstone
addikt

Szia!

Nem vagyok 100% biztos benne és megnézni sem tudom most, mert az EliteBookom nincs nálam, de mintha a BIOS-ban lehetne valahol beállítani, hogy miként viselkedjen a gép, ha a caddy is benne van. Ott mintha láttam volna ilyen töltési opciót. Mondom, nem 100%, de érdemes ránézni.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#34466) #55573504 válasza Aethelstone (#34465) üzenetére


#55573504
törölt tag

Sajnos nem találtam benne ilyen beállítási menüpontot csak a 2nd Batteryre. A régi Dell Latitude-höz ami volt 2nd Caddy azzal tökéletesen tölt, csak az nem illeszkedik pontosan bele és kilóg, de működik vele tökéletesen. A haverom 2nd Caddyén meg van egy kapcsoló hogy Dellhez vagy HPhoz akarja használni és ha Dell üzembe rakja akkor neki is azt irja hogy csatlakoztatva de nem tölti. Akitől vettem a Caddy-t (Ebay) még nem találkozott ilyen problémával egyik 8440p-n sem pedig eladott már 30dbot.

(#34467) zetecR


zetecR
addikt

Sziasztok,

nem tudja véletlenül vki, hogy a HDX 20 Dragonnak milyen panelje van? TN vagy valami értelmes?

(#34468) SeniorTilla válasza zetecR (#34467) üzenetére


SeniorTilla
veterán

TN vagy valami értelmes? Milyen kérdés ez, kérem szépen! ;]

A legjobb képminőségű panel van benne, amit valaha láttam. Lepipálja a legújabb IPS-eket is, pedig ez már nem mai csirke. Az enyém legalábbis, de ebben 1920x1200-as kijelő van, a gépet 4 éve saját kezűleg válogattam ki 5 másik közül. Voltak eltérések.

A jó minőség egyik oka, hogy két neon van benne, alul és felül. Persze maga a panel is a legjobb.

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#34469) modflow


modflow
veterán

Egy HP Pavilion gépen hogy lehet azt beállítani, hogy ha megnyomom önmagában az F6-ot, akkor ne a hangot némítsa, hanem áthelyezze a fájlt?
És hangon csa kakkor némítson F6-ra, ha megnyomom közben az FN-billentyűt is, mint minden rendes laptop esetén.

(#34470) zetecR válasza SeniorTilla (#34468) üzenetére


zetecR
addikt

Dánke.

Manapság még beszerezhető jó állapotú belőle?

(#34471) Garada


Garada
őstag

HP Pavillion Entertainment PC Intel Core 2 Duo proci órajelét lehet növelni vagy sem?

(#34472) SeniorTilla válasza modflow (#34469) üzenetére


SeniorTilla
veterán

bios-ban

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#34473) SeniorTilla válasza zetecR (#34470) üzenetére


SeniorTilla
veterán

passz, nem nagyon van a használt piacon

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#34474) modflow válasza SeniorTilla (#34472) üzenetére


modflow
veterán

És ott hol?

(#34475) Peczek


Peczek
aktív tag

Tisztelt fórumtársak, adott HP mini 5102 netbook, Windows 7 starter oprendszerrel. Ha be akarok lépni, akkor ezt írja ki:
A felhasználói profil szolgáltatás szolgáltatás nem tudott bejelentkezni. A fehasználói profilt nem sikerült betölteni.
Megjegyzés. nem a jelszó nem jó neki, mert akkor nem ezt írja ki.
Szerintetek hogyen lehet ezt gyógyitani ? A merev lemez formatálást szeretném megúszni, mert akkor a gépen levő adatok elvesznek.

[ Szerkesztve ]

(#34476) metal01 válasza Dell XPS (#34433) üzenetére


metal01
őstag

Valamiféle hardver reset, spéci mókokás nem segíthet még rajta? Lemerült CMOS elem okozhatja ezt? Bár amikor kivettem, akkor is ue. volt a helyzet. De másikkal nem próbáltam mert nincs sajnos. Jó lenne életre kelteni...

(#34477) Dell XPS válasza metal01 (#34476) üzenetére


Dell XPS
veterán

Északi-híd problémás; BGA -ás, vagy chip csere segíthetne rajta elvileg. Vizsgálni kellene az alaplapot hozzá mindenképpen. CMOS battery okoz néhány "érdekes" dolgot, de ezt nem. Természetesen kipróbálhatsz minden praktikát, nem veszítesz vele semmit. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#34478) zetecR válasza SeniorTilla (#34473) üzenetére


zetecR
addikt

Nem kényelmetlen, hogy nagyon közel van a bill és a 20' képernyő? Vagy külső bill és csá?

(#34479) SeniorTilla válasza zetecR (#34478) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Egyáltalán nincs közel, pont így jó, ahogy van. Többek között ezért van meg ez a gépem már 4 éve.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#34480) Aethelstone válasza #55573504 (#34466) üzenetére


Aethelstone
addikt

Esetleg még egy olyan opció lehet (ez is tipp), hogy a töltőd nem elég erős. Volt itt olyan probléma pl. docking stationnel, hogy ha nem volt elég erős a táp, akkor nem töltötte a rárakott gép akksiját.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#34481) Répapüré


Répapüré
tag

Szaisztok!

