Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#394) Ariadne


Ariadne
őstag

Nos egy jó tapasztalat, megint Cib. Reszketve vártam a kamatfordulós levelet CHF-es lakáshitelnél, és legnagyobb meglepetésemre se a kezelési költség, se a kamat nem növekedett. Minden maradt a régiben, előre meg is adják egy évre a pontos havi fizetendőket (CHF-ben persze). Teccik, csak maradjon meg ez a jó szokásuk.

Egy gondom viszont van velük, nem tudom, másnak más banknál milyen tapasztalata van. Dombornyomott kártyánál ha - főleg szállodában - garanciának adja az ember a kártyáját, valamennyit le szoktak blokkolni a kártyán. Nem vonják le, csak akkor, ha nem fizetem ki a számlát, mielőtt elutaznék. Ez szokásos, viszont az elmúlt évben a szállodák túlnyomó többségénél egyszerűen képtelenek voltak fizetéskor törölni a blokkolást, így várhattam két hetet, míg automatikusan felszabadították... Szállodákat (mind más és nem kicsi) zaklattam folyamatosan, ötször utánanéztek, és ők elküldték a törlést, bank meg sosem látott ebből semmit. :( Egyedül ott működik a dolog, ahol a szemem előtt a terminálon nullázza ki a blokkolást, akkor azonnal leveszik, de a legtöbb helyen ez nem megy... :O Én meg itt ülök a két fél között, szívok, és nem tudom kideríteni, melyiket szidjam, melyik a hibás. :W

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.