Korábban már segítettetek itt nekem HP ügyben és némileg off lesz, de itt vannak hozzáértők...
A laptopom használtan vetem és két vinyót jelez, de gondolom, egy van ketté osztva..
Amelyiken a Win7 van az 48,7 GB.Feltűnt, hogy bepirosodott a foglaltságot jelző skála és nem értettem, majd megnéztem, mennyit foglal a tankjáték. /WoT/ 21,5 GB !

Meglepődtem, és azt szeretném kérdezni, ha simán átmásolom a nagyobb területű "vinyóra" fog működni, vagy más tennivalóm is van?

(#34482) #89313280


#89313280
törölt tag

Üdv Mindenkinek!

Szeretnék segítséget kérni az alábbi dologban.
Adott egy HP 630 B800-as gép.
Az a gondom vele,hogy a proci ventije állandóan megy.
Körübelül 40 celsiuson működnek (+-5-10)
és nem húzza semmise a dual procikat,tehát a teljesítményük nem megy fel még 10% fölé se.
A ketyere garis még,de nem szívesen adom be.
Rendszeresen takarítva van sűrített levegővel,tehát szerintem nem por probléma a gond.
Mi lehet a gond?
Pontosabban milyen gondok merülhetnek fel ebben az esetben?
Köszönettel:István

(#34483) Ice&Lime válasza #89313280 (#34482) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Szia,
"nem húzza semmise a dual procikat,tehát a teljesítményük nem megy fel még 10% fölé se."

ha már 1-2%-on megy a cpu használat, akkor már használja valami a háttérben, nemhogy 10%, az már gáz.
tálcán jobb egérgomb, feladatkezelő indítása, az összes felhasználó folyamatainak megjelenítése: itt nézheted, hogy mi tekeri a procit éppen, ha nem a windows frissít vagy a viruskereső dolgozik, akkor nézd meg mi az, és töröld a telepített programokból vagy szimplán csak állítsd le a folyamatot.
és még beírhatod a start menü/futtatás-ba, hogy msconfig: itt nézd meg az automatikusan induló programokat, hogy mik vannak bent a listában, ami nem kell törölheted, vagy letilthatod.
az a normális, ha alapjáraton 0% a cpu használat, ezt próbáld meg elérni.

ha elérted a 0%-ot és még mindig megy a ventid, akkor próbáld meg az energiagazdálkodásban passzívra állítani a hűtést vagy ha nem megy, akkor a bios-ban.

Remélem tudtam segíteni.

(#34484) #89313280 válasza Ice&Lime (#34483) üzenetére


#89313280
törölt tag

Szia!
Köszönöm,rajta vagyok az ügyön.
Most azon agyalok,hogy ha beviszem a szervízbe és ilyen beállításokat kell csinálniuk,akkor is megcsinálják garanciába.
Csak azért mert én a bios-ba nem szeretnék belematatni.
Nem tudok angolul annyira,hogy merjek.
Egyébként kerestem ezt a hűtés dolgot és ott nem leltem.
Az energiagazdálkodásban meg nem találtam amit írtál.
Vezérlőpult-Minden vezérlőpultelem-Energiagazdálkodási lehetőségek.
Erre gondoltál?
Kösz.

(#34485) gabesz199


gabesz199
csendes tag

Sziasztok beálltam én is a sorba egy kisseb erőművel, HP eny 1190ea létezhet h játék alatt a vga 70 fokos procit nem tudom és a ventilátor üvölt mint aki a p*csére csípte a wc deszkát? meg a bill alatt balra igen meleg :S a hűtőnyílás por mentes én is gondoltam rá.

Mosoly :)

(#34486) SeniorTilla válasza gabesz199 (#34485) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Az első szériás Envy 17-eseknél ez nagyon jó érték. Majd ha felmegy 90-100 fok fölé, akkor kell szervizbe vinni :)

Ezek a HP legforróbb gépei, rendszeresek voltak a túlmelegedések, leállások, Vigyázz vele, és használj extra hűtést, ha lehet. Konstrukciós hibás a hűtőrendszerük, alul van méretezve, illetve nagyon a határon van.

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#34487) gabesz199 válasza SeniorTilla (#34486) üzenetére


gabesz199
csendes tag

nincs lehetőség cserélni nagyobbra?:S vagy nagyobb ventilátort bele?:S

Mosoly :)

(#34488) B-L-A-C-K válasza B-L-A-C-K (#34459) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

?

(#34489) SeniorTilla válasza gabesz199 (#34487) üzenetére


SeniorTilla
veterán

A HP-nak több év alatt sem sikerült, voltak komoly szervizes gépek, amiket a végén visszavett és visszafizetett a hP, mert nem tudta megoldani a hűtést. A legtöbb géppel persze nem ez volt a helyzet, még ma is működnek, mint ahogy a tiéd. A gond akkor van, ha keményen meghajtod, pl. játszol vele (másért meg minek? :) ). A legegyszerűbb, ha a hátulját megemeled 1-2 centivel, pl. post-it, radír stb. hátsó lábak alá helyezésével. Ettől profibb megoldás, ha keresel hozzá valami normális hűtőpadot, ami eleve kiemeli a gépet, illetve többletlevegőt fúj alá.

A bal oldala mindig forró lesz, ezzel nem lehet mit csinálni.

A HP Envy 17-es széria harmadik generációjától már nincs hűtési probléma, illetve már van integrált VGA is, amivel normál munka közben hideg marad a gép. Az első két szériában folyamatosan a nagy VGA megy, ami egy hőerőmű, ezért lesz forró a gép bal oldala akár netezés közben is.

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#34490) gabesz199 válasza SeniorTilla (#34489) üzenetére


gabesz199
csendes tag

Hát értem :/ egy 14cm eres hüttőpad van alatta vagyis a venti akkora és így is a bal oldala alá betettem egy pendrivet hogy még jobban kapjon levegőt :) játék alatt 77 fokos alapból 65 68 ez még akkor nem vészes :)

Mosoly :)

(#34491) SeniorTilla válasza gabesz199 (#34490) üzenetére


SeniorTilla
veterán

jó értékek, majd akkor gáz, ha felmegy 90 fölé

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#34492) gabesz199 válasza SeniorTilla (#34491) üzenetére


gabesz199
csendes tag

Rendben köszönöm mindenki segítségét!!:)

Mosoly :)

(#34493) Ice&Lime válasza #89313280 (#34484) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Szia,
lehet, hogy ezzel nem fognak foglalkozni garanciában, előtte hívd fel a hp ügyfélszolgálatát.
Egyébként úgy könnyebb elérni, ha a tálcán rákattintasz a töltő ikonra és energiagazdálkodási beállítások, majd kiegyensúlyozottnál séma beállításának módosítása, speciális energiaellátási beállítások módosítása, majd a megnyíló speciális beállításoknál a processzor energiagazdálkodása résznél a rendszer hűtési házirendje, működés telepről és hálózatról legyen mind a kettő passzívra állítva és ok-ézd le a végén az ablakot, ha szeretnéd, hogy ne menjen állandóan a venti.
Ha nem csinál rá semmit, akkor is a bios marad, de ott a venti aktív ill. passzívra állításával nem lehet elrontani a gépet, mivel ez egy opció, amit nyugodtan lehet használni, már ha van ilyen.
Ha nincs ilyen opció bios-ban, akkor ilyen a géped, de érdemes amit előbb írtam kitisztítani a rendszerrel induló programokat, mert belassítják illetve megtekerik a cpu-t, úgy hogy éppen nem is csinálsz semmit.

Kiegészítésképpen: ha új laptopot vettél és a gyári hp partíciós windows van még a gépeden, akkor egyszerűbb a képlet. A sok gyárilag feltelepített ilyen-olyan program dolgozgat a háttérben feleslegesen. Ha friss és csak sima windows-t rak fel az ember, akkor ilyen nincsen, akkor 0%-os kihasználtságú a cpu.

[ Szerkesztve ]

(#34494) drmazsi


drmazsi
aktív tag

Sziasztok!

Ezt a gépet nézném ki magamnak : HP ENVY TouchSmart 15t-j100 Select Edition Notebook

Mi a véleményetek erről? Amerikából hozná nekem haza bátyám.
A konfig ez lenne :
955$-ért

Az érdekelne, hogy mennyire gondoljátok jó gépnek, mindennapi használathoz, ennyi pénzért? Ezen "élnék".

Köszi előre is

Don't hate the player, hate the game ...

(#34495) jam1991 válasza AxBattler (#34453) üzenetére


jam1991
tag

a digiprime is ilyen szenny lenne? :Y onnan akartam rendelni gamer notit.. :(

tücsök hátán csücsök ლ(ಠ益ಠლ)

(#34496) AxBattler válasza jam1991 (#34495) üzenetére


AxBattler
félisten

:K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#34497) Sz7Cs


Sz7Cs
aktív tag

Sziasztok! HP Elitebook 8460p ujjlenyomat olvasóját milyen szoftverrel tudnám beüzemelni ? Validity Sensor driver telepítve van.

(#34498) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

2510p-ben mennyire fogja vissza a háttértárolók sebességét a PATA-csati?
Ha az ODD helyére PATA <-> SATA caddy-t akarok rakni, akkor legfeljebb mekkora sebességű háttértárolót érdemes belerakni?
Milyen vastag caddy való bele? Sima 12,7mm?

Ja nem, most látom, hogy 9,5mm-es... :(

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#34499) AxBattler válasza AxBattler (#34498) üzenetére


AxBattler
félisten

Hmm... ennél a caddy-nél azt olvasom, hogy a W7, W8 nem támogatott... :F
Ez miért van, és minden más caddy-re is vonatkozik?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#34500) goxgo78


goxgo78
csendes tag

Sziasztok nem tud valaki eladó 8740w-t esetleg 8760w-t ?
köszönöm

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.